Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55134) Woodslave


Woodslave
nagyúr

szokás szerint agyaltam hogy mit csináljak meg egyáltalán minek :D Reggel 84 kg voltam, ami mondjuk a "legüresebb diétás" reggeli súlyomhoz (76) képest 8 kg. Mindezt anélkül, hogy izmosabb lennék :C Centivel nem méricskélem magam, elég annyi, hogy az övön léptem egy lyukat, de mondjuk a karom nem érezhetően nagyobb. Mondjuk a kiszámolt tömegeléstől messze van, de akkor is. ;]

és akkor reggel megkapom a bodybuilding.com hírlevelet, benne az egyik korábbi átalakuló verseny győztesével (valaki linkelte a magyar faszit, akkor már képbe került ez az arc is)

175 cm a faszi, 94 kiló az első képen. Mondom jóvan ennyire azért nem vagyok dagadt. A második képen 78 kg. 5% tzs-al (ezt azért kétlem, de nem számít) Láttam már magam 78 kilósan, de mivel 1-2 cm-el alacsonyabb vagyok, legyen a 76 kg. Hát nem így néztem ki :N

Nézem az utána képeit. [link] Mondjuk ezt, hát mondom legalább a karom bár 15% tzs-al többen, de legalább tűnik ekkorának. Persze, azt írja 43cm a karja, hát az enyém még dagattan se volt még soha annyi, legfeljebb a superdrol kúrában bedurranva :D

na mindegy csak agyalás hogy mit nem tudok elérni, pedig annak ellenére hogy faxán néz ki meg minden, de azért az egyik karomat nem adnám a formáért.

Szóval meg kell tudnom Barta Tibor méreteit (legalábbis ami számít :DDD ) talán azt elérhetem egyszer...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.