Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6347) tomcica válasza cekkk (#6346) üzenetére


tomcica
Topikgazda

9000ft volt az Asics 12.990-rol learazva Szegeden az Arkadban...igaz nem volt minden meret,de S-es pont igen,fekete szinu,oldalt narancs csikokkal,betetes,termo anyag,erositett varras,feneke felett zipzaros zseb es alul a labszaron cipzar,ugyanitt lattam 11.990-ert NIke Dri-fit termo-t,de nem tudom h annak az a teljes ara,vagy 16-17rol engedtek lefele.Azert a 10kornyeke mar elfogadhato ar ha tobb szezont is kibir,tudom egyszerre egy nadragert soknak tunik hiszen 20korul mar cipoket lehet valasztani,de a teli kabatra es nadragra nem szabad sajnalni a penzt,hisz azok fognak novembertol-marciusig vedeni,ha nem erzed jol benne magad,ha nem eleg meleg,ha hamar tonkremegy akkor hiaba olcso...

A masik meg a cipo amire nem szabadna sajnalni a zset,a polokon,rovid gatyan,zoknin lehet sporolni.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.