Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176933) aelod válasza Qtya123 (#176932) üzenetére


aelod
veterán

Cs1csó
Azért ennél van jóval több opció is. :K

Qtya123

Döntött törzsű evezésnél jött elő valami, utána lehajolni nem tudtam rá 2 napra.

Guggolás helyett mit kezdtél el? Nekem a lábtoló annyira nem jön be.

Goblet guggolással kezdtem kézi súlyzóval, ott némi progressziót is tudtam felmutatni egészen 75 kilóig. Lábtolót a sérülés után 3 héttel kezdtem totál az elejéről (csak a platform) most egész szépen tudom terhelni. Bolgár guggolás, itt is volt progresszió 50kilós kézivel már stabilan megy a 8-10 ismétlés lábanként. Meg ülő feszítő, az is panasz mentes. Hajlító már neccesebb ott nincs merev lábas csak fekvő hajlító, vagy hiperhajlítás farizom/hajlító centrikusan. Vádlira meg csak ülő vádli van (lényegében semmi különbség nincs az álló és az ülő között). Soha nem volt még ilyen jó lábam hozzáteszem :D

az állva egykezes az jó gyakorlat volt, attól fejlődött a legtöbbet, scott pad van helyette, de jobb volt az állva bicepsz.

Bicepsznél én spider curl-t csinálok. Ott nincs egózás. Ha állva ment próbáld ki ülve a karhajlítást kézi súlyzókkal (nincs olyan, hogy egy kezes ;) ) váltva vagy párosan. Én még a végére páros felső csigás karhajlítást is csinálok.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.