Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108497) HussarF válasza gaborn1 (#108492) üzenetére

Olyan ez, mint a kókuszolaj, hogy nem érzed rajta a kókuszt. Ezen sem érzed, hogy répa meg cukkini, mert jól be van ízesítve. Csak azért kell a zöldség, hogy legyen "teste" a sütinek. És akkor már sokkal jobb a zöldség, aminek térfogata van, tápanyagtartalma meg alig, mint pl. a zab, ami azért jó dús a szénhidrátban.

(#108491) Shingen
4 és fél éves kocsi, két hónapja vettem, 2,8M volt. Még azon a héten hozzá kellett tenni 350ezret az átiratásra, biztosításra meg egy új nyárigumi szettre. Amiket felsoroltam az előző hozzászólásban, hogy veszek még rá, az is kb egy 350ezres tétel. Ez egy újonnan 10+ milliós autó, attól, hogy az ára nagyot esik a szervizköltsége ugyanott marad, szóval csak az vegyen ilyen kategóriát, aki fent tudja tartani. Sokszor elfelejtik az emberek, hogy egy kocsi ára csak töredéke a teljes költségnek, amit rá kell majd költeni. Ez fokozottan igaz egy használtra. Annál sokszor 2-3 év alatt ráköltöd még egyszer az árát. Sosem tudom, hogy sírjak vagy nevessek azokon, akik megveszik a német prémiumautót, majd a benzinkútnál meg "kétezerér' tegyél má' bele, tesó". Ez a Totalcar-os olvasói levél és a válasz szerintem mindent összefoglal.

(#108495) aleister
170 lovas 159 2.0 JTDm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.