Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) Qru válasza Integra (#41000) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ááá, mióta nálunk van azóta tuti nem volt hozzányúlva ('98).

#nincsbennetarcsi

(#41002) Richard!


Richard!
addikt

aztaqrva

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#41003) Qru válasza Richard! (#41002) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Valószínűleg nem az útviszonyoknak megfelő sebességel közlekedett... legalább nem vitt halálba magával senkit.

#nincsbennetarcsi

(#41004) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Na faterral nekiálltunk, jobb hátsó fog egyedül, bowden mozog karmozgatásra, bár első 2 kattanás után megfeszül. Fater szerint fékpofa szorult meg, ütögeti kalapáccsal a dobot, de nem sikerül kimozgatni, a dobházat se tudjuk levenni.

Mi a teendő?

(#41005) bitpork válasza Richard! (#41002) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ilyen az ha vki a betonba köt bele...soha nem értettem meg azokat akik az autójuk határait feszegették.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#41006) a_tesz válasza bitpork (#41005) üzenetére


a_tesz
Korrektor

Az én szerény véleményem az, hogy akik így járnak, azok általában a saját határaikat feszegették, nem az autóét... De még mindig jobb, mintha még egy családot is megcsonkít.

[ Szerkesztve ]

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#41007) Napfénysüti válasza Qru (#41003) üzenetére

Eléggé esélyes. Így a képek alpján lehet valami racsingos gyerek lehetett Ventóval.

Més que un club!

(#41008) Melack


Melack
veterán

Üdv újra. Az ótó prodzsekt ismét fut, esküvő helyett inkább kocsi lesz. Hyundai Accentről mi a véleményetek? (pl erről ugrott be - és nekem még a sárga szín is begyere :D )

(#41009) emvy: én egy kicsit máshogy gondolom. Szar dolog azon filózni, hogy melyik fáj kevésbé... Azt az arcot senkinek sem kívánom, amikor párjában tudatosul mindez, és bezárja az esküvői ruhákat bemutató oldalt.... Nekem szarul esett, hogy ezt nem tudom megadni neki. :(

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41009) emvy válasza Melack (#41008) üzenetére


emvy
nagyúr

> esküvő helyett inkább kocsi lesz

Hehe, jo dontes :D

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#41010) giigz válasza Melack (#41008) üzenetére


giigz
veterán

Ha rendben van, ajándék :K

(#41011) DeFranco válasza Melack (#41008) üzenetére


DeFranco
nagyúr

baba jön?

(#41012) Melack válasza DeFranco (#41011) üzenetére


Melack
veterán

Tervben van, igen. Most még jön a doki meglátogatása, szokásos vizsgálatok, aztán a gyakorlati megvalósítás. És ha sikerül, akkor a költözés :)

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41013) stangli válasza Melack (#41008) üzenetére


stangli
senior tag

inkább fordítva kéne, az autó vinni fogja a pénzt, és nem termelni... gyűjtsetek mellé és esküvőzzetek...

(#41014) Melack válasza stangli (#41013) üzenetére


Melack
veterán

Ezt hányszor átrágtuk, nem hiszed el nekem. A gyerekhez jó lenne a kocsi, mert távolság az van a nagyszülők és köztünk is (400 km oda vissza egyik irányba, 300 km oda vissza másik irányba). És ha ez megvan - kocsi, akkor tudunk gyereket vállani/szállítani. És akkor nem kell megint előről kezdeni a pénz gyűjtését. Ördögi kör, gondolom ismerős.

(#41016) DeFranco: lásd fentebb.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41015) Napfénysüti válasza stangli (#41013) üzenetére

Viszont abban az esetben ha már van baba szerintem igen hasznos lehet egy autó. Pláne ha valaki mondjuk falun lakik. Gondold el ha valamiért hirtelen orvoshoz kell sietni akkor nagyon jól jön.

Més que un club!

(#41016) DeFranco válasza stangli (#41013) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az esküvő sem termel, de amúgy egyetértek. az autó várhat, én először esküd/tem/nék

@Melack: ezért kérdeztem, hogy van-e gyerek, mert ha még halasztható, inkább halasztanám pár hónappal. Ha most kocsi, aztán gyerek, akkor az életben nem fogtok összeesküdni. Sem anyagi lehetőség sem energia nem lesz rá, annyi sem mint most. Most lehet jó ötlet, és nem is ítélem meg, de később nehogy megbánjátok.

[ Szerkesztve ]

(#41017) hdman válasza latyak17 (#40952) üzenetére


hdman
őstag

:C

Sopron city :)

(#41018) Melack válasza DeFranco (#41016) üzenetére


Melack
veterán

Optimális esetben 11 hónap, és lesz egy "kisKocka" a családban :)
Tényleg csak a családi 3szög miatt kellene a kocsi, hogy egyszerűbb legyen menni.
Nézd, ha rajtam múlik, egy tényleg szűk körű, szülők meg mi pici esküvő lesz. Másra nem fog telni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41019) Integra válasza Napfénysüti (#41007) üzenetére


Integra
titán

vr6-nak tűnik. külde neki valszeg.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41020) qdak válasza ReSeTer (#41004) üzenetére


qdak
addikt

bovdent hatul megnezni, h nem e csak egyik oldal akadt e meg?

mas tippem nincs, nem mosattad le a kocsit es azott be a fek?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#41021) bigmasterg válasza Melack (#41008) üzenetére


bigmasterg
addikt

Régi Swift + kis esküvő ?
Egy fél év- év múlva meg lehet nagyobbat venni.

(#41022) Napfénysüti válasza Integra (#41019) üzenetére

Azt biztos hogy nem 30-al kapta telibe az oszlopot. :(

Més que un club!

(#41023) Melack válasza bigmasterg (#41021) üzenetére


Melack
veterán

Suzuki kiesett, párom nem hajlandó beleülni. Franciába sem... Pedig nekem begyere a Renault.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41024) qdak válasza bitpork (#41005) üzenetére


qdak
addikt

ezt nem teljesen igy irnam, sztem igenis kell feszegetni az oto hatarait, CSAK nem igy/itt, tesztpalya, elzart ut stb, azert jo tudni h h viselkedik az oto :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#41025) Integra válasza Melack (#41023) üzenetére


Integra
titán

keret?

qdak:
agree, kell is, megfelelő helyen, oktatókkal. rántopad, vezetéstechnikai pálya. aztán lehet menni zárt pályára is pár körre, érdemes.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41026) neduddki válasza Melack (#41008) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szar futomu egyebkent rendeben van

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#41027) _NCT válasza qdak (#41024) üzenetére


_NCT
őstag

Én is egyet értek, ugyanis ha nem tudod hol vannak az autód határai, akkor úgy jársz mint a sok pajtás, mikor leesik az első hó és mennek szalagkorlátnak meg árokba. Aki teheti menjen el, évi 50-60 rugót ki lehet bírni egy egy napos tréningre, meg akciós tréningek is vannak 40 körül.

Az ember saját határai meg fejben dől el, aki hülye az is marad, max a saját kárából tanul, a többi ember meg előre gondolkodik.

[ Szerkesztve ]

(#41028) Melack válasza Integra (#41025) üzenetére


Melack
veterán

Átírással együtt 550.000 Ft max. Kombi ,vagy nagy csomagtartójú csapott hátú. Benzines, max 2l-es (arra még jó kötelezőt lehet kötnöm). Magyar okmányokat szeretnék látni. Normál állapot. Nagyjából ennyi. Extra: központi zár , elektromos ablak. Max 10 éves ,de inkább kevesebb.
Ez így sok(k)?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41029) giigz válasza Melack (#41028) üzenetére


giigz
veterán

Az 550-en felül van még 150-250k-d az autó fenntartására? Tehát zsebben van 700-800k?

(#41030) Integra válasza Melack (#41028) üzenetére


Integra
titán

huhh, nekem gond, nem tudok ennyiért max 10 éves autót mondani.
elsőre egy 1.6-os benzines 16 szelepes toyota carina e kombit mondtam volna, 95-00 közöttit, de így nehéz.

állítsd be hahu-n a szűrőt benzinesre, kombira és 400-500e ft közé meg legidősebbnek 2002-t adj meg. nézd meg milyen autókat fog kidobni rá. :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41031) stangli


stangli
senior tag

(#41032) ABE válasza Melack (#41028) üzenetére


ABE
őstag

Ez így sok, írd be a feltételeket HAHU-n. Ha mondjuk 2003 és 2005-ös közötti autót keresel, magyar okmányokkal, normál állapotban 500e forintig, akkor 157 találatot ad ki, amihez van konkrét ár. Ezek nagy többsége Suzuki, Thalia, vagy egyéb kisautó.

Szerk: pontosítottam, én még beletettem a keresésbe, hogy 1100 és 1600 köbcenti közötti legyen, így dob ki 157-et.

[ Szerkesztve ]

(#41033) giigz válasza stangli (#41031) üzenetére


giigz
veterán

Fake :K

(#41034) stangli válasza Melack (#41028) üzenetére


stangli
senior tag

szvsz ebben az esetben, inkább suzuki :U

giigz én is erre gondoltam, de hát a mai világban a fene sem tudja ;] :D

(#41035) AMD Power


AMD Power
titán

Egy ilyen Corollát elfogadnék én is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41036) TaaT


TaaT
veterán

Közérdekű közlemény!

Vki borítsa be az árokba legközelebb ha látja! Köszönöm. :DDD [link]

Give them hell Ukraine!

(#41037) Kornel válasza AMD Power (#41035) üzenetére


Kornel
veterán

+1

(#41038) AMD Power: :C :K

[ Szerkesztve ]

(#41038) AMD Power válasza Kornel (#41037) üzenetére


AMD Power
titán

Valami sima benzines kiadásban. Nem ellenkeznék. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41039) dni


dni
őstag

Sziasztok,

most, hogy eldőlt, hogy holnap megveszem a Leont 1-8 tsi-t és jön a tavasz aktuálissá vált a kérdés, hogy milyen nyári gumit érdemes rá venni. A jelenlegi téli gumi a gyári 16"-os alufelnin van, a gumi mérete pedig 205/55 R 16. Alu felnit nem feltétlenül tervezek beszerezni, talán inkább majd acéfelnit télire, hacsak nem érdemesebb inkább 17-est venni, annál is inkább, hogy valamilyen komolyabb riasztót is szeretnék bele. Mi a véleményetek a pl a Blue16-ról?
Harmadik feladvány, hogy milyen Bluetoothos kihangosítót és hol érdemes beszereltetni, amivel a iPhoneról a zenét át lehetne lőni? (eddig a Dension volt szimpatikus megoldás)

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#41040) hobizoli válasza dni (#41039) üzenetére


hobizoli
nagyúr

szerintem nezd meg a valtomeretes gumi arakat elobb :P :DDD

több drón kell ;P

(#41041) neduddki válasza dni (#41039) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kinyit a malacoersejj??? drakula:- )
maraga csak azon aszip 16os felnin es epeszu gummedlit vegye alaaj ma ha megruhaztad annyire

udv

neduddki

mod: pl wanli roadking infiniti kingstar ...:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#41042) dni válasza neduddki (#41041) üzenetére


dni
őstag

Hi, ki-ki, és találtam egy másikat is :)

(#41040) hobizoli Megnéztem a váltóméretet, jó lesz a 16-os is, acélfelni meg megy majd télire :)

[ Szerkesztve ]

(#41043) bitpork válasza Melack (#41028) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kellett neked asszony a világ másik feléről :P

Octavia 1.6 benyálas

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#41044) neduddki válasza bitpork (#41043) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem 15+ hanem 10- :- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#41045) bitpork válasza neduddki (#41044) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Na ja...én meg a lottó telitalálatot szeretném , csak előtte be kellene fonni a szemöldökömet :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#41046) Melack válasza bitpork (#41043) üzenetére


Melack
veterán

Sose volt olyan barátnőm, aki egy városból származott velem.

Nagyim anno megkérdezte, amikor Zeg-re udvaroltam, hogy "Közelebbi nem volt?" Nah most Miskolc mellé járok :D

(#41029) giigz: 300.000 van "nálam", átírásra ott a havi fizuból kellő rész, a többi, ami kipótolja a vételárat meg hitel lesz, 2-3 évre felvéve. Ezt is számoltuk, nem egyszerű a matek.

(#41030) Integra: a kikötések jelentős része nem tőlem származik. én szívesen vennék 10+ feletti kocsit is, mert állapotot veszünk...

(#41034) stangli: az újabbakkal nekem nincs bajom, tetszenek is. De lásd fentebb.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41047) DeFranco válasza Melack (#41046) üzenetére


DeFranco
nagyúr

utoljára mondom el, nem foglak cseszegetni tovább, tudom, hogy nem leszek népszerű, de a lelkiismeretem azt diktálja hogy még egyszer leírjam:

hülyeséget csináltok, ezt egy-két éven belül piszkosul bánni fogjátok. rengeteg dolog miatt. ne hallgass rám, rendben van, se kutyád se macskád nem vagyok, de beszélgess el erről pár emberrel, akiben megbízol, és nem csak úgy barát, hogy bólogat akkor is ha épp kútba készülsz ugrani.

ez így nettó anyagi csőd, kb. 8-10 évre vágod magad haza ha ezt a szarosszendvicset megkened magadnak

[ Szerkesztve ]

(#41048) AMD Power válasza Melack (#41023) üzenetére


AMD Power
titán

Ahogy elnézem nem te vagy ott a főnök. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41049) bitpork válasza Melack (#41046) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az asszonyt ültesd le a gép elé, és amikor itt vagytok, akkor mi elmondjuk neki hogy így a lehetőségekhez mérten, nem a legjobb megoldást fogjátok választani. Hátha hisz ennyi kockának.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#41050) stangli válasza DeFranco (#41047) üzenetére


stangli
senior tag

csak helyeselni tudok. :K

anno amikor a swiftet vettem 400ért, ráköltöttem bő100e körül egy éven belül, ilyen olyan kopó alkatrészekre, amit a vásárlás pillanatában nem lehetett látni... és ez egy olcsó autónál, most a hondára mennyit fogok költeni, mert szeretem karban tartani az autót, azt már le se írom... :B

szerk: Ennyit költesz az autódra valójában

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.