Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76001) Kornel válasza szőröscica (#76000) üzenetére


Kornel
veterán

ebben egyetertunk.
de japan ilyet nem ad ki a keze kozul, ld. kyb.

(#76002) hobizoli válasza zsolt19900 (#75993) üzenetére


hobizoli
nagyúr

tesom Ignis-eben is lekokadt a valto 4.5evesen, de ott nem az a csapagy ment ki, mert ebben a valtoban nem csak az szokott, hanem a feltengely kihajtasnal a szimmering is vmi proli kivitel, amitol lassan elszivarog az olaj a valtobol, aztan egyszercsak nincs benne 5.

es nem kell annyira draszitkusra gondolni, hogy megallsz, akkor olajcseppek vannak az auto alatt, mert az nincs, szoval sokaig nem is latod nyomat, hogy mar szopofaktorban vagy

több drón kell ;P

(#76003) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

most akkor biciklit vegyunk?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#76004) Qru válasza neduddki (#76003) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Inkább vmi pörgősebbet: [link]

mod:

Viszont ha már bringa akkor: [link]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#76005) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(#76006) -v- válasza Qru (#76004) üzenetére


-v-
addikt

Felcsillant a szemem, de elé kis gaggyer teszt ez :(
Amúgy RS-hez itt meg azt írják, hogy van benne sperr ...
Focusra meg ez a "már ijesztően megindult az autó fara és az ilyesmi nem mindenkit tölt el jó érzéssel" elég vicces szerintem ...

[ Szerkesztve ]

(#76007) Qru válasza DeFranco (#76005) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem láttamhoz: [link]

rvilike: Aki RS-t vesz annak erre van igénye. Ha enm akkor vegyen Pro_Ceed GT-t és cső. Kedvenc mikor az ilyen kocsikat megkíméltként hirdetitk hahu-n. Persze boltbajárásra vesz az ember egy 2,5 literes Imprezat nyilván... :D

#nincsbennetarcsi

(#76008) Zsombe válasza bitpork (#75948) üzenetére


Zsombe
senior tag

Grat hozzá és sok élvezetes és balesetmentes kilométert kívánok! ;)

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#76009) DeFranco válasza Qru (#76007) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az utolsó mondattal nem értek egyet, oda kell figyelni. OK, úgy tényszerűen rendben van, hogy hülyeség hülyeséget csinálni, de ez nem menti fel az autóst sem ebben az esetben, sem az általam linkelt cikkben, egyszerűen ez nem kifogás.

Én is látok sok hülyeséget az úton, de ha kint van a Gyáli úton az a rohadt 50-es tábla, hát betartom, akkor is ha nem értek vele egyet.

(#76010) bitpork válasza Zsombe (#76008) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

:R

DeFranco: nem védem a bambákat! Csak megjegyzem hogy már most olyan vastag az A oszlopom hogy gy egy kispolszkit kitakar.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76011) Qru válasza bitpork (#76010) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Retteghetnek az ovisok. :D

#nincsbennetarcsi

(#76012) Typhoon47 válasza bitpork (#76010) üzenetére


Typhoon47
őstag

Ugy olvastam, hogy most mar olyan vastagság van :))

"Education is important but big biceps are importanter"

(#76013) bitpork válasza Qru (#76011) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Azoknak ott a nagy hasmagasság védelem :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76014) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne. Kb. mennyiért rakhatok fel egy 3 ajtós Renault Megane-t? Színe, fekete. 140 000 km-t futott, 2004/5 évjárat. Megkímélt, igen jó állapotú. CD tár, elektromos ablakok, motoros visszapillantók, téli gumiszett vason, nyári szett könnyűfémen, digitális klíma, fedélzeti computer. November végén volt teljes szervíz.Azt hiszem ennyi...

Másik kérdésem: Nagyon vad ötlet beülni egy 2000 környéki Toyota Avensisbe? Erre szeretnék cserélni. az ok a család bővülése, valaint az, hogy a Toyotát megbízható, olcsón szerelhető márkának ismertem meg.

Ps4, p30 pro

(#76015) Qru válasza bitpork (#76013) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mint a Rush Hour 2-ben mikor jön a kamion. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#76016) bitpork válasza Pepeninho (#76014) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Totyoja jó. Az unalom fog megölni benne.

(#76015) Qru: sajnos v szerencsére nem ismerem a filmet. Az iljen ótós izélős filmeket rühedzem :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76017) Pepeninho válasza bitpork (#76016) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nem is feltétlen az izgalmat keresem a Toyotában. :) Megbízható legyen és ne menjen el a fizum rá ha javítani kell. A gyerek miatt meg az fontos, hogy egyben legyen a vas. Kombiba gondolkodom. Igazi klasszik amerikai fater leszek. :D Ááááááááá :)

Renault árára van ötleted?

Ps4, p30 pro

(#76018) bitpork válasza Pepeninho (#76017) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sajnos a rönyóhon nem értek :B Annyit tok h vaspina :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76019) Qru válasza bitpork (#76016) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akció vígjáték, érdemes megnézni, tényleg jó.

#nincsbennetarcsi

(#76020) neduddki válasza Pepeninho (#76017) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

zz-s motorra fiyelni kell a bug miatt, ezek fl utanniak
rono arat meg ez alapjan erdems beloni

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#76021) Pepeninho válasza neduddki (#76020) üzenetére


Pepeninho
őstag

Itt néztem én is. Én kategóriámban 2 gép van fent. Az egyik 100 000el többet futott és nincs benne annyi extra mint az enyémban. Ez 666000ért van hirdetve. A másik 1 milláért van fent, 1-2 extrával van több benne, bár nem ad másik szett gumit és kevesebbet futott 25 000 km-el. Ha azt nézem akkor az én 850es áram korrekt és vállalható, nem?

Köszi a segítséget.

Ps4, p30 pro

(#76022) -v- válasza Qru (#76007) üzenetére


-v-
addikt

rvilike: Aki RS-t vesz annak erre van igénye.

Már hogy ilyen tesztre? Hát, lehet igen ...
Lehet hamarosan lesz lehetőségem kipróbálni ;]

Egyébként azért más szerintem egy sti, mint egy rs octavia... egy sti az huligán verda, persze hogy csapatod vele.

(#76009) DeFranco: rohadt 50-es tábla
Az csak ajánlás ;]

[ Szerkesztve ]

(#76023) DeFranco válasza bitpork (#76010) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, ez probléma. Szerencsére pont a napokban gondolkodtam rajta, hogy bár nem figyeltem még sosem, de valahogy amióta a fókában ülök, nem anyázok az A oszlop miatt, gondolom azért, mert kilátok rendesen. De másik autóknál tud és szokott is zavarni.

Persze ez sem mentség semmire, én meg a visszapillantóban nem látok semmit sötétben, ha esik, ott sem hivatkozhatok arra bocs nem láttam nem ismerem el a felelősséget.

@[rvilike]: aztán ugye nem sírunk, ha jön a csekk...? ;]

(#76024) -v- válasza DeFranco (#76023) üzenetére


-v-
addikt

Nem szokott csekk jönni :))

(#76025) Qru válasza -v- (#76022) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mert akir Okti RS-t vesz az nem tiporja? Frászt nem. Akkor venne vmi 105 lovas TDI-t és csókolom. De aki WRX-et vesz az se állandóan padlógázon közlekedik... Szóval az igazság vhol félúton van.

#nincsbennetarcsi

(#76026) -v- válasza Qru (#76025) üzenetére


-v-
addikt

Nem erről van szó. Az Octavia túl nagy, túl puha, és túl gagyi kifejezett hulligánkodásra. Nem lehet kikapcsolni az ESP-t, nincs mechanikus sperr, elöl kapar.... nem fogsz vele keresztben sodródni, nem viszed ki pályára mert nem oda való stb.
Sportos apukáknak való. Ha nem taposod szét hidegen, nem ugrálsz le a kuplungról, cserélsz olajat időben, akkor mégis mi baja lesz attól, mert néha rálépsz a gázra?
Egy sti-vel kimész hulligánkodni... kapnak a szilentek, a gátlók, gyilkolod a kormányművet, sokkal könnyebben odavered az alját, sorolhatnám... mert az kicsi, négykerekes etc. pont erre való.
Az hogy tiprod, nem egyenlő azzal, hog ütöd vágod, és utóbbiból egy sti jóval nagyobb eséllyel kap többet, pláne egy béna pilótánál.
Félúton van igen az igazság, de azért szerintem érezni, hogy egy octaviával sokkal kisebb eséllyel közlekedik valaki így. Más kategória a két autó.

[ Szerkesztve ]

(#76027) szokeherceg válasza bitpork (#76018) üzenetére


szokeherceg
tag

Lehet tudni miért áll a vámudvarban? Lefoglalt verda volt? Nagyon szép egyébként, grat hozzá :)

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#76028) deicide válasza Qru (#76025) üzenetére


deicide
veterán

Ez így van, nincs értelme a 80km napi ingázáskor is széttaposnom a GTC lelkét. Néha állatkodom, meg pályán is jó, hogy tudom, ott van benne az erő.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#76029) hobizoli válasza Qru (#76025) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Aki 1.4i Octavia-t vesz es azzal probal "menni", az nem tiporja annak?
Egy RS meg akkoris felgazzal is jobban dinamikusabban megy, mint az 1.4i, amikor az 1.4i-ben mar elhajlik a gazpedal is

En pl 9+ ev alatt meg sosem probaltam ki mennyit megy vegre a PGT-m, pedig a gyari adata 200+

több drón kell ;P

(#76030) deicide válasza hobizoli (#76029) üzenetére


deicide
veterán

Azt mondjuk én is csak egyszer, sötétben, reménykedve, hogy pont nem az útba eső hidakon áll egy infrás mérő. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#76031) bitpork válasza szokeherceg (#76027) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ott van a vámudvar peremén egy teherautó kereskedés. uh nem a vámosoknál hálistennek. Viszont Pénteken megvan és másnap beleverek 1800 km-t. Remélem nem mihálylik meg alattam :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76032) Qru válasza hobizoli (#76029) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Dehogy nem. Csak annak sztem semmi értelme, mert az csőgázon sem megy. Akinek nem volt még erősebb kocsija az nyomja annak is. Mióta megvan a nagyvas azóta nem tiporom a kicsit mert minek? Úgy sem megy akkor meg felesleges gyilkolni csak a fogyi nő.

Tecsónál múltkor a lámpánál kisgyerek elkezdte túráztatni az 1,4-es Ibizát és kihívón átnéz hozzám. Mondom veled mi van? Nem tudsz olvasni? Kapott egy kis előnyt de úgyis lenyomtam mint a sz@rt. Ennek mi értelme volt részéről? Nekem eszembe sem jutna egy olyannal versenyezni akinek a kocsijában ránézésre legalább 100-al több mókus van vagy akkor nem egy olyan mellé állok be, ha nem keresek vkit a saját súlycsoportomból és amellé állok be a lámpánál arcoskodni. De nem vagyunk egyformák...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#76033) bitpork válasza Qru (#76032) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hehe. Anno volt egy 2.8 benyás scorpiom. Álltam a lámpánál, és egy 316i mellém ért. A gyerek nézett át, elkezdte bőgetni. Adtam 1-2 gázfröccsöt én is h hallja milyen is a v6 hanga. A lámpa éppen elkezdett sárgára váltani a srác füstölő gumikkal riszáló kocsival kilőtt. Én még akkor raktam Dbe az automatát. Meg hagytam hogy a menet közben mögénk beért rendőr elintézze a dolgot, mert srác nem vette észre :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76034) Qru válasza bitpork (#76033) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD

#nincsbennetarcsi

(#76035) Tankblock válasza Qru (#76032) üzenetére


Tankblock
aktív tag

Nem csak a lovacskák és a nyúlmókusok számítanak, hanem a tömeg is. Abban igazad van, ha nem egy súlycsoport ne kezdjen ki.

Akkor néztél volna, ha otthagy mint a fene, mert nem 1.4 motor van benne.... ;]

Release the Beast....

(#76036) #10726912 válasza Tankblock (#76035) üzenetére


#10726912
törölt tag

Tök felesleges versenyezgetni, van akkor a szórás az utcai kocsik között, mint a barom. Ráadásképp ha a sofőr kíméli kicsit a gépjárművet, akkor egy esélytelennek tűnő kocsi is nyerhet rövid távon... :U (vagy a rendőr, de a kutasok mindenképp :K )

(#76037) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ertem en hogy az en hibam de nem birok rakivannki:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#76038) bitpork válasza neduddki (#76037) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem is neked van :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76039) footy válasza neduddki (#76037) üzenetére


footy
addikt

Ezzel nem vagy egyedul. Nekem ezek a cikkek mindig inkabb arrol szolnak , hogy "hogyan pusztul a premium"

(#76040) qdak válasza bitpork (#76033) üzenetére


qdak
addikt

amig nem lepi att a zotvenet, mit mond a rendor?
par napja fel gazon jottem ki foutra, takony, sar volt, az ut, kitette jobbra 45' ba a segget, majd balra 1 kisebbet, ennyi erovel ezert is megvagnak?
amugyis feltel h lealaz :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#76041) -v- válasza Qru (#76032) üzenetére


-v-
addikt

Ezt most úgy írtad mintha valami fossá tuningolt sti-ben ülnél :DDD

(#76042) Tankblock válasza qdak (#76040) üzenetére


Tankblock
aktív tag

Közúti veszélyeztetés adott esetben. Nem az útviszonyoknak megfelelően való vezetés. Ha akar bármikor talál valamit....

Release the Beast....

(#76043) szőröscica válasza neduddki (#76037) üzenetére


szőröscica
addikt

Van egy ismerősöm, aki vett ilyet. 3 éves korában, 170 ezer km-el, Németországból. Persze akkoriban minimum kétszer ennyiért mentek még az E46-ok. Az gyönyörű állapotú mind a mai napig, nem ilyen lelakott kosztenger, mint a cikkben szereplő. 200 ezer körül kellett lendkereket cserélni, egyébkén problémamentes. Bármikor elfogadnám. :)

(#76044) qdak válasza Tankblock (#76042) üzenetére


qdak
addikt

hehe, majd ha a rendor se kodlampaval kozlekedik :)
persze ha akar biztos talal :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#76045) TaaT


TaaT
veterán

Remélem észrevettétek milyen matrinya van a bömös hátsó szélvédőjén ;]

Give them hell Ukraine!

(#76046) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Az ilyen autókat úgy örökbe fogadnám :(

best regards, egy fórumozó blogger

(#76047) sNORh válasza Dyrtyho (#76046) üzenetére


sNORh
addikt

dúrva.. :(

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#76048) kalmanchris


kalmanchris
tag

Sziasztok!

Ha valaki tud Fehérváron, vagy környékén megbízható szerelőt, akihez el lehetne vinni egy ufó civik-et vezérlés+ üzemanyagszűrő+ékszíj+gyertya cserére, ne fogja vissza magát! Az autó 2008-as 1.8 benzin automata.

(#76049) Dyrtyho válasza sNORh (#76047) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Hát az, más alig várja hogy kocsija legyen, meg minden, de akinek meg telik rá, az vagy nem akar rá költeni javitatások terén, vagy csak szimplán megunta a verdáját :(

best regards, egy fórumozó blogger

(#76050) szőröscica válasza Dyrtyho (#76049) üzenetére


szőröscica
addikt

Persze, és mert megunta, ezért nem eladja, hanem ledobja a parkolóban, ugye? :U

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.