Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#79309) Chaser válasza gerisz23 (#79308) üzenetére


Chaser
titán

dehogy kap 2e-t kézhez, 2e _bruttó_ i amiről szó volt
1 ember 1500ft/óra napi 12000ft br, 21 munkanappal 251e ft br
esetemben 2 ember, max 3 óra, 9000ft br, munkadíj volt 50e ft, amennyire rémlik cső is benne volt a csomagban
ezt kerekítsük 10e ft-ra és duplázzuk meg, így már a munkáltató egyéb járulékai is benne vannak amit fizetnie kell, kb 30e ft maradt, de legyen -5e még üzemanyagra és parkolásra - és akkor nagyon nem beszéltünk a könyvelőről, aki ha érti a dolgát legálisan "lop csal hazudik", mert rengeteg legális ktsg csökkentő megoldás van papíron és gyakorlatban, ez egy db munka volt egy nap, amiből kettőt kényelmesen megcsinálnak, ideális esetben hármat is, két munkával is számolva bevétel 100e ft, rezsi 50e ft, 3 munkával már 150e ft, rezsi 75e ft
megint más történet ha több m-t kell megoldani v extrákat, mert azok felárasak, az induló ár 50e ft, attól csak fentebb van

bazsimano teljesen reális ha pesti falu, nekem 30-35e/kiállást mondtak tavaly, mosógép ugyanannyi mint bármelyik csap, szóval ez jó ár
páraelszívót sztem megoldod magad is van értelmes fúród és dobozmaród, ha nincs akkor 15e ft nem pénz érte

ivana festés tényleg vicces, valami 1500ft/nm-t mondtak eddig, szomszéd festő gyerek odajön, nem kell-e kifesteni? mondom de majd, menyiért csinálná? 150e ft..ok, kösz, annyiért kifestek én is ( : 36-7nm 2,6-3m belmagassággal, 100nmes lakás festése fél milla? (((( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.