Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60751) ncc1701 válasza eattila (#60748) üzenetére


ncc1701
veterán

Jaja, ugyanez. Itt még akkor is fél, ha valamiért éjjel nem vagyok itthon. Mennyivel könnyebb lenne, ha bzui lennék. :)

(#60752) eattila válasza ncc1701 (#60743) üzenetére


eattila
csendes tag

Megoldas 2: beversz neki egyet azt osszeesik. :DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#60753) eattila válasza ncc1701 (#60751) üzenetére


eattila
csendes tag

Enyem nem fel csak varosi. Nagyon. Falut se birta. Kisvarossal is akadnak fenntartasai. O Debrecen fele kacsingat.
En meg erdoszeli kis visko fele :D

Viszont velem nem nyernel ha buzi lennel. Mert en nem lennek :D

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#60754) FőDudu válasza ncc1701 (#60743) üzenetére


FőDudu
addikt

Ajtoresbe odaszoritod, egyik rafeszul az ajtora, te meg szep lassan athuzod es tekered ossze. Kozben persze vagy a sajat zsakjaba, vagy valami masba kell bepreselni, hogy ne ugorjon ki.

Vagy szimplan zsakba vele, arra az agyracsot, arra 3 masik raall es a zsakot legmentesen bezarni. Utana feltekerni.

FőDudu

(#60755) qnadam válasza ncc1701 (#60749) üzenetére


qnadam
veterán

nem tudom, egy negyedmillás matracra már rászánnám azt a pénzt, amibe egy nagyobb autó bérlése kerül :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60756) Jahno válasza FőDudu (#60715) üzenetére


Jahno
őstag

Nem tudom mi az a fagyálló lötty, de lehet inkább nem :-D Vagy csak jól meg kell sózni és tengervíz? Szomszéd javaslatára mi kipróbáltuk, hogy félig eresztjük le és télre kint hagyjuk az egészet. Meglátjuk mi lesz belőle.

(#60757) Jahno válasza eattila (#60721) üzenetére


Jahno
őstag

Gondolom "a helyzetre való tekintettel".

(#60758) Jahno válasza Gabibácsi (#60731) üzenetére


Jahno
őstag

Az a szívás annyi vajákos van ezekből, hogy a jó ég tudja ki minek merne nekilátni.

(#60759) Jahno válasza FőDudu (#60732) üzenetére


Jahno
őstag

"es sorozo sincs vagy 3 kilometeres korzetben."

Eddig is 14 kilométerre jártam sörözni, csak más arányokról beszélünk, mert egy ilyen népsűrűségű helyen legyen infrastruktúra. Néha az sem árt, ha nem kell ész nélkül autózni kajáért meg csak le lehet ugrani csak úgy a sarokra, de lehet ebben kibírnám a változást. Nem tudom, szerintem asszony kevésbé lenne el ott a semmi közepén, mint én (:-

Az biztos, ha ilyesmi helyen melóznék akkor az első bevodkázott céges bulinál megkeresném a főtízezredest, hogy melyik sarokban tudom elképzelni a kockaklubot és megígérem, hogy viselkedni fogunk, csak próbáljunk ki egy szombatot :-D

(#60760) Jahno válasza ncc1701 (#60751) üzenetére


Jahno
őstag

Mi ez a feltételes mód :F

(#60761) zetor2000


zetor2000
senior tag

Juteszembe:
Boldog StarWars napot!
(May the 4th...)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#60762) Gabibácsi válasza Jahno (#60758) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jaja, azért kérdeztem személyes tapasztalatot, hátha van itt.
asszony moszkvában volt párszor, de most megint helyre kéne tenni a hátát, én meg félek hogy kettétöröm kb, inkább max masszírozok

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#60763) eattila válasza zetor2000 (#60761) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem ezeket a poénokat keressük!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#60764) FőDudu válasza Jahno (#60756) üzenetére


FőDudu
addikt

sot mar asszony is felvetette, majd mondtam neki, hogy 15m3-be also hangon kellene 3-5 mazsa so. Azota nem akar sos vizet ;)

FőDudu

(#60765) zetor2000 válasza eattila (#60763) üzenetére


zetor2000
senior tag

Akkor itt van egy, ami a karantén idejére illik, bár már talán nem annyira aktüell:
Furcsa időket élünk. Az asszony sodrófával kerget ki a lakásból, a rendőr meg gumibottal be.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#60766) npera


npera
újonc

Nova, KababFPV TP3-as toothpickje jó hatékony lett. Több, mint 8 percet ment vele Albert Kim.

(#60767) npera válasza ncc1701 (#60745) üzenetére


npera
újonc

Ja, csak ezt most részben jogosan erősen támadják, mivel morálisan azért ez erős, ha "csak úgy" ráeresztik egy társadalomra. Persze itt is sokféle irányból lehet érvelni. Én sem virológus nem vagyok, sem társadalmi folyamatokat részleteiben ismerő expert, nem igazán mernék nyilatkozni ebben az ügyben.

(#60768) eattila válasza zetor2000 (#60765) üzenetére


eattila
csendes tag

:D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#60769) Phülöp


Phülöp
addikt

100 emberből 99 nem tudja megoldani ezt a matematikai feladványt!

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#60770) FőDudu válasza Phülöp (#60769) üzenetére


FőDudu
addikt

Tul oreg vagyok ilyenekhez.

FőDudu

(#60771) Phülöp válasza Gabibácsi (#60729) üzenetére


Phülöp
addikt

[kép]
[kép]

Az a vasútállomás, ami most 3 perc gyalog, innen 18 perc autókázás, bevásárlási lehetőség 10 perc. Ha Amea-nak beáll a heti 2 nap home office, akkor szerintem vállalható.
A kecó nagyjából fel van újítva, az egyik hálószoba maradt ki, a pincében egy 2nm-es krumplitárolót kell vízmentesen szigetelni, ill, külső festés (az időszakosan visszatérő feladat faházak esetén).
A telek 2/3-a parlagon van, a szomszéd néha felszántja, és az utat, ami átmegy a birtokon, karban tartja egy jelképes összegért.
Van különálló garázs, 3 üvegház, szauna, kút locsolni,néhány almafa meg legfőképp CSEND.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#60772) Jahno válasza FőDudu (#60735) üzenetére


Jahno
őstag

Ha nem távoli asztal, akkor VNC. Nálam is pár bankos és még több egyébszirszar kiverte a biztosítékot, de saccperkábé fél lábbal túlélétük. Kollégák továbbra is asztali gépeket cserélgetnek egymás közt, az sem egyszerű.

(#60773) FőDudu válasza FőDudu (#60770) üzenetére


FőDudu
addikt

Szerk, be is neztem...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#60774) Sipi- válasza ncc1701 (#60749) üzenetére


Sipi-
tag

Nem küzdenék vele az biztos. Vagy hívsz költöztetőket, akik elviszik rutinból vagy bérelsz egy dobozost (10e alatt is kapsz) és hívsz egy-két gyúróst akikkel leviszitek utána meg fel. Akkor biztos nem lesz baja, csak vegyél vastag fóliát hozzá és azzal csomagold be rendesen.

A mi matracunkat két szállítós ember hozta fel (újonnan vettük). Kötelet akasztottak alá, azt a vállukra és úgy hozták, mint a bútorokat szokták. Költözés estéjén, este 11 után rángattuk be asszonnyal a szobába, kibontottuk és küzdöttük fel az ágyra. Nem volt egyszerű, de csak egyszer esett rám és estem be az ágyba miatta :C Baromi nehéz...

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#60775) Jahno válasza Sipi- (#60774) üzenetére


Jahno
őstag

Én most akkor szép csendben pislogok, mert betoltam a kocsiba aztán kész. Itt ágyon szétpattant, kisimult. Fogni csöppet érdekes volt, mert nem értem át, de ember azt mondta akárhol belemarkolok és próbálkozzak. Talán 200x160as.

(#60776) ncc1701


ncc1701
veterán

Köszi a tippeket, majd meglátom mi lesz. Nem tudok vinni 3 embert.

Nézem, h holnap esni fog, de ez teljesen természetes, ma lemostam délelött mindkét kocsit. :)

(#60777) ncc1701 válasza Sipi- (#60774) üzenetére


ncc1701
veterán

Én ezt egyedül vittem fel a 3-ik emeletre. És 3.8m belmagasság mellett. :) Ez nem nagy gond. Ami poén volt, h ugye most is hoztuk vittük a cuccokat, felmegyek a 3-ik emeletre, nézem órámon, h 105-110-es pulzus, a 25 éves gyerek meg mellettem liheg, mire felérünk. Puding. :)

(#60778) npera


npera
újonc

Lengyel kompiláció. Erős anyag.

(#60779) Sipi- válasza Jahno (#60775) üzenetére


Sipi-
tag

Miénk is 200x160-as, de 28 cm magas és nem összehajtjató. Táskarugós, nem tisztán szivacsmatrac. Fogása sincs, baromi nehéz is és nagy. Normál kocsiba bele nem rakod, mert nem hajlik :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#60780) zetor2000 válasza Phülöp (#60771) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez nem épp egy sorházi kecó, de szeirntem eggyel jobb. Szép nagy telek, van rajta minden, aminek lennie kell, kivéve 6-10 szilva és/vagy körte/barackfa. De az ki tud nőni idővel, bár nem épp a finn éghajlat való neki :)
Ami gond lehet, a "civilizáció", hogy orvos mennyi idő alatt ér ki / juttok el oda?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#60781) Phülöp válasza zetor2000 (#60780) üzenetére


Phülöp
addikt

Van 6db almafa, pálinkafőzésre meg van emberem otthon.
Orvosi rendelő 15 perc autóval.
Jah, és olcsóbb, mint a múltkori sorház, felújítás se több. Semmi sürgős nincs. A vasútállomás innen 3 perccel több autókázás, mint a sorháztól, csak ez másik irány.
A holnapi ház kicsit komolyabb, mibden szempontból. Az ára is.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#60782) qnadam válasza Sipi- (#60774) üzenetére


qnadam
veterán

költöztetőnknek direkt volt matracra fenntartott műanyagzsákja.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60783) qnadam válasza Phülöp (#60771) üzenetére


qnadam
veterán

nekem innen messziről tetszik.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60784) Gabibácsi válasza Phülöp (#60771) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem ez kb álomszép

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#60785) npera válasza ncc1701 (#60749) üzenetére


npera
újonc

E! Akkor inkább nem hajtanám össze spaniferrel. Ha nem sima szivacs akkor meg tudod nyekkenteni belül a rétegeket. Főleg, ha rugós vagy valami.

(#60786) npera válasza Phülöp (#60781) üzenetére


npera
újonc

Itt tudsz még RC repülőzni is, nem csak multikopterezni. X-class vagy Beast-class lesz?

(#60787) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ma láttam egy szép nagy verdát... 7.2 / V8. Bárdosi Sanyi úré. Kisember nagy verdával. :DDD

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#60788) Jahno válasza Phülöp (#60771) üzenetére


Jahno
őstag

Üvegház, nagy kecó, aztahéccázát! Igaz a ház/telek is lehetne kisebb, de hát na.

(#60789) Gabibácsi válasza zetor2000 (#60787) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az nem böriben van?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#60790) Jahno válasza Gabibácsi (#60602) üzenetére


Jahno
őstag

Juteszembe mentős ember eltűnt YTról, most vezérünk emlegette, hogy teremt helyette munkahelyet, de tudjuk, hogy ez csak kampó duma :(

(#60791) hobizoli válasza Jahno (#60790) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ja a közmunkaprogramba, meg felveszik a honvédséghez :C

több drón kell ;P

(#60792) NauTiLUS_HUN válasza ncc1701 (#60740) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Amikor én vittem ugyanekkorát simán lemostam a tetőt és ráspanifereztem.

(#60793) FőDudu válasza NauTiLUS_HUN (#60792) üzenetére


FőDudu
addikt

Kar, hogy a szel felhajtja.
Igy ha esze van, akkor nem logatja az elso szelvedo fole, inkabb hagyja hatra tullogni...

Lattam mar igy matracot szallitani, mokas volt ahogy a szel az elore logo reszt felhajtotta.

FőDudu

(#60794) ncc1701 válasza FőDudu (#60793) üzenetére


ncc1701
veterán

Gipszkarton ugyanaz, azt le kell fogadni fentről, különben alá kap a szél, és törik, mint a ropi.

(#60795) zetor2000 válasza Gabibácsi (#60789) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ránézésre nem. Tegnap este volt a TVben, az 99% felvételről ment, de nemrég vehették fel. Meg van valahol Budán egy edzőterme, gondolom, 1x-1x ott is feltűnik.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#60796) BobaHWSW válasza FőDudu (#60793) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Motoron voltam amikor sztradan elottem egy f
Kb 1.5*3m furnerlap lerepult egy kocsi tetejerol.

Nem volt nalam valtas gatya, kellemetlen volt az utolso 15kilometer.

(#60797) FőDudu válasza Jahno (#60790) üzenetére


FőDudu
addikt

A munkahely az nem jelent hasonlo munkat es ugyanakkora (vagy nevezzuk meltanyosnak) fizetest. Darabra lehet megteremtik, mert kozmunkas meg rabszolga kell majd a gyarakba....

Pont ma nyalatkoztak valami munkaero kozvetitovel, nyilvan veletlen...
Ehunvane...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#60798) FőDudu válasza Jahno (#60788) üzenetére


FőDudu
addikt

Majd termeszt primort meg tulipant az uveghazban... ;)

FőDudu

(#60799) eattila válasza zetor2000 (#60787) üzenetére


eattila
csendes tag

En szombaton ultem igy egyben. 500 lovas q7

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#60800) Jahno válasza FőDudu (#60797) üzenetére


Jahno
őstag

Ááááá, mostanában nagyon infó vonalon (is) nyomulnak. Főleg ha Szíjjártó Péter nyilatkozik. Igaz az mindenhol ott van. Eddig sikeresen elkerültem a céges nyáladzásokat, csak nem mindig értette, hogy ki a fejlesztési minisztérium meg mikor külgazdasági hivatal., mikor az iratokat készítettem össze. Sablon levél a lényeg és a mappaszerkezet, Systemaxhoz is úgy jártak, mint valami törzskocsmába:

https://www.profession.hu/cikk/ujabb-szolgaltato-kozpont-nyilt-magyarorszagon

Kaptunk onnan év befektetője szobrocskát is, csak akkor már nem voltam a cégnél mikor le lehetett volna nyúlni.

Emlegettem is, hogy biztos valami számokból visszafelé találták ki, hogy kereken 505 fővel fogunk üzemelni, de addig nem sikerült eljutni. És úgy csinálják a munkahelyeket, hogy azok össze is dőlnek :-D

Kurva nagy dumák mentek ám, hogy szokásosnál is érdekesebb bejelentés, és a Systemax egy jó nevű és ismert cég idehaza, és majd egyre több ilyen lesz, hogy idejön Amerikából és mink itten megcsináljuk a nagy tutit. Hát megkaptuk :C Főnököm bemutatkozott, pislogott, Dr. Vittore előadta 10 percben a nagyhalált, oszt sajtótájékoztatónak vége. Mi szoptunk bőven, gyártottam a papírt, cég kapta a küvecset :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.