Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177028) Doki16 válasza _q (#177023) üzenetére


Doki16
addikt

Nekem Megane 3 volt az 1.5dci motorral. Szerencsére az utolsó részecskeszűrő nélküli dízelt sikerült megcsípnem.

Pedig neked valami sima szívó lenne való vagy a Prius 2. A városra magasan a legjobb. Nekem se tetszik, szerintem ronda, de nincs nála jobb ennyiért 80% városra. Sajnos vagy nem sajnos a Prius nagyon jól tartja az árát és 2 millióig nem fog beleférni P3. Turbós autó megint csak felesleges városba, oda nem kell erő a közlekedésre. Focus 2 1.6 szívóval szerintem még jó lehet. A 3 megint ritka ennyiért.

(#177026) akooos: 215 lóerő papíron a dízel motor. A kettő együtt elvileg 283-285. De ezeket nem lehet teljesen összeadni. Ha ez így működne akkor nekem az Auris 172 lóerő lenne :) Amúgy kis érdekesség, valójában az 1.8HSD-ben erősebb villanymotor van mint a V60-ban, csak a Toyota nem tudja annyira kihasználni mint a Volvo.

(#177027) focvis: Ha csak és kizárólag a dízel motort használod 90-100 között akkor hozható vele az 5 liter? Nálam a Passat 5,4 vegyesben volt. Hosszabb országúton letudtam nyomni 4,5-re.
Magamat ismerve én simán elmennék vele 5-6 körül max. De mivel nagyon nagy százalékban villany lenne a vegyes biztos alacsonyabb értéket mutatna.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.