Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175401) Pitterix válasza Stauffenberg (#175400) üzenetére


Pitterix
őstag

Az a baj, hogy a laktózmentes cuccokban sem lehet biztos az ember.
Néha edzés után be szoktam küldeni egy kis túrót csak úgy simán. A gyomrom leginkább az aldis saját márkásat bírja. De előfordult, hogy utána rohanás a wcre, mert valahogy nem sikerült nekik velem kompatibilissá tenniük. :D
De jártam így tejjel, tejföllel és sok mással.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#175402) Cs1csó válasza Pitterix (#175401) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez lehet attól is függ aznap mo mást ettél, mi más van megy a gyomrodban stb.

(#175403) flash- válasza Stauffenberg (#175394) üzenetére


flash-
veterán

rendben,köszi, én is így gondoltam nem is a laktóz miatt kérdeztem hanem hogy emiatt a fehérje,amino összetétele nem rosszabb e,mint ahogy sok gyártó pl alkalmazza a spikeingot-is..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#175404) Xelo válasza flash- (#175403) üzenetére


Xelo
addikt

szerintem biotech scitec rendben van ilyen szempontból, én csupán azért szoktam kerülni a termékeiket mert alapból nagyon túlárazottak. ha van külföldi prémium márka terméke hasonló áron akkor nem kérdés melyiket érdemes választani. amit linkeltél viszont teljesen fasza ár/értékben. :K

Pitterix: szintén, van olyan laktózmentes tej ami a gyomrom szerint tuti nem az. :D én nagyon szeretem a tejet, kb napi 6decit meg is iszok fehérjével. a Pilos "free from lactose"-tól nincs semmi bajom.

[ Szerkesztve ]

(#175405) Deck


Deck
titán

Végül Biotech lett a nyerő 4kg fehérje 33k ebből 2db. Ez elég 3 hónapig legalább. Szóval 66k de legközelebb lesz 20% kuponkódom ha beváltom a pontom. Öcsém ugyanilyet rendelt így a következő 2 hasonló nagy rendelésre lesz 20% kedvezmény. (13k kb) Eddig is itt vettünk vitamint, kreatint, meg csomó mindent szóval meglesz ez mindig. A myprotein-be viszont csalódtam, hogy nincs kedvezmény a fehérjére, mennyit drágult, nincs ilyen hűségkedvezmény stb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#175406) rwin5 válasza Deck (#175405) üzenetére


rwin5
őstag

bazz milyen árak vannak :DDD

(#175407) Deck válasza rwin5 (#175406) üzenetére


Deck
titán

Észrevettem. :DDD (20% kedvezmény miatt a Biotech a nyerő) nélküle ugyanannyi mindegyik kb.

PS5

(#175408) aleister


aleister
veterán

Ti nem vettétek még észre magatokon, hogy a fene nagy monoton számolgatást (ismétlések, sorozatok) gépiesen átviszitek az élet egyéb területére is?
Én a múltkor arra lettem figyelmes, hogy tejbegríz főzés közben számolom magamban, hogy hányszor kavartam órajárás szerint, majd visszafelé. :)

Akartam valami értelmeset is kérdezni, de azt elfelejtettem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#175409) Cs1csó válasza aleister (#175408) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez tipikus, a munkád vagy a hobbid átszüremlik más területeire is az életnek pl. amikor nyomdában dolgoztam utána megláttam egy könyvet egyből láttam, hogy pl. nem volt jó a kötés, vagy az egyenesvágó vagy a táblázó stb.
De gondolom egy fodrász ha meglát egy béna frizurát akkor máshogy néz rá vagy jobban látja mit rontott el valaki vagy hogyan lehetne javítani stb. és ez persze minden munka esetén működhet.
Még a súlyzós edzés előtt ha láttam egy izmos testet akkor csak úgy általában láttam hogy "hú izmos!" stb. de miután pár évet lehúztam a teremben már másképp: ellógta a lábnapot, nem csinál nyújtásokat (nagyon kötött izomzat) elhanyagolt hátsó váll izom, stb.

Ez is valami ilyesmi lehet.

(#175410) rwin5 válasza aleister (#175408) üzenetére


rwin5
őstag

nem, keress pszichológust ;]

(#175411) aleister válasza rwin5 (#175410) üzenetére


aleister
veterán

Már egyik sem fogad. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#175412) troller válasza rwin5 (#175410) üzenetére


troller
senior tag

Az enyém öngyilkos lett miattam... ;] :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#175413) TomDeNemm


TomDeNemm
csendes tag


Mai vásárom ... pont a Scitec mellett mentem el, de 10.000 fölött vannak a 900 grammosok és ilyet még életemben nem ittam, szóval egyszer az életben ki akartam úgy is próbálni.. 3 ezerrel volt drágább. akartam Dymatize Iso 100-t venni, de az sajna drágább ettől. Szerencsére a nyár nem telik el fehérje nélkül és nem kell a LIDL-s protein italon élni :N bár ahogy láttam instán IFBB Prok is szokták venni a Lidl-s tejitalt

(#175414) Stauffenberg válasza TomDeNemm (#175413) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mi pénzbe kerül most a Lidl fehérje pora? Azt tudom, hogy a Scitec gyártja nekik. Még valamikor a covid elején vettem egyszer-egyszer belőle. Ahova én járok általában, onnan levették polcról, mert mellette van egy BiotechUSA bolt és akkoriban fajlagosan kb egy árban voltak a 100% Pure Whey-jel (meg beltartalomban is kb egy kategória), szóval a kutya nem vette. De van egy-két másik Lidl amibe be tudok térni, csak azok kevésbé esnek annyira pöpec módon útba.

Emlékeimben a vaníliás nagyon magasan verte a BiotechUSA verziót ízben, csokisban meg fordítva volt. Rámarkolnék egy adag vaníliásra ha nem szállt el az ára, jó lesz banánturmixhoz. :D

(#175415) TomDeNemm válasza Stauffenberg (#175414) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

A tejitalt szoktam venni onnan "Milbona High Protein Drink" néven 300 ft kb. és finom nagyon

(#175416) Stauffenberg válasza TomDeNemm (#175415) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ja, én értettem félre akkor, mert van egy saját márkás Optisana Whey Protein Zero poruk is, aminek a gyártója a Scitec. Sehol nem találom neten az aktuális árát.

(#175417) F34R válasza Stauffenberg (#175414) üzenetére


F34R
nagyúr

En pl a helyi LIDL-ben mar nem is latok. nem tudom mi lehet az oka mert itt nincs mellete supplement shop.

(#175418) Stauffenberg válasza F34R (#175417) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Pár hete láttam egy másikban, mint ahova járni szoktam (de tök mást kerestem, csak ekkor tudatosult bennem, hogy milyen rég nem láttam a "sajátomban"). Na mindegy, nem olyan fontos, csak inkább nosztalgikus, mert ez volt az első fehérje amit vettem valaha. :D

(#175419) D1Rect válasza aleister (#175408) üzenetére


D1Rect
félisten

A lőtéren megjegyzték, hogy én mindig számolok.
Biztosan azért, mert ilyen "matekos munkát végzek".

(#175420) Stauffenberg válasza D1Rect (#175419) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Egy (30 körüli) barátom jár sportlövő egyesületbe és ugyanerre csodálkoztak rá nála újoncként, amire csak annyit mondott, hogy "voltam katona". :D Ami igaz is, csak leszerelt pár év után.

(#175421) lacos001


lacos001
senior tag

Nem tudom ki eszi/szereti/"hisz benne", de ez nem ragad össze. Érdekes. bár nem tudom arrafelé kapható
Akciós, emelt áron....2,80€ volt eddig :D

(#175423) Woodslave válasza lacos001 (#175421) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Itt az xxl az 4,5kg :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#175424) BoscoD55


BoscoD55
tag

a 'termeszetes' teszto fokozoknak van valami haszna? ha esetleg placebo, az sem gond, mert most egy eleg hosszu ideje megakadt a szeker, es valami extra jol jonne. kozel 20 eve edzek mar, de meg soha nem probaltam, mert kidobott penznek hittem. nem az ilyen bioteches vagy scitecesekre gondolok, hanem mondjuk iridium labs termekekre, vagy hasonlo.

koszi!

(#175425) WoodrufF válasza BoscoD55 (#175424) üzenetére


WoodrufF
tag

Szart sem érnek, kreatint vagy a beta alanint próbáld ki inkább.

(#175427) Xelo válasza BoscoD55 (#175424) üzenetére


Xelo
addikt

normál érték felé nem viszik, de ha alapból alacsonyabb a tesztó mint kéne akkor klinikailag bizonyítottan emelik a tesztoszteront: ksm-66 ashwagandha, lj100 tongkat ali (más néven longjack). ashwától általánosságban kiegyensúlyozottabb (csökkenti a kortizolt, erősíti az immunrendszert, növeli a tesztoszteront, javítja a sperma minőségét), longjacktól meg agresszív és nagyon kanos leszel. :)) annyit érdemes tudni hogy ezekből standardizált változatot kell venni (pl ashwából a ksm-66, longjackből lj100), az ilyen random kivonatok sz@rok. próbáltam neked magyarországról rendelhető minőségi longjacket keresni de most nem találtam, még pár hónapja emagon haya labs márkanév alatt volt lj100.

(#175428) DamianB válasza Stauffenberg (#175420) üzenetére


DamianB
őstag

Nagyon ritkán számolom a lövéseket . Régebben ha versenyen voltam akkor igen . De én nem is "matekos munkát végzek " .

Xelo köszi ez hasznos infó volt utána keresek majd . Ginzeng royal jellyt kezdtem most el . Jó lenne egy kicsit felpörögni.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#175429) HUTCHDB válasza Xelo (#175427) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én találtam egy ilyet:
[link]
Fogalmam sincs mi ez, de ha azt mondjatok használ, én veszek… :DDD

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175430) Xelo válasza HUTCHDB (#175429) üzenetére


Xelo
addikt

persze, ilyen "random kivonatokból" van rengeteg, pont ezért írtam hogy az lj100-at kellene keresni (ez legyen az összetevőknél feltüntetve), ashwánál meg az hogy ksm-66.
pl én ezt szedtem, 100mg 100:1 lj100/kapszula. közben találtam jót: Now Testojack 100, 50mg lj100/kapszula, annyi hogy a haya labs is kb ennyibe került és az 2 havi adag volt, ez meg csak egy, illetve ebben vannak totál felesleges extra összetevők is.

[ Szerkesztve ]

(#175431) HUTCHDB válasza Xelo (#175430) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Akkor ezt veszem meg, meg az olymp-ot az ashwa-bol, amit linkeltél az előbb.
:R
Ha másra nem lesz jó, legalább az asszonyt elkápráztatom… :C

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175432) Xelo válasza HUTCHDB (#175431) üzenetére


Xelo
addikt

az bizony esélyes.. :D őszinte leszek: én távkapcsolatban élek és abba KELLETT hagynom a szedését, mert már nagyon ott tartottam hogy felrúgom a 4 éves kapcsolatomat közelebbi suncikért. alapból egyáltalán nem vagyok egy ragadozó alfahím típus, sose vadásztam puncira (általában a csajok kezdeményeztek), és totál ki vagyok békülve magával a távkapcsolattal is, de az lj100-on egyszerüen nem tudtam elbeszélgetni egy csinosabb hölggyel anélkül hogy ne a szexre gondoljak. utoljára ilyet szerintem tinikoromban érezhettem. erőm is megugrott tőle, edzés általánosságban jobban ment, viszont szexuális értelemben totál kiszámíthatatlanná váltam tőle. úgyhogy csak óvatosan vele, bár ha ott van az asszony a közelben valszeg le fogod tudni vezetni rajta az ilyesfajta feltuningolt állati ösztöneidet. ;]

(#175433) F34R válasza Xelo (#175432) üzenetére


F34R
nagyúr

En ezek nelkul is azt erzem... pedig tesztot sem toltam meg eletemben. :D lj100-nak az agressziv mivolta miben mutatkozik? tehat az arra hajlamos emberekben ezt felerositi?

(#175435) OPiiPO válasza Xelo (#175430) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi, a Now Testojack-et berendeltem, feleakkora összetevővel csak nem fogom cafatokra szedni asszonyt - persze azért rákérdezek, mert lehet pont szeretné, ez esetben rendelés módosítás lesz azonnal a 100mg-re :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#175436) Xelo válasza F34R (#175433) üzenetére


Xelo
addikt

lehet hogy csak a szexuális frusztráció miatt, de általánosságban feszültebb voltam tőle. alapból egy nyugodt srác vagyok, nem vagyok kötekedős, ha valaki hülyeséget beszél akkor is inkább ráhagyom a dolgot.. na ez eléggé átfordult a másik oldalra. mondhatjuk azt hogy minden szempontból késztetést éreztem arra hogy úriember helyett férfiállatként viselkedjek. :))

KenKesey: ezekből a gal sensoril ashwagandha jó cucc (szedtem ezt is annó), csak sokkal inkább nyugtató hatású mint a ksm-66, és itt sportteljesítmény-fokozás lenne a cél amiben az általam ajánlott jobban teljesít.

OPiiPO: a haya labs most sajnos nem kapható, de amúgy a napi dózis ugyanannyi ha a dobozon feltüntetett utasítást követed. a haya 100mg/kapszula/nap, a now testojack 100-nál meg 100mg/2kapszula/nap. :D létezik testojack 200, illetve testojack 300 is, viszont ezekben már "random kivonat" van lj100 helyett.

[ Szerkesztve ]

(#175442) Qtya123 válasza Xelo (#175432) üzenetére


Qtya123
őstag

Rendeltem az általad belinkelt ashwából, jól jönne egy kicsit nyugodtabb alvás mostanában, meg hátha az edzésnek is ad löketet, mert mostanában valahogy csak púpnak érzem a hátamon.

LJ100-at nem mertem. Nyugodt ember vagyok, de néhány dologtól/dologban nagyon impulzív vagyok és nem kell még rá a tűz.

[ Szerkesztve ]

(#175443) Xelo válasza Qtya123 (#175442) üzenetére


Xelo
addikt

en lassan 2 eve szedem, minden szempontbol pozitiv hatassal van a mindennapjaimra. :K par erdekesseg: a napi dozist 600mg-nak irjak (2kapszula), nekem 300mg boven eleg belole ( nem is vagyok nagydarab - 182cm/86kg), illetve ha nem akarsz napi egy extra etkezessel szamolni akkor kajalas elott erdemes bevenni. csaladomban mindenki azt tapasztalta hogy ha kaja utan veszik be 1oran belul ujra megeheznek. :D lj100 meg brutalis ahhoz kepest hogy egy boltban kaphato termeszetes kivonat, a folyamatos szedese nem is feltetlen ajanlott. kura szeruen erdemes szedni, pl 5napot majd 2nap pihi, ismetles, vagy 1-2 honapot folyamatosan utana 1-2 honap pihi.

(#175444) Qtya123 válasza Xelo (#175443) üzenetére


Qtya123
őstag

Köszi az infót, nem lenne jó plusz kaja, szóval erre majd figyelek.

(#175445) perempe válasza aleister (#175408) üzenetére


perempe
addikt

ha úsztam régen, és a hosszakat számoltam, akkor is ér?
én koncertek után hazafelé, ha megállok a kútnál, általában számolom a kortyokat.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#175446) OPiiPO válasza Xelo (#175436) üzenetére


OPiiPO
addikt

ok, rendben :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#175447) HUTCHDB válasza Xelo (#175443) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez nem lenne jobb választás?
[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175448) Xelo válasza HUTCHDB (#175447) üzenetére


Xelo
addikt

nem mert ebben sima kivonat van 300mg, az lj100 meg 100:1 koncentrátum, 100mg 10000mg-nak felel meg hatóanyagokat tekintve. :)) írtam is egyik előző hozzászólásomban hogy létezik testojack 200 illetve testojack 300 is, de azokat én nem ajánlanám. lj100 a tuti. ;) amúgy először ilyesmivel próbálkoztam én is, semmi hatása nem volt, utána néztem meg hogy a kutatásokban pontosan milyen longjacket alkalmaztak és rábukkantam az lj100-ra. ég és föld.

[ Szerkesztve ]

(#175449) AsakuraDave válasza Xelo (#175448) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Longjack :DDD :DDD :DDD találó név. Esetleg ilyen természetes pénisz longitó nincs?(szigoruan havernak persze) ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#175450) Xelo válasza AsakuraDave (#175449) üzenetére


Xelo
addikt

hát ha az számít a herék méretét növeli, illetve akcióban elég intenzív merevedést okoz amit éppen érzékelhetünk úgy hogy péniszlongító. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.