Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84101) aprokaroka87 válasza gipsztigris (#84100) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

egyébként lehet hogy a rendőrség speciális osztálya tudna olyan appot adni,ami alkalmas a feladatra...igy teljesen legális lenne a dolog

(#84102) Dottore válasza gipsztigris (#84100) üzenetére


Dottore
addikt

Nem a te dolgod, de a te felelősséged lesz, akár segítesz, akár nem és ez nagyon fontos. Ez az én karmám, az meg a tiéd. ;)

[ Szerkesztve ]

(#84103) Narxis válasza cotag (#84089) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem létezik ilyen app.

Thanos was right.

(#84104) air válasza gipsztigris (#84100) üzenetére


air
nagyúr

"Az a baj, hogy (és ez jellemző a teljes Prohardver lapcsalád elveire is.Lásd, iGO-val kapcsolatos dolgok) hogy itt mindenki önjelölt erkölcscsősz és igazságosztó!"

A fogadatlan prókátorokról és a megmondóemberekről nem is beszélve.
Te tudtál segíteni, vagy csak kérés nélkül kioktatsz másokat? :W
Legalább a saját aláírásodhoz tarthatnád magad, mert így még röhejessé is válsz. :U

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#84105) gipsztigris válasza air (#84104) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ahogy kegyed sem a megoldással szolgált, hanem az egyebekkel! :W…… ..erre ragadtam billentyűzetet!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#84106) aprokaroka87 válasza gipsztigris (#84105) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hajlandó lennél végre leírni hogy hogyan történt a zaklatás?
Közösségi oldalon keresztül,vagy hogyan?

bocsi nem neked,de ha nem tudjuk hol zajlott eleve hogy segitsünk neki?

[ Szerkesztve ]

(#84107) beg válasza cotag (#84089) üzenetére


beg
veterán

Én nem utólag figyelném mert annak tényleg nincs nyoma és attól még megtörténik. Kapásból egy szülői felügyelet programmal indítanék, ami tilt minden olyan oldalt, amit veszélyesnek tartasz. Maradna az fb, twitter, g+ ahol egyrészt nyoma van, másrészt onnan piszok gyorsan le lehet tiltani (majd utána eljárást indítani) ezeket a betegeket. Ha meg bizonyíték szerzés a cél, akkor egy olyan alkalmazás ami x időközönként képernyőképet készít, persze ezt a telefon tulajdonosa minden egyes kép készítésekor érzékeli.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84108) aprokaroka87 válasza beg (#84107) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát ugyebár létezik screenrecorder app ami videót készit adott esetben vagy amikor a zaklatás ténye fent áll akkor egy screenshot.

facebookra eleve nem is regisztrálhatna 14 év alatti hivatalosan

[ Szerkesztve ]

(#84109) beg válasza aprokaroka87 (#84108) üzenetére


beg
veterán

Persze, az is jó. Csak ahhoz combosabb sd kártya kell :)

Az, hogy mi van az ászf-ben, nem gátolja meg.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84110) twine válasza gipsztigris (#84094) üzenetére


twine
addikt

Minden tiszteletem, hogy ezt leírtad... :R
Rég bennem van ez az érzés már,,,de feleslegesnek tartottam leírni...szélmalomharc...de gondolom már látod :(
Engedd el te is...mint azokat a "klubbtársakat" akik "feszítenek"...

Napi jótanács :
tanulj meg skippelni, ellenkező esetben megőrülsz ;) :DDD

*Respect

[ Szerkesztve ]

(#84111) aprokaroka87 válasza beg (#84109) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ámbár annó én teszteltem egy xposed-es keyloggert...viszont azóta nem mükszik

(#84112) datomi


datomi
tag

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok :)
Tegnap a tabletem bal felső sarkában megjelent egy reklám ablak.
Tudom, hogy sok free app-ban vannak reklámok, de azok csak akkor jönnek elő, amikor fut az app és annak felületén jelenik meg.
Ez meg csak simán megjelent :(
Mostanában csak 1 appot telelpítettem, az AppSales-t, de azt is több, mint 1 héttel ezelőtt ez a mocsok meg csak tegnap óta van. Egyébként az AppSales a telefonomon is fent van, ott még régebben és ott nem jött elő ez az ablak, ezért nem hiszem, hogy az rakja ki a reklámot :(
Ki lehet azt valahogy deríteni (root nélkül), hogy melyik app rakja ki ezt a reklám ablakot?
Itt egy kép róla, de nem csak a 24.hu van benne, hanem volt már pl. telekom is:

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#84113) aprokaroka87 válasza datomi (#84112) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a gyári launchert használsz?
mert ez olyan mintha az dobná fel

(#84114) #79335424 válasza cotag (#84056) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én nem az erkölcsi oldaláról nézem a dolgot, de fogalmam sincs, hogy ezt hogyan gondoltad. A lányod lenne a kezdeményező, vagyis felhív, hogy "Apu! Most nézd a kijelzőmet!"? Ebben az esetben tényleg jobb a screenshot, vagy a screencast. Vagy Te lennél a kezdeményező? De honnan tudod, hogy mikor kell figyelned? Azt kell tudnod, hogy a távoli asztali kapcsolat egy nagyon erőforrásigényes dolog, plusz, a kapcsolat idejére egy videóstream -hez elegendő sávszélességű, online kapcsolat kell. Továbbá, pont a funkció biztonsági kockázata miatt, root jog. Remélem, azt megérted, hogy ezek technikailag nélkülözhetetlen kellékek, hiszen tulképp egy online videóstreamet szeretnél egy másik készülékről! Valamint, publikus IP sem árt, amit a szolgáltatók nem szeretnek osztogatni. Ha ezek megvannak, akkor pl. a Webkey működik. De, sztem bármelyik VNC alkalmazás is.

(#84115) datomi válasza aprokaroka87 (#84113) üzenetére


datomi
tag

Nova-t használok, de azt sem tegnap óta, hanem lassan egy éve ...

Zeon.hu: köszi, megpróbálom, amint este hazaérek a melóból.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#84116) zeon.hu válasza datomi (#84115) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha hosszan rányomsz, nem jelenik meg az opciók között az "alkalmazásinfó"?

#?*@&!

(#84117) aprokaroka87 válasza datomi (#84115) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

elvileg van adblock app
viszont az igazán ütős megoldást csak root után tudsz
pl xpodes minminguard vagy nem xposedes lucky patcherrel

(#84118) Dottore válasza datomi (#84112) üzenetére


Dottore
addikt

Pont tegnap volt téma a Nexus 5 fórumban, olvasd át az utolsó oldalt, itt úgy néz ki meg lett találva a megoldás.

(#84119) datomi válasza Dottore (#84118) üzenetére


datomi
tag

A Prémium HD háttérképek nekem is fent van, de az is már legalább 1 hónapja, na akkor az repül :K

aprokaroka87: köszi, de rootolni nem szeretnék, még garis a tablet

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#84120) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

tényleg
valakinek jött már fel popup reklám pl a tárcsázó közben?

(#84121) Dottore válasza datomi (#84119) üzenetére


Dottore
addikt

Ha nem is ez az app a hunyó, a konklúzió mindenesetre az, hogy bármi lehet, akár olyan is ami régóta fent van, hiszen frissítéssel megkaphatja az adott program a reklámot.

(#84122) #79335424 válasza aprokaroka87 (#84120) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az b..na be! Rögtön selejtezést tartanék a kis buksijában és kidobálnám az ilyen, csúnya gondolatait. :)

[ Szerkesztve ]

(#84123) datomi válasza aprokaroka87 (#84120) üzenetére


datomi
tag

Nálam nem, mert a tableten nincs tárcsázó :N, de ez amiről ma írtam bármikor előjön, ha éppen nem fut semmi, vagy böngészéskor és youtube használata közben is. Ha bezárom, akkor eltűnik, de kb. 10 percen belül újra megjelenik.

Dottore: lehet, de mindenesetre letörlöm és meglátjuk, de láttam, hogy a mindigtv appal is probléma van, nekem az is fent van, úgyhogy arra is vetek egy pillantást :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#84124) aprokaroka87 válasza #79335424 (#84122) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

manapság bármi lehet sajnos...egy full screen reklám az betenne az biztos
bár lehet hogy ilyen esetben a rendszer tudná blokkolni alapból valahogy

(#84125) kaciokos válasza Dottore (#84121) üzenetére


kaciokos
őstag

Jaja, a CPU-Z egy frissítés után kezdett el full screen video reklámokat feldobálni, ahol az első 5 másodpercben inaktív a bezárógomb. Bekaphassák.

(#84126) aprokaroka87 válasza kaciokos (#84125) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

na az olyan appot én alapból kitiltanám pl a Play áruházból
Nem a hirdetés a gond,hanem az hogy milyen formában jön fel.

(#84127) #79335424 válasza aprokaroka87 (#84124) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem is van 1-2 alkalmazásom, ami fullscreen -t dobál. De, csak akkor, ha az adott alkalmazást használom és eddig mindíg volt X gomb, amivel el lehetett tűntetni. Ezek "ingyenes" verziók voltak, tudomásul veszem, hogy ezzel fizetek a használatukért. De, egy gyári (tárcsázó), vagy egy fizetős alkalmazás használata közben nekem ne dobáljon reklámokat! Az már nem korrekt.

(#84128) datomi válasza aprokaroka87 (#84124) üzenetére


datomi
tag

Az az érdekes, hogy átböngésztem a futó appok listáját, és nem volt benne semmi gyanús és semmi olyan, ami előtte ne lett volna benne.
Valószínűleg az lesz, amit Dottore írt, miszerint frissítéssel került bele valamelyik appba.
Nálam pl. a Prémium HD háttérképek fut, ugyan nem emléxem, hogy mostanában frissült-e, de lehet, hogy az okozza a problémát.
Na majd este kiderül (remélem) :)

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#84129) aprokaroka87 válasza #79335424 (#84127) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

viszont vannak appok amik felismerik ha valamilyen reklámblokkolot használsz,és letiltják hogy használd,vagy "hibás" lesz az app

(#84130) #79335424 válasza aprokaroka87 (#84129) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt nem tudom. Nem használok reklámblokkolót.

(#84131) aprokaroka87 válasza datomi (#84128) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

amúgy mitől lesz prémium egy háttérkép?:)

(#84132) datomi válasza aprokaroka87 (#84131) üzenetére


datomi
tag

Nemtom, ez az app neve :D

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#84133) beg válasza aprokaroka87 (#84131) üzenetére


beg
veterán

Hogy helyetted letölti a google képtalálatok közül a "hd wallpaper" kifejezésre érkezett találatokat :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84134) aprokaroka87 válasza datomi (#84132) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

van olyan háttérkép app aminek az apk fájlában van maga a "háttérkép"

(#84135) Dottore


Dottore
addikt

Nem akarok senkit megbántani de aki lusta, hogy a keresőben vadásszon magának háttérképet, az megérdemli a reklámokat.

Szóval szerintem itt megvan az egyensúly. :)

[ Szerkesztve ]

(#84136) aprokaroka87 válasza Dottore (#84135) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

van pl mobile9,vagy zedge...onnan is le lehet tölteni pl

(#84137) #16820480


#16820480
törölt tag

Srácok, van olyan zenelejátszó, ami (MIUI 6.x alatt, ez még KitKat alapú, ha jól sejtem) képes USB-OTG-n át kitolni a hangot a készülékről? Eddig azt az USB Audio Player Pro-t próbálom, folyton neten akar lógni a licensz miatt a szemét, az meg nem játszik annyira, így használhatatlan. Elvileg tudnia kellene a rendszernek (4.1 óta?), de amiket próbáltam eddig más lejátszók, ott nem ment ez a funkció.

(#84138) aprokaroka87 válasza #16820480 (#84137) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a hardver elvileg támogatja?

(#84139) #16820480 válasza aprokaroka87 (#84138) üzenetére


#16820480
törölt tag

Gyakorlatilag is, mert ezzel az USB audio playerrel megy simán, csak más appban nem.

(#84140) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Sziasztok!

Valakinek volt már ehhez hasonló vírusa?
Hogy lehetne kiirtani? Google hirdetéseket jelenít meg minden appban és a homescreenen is. A Kaspersky nem talált semmit. Nem volt mostanában semmi új program telepítve.

Ha a hirdetésen az opt out feliratra kattintok, akkor a tracker.tcp.re oldalra irányít. :U

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#84141) aprokaroka87 válasza Des1gnR (#84140) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ugyanis az nem virus,hanem inkább kéretlen app
valamelyik app tartalmazhat reklám tevékenységet

(#84142) Des1gnR válasza aprokaroka87 (#84141) üzenetére


Des1gnR
őstag

Értem, de nem tudom melyik és korábban nem reklámozott egy app sem, ma jelentkezett először.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#84143) aprokaroka87 válasza Des1gnR (#84142) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

csak én látom úgy hogy nem a gyári launcher fut rajta?
vagy valami téma van alkalmazva?
Van olyan appod hogy "premium hd wallpaper"?

(#84144) Dottore válasza Des1gnR (#84142) üzenetére


Dottore
addikt

Olvasd el ezt az oldalt. Feljebb ma már volt erről szó, előtte pedig asszem tegnap is.

(#84145) beg válasza Des1gnR (#84140) üzenetére


beg
veterán

3 órával ezelőtt jelentkezett itt a topikban egy másik totyiktársnál.

Premium HD walpaper a gyanús sokak szerint.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84146) Des1gnR válasza aprokaroka87 (#84143) üzenetére


Des1gnR
őstag

A Premium HD Wallpaper fent volt, de most töröltem. Egyébként gyári launcher van fent HTC témával.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#84147) aprokaroka87 válasza Des1gnR (#84146) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

mi ez a premium wallpaper mánia?

(#84148) beg


beg
veterán

Csak ma, csak nektek csak most csak ingyen HD háttérképek minden mennyiségben.

Lásd még:
deviantart

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84149) aprokaroka87 válasza beg (#84148) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

amúgy mitől lesz HD egy háttérkép?
Pl nekem is ajánlja a HD-t 320x480-ra

(#84150) beg válasza aprokaroka87 (#84149) üzenetére


beg
veterán

Attól még a kép HD :) 720 felett HD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.