Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175651) bigmasterg válasza Cs1csó (#175635) üzenetére


bigmasterg
addikt

Sokáig hittem, hogy fontosabb a kaja, mint az edzés (főleg amikor edzésben stagnáltam).
Aztán elkezdtem powerezni. :DDD

Ha strandra akarsz beszállkásodni, az diéta nélkül nem fog menni, ilyenkor fontosabb a kaja, mint az edzés ,
viszont hibátlan étkezés és egy nem megfelelő edzésterv eredménye izomépítés szempontjából stagnálás.

(#175652) Woodslave válasza bigmasterg (#175651) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és a hibátlan edzésterv és xar étkezés eredménye mi?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#175653) bigmasterg válasza Woodslave (#175652) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ha van étvágyad, akkor egy olyan powers, fedett, izmos alkat. Vagy ha nagyon van étvágyad, akkor erősember alkat.
Ha meg nincs étvágyad, akkor a szálkás sportos szint. Aki ruhában doyouevenlift?, strandon meg átlag ember számára kifejezetten jól néz ki. Persze kis zsír lehet ott marad.

[ Szerkesztve ]

(#175654) IMIIKE1998 válasza Cs1csó (#175635) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

:R
Figyelek rá természetesen, bár nem mondom, hogy mindig összejön a napi ideális fehérjebevitel, de azért törekszem. :D
aelod: Értem, köszi egy ahhoz hasonló bőven jó. :)

(#175655) bigmasterg válasza bigmasterg (#175653) üzenetére


bigmasterg
addikt

kieg.:
Nyilván elméleti a beszélgetés, de
jó eséllyel a kicsit többet kajáló, hibátlan edzéstervű emberen jelentősebb nagyobb izomtömeg lesz, mint a jól étkezőn rossz edzés mellett.
A 2. lesz a szálkásabb, az első pedig sportteljesítmény szempontjából lesz előrébb.

(#175656) Qtya123 válasza bigmasterg (#175653) üzenetére


Qtya123
őstag

"Vagy ha nagyon van étvágyad, akkor erősember alkat."

Ehh, emlékszem, mikor süldő koromban eldöntöttem, hogy én kb így akarok kinézni, meg ilyen erős akarok lenni :U
[link] [link]

A baj csak az volt, hogy az étvágy megjött hozzá, de persze az edzésbe beletett munka egyáltalán nem, lábra meg pláne minimum...
Cserébe ~15 évvel 41 kg-al később (74 kg ->115 kg) ez lett belőle: [kép]

Igazából csak ettem mindent, (étrend kiegészítő csak fehérje módjával) és úgy-ahogy edzegettem, de beleadni mindent persze nem. Odafigyelni a gyakorlatokra? Úgy-ahogy. Nem lett sikertörténet. :D Nem szép, nem nagy, de legalább erős sem. :N

Viszont mára már nincsenek hülye célok, irreális elvárások és elgondolások. Edzek, hogy mozogjak valamit, ez okoz örömöt, más cél nincs. Ja de: annyi, hogy ne sérüljek meg.
Ja meg most lementem 108-ra, de elfogyott a kedv, stagnálok ezen. Ha újra megjön, akkor 100 a cél, de nem olyan cél, hogy na minden nap ez lebeg a szemem előtt.

[ Szerkesztve ]

(#175657) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Amatőr kérdése, de kíváncsi vagyok.

Amikor először voltatok edzőteremben, kitől kértetek segítséget a gépek helyes használatához? Vagy csak figyeltétek azt aki előttetek használta a gépet?
Nem akarom leégetni magam.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#175658) @rglaaf válasza Predator2 (#175657) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én nem biztam semmit a véletlenre egy megbizható remek pedigrével rendelkező személyi edzőt kerestem az első hónapra
Utána 2 honapig egyedül a betanult edzés programmal.Utána megint edző 1 hónapig uj program és igy ismétlem ameddig birom anyagilag meg erönlétileg :)

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#175659) Cs1csó válasza Predator2 (#175657) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 személyi edző

(#175660) TomDeNemm válasza Predator2 (#175657) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

Youtube, testépítő oktató videók. Vagy csak simán google-be beírod pl: csigás letolás helyesen. Én az evezést szobában gyakoroltam, a szőnyegre ültem le és dőltem előre-hátra.. bár már rég nem csinálom

(#175661) Jumbozorz válasza Predator2 (#175657) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nálunk minden gépen van egy qr kód amit ha beolvasok mutat egy videót, hogy hogyan kell használni a gépet. Menő :C

(#175662) Tökmak válasza Predator2 (#175657) üzenetére


Tökmak
újonc

Én, amikor először lementem konditerembe a 80-as években,(ha jól emlékszem Angyalföldön a Pannónia utcában volt egy pinyóban ) azt mondták az ottani "menők" : "dugulj el kisöcsi,ülj le és nézd a mozit.
Ugyanis a Rambó-t nyomták hangalámondással, egy felűltöltős videómagnóval :D

#175661Jumbozorz

QR-kód ? :Y

[ Szerkesztve ]

(#175663) aelod


aelod
veterán

Bunny fent van instan.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175664) Jumbozorz válasza Tökmak (#175662) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Aha. beolvasod és bejön a videó a gépről.

(#175665) DamianB


DamianB
őstag

Nem szoktam ilyet csinálni de gondoltam most a reggelit kiváltom pure gold fehérjével elég durva hasmenés indult el . Másnál is szokott ilyen lenni ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#175666) S e t h válasza aelod (#175663) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszönjük.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#175667) Predator2 válasza @rglaaf (#175658) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat!

Január óta járok edzeni, személyi edző segítségével. De ahová én járok ott elég kevés gép van. Szeretem mert rajtam és az edzőn kívül nincs más. Viszont már az elején is drágának tartottam, és most elég jelentőset emelkedett a tarifa, ami már "fáj". A szolgáltatással elégedett vagyok, de köhög a pénztárcám.
Úgy gondoltam, hogy megosztom az edzéseket, 1 alkalom a már megszokott edzőmmel, 1 egyedül, de azt egy másik helyen tudnám csak megoldani.

@rglaaf
Honnan tudom, hogy egy edző jó vagy rossz? Ha akkora mint egy harckocsi akkor az jónak számít? Más alapján egy laikus honnan tudja megállapítani?

TomDeNemm

Kit/kiket érdemes követni?

Más:

Milyen gyakran vagytok/voltatok rosszul az edzések során?
Nem tudom pontosan mire visszavezetni, de van hogy edzés közben elkap egy kis szédülés + mintha valami nyomná a hasam. Volt, hogy edzés után összehánytam a parkolót. (az edzés során megivott víz jött ki belőlem). Kettlebell-el guggoltam, nem volt nehéz. Mondta az edző, hogy 8 ismétlés elég, de 10-12 lett belőle, és utána gyakorlatilag végem lett.
Most egy pezsgő tablettás italt + Sio vitatigrist iszom edzés alatt. Utóbbit az edzőm ajánlotta, szerinte a cukrommal lehet valami és ez visszatornássza.

Szerintetek, mi a jobb? Minél gyorsabban, intenzíven végigtolni az edzést, vagy inkább megvárni két gyakorlat között, hogy az ember pulzusa lecsillapodjon, azaz hosszabb szünetekkel?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#175668) bigmasterg válasza Predator2 (#175667) üzenetére


bigmasterg
addikt

Eszel edzés előtt?
Ha igen, mennyivel előtte és mit?
Kevés szénhidrát esetén jön könnyebben a rosszullét.

Esetleg ha az edzéshes túl közel eszel nem olyan könnyen emészthetőt, az is visszajöhet.

(#175669) aleister válasza Predator2 (#175667) üzenetére


aleister
veterán

Pont nemrég linkeltem erről egy builderes cikket, és többen kommenteltek is hozzá. Szerintem olvasd végig a szálat, hátha segít.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#175670) FeniX- válasza Predator2 (#175667) üzenetére


FeniX-
aktív tag

Hali, nekem még a legeslegelején volt ilyen, mikor nem igazán voltam hozzászokva a sporthoz és 'egyből' kemény edzéseket csináltunk, kevés edzés-tapasztalattal.

Ez az edző csináltatott veled az elején ilyen teljes-test edzést, vagy átmozgató tréningeket?
A réges régi weider könyvben írták, hogy az első 3 hónap az szinte csak idegrendszeri szoktatás, közepes súlyokkal, hogy a helyes végrehajtást megtanulja az ember.

Persze az régi iskola, de én sem tartom hülyeségnek.

(#175671) swoody


swoody
senior tag

Sziasztok!

Konyhai praktikakkal kapcsolatban lenne egy fontos kerdes. :)

Olyan turmixot tudnatok ajanlani, amit konnyu elmosni? Csak feherjeturmixhoz hasznalnam. Utalok mosogatni ezert olyan keresnek, ami akar kiveheto penges vagy nem tudom, de a lenyeg egyszer legyen mosni. :)

Imadom a terembe a turmixot, teljesenmas mint amit felrazok shakerbe. :)

Koszike.

(#175672) bigmasterg válasza swoody (#175671) üzenetére


bigmasterg
addikt

Botmixer?

(#175673) @rglaaf válasza FeniX- (#175670) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ez pontosan jól van igy, mi is igy csináljuk az edzővel, nekem is kimardt sok sok ev igy vissza kell szoktatni a szervezetet.

PSN:BiZzare_0 ️

(#175674) swoody válasza bigmasterg (#175672) üzenetére


swoody
senior tag

:F :)

(#175675) Janaboy válasza swoody (#175671) üzenetére


Janaboy
veterán

Esetleg egy ilyen? :)
[link]

Janaboy

(#175676) aelod


aelod
veterán

Ki hol vett mostanság creatint?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175677) aleister válasza aelod (#175676) üzenetére


aleister
veterán

Tri-kreatin malátot rendeltem pár hónapja Builderről. Ahogy nézem most nem kapható, viszont sima monohidrát van.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#175678) swoody válasza aelod (#175676) üzenetére


swoody
senior tag

Amix monohidrat profigym-rol, ahogy nezem most nincs pedig ott nagyon jo arba volt, mashol huzosabb. Szerintem az egyik legjobb oldodas ugyileg.
Janaboy: koszike, valami hasonlo megoldas jo lehet, ami igy szetszedheto.

(#175679) Janaboy válasza swoody (#175678) üzenetére


Janaboy
veterán

Tegnap kutakodtam, néztem egy csomó videót és egy jót találtam, viszont picit drága: 22eFt : Blendjet 2 -> méretre kb akkora mint egy normál shaker.
Ez másra is jó, smoothie makernek is használható :)

Janaboy

(#175680) Macka


Macka
veterán

Sziasztok!
Február óta nem voltam edzeni, -15 kg kb. :DD

(#175681) DamianB válasza aelod (#175676) üzenetére


DamianB
őstag

Gymbeam nagyon finom és olcsó volt 7 fajta kreatinos téma.
De ez még régebbi nagy akcióból van még .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#175682) troller válasza Macka (#175680) üzenetére


troller
senior tag

Nekem az ilyen mindig pont fordított eredményt szokott hozni.... :O

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#175683) Cs1csó válasza troller (#175682) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DD :K igaz, edzés nélkül nem izom, hanem zsír jön fel.

(#175684) Macka válasza Cs1csó (#175683) üzenetére


Macka
veterán

Ooo. Jött az is.

(#175685) abrtom87 válasza aelod (#175663) üzenetére


abrtom87
tag

Az “instafoson” ahol agyhalottak vannak csak meg kvak akik a segguket mutogatjak? Szanalmas ….

(#175686) DamianB válasza aelod (#175663) üzenetére


DamianB
őstag

Lol már azon meglepődtem mikor YT láttam .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#175687) Angel2014 válasza troller (#175682) üzenetére


Angel2014
addikt

Ha kokszolnál nem így lenne , egy darabig.

Először a víz távozik a sejtekből, de a tesztó még ott van benned még sokáig ami segít abban, hogy ne rakódjon le a zsír.

Ne félj ha nem lenne tesztó, lehet úgy lenne ahogy írtad , de azért írtam hogy lehet, mert függ a genetikától is.

Szulejmán megsértődött és kidobott Tiktokról. :DD

Van itt az a Szabó Patrik akit futtat. Nekiállt 20 kilóval koncentrált bicepszezni vállból rángatta csak a súly.

Na én meg írtam neki, hogy elég lenne neki 6 kiló is csak csinálja szabályosan. Ez a gyakorlat pont olyan mint az oldalemelése volt, szabálytalan! Kedves szulejmán inkább egy jó személyi edzőt keress Patriknak aki segít neki.

Biztos megsértődött erre a pár sorra. :D ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#175688) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Egy kis közvélemény-kutatás:
Ki, hányszor edz egy héten hasat, vadlit?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175689) kislaci válasza HUTCHDB (#175688) üzenetére


kislaci
senior tag

Vádlit kétszer, hasat vagy egy vagy egysem, de általában egy. Hasat úgy érzem egy kicsit, mint az első deltát. Sok gyakorlatnál "kap". Első deltát sem edzem, mégsem bírom felhozni a hátsót, pedig azt kétszer is megedzem.

(#175690) bigmasterg válasza HUTCHDB (#175688) üzenetére


bigmasterg
addikt

Vádli 0. (Alapból van vádlim. Genetics)
Has / törzs: 2x csinálok egy héten plank variációkat. Egy kezes - egy lábas, súlyozott plank. De amúgy is minden edzésen van vagy guggolás, vagy felhúzás és ekkor is kap.

(#175691) Angel2014 válasza HUTCHDB (#175688) üzenetére


Angel2014
addikt

És az alkart minden nap kéne egy picit.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#175692) HUTCHDB válasza kislaci (#175689) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, általánosságban vannak olyan izmok, amik kapnak egyéb mozgással is.
A has és a vadli az más, nem egyszerű, nehezen fejlődnek,,ezért is tettem fel a kérdést.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175693) HUTCHDB válasza bigmasterg (#175690) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jó neked, ha a vadlid jó.

Én a “látható”, első hasat szeretném javítani, arra a plank gyakorlat szerintem nem ideális. A plank nagyon jó, de inkább a “tartó” izmokra.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175694) HUTCHDB válasza Angel2014 (#175691) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Heti 1x, 1 gyakorlatot csinálok alkalra, bár azt is csak mostanában kezdtem el végezni. Az alkalom is szar amúgy, de hát mi nem… :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175695) aelod válasza aleister (#175677) üzenetére


aelod
veterán

Kösz!

Hasat: amikor kedvem van.
Vádlit: 1x

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175696) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Mivel teljes testet csinálok, így minden másnap megy nékem a vádli is, meg has is, amit elhanyagolok az a csuklya, ti csuklyáztok is?

Más: ti ebbe a nagy melegben, trikóba vagy pólóban edzetek? Aki pólóban hogy bírjátok ki ? :O :O

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#175697) aelod válasza Dazsar (#175696) üzenetére


aelod
veterán

Pulóverben szoktam ;] . Klíma.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175698) HUTCHDB válasza Dazsar (#175696) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Csukjázni kell, nekem benne van a programban heti 1x.

Én pólóban, rövidnadrágban megyek edzeni és ott másik pólót és hosszú, mackónadrágot veszek fel.
Klima miatt még hidegebb van, mint télen.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175699) OPiiPO válasza HUTCHDB (#175698) üzenetére


OPiiPO
addikt

csuklya, bocs :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#175700) HUTCHDB válasza OPiiPO (#175699) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jaj, bocsánat, mea culpa!
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.