Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175501) F34R válasza aelod (#175494) üzenetére


F34R
nagyúr

:K Hatoanyagat nem tudom, de sztem egyre gondolunk.

(#175502) tibcsi0407 válasza b4lukapitany (#175500) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azok a prohormonok. :) 4-DHEA

https://utdetailing.hu/

(#175503) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Most akciót véltem felfedezni az Allnutrition oldalán. 22 % és egy shéker is jár ajándékba.

Nem tudjátok miért nem tűntetik fel az oldalon a makro anyagokat pl. ennél?
[link]
Nem cukor, hanem kalóriamentes cucc kellene nekem, de ezt nem tudom itt lellenőrizni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175504) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#175503) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Megvan, csak rá kell kattittani a leírásra és akkor kinyílik a teljes ablak.
Aki ismeri ezeket a termékeket, melyik fehérje az, ami jó, és ízre is finom?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175505) aelod válasza HUTCHDB (#175504) üzenetére


aelod
veterán

Jelen!

Ez. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175506) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Addig beszélgettünk múltkor a Nuriversum fehérjékről, hogy egy haverom bejelentkezett, hogy elcserélné két jó craft sörért (tudja, hogy mindig van a spájzomban valami különlegesség). Vett egy kilós Iso Pro-t (tejcsokis btw), két adagot ivott meg belőle, de nem ízlett neki.

Hát most már legalább tudom miért olyan nagyon olcsó. Nem csomósodik be, ízre béna, de semmi vállalhatatlan, viszont a kortyok után marad egy kis "lisztes" érzés a számban.

Amúgy 22g fehérje jut egy 25g-os adagra, ami amúgy nagyon jó, csak győzze az ember lenyelni. :D

(#175507) HUTCHDB válasza aelod (#175505) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Már leadtam a rendelést mire jött a válaszod.
Mást vettem, de majd látjuk, hogy milyen lesz.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175508) Angel2014


Angel2014
addikt

Helmut Strebl

0% testzsírral.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#175509) Xelo válasza Angel2014 (#175508) üzenetére


Xelo
addikt

durva látvány, de inkább 2-3% lesz az. az agyunk kb 60%-a zsír, kb 3% tzs kell hogy egy férfi szervezete funkcionáljon.

(#175510) AsakuraDave válasza Xelo (#175509) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Lehet Taxidermia

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#175511) F34R válasza Xelo (#175509) üzenetére


F34R
nagyúr

Nagyon jol nez ki, de nem fenntarthato + serulekeny is.

(#175512) Cs1csó válasza Angel2014 (#175508) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tuti nem iszik meg napi 3 liter vizet. :DDD

(#175513) aleister válasza Angel2014 (#175508) üzenetére


aleister
veterán

Ez szerintem minden, de már nem esztétikus.
Ráadásul a zsírnak több szerepe is van a szervezetben. Ez már közel sem egészséges.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#175514) OPiiPO válasza Angel2014 (#175508) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ronda.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#175515) flash- válasza Stauffenberg (#175506) üzenetére


flash-
veterán

en az első adag után elajándékoztam,a tobbi bomtatlant meg visszavették. nekem ihatatlan volt, sokfelet probaltam mar, nekem a piros(nemtom a kék mas izu e) scitec a best.(epres fehercsoki, kokusz, huu....)
néha volt 2820g-os kivitelben 2020g os áron, az szuper volt de megszűnt ez a lehetőség, sciteccel nem tudom mi lett, nagyon kezd lefele menni, ott volt a lehetőség nekik szerintem az igazi világhirre Cedric Mr Olympia győzelmével de valahogy nem lovagolták úgy meg mint amennyire lehetett volna

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#175516) b4lukapitany válasza flash- (#175515) üzenetére


b4lukapitany
tag

Nekem ízre a Biotech IsoWhey Zero citromos sajttorta meg a mangó-ananász a top, de hát horror az ár úgyhogy már nem veszem.

(#175517) aelod válasza Angel2014 (#175508) üzenetére


aelod
veterán

Egy vese funkciót azért néznék nála ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175518) Cs1csó válasza aelod (#175517) üzenetére


Cs1csó
félisten

Erre eteltem én is azzal hogy nem iszik elég vizet.

(#175519) F34R válasza aelod (#175517) üzenetére


F34R
nagyúr

Felveses ;]

(#175520) Stauffenberg válasza flash- (#175515) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nálam még éppen határérték alatt marad ihatatlanság szempontból, de egyáltalán nem lesz a kedvencem, van amiket élvezettel iszom, ezt inkább csak lehúzom és csá. Egyedül az ár szól mellette, semmi más.

A Scitec esetén nekem vaníliás van meg az emlékeimben nagyon finomként, csak az Lidl saját márkanév alatt volt forgalmazva és egy ideje nem ittam olyat, de lehet csak az idő szépíti meg ezeket. Nekem az ott akkor nagyon ízlett, de az volt a legelső fehérje por amit valaha vettem magamnak, de arra emlékszem, hogy utána bármilyen más márka vaníliás ízét kóstoltam, egyik sem ízlett.

(#175521) eihwaz


eihwaz
junior tag

Sziasztok!

Egy apró lakásban tartózkodom hétfőtől - péntekig. Sajnos eléggé meghíztam súlyzós edzés mellett is, így szeretnék olyan kardió gépet vásárolni, amit az erkélyen tudok használni és kis méretű.

Van bármi ötletetek? Kint lenne mindig, a nap azért nem égetné mert letakarnám, de fontos az is, hogy kicsi legyen.

köszi :R

(#175522) OPiiPO válasza eihwaz (#175521) üzenetére


OPiiPO
addikt

valami ilyesmi taposó esetleg :F

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#175523) Dreadloord válasza eihwaz (#175521) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Semmilyet, mozgást a szabadban old meg pl. órás séta, közben hallgatsz podcastet, bármit, ami hasznos. Elhízás ellen meg a kalóriabevitelt vedd le, attól híztál, nem a kardió hiányától.
Súlyzós edzés után is kardiózhatsz pl a teremben, ha akarsz állóképességet javítani.

(#175524) aelod válasza Cs1csó (#175518) üzenetére


aelod
veterán

Ez nem a víz ivás mennyiségéről szól. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175525) Stauffenberg válasza eihwaz (#175521) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Taposó, ellipszis, szobakerékpár ezek mind jók (én a szüleimnek akarok ilyet venni, hogy mozogjanak többet).

Kimenni a szabadba kardiózni nem játszik? Ha nagy a súly, akkor úszás a legjobb, mert nem terheled az ízületeidet betonhoz csapkodással, futás jelentős túlsúly mellett nem ajánlott, de egy 60-90 perces séta erőltetett tempóban a második legjobb, amit az úszás után tenni tudsz.

A súlyzós edzést meg csináld csak intenzíven, legjobb fogyasztószer az izomzat, mert már pusztán a fenntartása, hát még a regenerálása kalóriákat éget és a kajálás legyen rendbe téve (nagyon ajánlom a Yazio-t kalória számlálásra).

[ Szerkesztve ]

(#175526) HUTCHDB válasza Xelo (#175427) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az ashwagandha-t hogyan érdemes szedni?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175527) Xelo válasza HUTCHDB (#175526) üzenetére


Xelo
addikt

mivel csokkenti a kortizolt inkabb delutan/koraeste (reggel direkt magas hogy az ember aktivizalja magat) erdemes bevenni, illetve kajalas elott ha nem akarsz megehezni tole. en 1 kapszulat szedek (300mg), ennyivel kezdenek aztan attol fuggoen hogy reagal a szervezeted lehet novelni 600mg-ra.

(#175528) vaakuum válasza Dreadloord (#175523) üzenetére


vaakuum
addikt

Szerintem is. Tapasztalat, hogy az ilyen gépek max. 3-4 hónap után ruhafogasként működnek, és próbálják minél jobban elrakni az útból, hogy ne is látszódjon.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#175529) HUTCHDB válasza Xelo (#175527) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én az olimp-ot vettem meg, ez 500 mg-os kapszulankent.
Akkor ebből 1, majd hatás függvényében 2-3-4-5… :DD

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175530) Xelo válasza HUTCHDB (#175529) üzenetére


Xelo
addikt

500mg a kapszula sulya, de 300mg ksm-66 van benne. :D szoval jaja egyet, esetleg kettot, tobbet szerintem nincs ertelme.

(#175531) HUTCHDB válasza Xelo (#175530) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Már be is vettem 1 szemet, de semmit nem érzek… :))

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175532) Xelo válasza HUTCHDB (#175531) üzenetére


Xelo
addikt

nem narko ez, nem ut be. :DDD en par nap utan jobban aludtam, 1-2 het utan nyugodtabban kezdtem reagalni a stresszhelyzetekre. voltam panikbeteg, nyugtatoztam sokaig, ashwaval total megszunt a panik minden jele, nyugtatokat is el tudtam hagyni. a kutatasokban 8-10 hetig szedettek az emberekkel, nem ugy mukodik hogy beveszel egyet es instant no a teszto. ez igaz az lj100-ra is, adj nekik par hetet.
magyar leiras ashwarol: [link]

[ Szerkesztve ]

(#175533) HUTCHDB válasza Xelo (#175532) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Tudom, csak vicc lett volna, azért volt ott a:
:))

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175534) gergo5991 válasza Xelo (#175532) üzenetére


gergo5991
őstag

eleg jol hangzik ez a cuccos, leirtak alapján pont erre van szükségem
csak annyi allergiám van, hogy félek bevenni 1et is :D

(#175535) Xelo válasza gergo5991 (#175534) üzenetére


Xelo
addikt

egy csaladba tartozik a paradicsommal, paprikafelekkel, krumplival, padlizsannal, stb. rakereshesz arra hogy burgonyafelek vagy nightshades, ha a tesoira nem vagy allergias erre se valoszinu.

(#175536) gergo5991 válasza Xelo (#175535) üzenetére


gergo5991
őstag

köszi, akkor igy már biztonságosabbnak tűnik nekem. Am zeller, diófélék, mandula, exotikus cuccok, és összes vizi lényre allergiás vagyok

(#175537) aleister


aleister
veterán

Nem sok ez a 3-5 perc pihenő a sorozatok között? Eddig pont, hogy az intenzív edzés volt a trendi.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#175538) aelod válasza aleister (#175537) üzenetére


aelod
veterán

Hipertrófiához pont, hogy nem jó a rövid pihenő idő és a drop settek sem.:U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175539) bigmasterg válasza aleister (#175537) üzenetére


bigmasterg
addikt

A cikkbe csak beleolvastam.
De egy rendes nehezebb felhúzásnál, vagy guggolásnál nekem muszáj az 5 perc feletti pihenő.

(#175540) Woodslave válasza bigmasterg (#175539) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nyilván nem fekete fehér. Nem mindegy hogy felhúzás vagy tricepsz letolas :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#175541) bigmasterg válasza Woodslave (#175540) üzenetére


bigmasterg
addikt

Az összegzést mondjuk elolvastam a linkelt cikkben, és az nem feltétlenül hülyeség:

"Összegzés
A többízületes alapgyakorlatokhoz 3-5 perc pihenőidő az optimális, az izolációs gyakorlatokhoz 1-2 perc. Ez az érték teszi lehetővé, hogy a lehető legnagyobb súlyokkal dolgozz. Ez egyénenként eltérő lehet. Az egyperces, vagy az annál rövidebb pihenőidők ideje, úgy érezzük, 2022-re lejárt. Nem lesz tőle több izmod (sőt, épp ellenkezőleg), nem lesz kevesebb testzsírod (a súlyzós edzést nem szálkásításra használjuk, arra ott a kardio)."

(#175542) flash- válasza b4lukapitany (#175516) üzenetére


flash-
veterán

esetleg aki keres fehérjét a Bicajozz.hu-n a BioTechUSA 100% Pure Whey tejsavóból (2270g) 17.990ft ért van sokféle(eper,kókuszcsoki,mogyoro,málnás sajttorta,sós karamell,keksz,kapuccsino,vanilia,stb..),az oldal nem hozza de eamilben segítőkész volt a supportos hölgyike,be is rendeltem a banánosat,már foxpostnál van.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#175543) aleister válasza bigmasterg (#175539) üzenetére


aleister
veterán

Mondjuk a felhúzás az pont az egyik véglet. :)

A cikkben kifejezetten tetszett, hogy végre nem azt sulykolják az emberbe, hogy egy gyenge szar, ha nem elég neki annyi pihenő, amíg átér az egyik géptől a másikig, hanem mindenkinél egyéni önvizsgálatra bízzák ezt.

aelod:
Akkor miért hangoztatja mindenki az intenzív edzés fontosságát?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#175544) Woodslave válasza bigmasterg (#175541) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja igy már igen.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#175545) aelod válasza aleister (#175543) üzenetére


aelod
veterán

Ki az a mindenki? :U
Az intenzitás nem csak a pihenő idő csökkentésével egyenlő. ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175546) Qtya123 válasza aleister (#175537) üzenetére


Qtya123
őstag

Úgy kell ránézned arra a rúdra, hogy "na jó, gyere, most széttéplek!", nem pedig úgy, hogy "jaj, a f*sznak sincs kedve még egy ilyenhez".

Akkor múltkor a teremben megjelenő 3 nagyhangú C-type-nak minden rendben volt a motivációval meg a központi idegrendszerrel. Ugyanis kb 4 darab karkörzéssel letudva a bemelegítést már adogadták is egymásnak a 45 kg-os egykezeseket fekve nyomáshoz, közben ordítva, hogy "szétb.szom a ge.i súlyokat". :DDD

(#175547) aelod válasza Qtya123 (#175546) üzenetére


aelod
veterán

bemelegítést már adogadták is egymásnak a 45 kg-os egykezeseket fekve nyomáshoz, közben ordítva, hogy "szétb.szom a ge.i súlyokat". :DDD

Az ilyent csak nyomárogatásnak hívom. :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175548) aleister válasza aelod (#175545) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem többek között te is, de ezt nem mondom biztosra. :)
Nem vagyok híve a gyakorlatok elkapkodásának. Az ilyen pumpálós, "gyorsan lenyomom" megoldások távol állnak tőlem.
Mi más maradna, ha nem a pihenőidőhöz nyúlás?

Qtya123
Náluk már biztos kiépült az agy-izom kapcsolat. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#175549) aelod válasza aleister (#175548) üzenetére


aelod
veterán

Pedig én sem.
Intenzitás fokozás lehet még mondjuk az excentrikus fázis lassítása is ;)

Náluk már biztos kiépült az agy-izom kapcsolat.

Ez jó :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175550) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

[link]
Érdekes…

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.