Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) hobizoli válasza Tökmindegy (#28995) üzenetére


hobizoli
nagyúr

feltengely elegge rottyon van, egyenesben is razza a kormanyt gazadasra

a Bardi adatbazisa ojan csuklot hoz ki ra, ami nem egyezik az elhalalozottal

több drón kell ;P

(#29002) hobizoli válasza bitpork (#28998) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez kicsit ojan Apple féle "rosszul tartod" szerű "megoldás"

több drón kell ;P

(#29003) bitpork válasza hobizoli (#29002) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Jah bazz, kicsit arcpirító h egy tervezési hibát a keveset takarítasz mögé akarták rejteni.Passatban is ugyanez van, csak ott időben észleltem. Ki is szedtem a kis gecó szűkítőt, h ott rohadna meg.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#29004) hobizoli válasza bitpork (#29003) üzenetére


hobizoli
nagyúr

foleg, hogy egy ijen á6 ólród kottró tédéi ujan volt vagy 15 megaforint... annyiert meg lehetne mar akar jo is :U

több drón kell ;P

(#29005) bitpork válasza hobizoli (#29004) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Volt ez több is mire Magyarországra ért, felszereltségtől függően. Most egy Allroad a4 tizen x k km-rel van 10 mega forint magasságában.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#29006) #10726912 válasza bitpork (#29003) üzenetére


#10726912
törölt tag

Anno a temprám is beázott az autó mosóban, csak pislogtam, hogy az anyós ülésnél áll a víz...persze hogy ott is volt a szélvédő alatti vízgyűjtő kifolyóján szűkítő. :C Le is vertem onnan, mint idegbeteg a nyugodt hangú dokit :K
FoBCRaistlin: Évente 5 ezer Km-et megyünk a kocsival. S nem "csak" közértbe járunk vele.... :))

(#29007) Qru válasza FoBCRaistlin (#28986) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor ez olyan boltba meg konditerembejárós mint az asszonyé. 2006-os és összesen 43k km van benne. :)

Aki kombit vesz az jellemzően sokat megy...

#nincsbennetarcsi

(#29008) FoBCRaistlin válasza Qru (#29007) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Néha már azért mentek a kocsival, hogy nehogymá' csak álljon :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#29009) Laraxior válasza Qru (#29007) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor munkatársam Mégane kombija is jó vétel lesz valakinek. 2001-es, és még mindig csak 77k km van benne. :D Ráadásul garázsban is van tartva, és köbö hetente egyszer veszi elő, nyáron többször kicsit, mikor mennek a családdal nyaralóba, vagy ide-oda.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29010) !Overdose! válasza aero. (#29000) üzenetére


!Overdose!
őstag

Te, illetve ti tudjátok. Mindenesetre szerintem a vevőjelöltek többségénél lesz ez inkább hátrány, mint előny.

Nem akarok belekötni az autóba, én már megvettem a sajátomat, egyszerűen egy kis segítséget szerettem volna adni az eladáshoz.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#29011) hobizoli válasza Qru (#29007) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nem feltetlenul
csalados embernek jobb a kombi

több drón kell ;P

(#29012) DJ WOKKY válasza Laraxior (#29009) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

és még azt hittem, hogy a faterék corollájában 06' a 90k kevés :DDD

(#29013) Varoz válasza DJ WOKKY (#29012) üzenetére


Varoz
őstag

Zsiguli 1986-os 68k van benne. :P
Öreg autószerelőé volt. Szökő évente vette csak elő. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29014) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Olvasgatom itt ,hogy kinek a kije mennyit megy egy autóval ,akkor nem értem mi ez a hitetlenkedés a kevés km es autókkal a használt piacon:) Most csak így kapásból felsoroltatok 10 et:) Úgy látszik a lakosság csak dísznek tartja az autókat. :DDD

Jelzem amit most én hajtok abba is 50 K volt egy hölgy mászkált vele pár km -t munkába oda vissza,meg gondolom vásárolgatni.

Varoz
Akinek munkaeszköz ,vagy egyáltalán mindennapi eszköz az megy vele ,még én is beleteszek a szgk-ba évi 15 öt,úgy hogy melóba nem avval járok. Ha azt hozzácsapnám az évi 40 biztos lenne.

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#29015) Qru válasza Tökmindegy (#29014) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ilyen benyó árak mellett nem csoda... :)

#nincsbennetarcsi

(#29016) Varoz válasza Tökmindegy (#29014) üzenetére


Varoz
őstag

Olybá tűnik. :DDD :DDD

Na de mondok én ellen példát is. :)) Tesóm Volvo V40-ében (95-98 közötti meg nem mondom) 200k fölött van a kilométer. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29017) MunezXBK válasza Tökmindegy (#29014) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Fater Suzukija 12 éves, van is benne kb. 80.000. :D

(#29018) Tökmindegy válasza MunezXBK (#29017) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Fater 20 X éves Skoda 120 asába nem tom mennyi van mert van a pinyóba 2 tarcsi motor amiket mindig felújít és ha baj van 0 km en belerak:))) Meg egyáltalán meddig számol egy 120 as órája? :Y :DDD
Ja meg még két komplett váltó is:)

Na ez dicséretes!

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#29019) MunezXBK válasza Tökmindegy (#29018) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Napközben megkérdeztem a chipet a vasba, 85.000... mondom ilyen hülyének nézel bázz? :DDD

Majd du. kilazult egy csavar a váltórúdnál, egy sebességet se tudtam rakni. persze vidéken, úgy az igazi. Behúztuk egy szervizbe...2.000 ft.-ért meghúzták. :W :O

(#29020) Laraxior


Laraxior
titán

Ezért érné meg nekem is zsírúj autót venni :D Havi 5-8k km... 20 év múlva is pöpec járgány lenne. Tényleg... miért is nem veszek újat? :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29021) Tökmindegy válasza MunezXBK (#29019) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Mit akarsz chippeltetni?
Ha gondolod rákérdezek ösmerősnél mennyi az annyi.

Laraxior

Ma kaptam emilt ,hogy a Kia ceed most akciós bevezető áron van.. Asszem a kombi valami 4.3 .
3.8 az alap 1.4 es motorral. Elgondolkodtató!:)
Itten is van alami hirdetés féle

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#29022) Qru válasza Tökmindegy (#29018) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

5 jegyű az össz km számláló benne. Legalábbis a '85 utániakban...

#nincsbennetarcsi

(#29023) bitpork válasza MunezXBK (#29019) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mán megint? Csak sz@r az a dízel :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#29024) Tökmindegy válasza bitpork (#29023) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Maga ne nevessen maga csak restaurálja szépen tovább Gazsit ,pénz nem számít alapon. :DDD :C

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#29025) MunezXBK válasza bitpork (#29023) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Direkt ezért írtam be. ;]

Tökmindegy: A4, 2.5 V6 TDI. AKN-es motorkód. Annyira nem akarom, elég lenne egy optimalizálás is.

(#29026) TaaT


TaaT
veterán

Én is mit fogok kapni ha egyszer eladásra adom a fejem, több mint 10éves autó kevesebb mint 100K km-el... :) a szervizkönyv meg 2004.12. azaz 43K km-nél frissült utoljára...

Give them hell Ukraine!

(#29027) laszlo168


laszlo168
senior tag

Az enyém 2003-as, én 2007-ben vettem meg 66000km-el, most van benne 87000km.
A szüleimé 2001-es újanon vették, és most van benne 45000km.

(#29028) Laraxior válasza TaaT (#29026) üzenetére


Laraxior
titán

Visszatekerik azt 5 számjegyűre ;) Ha kereskedőnél köt ki...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29029) dJ Peer válasza TaaT (#29026) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Az enyém 14 éves 110e-rel. 2008/8-ban volt 84e, akkor lett cserélve a vezérlés.

(#29030) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Akkor megállapíthatjuk e kis közvélemény kutatásból ,hogy igenis reális a 10 év körüli autók kilométer állása a használt autó piacon:) Így kéretik ezentúl ezt a visszatekerés mizériát mellőzni:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#29031) Varoz válasza Tökmindegy (#29030) üzenetére


Varoz
őstag

LOL :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29032) bitpork válasza Laraxior (#29028) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Pont ezt akartam mondani h előre is lehet tekerni :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#29033) mmcc02


mmcc02
tag

Családban a Matiz lassan 10 éves lesz és van benne 17e km.

* Gondolkodom, tehát vagyok, ez a kérdés, válasszatok! Avagy röviden: Gondolkodom, tehát válasszatok! * Búbos páka *

(#29034) Kornel válasza mmcc02 (#29033) üzenetére


Kornel
veterán

ne haragudj meg, de ilyen futás mellett érdemesebb taxizni.
értékvesztés, biztosítás, adók, olaj és gumi cserék ennyi idő alatt jóval többet elvisznek, mintha taxit fizettek volna helyette.

(#29035) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Ej de szép ez ,csak ne ilyen kis motorral lenne.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#29036) hdman válasza bitpork (#29032) üzenetére


hdman
őstag

Erről tudnék mesélni :)

Sopron city :)

(#29037) DJ WOKKY válasza Tökmindegy (#29030) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

De akinek ilyen van, az nem adja el :P

(#29038) mmcc02 válasza Kornel (#29034) üzenetére


mmcc02
tag

Ezzel tisztában vagyok. Az első néhány évben "sokat" ment, aztán kül. okok miatt állt, most meg effektíve nincs értelme eladni. Tartalékautónak tökéletes :P
Meg édesanyám ragaszkodik hozzá.

[ Szerkesztve ]

* Gondolkodom, tehát vagyok, ez a kérdés, válasszatok! Avagy röviden: Gondolkodom, tehát válasszatok! * Búbos páka *

(#29039) footy válasza Tökmindegy (#28987) üzenetére


footy
addikt

Mutterom Seat Leonjaban 76E km van. 2001-es auto. A csalad egyik baratjatol(elso tulaj, szinten tanarno mint mutter) vettuk. A kutyanak sem kellett mikor hirdettuk.
Magyarorszagon csak a fost lehet eladni.

[ Szerkesztve ]

(#29040) giigz


giigz
veterán

Na lőttem egyet, ő lenne az. :)

(#29041) !Overdose! válasza giigz (#29040) üzenetére


!Overdose!
őstag

Sok balesetmentes kilométert!

Az eleje törve volt? Nagyon rikít a lökhárító. :F

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#29042) hdman válasza giigz (#29040) üzenetére


hdman
őstag

:C Végre!

Sopron city :)

(#29043) DJ WOKKY válasza giigz (#29040) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

sok balesetmentest.
Dicsérni nem dicsérem most, mert nálam nem nyerő a francia, de remélem kiszolgál olcsón :)

(#29044) MunezXBK válasza !Overdose! (#29041) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Motorháztető is.

(#29045) giigz


giigz
veterán

Köszi mindenkinek :)

(#29041) !Overdose! és (#29044) MunezXBK: Minden elemen a gyári érték lett mérve, és a tulaj állítása szerint sem volt sosem törés semelyik elemen sem.

(#29046) Balupapa válasza giigz (#29045) üzenetére


Balupapa
senior tag

sőt, vitrinben tartotta....bírom ezeket.... ;)

amugy gratula es sok balesetmentes kilométert :K

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#29047) MunezXBK válasza giigz (#29045) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Akkor tudom már..vakuval fotóztál, azért tűnik fehérebbnek.

(#29048) DJ WOKKY válasza MunezXBK (#29047) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

a vaku nem terít be komplett elemet, vagy tévedek ? Csak egy (kisebb-nagyobb) pontban csillan vissza...

(#29049) giigz válasza Balupapa (#29046) üzenetére


giigz
veterán

Köszi!

Higgyétek el, én vettem meg az év legmegkíméltebb használatautóját. :D Ismerősünk, anyám munkatársa volt régebben, 10-20 éve ismerik egymást. Az autó végig garázsban volt tartva, itt lakik a tulaj 2 utcára tőlünk, régebben pedig sofőr volt, most meg buszsofőr. 2 M km-t már átlépte, sosem volt egy koccanása sem, az autói mindig a legtökéletesebb állapotban vannak, takarítva, lemosva mindig. Ez most 10 éve volt nála, a következő kocsija Megane II lesz.

(#29047) MunezXBK: Nem vakuztam, lemenőben volt a nap, szerintem csak a fény esik furcsán a kocsira, meg ugye telefonnal csináltam, elég rossz minőségű.

Holnap egyébként is csinálok a fényképezőmmel képet a motortérről, meg a belsőről, akkor lekapom azzal is a kocsit még egyszer, és akkor mutatom majd azt a képet is, biztos jobb minőségű lesz.

(#29050) #10726912 válasza giigz (#29045) üzenetére


#10726912
törölt tag

Na ennyi...ne alkonyatkor fotózd a verdát, mert törve volt jelzéseket kapsz rá :D Fotó stúdió, az is szabad ég alatt legyen a szaharában déli napszórással...vaku nélkül természetesen. :))
Grat. a kocsihoz:)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.