Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107601) Vangelis válasza MikeWazowski (#107598) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Milyen telefon?
Garancia?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#107602) Watto1991 válasza MikeWazowski (#107598) üzenetére


Watto1991
senior tag

Kifizeted az összes hátralévő törlesztőt, ha arra lett véve, valamint a kártyán szereplő kötbért (amennyi kedvezményt kaptál a készülékre), utána vehetsz kedvezményesen/részletre megint.

[ Szerkesztve ]

(#107603) thomas77 válasza zsoltzsolt (#107600) üzenetére


thomas77
senior tag

Ha weben vásárolta, akkor volt 14 napja meggondolni magát. Ha ez letelt, akkor ez van. Fizetni kell 2 évig, ha tetszik, ha nem. Persze ettől besétálhat egy boltba, vehet másik készüléket és használhatja azt a meglévő simmel.

(#107604) csako válasza MikeWazowski (#107598) üzenetére


csako
veterán

Hardverapró igénybevételével igen :D
Telekom nem ad erre lehetőséget.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#107605) MikeWazowski válasza Vangelis (#107601) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Garancia van még rá másfél év. Egyébként galaxy j7.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#107606) MikeWazowski válasza Watto1991 (#107602) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na, ez jó hír. Akkor kifizetem a hátralévőt, utána veszek másikat havi törlsztőre, ezt meg eladom hw-n. Köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#107607) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Sziasztok.

Feltöltöttem a kártyámat, meg is kaptam a bónuszokat, de nem az ajándék 500Mb fogy, hanem a maraton csomagból a net. Ez normális?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#107608) thomas77 válasza SenorGrande (#107607) üzenetére


thomas77
senior tag

Repülő mód be-ki.
Ennek meg kellene oldania a problémát.

(#107609) kali válasza SenorGrande (#107607) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nem, annak akkor kell(ene) úgy történnie, ha a Domino SIM rendelkezésre állási ideje - addig használható fel a Maraton - korábbra datálódik, mint a bónusz net felhasználhatósága, de a feltöltés miatt ez nem lehetséges.
Érdemes elvégezni az előttem írt folyamatot, vagy telefon újraindítása, illetve ahol nézed a mérést (fiók vagy alkalmazás), ki- és bejelentkezés.

(#107610) anglergab válasza SenorGrande (#107607) üzenetére


anglergab
addikt

Szia,
lassan frissülhet az érték, ezért 6 óra elteltével ellenőrizd újra. A telefonnak pedig minden ajándék/opció netnél ajánlott a repülő mód be/ki.

[ Szerkesztve ]

(#107611) anglergab


anglergab
addikt

Sziasztok,
a Telekomnál kapható ez a mobilnetes router: Huawei B525S-23A
Az ezen lévő analóg telefoncsatlakozó hogyan működik?
LTE-ről CS fallbackel 3G-re és ott megy a hívás vagy tud VoIP/VoLTE-t? Ezt be lehet állítani valahogy?

(#107612) thomas77 válasza anglergab (#107611) üzenetére


thomas77
senior tag

Az Edigital oldala szerint tud gsm-umts hívásokat kezelni illetve voip is beállítható.

(#107613) anglergab válasza thomas77 (#107612) üzenetére


anglergab
addikt

Köszi! :R
Már csak a VoIP-ot nem értem: tudtommal a Telekom nem támogatja azt a saját hálózatán külső, nem szolgáltatós eszközön.
Mobilon, LTE-n csak VoLTE-t támogat, ami több mint VoIP (a Huawei router VoIP-ot tud, de VoLTE-t nem), vezetékesen pedig csak ők konfigurálhatják a VoIP-ot a saját HGW-iken, saját eszköz nem támogatott.

Vagy a VoIP-támogatás ezen az eszközön kizárólag külsős/netes VoIP-szolgáltatókra vonatkozik?

[ Szerkesztve ]

(#107614) thomas77 válasza anglergab (#107613) üzenetére


thomas77
senior tag

A voip szerintem csak külső szolgáltatóval működik. VoLTE esélytelen egy routeren (telefon is alig van, amin megy bár folyamatosan javul a helyzet).

(#107615) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sziasztok!

Huseget hosszabbitanek, azonban most latom, hogy az online feluleten mar csak 2 evere, keszulekkel lehet huseget vallalni. Nekem nincs szuksegem keszulekre. Regebben 1 evre is lehetett, havidij kedvezmennyel. A support chat-en azt mondtak, ez az opcio megszunt. Azonban itt meg van rola szo. Mi vajon az igazsag? Koszi!

(#107616) thomas77 válasza WonderCSabo (#107615) üzenetére


thomas77
senior tag

Készülék nélkül nem lehet csak 1 évre. Állambácsi által szabályozott téma. Nem a szolgáltatók döntöttek így.

(#107617) WonderCSabo válasza thomas77 (#107616) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen, de most mar 1 evre se lehet az online feluleten. A kerdes erre vonatkozott.

(#107618) anglergab válasza WonderCSabo (#107617) üzenetére


anglergab
addikt

Ez valami bug lehet, próbáld meg újra, ki-/bejelentkezés után.

(#107619) WonderCSabo válasza anglergab (#107618) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Koszi, sajnos probaltam mar. Nalatok elerheto az 1 eves huseghosszabbitas?

(#107620) blackmajesty válasza WonderCSabo (#107619) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Április 26 óta bevezetett új mobil portfólióban már nem lehet 1 évre hűséget vállalni havidíj kedvezményért. Így nem tudsz hosszabbítani. Ha hűséget vállalsz, azt 2 évre teheted, amiért cserébe eszközkedvezményt kapsz.

(#107621) kali válasza WonderCSabo (#107619) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nem elérhető már egy ideje.
Igaz, én soha nem is írtam alá hűséget készülék nélkül, de egy ideje nem is érte volna már meg azért az első hónapban adott minimális kedvezményért.

(#107622) zolka95


zolka95
őstag

Még ma is ingyen vágják a sim kártyát az üzletekben?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#107623) Mikulásbá válasza zolka95 (#107622) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Inkább cseréltesd a szolgáltatódnál,az is ingyenes.

(#107624) thomas77 válasza zolka95 (#107622) üzenetére


thomas77
senior tag

Leginkább ingyen cserélik új nano-micro-minire...

[ Szerkesztve ]

(#107625) giroud199


giroud199
aktív tag

Telekomban egy hete kötött elofizetes hosszabbitastol el lehet állni?? Kihoztam egy készüléket is? Két hét ilyenkor is rendelkezésre áll vagy csak online rendelés esetén...? :F

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#107626) szabogabor10 válasza giroud199 (#107625) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem állhatsz el. Csak online rendelésnél áll a 14 nap.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#107627) alex devil


alex devil
senior tag

A készülékek árcsökkenéséről hol lehet legegyszerűbben tájékozódni? Régebben volt a Mobilarénán rendszeresen cikk ezekről.

S23

(#107628) anglergab


anglergab
addikt

Sziasztok,
a Telekomnál van olyan Speedtest szerver, amellyel nem csökken az adatkeret?
Állítólag a Telenor esetében van ilyen szerver.

(#107629) kali válasza anglergab (#107628) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Böngészőből szoktam mérni, úgy a Telekomossal is fogyasztja az adatkeretet, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#107630) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Ez a NET PLUSZ S megszünt, nem látom kiírva nállam. :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#107631) SenorGrande válasza SenorGrande (#107607) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Köszönöm a válaszokat, a tanácsok után rendbejött, igaz 200 Mega így is maratonból ment el.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#107632) lugosi válasza makoss (#107630) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valóban lezárták azt a netcsomagot.

(#107633) makoss válasza lugosi (#107632) üzenetére


makoss
addikt

És melyik van helyette?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#107635) makoss válasza 4Grider (#107634) üzenetére


makoss
addikt

Ennyit én is láttam, mi van helyette?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#107636) 4Grider válasza makoss (#107635) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az van, ami kint van az oldalon.
Jelen pillanatban vagy váltasz hangcsomagot, vagy váltasz Domino-ra ha mobilnet opciót szeretnél. Jó eséllyel ez változni fog a közeljövőben, de most csak az van, amit látsz.

(#107637) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Előfizetésemnél megjelent egy ilyen:
"Vállalt minimum havi díjad: 4190 Ft" - Ez pontosan mit is jelent? Csak arra vonatkozik, ha nagyobb csomagot akarok igénybevenni, tehát az aktuális (alap) csomagomhoz kapcsolódó havi díjat nem befolyásolja?

(#107638) btudos válasza kalanchoe (#107637) üzenetére


btudos
veterán

Ez azt jelenti, hogy a kedvezmények nélküli listaár a hűségidő alatt nem lehet ennél alacsonyabb. (Magenta kedvezmény, e-pack stb. nem számít, azok nélkül kell 4190 Ft fölött maradni.)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#107639) kalanchoe válasza btudos (#107638) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Ja, magyarán csak akkor fontos ez, ha másik csomagot szeretnék. Köszi! :R

(#107640) anglergab válasza makoss (#107630) üzenetére


anglergab
addikt

Szia,
Net S Plusz néven van xDSL szolgáltatás (ADSL2+, VDSL2).
Viszont a NetPlusz S mobilnet szolgáltatás megszűnt, tudtommal azzal együtt az adatkeret elfogyásakor való 32/32 kbps-es lassítás is.
Előfizetésnél új 30 napos mobilnetcsomagok, Domino-nál új Maraton csomagok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#107641) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Június 1-ig még köthető a régi mobil csomag személyesen ugye?

Nincs valakinek képe hogy milyenek voltak azok?!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#107642) dptrsk válasza enginev3.0 (#107641) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

igen, de csak készülék nélkül, úgy tudom.
[link] 6.oldal

(#107643) Frontiner


Frontiner
aktív tag

Sziasztok!

Biztosít még a T cserekészüléket, ha beadom szervízbe a telót?
Köszi

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#107644) dptrsk válasza Frontiner (#107643) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

nem

(gyártói szervíz biztosít, ha éppen van nekik)

[ Szerkesztve ]

(#107645) Frontiner válasza dptrsk (#107644) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Remek,köszi

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#107646) madle


madle
őstag

Sziasztok,

feltöltőkártyás díjcsomagokhoz létezik valami SMS opció? Egy frekvenciaváltó GSM moduljába szeretnék venni egyet, ami elég sok SMS-t küldene havonta. Mi lehetne erre a legjobb megoldás? Minden előfizetésem a Telekomnál van, ezért érdeklődöm itt.

(#107647) kovacsmi_74 válasza madle (#107646) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Ebben az opcióban korlátlan a beszéd és az sms hálózaton belül. Nem tudom mennyi sms-ről lenne szó, megérné-e neked?

[link]

(#107648) Oliverda


Oliverda
félisten

Jó néhány hete bekapcsoltattam egy Dominóra a VoLTE-t, ami egy ideje olyat művel, hogy 3 kicsengés utána automatikusan foglaltat jelez. Ma kikapcsoltattam a szolgáltatást, de nem javult meg. Áttettem egy másik készülékbe, semmi változás. Kikapcsoltam az összes hívásátirányítást, várakoztatást, amit csak lehet, de semmi. Mi a fene ez? :F

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#107649) kovacsmi_74 válasza Oliverda (#107648) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

A telefon menüjében a "Ha nem válaszol" átirányítást kell kikapcsolni. Nálam a hívásértesítő (sms) be van kapcsolva, csak erre az egyre nem. A Tárcsázó Beállítások menüpontja alatt (Android) találod meg. Iphone esetében nem ilyen egyszerű tudtommal.

VoLTE nálam nincs még, de a negyedik csengetésre csinálta ezt.

[ Szerkesztve ]

(#107650) Lackooo84 válasza Oliverda (#107648) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

"átirányítás, ha nem válaszol" legyen kikapcsolva, kb. a dominos VoLTE indulás környékén a Telekom magától bekapcsolta, és okozott kellemetlen meglepetést sokunknak....

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.