Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81443) FőDudu válasza -NoVa- (#81442) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt mar a helyzet kezdeten is ugy volt a gyerekorvos, hogy a betegek belulrol jottek (idore), az egeszsegesek meg a hatso bejaratnal (aki mondjuk csak egy oltasra megy).
Probaltak elkuloniteni oket amennyire lehet.

Felnott rendelointezetnel a parkoloba kiraktak egy asztalt (a bejarat ele), az epuletbe sem lehet bemenni a papirmunka elvegzese elott. Ha ugy iteli meg a kinti dolgozo, akkor menj haza, irjal vagy hivjad az orvost.

Gyogyszer feliratas eleve mar februar ota csak telefonon/emailben (ugye a chipes egeszsegugyi kartyara adjak ki a gyogyszertarban a dolgokat, nincs recept mar nagyon regota). Ugyan nyaron el tudtam menni kontrollra - jol is esett a dicseret, hogy mukodik a terapiam es jo a cukrom. Elotte ugye az ovos szeretett mericskelni, havonta jartam kontrollra - az most megszunt.

Fogaszaton meg valami erinto kepernyos cucc van a bejaratnal, addig be sem tud csengetni amig el nem fogadja a felteteleket es nem nyilatkozik, hogy nincsenek Covid tunetei, stb...

Koper a legkozelebbi Covid tesztpont - ahova mindenki mehet - bar illik bejelentkezni.
Ez drive-through. Azaz a korhaz parkolojaban egy aluminium kontener, sorompos behajtassal.

Nem tudom mi van ha orvos kuld el Covid tesztre.

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.