Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) bitpork válasza MunezXBK (#19996) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kipróbáltuk?! Mondtad h van egy kisebb forgalmú út...ami igazából a hold felszíne volt :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20002) Dare2Live válasza SocketA (#19983) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

minek eladni, ha keveset eszik, nem megy tönkre...

csak így aztán sose cserélek kocsit... még 10év múlva amikor 20éves lesz is evvel fogok furikázni...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20003) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha vki szép autót szeretne.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20004) Szplöttyy válasza SocketA (#19999) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Hobizolinak is egy "virsligumis golyostollrugos 50 LE-s papirdobozok." csak abból a Racing edition :)) És máris sokkal jobb :)

Smoke & Torque

(#20005) Szplöttyy válasza bitpork (#20003) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Egy jó E38, mennyire jól érezném magam benne újra. Csak ebben sincs benne az elektromos/bőrős/"m-es" ülés, anélkül meg nekem nem hetes a hetes.

Smoke & Torque

(#20006) bitpork válasza Szplöttyy (#20005) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Sokáig szemeztem egy ilyen tepsivel mert jól néz ki. Osztán valahogy nem ilyen lett :N

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20007) Szplöttyy válasza bitpork (#20006) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Igazából, és ezt tapasztalatból mondom, igen csak nagy szopóroller(bár amivel én közlekedtem, az egy 95'ös vagy 96'os 750iA volt), de ettől függetlenül az érzés amit ad az priceless.

Smoke & Torque

(#20008) hdman válasza MunezXBK (#19996) üzenetére


hdman
őstag

Osztá jó-é? :D

Sopron city :)

(#20009) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#20010) hdman válasza hobizoli (#20009) üzenetére


hdman
őstag

Azt hittem a neon már nem menő :C

Sopron city :)

(#20011) hobizoli válasza hdman (#20010) üzenetére


hobizoli
nagyúr

fedőneve: ándörkárkitt

(ez ugyanaz a verda több évből)

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#20012) hobizoli válasza Szplöttyy (#20005) üzenetére


hobizoli
nagyúr

...meg még ráhekkelünk ;] :DDD

több drón kell ;P

(#20013) Szplöttyy válasza hobizoli (#20012) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Hát kéne rá már valami ledsor, vagy neon az aljára, vagy valami, akkor talán menne is valahogy :U :DDD

Smoke & Torque

(#20014) bitpork válasza Szplöttyy (#20013) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Jah ez legalább +50LE :))

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20015) hobizoli


hobizoli
nagyúr

jáááááááájjj ;] :P :U

több drón kell ;P

(#20016) hdman válasza hobizoli (#20015) üzenetére


hdman
őstag

Ez szörnyű... Kb. a 3. képig birtam nézni. Ha egyszer eladja lesz meglepi az uj tulajnak :DDD

Sopron city :)

(#20017) Clapaucius


Clapaucius
tag

Sziasztok!

Most állok autóvásárlás előtt... Astra H-t szeretnék, mostanra eldőlt.

Volna egy kérdésem...

1.6 vagy 1.4 ?
Többnyire városban, nyugodt tempóban. A sebesség nem az első számú prioritás. Persze azért előzni is kell néha...

1.4 nagyon gyenge? Illetve 1.6 sokkal többet eszik? olyan 8-9 litert reális célnak tartom 1.6-al.

Köszi :)

....

(#20018) TaaT válasza hobizoli (#20009) üzenetére


TaaT
veterán

;] [link] [link]

Give them hell Ukraine!

(#20019) TaaT válasza neduddki (#19970) üzenetére


TaaT
veterán

Nem tudom miért váltották le a 8V-t, szakújságírók dicsérték anno...

Lehet nem tudta volna hozni a szigorú környezetvédelmi előírásokat? :F

Give them hell Ukraine!

(#20020) bobsys


bobsys
addikt

2002-2004 chrysler sebringeknek mik szoktak lenni a fobb bajai? Kovetkezo honapban vennek egyet es jo lene tudni mit nezzek.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#20021) MunezXBK válasza hdman (#20008) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem kicsit. :U

(#20022) m3tr0 válasza hobizoli (#20009) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ez a feléért nem volna rossz vétel talán..vagy inkább bontani. De legalább GT3-as.
:U

Vagy ha ez magyar papíros lenne..de így.. :DDD

PGT-t már vagy 3 hónapja nem láttam normálisat eladót. Még fórumon se. :U

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#20023) neduddki válasza TaaT (#20019) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kollega Te ennyire nem ismered sajat tipusodat? pont az hogy a 8szelepes matuzsalem maradt a gyartasba a 16v es fsi /eztmeg csak ertem is/ ment a zuzdaba,

udv

neduddki

mod: meg lehetni meglehet azzal, hogy a foccvagen ragyutt a donwsizing 1.2es 1.4se hujet csinal az szivo 1.6osbol

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20024) nesa válasza hdman (#20016) üzenetére


nesa
veterán

Ha vegignezed latszik hogy szivobol csinalt turbo motort, onmagaban az acel lemez HF tomitessel nincs semmi gond nekem is azvan bent csak az tobbretegu acel es Reinz gyartja, ott viszont aggaszto nekem hogy hogy lesz ez total sikba :U meg minek ra a tuzkarika :F

(#20025) SocketA válasza Dare2Live (#20002) üzenetére


SocketA
aktív tag

Dare2Live Mert elso auto lesz. Ahogy irtam, egyelore nem sok mindenre hasznalnank, illetve ki tudja 1-2 ev mulva hol leszek, merre leszek. Vagy ha meg bevalik a kocsi, rendszeresen hasznaljuk, esetleg gyerekunk lesz, akkor mas szempontok szerint masik kocsit valasztanek... igy tehat jelenleg nem tervezek hosszu tavra a kocsival, ezert jo lenne, ha eladhato maradna :)

(#20026) latyak17 válasza SocketA (#19999) üzenetére


latyak17
tag

Nyilván sok esetben szükség lenne a +40Lóerőre, de ha mindenki ez alapján venne autót, sose kelnének el a 100 lóerő alatti kocsikat.... igazából szerintem a döntés tied, úgyse tudunk eltéríteni a gondolataidtól akkora mértékben.. . azt kell eldöntened veszel egy sportosabb kocsit (BMW) ami ugyebár öregebb és jobban ki van hegyezve, de hát mégiscsak bömös, vagy veszel egy fabiat, ami csak egy skoda, dehát valószínűleg tovább is él:)

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#20027) neduddki válasza SocketA (#20025) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha gyerek es nem bohozkosni akarsz akkor min egy c, de inkabb d kombi, liftbek eltunt tiszteelt a kivetelnek, a d 4 ajtosokkal hiaba van egy komplett gardobszekreny hatul, az bejarat szuk mint a dog:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20028) orvil válasza latyak17 (#20026) üzenetére


orvil
tag

ez igazabol pont forditva van, a fabia van kihegyezve, nem hagytak ra semmit, ezert relativ olcso, a bmw pedig felulmeretezve, ha osszehasonlitod oket, mar eleve a suly beszedes .....
pl ha egy vadiuj fabia megkapta volna az evek alatt azt, amint az E39es otosom anno, akkor 1 ev mulva mar a zuzdaban szomorkodhatott volna, ez a minosegbeli kulombseg.
fabia 10 ev mulva kuka, bmw 20 ev mulva meg a garazsban all.

(#20029) latyak17 válasza orvil (#20028) üzenetére


latyak17
tag

nemhiszem, hogy CSAK ettől függene ismerősi körben is van a fizetése kb 20%-át minden hónapban rákölti a kocsira, hogy működőképes állapotban tartsa, eladni nem akarja, mert már annyit ölt bele, hogy sehogy se jön vissza az ára, nekünk igaz nem fabiank van, de szerintem ha anyagminőséget nézünk biztos, hogy a bmw jobb, de aki vigyáz a fábiára azis elmehet 20 éveket, minden attól függ mennyi $ ja van az embernek a kocsira mennyire csapja szét a belét, én csak azt mondtam, hogy ennyi idős bwm-t biztos nem vennék, vagy ha igen akkor külföldit 300euróért, ami ha nagyon nem jó akkor eladok mo-n ha meg jó darab akkor megcsinálom és csinálok belőle egy szép magyar otot:)

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#20030) hobizoli válasza neduddki (#20023) üzenetére


hobizoli
nagyúr

FSI-hez kénmentes 99-100-s bönzin is kellett, ugyhogy juzernek draga volt az eleve dragabban vett auto minden km-e

több drón kell ;P

(#20031) SocketA válasza orvil (#20028) üzenetére


SocketA
aktív tag

En is a Te velemenyedet osztom! Nem veletlenul draga kocsi a BMW, es nem veletlenul draga a szerviz sem.
Es szinten nem veletlen, hogy egy arban van egy 2000 es egy 2007-es Fabia...

(#20032) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

1.8-as benzines 04-es Ford Mondeo mennyire megbízható úgy valós 100-150 ezer km után? Persze itt egy gondozott, szervizelt autóra gondolok, nem egy lelakottra. Úgy tudom hogy az 1.8-as megbízhatóbb mint a 2.0-ás, legalább is a rokonságban van egy Mk2-es, 1.8-as, és az eléggé van hajtva, de panasz soha nincs rá. A TDCI motortól kissé félek, illletve nem olyan sokat menne (évi 10 ezer km maximum).

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20033) giigz válasza Tothgera30 (#20032) üzenetére


giigz
veterán

Ebben az esetben maximálisan megbízható. :K

(#20034) aero. válasza TaaT (#20018) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nemár. :D :O

(#20035) Tökmindegy válasza latyak17 (#20029) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Igy is van. Lévén volt már pontosan 5 darab BMW-m ,3 astól az 5 ös ig, így tapasztalataim alapján annyit tudok mondani,hogy 3 milla alatt én nem vennék Bömöst. Sem audit,sem mergát. Mondom ÉN nem vennék.!!És még az is necces.Másfél milláért vagy alatta bontó szökevények vannak ,az életét rákölti az ember. Van az a jó magyar mondás,hogy addig nyújtózkodj amíg a takaród ér. Na ez autó vásárlásra nagyon is igaz.

Az is tény ,hogy élményben ,kényelemben ,komfortérzetben nem is lehet összehasonlítani ezen vasakat a többséggel,na de mint mindenért az életben ezért is fizetni kell.

Más:)
Minap jöttem az M7 esen előttem poroszkált egy SLK az újabbak közül való olasz rendszámmal. Ment pontosan 110 km/h val. Előzöm,átnézek ,egy idős kb 60-70 éves hölgy vezette ,kendővel a fején napszemcssiben:) A fiam szerint ez megcsúfolása ennek a szép és jó járműnek:) Mondtam neki ,ha ügyes vagy neked is lehet 70 éves korodra egy ilyen :D

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#20036) bitpork válasza Tökmindegy (#20035) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Te nem vennél 3 milla alatt prémium kocsit. EZ a Te bajod. Mert vannak abban a szegmensben is normálisak. :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20037) Tothgera30 válasza giigz (#20033) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Akkor elkezdem komolyabb nézegetni őket :D . Jövőhétre be van egy tervezve, fekete, 04-es, Ghia, 102 ezer km-rel ;) .

ui.: Wagon R+-ben elaludt a check engine lámpa. Szerelő mondta hogy néha hajtsam meg és kitisztul az AGR szelep, tegnap hosszabb úton voltam, néha megforgattam 4000rpm-ig, és most már jó, az alapjárat is kitisztult :K . Bár 9 éves, és 64900km van még csak benne :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20038) bitpork válasza giigz (#20033) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Holnap estig Siófok-Sóstón vagyok ha ...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20039) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Hali.

Carisma-ra újítanék előre fékrendszert, tárcsa, pofa, betét, ami kell...

Mi az ajánlatos, ami picit jobb mint az átlag, persze nem kell itt tuning cuccra gondolni, weben hátha van valami jó leírás róla!

Más, felni porvédő kupakot honnan lehet venni, fém lenne jó, ha van, és nem drágán! :D

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#20040) runner 125 válasza Tökmindegy (#20035) üzenetére


runner 125
nagyúr

?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20041) hdman válasza bitpork (#20038) üzenetére


hdman
őstag

Nemhogy inkább Sopron felé jönnél, hogy én is élvezkedhessek :)

Sopron city :)

(#20042) Ck. válasza Tothgera30 (#20032) üzenetére


Ck.
addikt

Az 1.8-as többet fogyaszt, mint a 2.0-ás és több a probléma is vele, elég rosszul sikerült konstrukció. Én tuti a 2.0-ásat venném inkább, de nézz utána nyugodtan a mondeo.hu-n is, ott is meg fogják ezt erősíteni.

(#20043) giigz válasza runner 125 (#20040) üzenetére


giigz
veterán

De szívesen lecsapnék egy ilyenre... :) Mondjuk 2 literes motorral jobb lenne, ha már BMW-m van :D

(#20044) giigz válasza Ck. (#20042) üzenetére


giigz
veterán

1.8: 5,38 8,49 20,27
2.0: 6,69 8,99 12,90

Tehát többet nem biztos, hogy fogyaszt, ha igen, akkor az gondolom autópályán lehet. Nyilván jobb a 2 literes motorral, erősebb, jobban megy, stb. Én az 1.8-asról sem hallottam sok panaszt, ha rendben van a vételkor, akkor sok probléma egyikkel sem lesz.

(#20045) bitpork válasza runner 125 (#20040) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Bazz, ebben kurblis ablak van! Egy béemvében, bakker?! A pofámról leégne a bőr :( :Y :W

hdman: Neked is áll, hogy itt vagyok. Sajnos Sopron felé nincs dolgom, de neked is 200, nekem is 200 :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20046) giigz válasza bitpork (#20045) üzenetére


giigz
veterán

Elöl elektromos. :D

(#20047) Ck. válasza giigz (#20044) üzenetére


Ck.
addikt

Mondom, nézz utána a mondeo.hu-n, a tulajok fogyasztás tapasztalata egyértelműen igazolni fogja, hogy a 2.0-s takarékosabb, jobb hatásfokkal bír. Az 1.8-as túl gyenge ekkora kasztnihoz.

(#20048) runner 125 válasza bitpork (#20045) üzenetére


runner 125
nagyúr

..gondolom az E46-ból is volt jó néhány felszereltségű. Két bontott emelőmotort egy 20-asért szerintem be lehet szerezni. De, ez legyen a legkisebb gond.

Fotókból ítélve tényleg patika ez az E46. Kormányon és az ülés élén is látszik, h 120k-nál többet nem futhatott.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20049) bitpork válasza giigz (#20046) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hogy rázná meg a hátulra nem rendelőt.... :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20050) bitpork válasza runner 125 (#20048) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Na de kérlek, BMW logó előre igen, villanyos ablak hátulra meg nem? Méltatlan és szégyenteljes az ilyen. Akkor ne propellert hanem villámot vegyen.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.