Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108154) ubyegon2 válasza csako (#108153) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem vettem még 400-ast (4gigásat már vettem), úgy értem, hogy nem egyértelmű, ha a kolléga által berakott képpel összevetjük, meg amúgy sem az. Szerintem menj végig rajta és nézd külön a szavak jelentését is. Aki már használja egy ideje azt az x dolgot, annak egyértelmű egy olyan leírás is, ami első olvasatra fejvakarást okoz. Igazából utóbbiaknak lenne fontos a leírás.... ;) Mondjuk én már eléggé ferde szemmel nézek rájuk, mióta a tökéletesen átutalt összeg nem érkezett meg a számra és azt mondta az idióta valami, hogy vesz fel panaszt! Azzal kezdtem amúgy neki, hogy most indulnék Németo-ba, azért kéne a feltöltés, ezért nekem ne emlegesse a 30 napon belüli kivizsgálást. Azt sem volt képes felfogni, hogy vissza lett igazolva a Telekom által a feltöltés, ahol látszik a telefonszám is. Még vagy 5x megkérdezte, hogy nem küldtem-e más számra az utalást. A második eset mondjuk sokkal durvább volt, az adategyeztetés. Sajnos azt kell mondanom, hogy nagyon sok munkakör van és akik kommunikációs beosztásokba raknak félidiótákat, azt be kéne dobni egy hétre majmok közé, hátha tanulna valamit.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.