Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84901) alienpapa válasza sayCet (#84900) üzenetére


alienpapa
senior tag

Igen. Nekem nem volt eddig okos telefonom, de az asszony vett egy újat és nekem adta a régi ZTE atlas w nevű csodát. Viszont a munkám miatt sokszor kellett volna már hordozható net a laptopomra, így végül is kapóra jött a teló.

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#84902) L_ajos válasza stefi68 (#84891) üzenetére


L_ajos
őstag

:D :D :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#84903) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Cerberus app-nak csak én nem találom többet a flash-elhető verzióját?
Leszedték a honlapról.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#84904) Bferibörs válasza alienpapa (#84899) üzenetére


Bferibörs
addikt

Gyárilag nincs rajta? a nagyon régi sonymon van az is 2.3... valamennyi.Elég nehéz volt előcsalogatni azt tudom (4 után).

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#84905) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Gyári naptár helyett az aCalendar alkalmazást használom. kérdezném hogy hogy lehet kikapcsolni a riasztásnak azon részét hogy csak az aCalendar értesítsen,a gyári naptár ne?
Köszi előre is a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#84906) alienpapa válasza Bferibörs (#84904) üzenetére


alienpapa
senior tag

Én nem találom sajnos.

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#84907) basaja


basaja
senior tag

Sziasztok.Cimborám felrakta a Premium Wallpapper alkalmazást.Letörölte,de a reklámok maradtak...Hogy lehetne eltüntetni ezeket?Persze root nincs...Köszi a válaszokat :)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#84908) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Nagyon zavar, hogy nem tudom a hangerőt lejjebb venni, mikor Whatsapp - on beszélek. A minimum hangerő is igen bántja a fülemet. Létezik valami megoldás, hogy ezt a minimumon csökkentsem? Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#84909) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!
Honor 6 telón meglehet azt oldani,hogy amikor többkèpernyős módra teszem a telót akkor indîtok egy filmet mxplayerrel ès azt látnám a tv-n.??
A gyári videó lejátszó tudná ,de az pl avit nem is mutatja.
Eredeti ötlet az volt ,hogy teljesen ugyanaz legyen tv-n mint a telefonon játèk miatt,de az sehogy nem jott össze.
Valakinek ,ha lenne ötlete szîvesen meghallgatnám.
Köszi!

(#84910) torrentmalac


torrentmalac
újonc

Halló, segítségre lenne szükség:
HTC Wildfire S telefonon 2.3-as Android fut, és arra még Market volt gyárilag telepítve. 6 hónapja le lett töltve a Google Playről a Google Play-szolgáltatások alkalmazás, de az most eltűnt a telefonról. Azóta nem lehet letölteni, frissíteni alkalmazásokat, a Google Play-szolgáltatásokra és másra is írja a Google Play, hogy telepítve, de nem találhatók meg a telefonon. Google Play-szolgáltatásokat nem lehetett ismét telepíteni – ahogy mást sem. Mit lehet tenni, hogy újra lehessen alkalmazást telepíteni? Nincs fájlkezelő sem apk letöltésére. Van erre diagnózis, mással is történt ilyen?

(#84911) darvinya


darvinya
titán

Apró gubanc a Play felületen. :D
Ki találja meg a hibát.?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#84912) atike válasza darvinya (#84911) üzenetére


atike
nagyúr

De miért nem Play-ből nézed a Play-t? Miért böngészőből? :F

(#84913) darvinya válasza atike (#84912) üzenetére


darvinya
titán

Most itt volt gyorsabb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#84914) R19 válasza #77081088 (#84905) üzenetére


R19
senior tag

A gyári naptár beállításaiban az értesítések mellől kiveszed a pipát.

(#84915) #77081088 válasza R19 (#84914) üzenetére


#77081088
törölt tag

Ezt értem,csak azt nem akarom,akartam elhinni hogy minden egyes bejegyzést meg kell külön nyitni a gyári apnál,és szerkeszteni azt.

Megtaláltam az opciót amit mondtál. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#84916) R19 válasza #77081088 (#84915) üzenetére


R19
senior tag

Nincs mit! :)

(#84917) Bferibörs válasza alienpapa (#84906) üzenetére


Bferibörs
addikt

küldtem püt.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#84918) unravel


unravel
őstag

Heló

Hazaértem és látom a telefonon hogy nem csatlakozott a wifire. Bepötyögtem a biztonsági, feloldó pin kódom és abban a pillanatban találta meg a hálózatot, frissített az email kliens, kezdett el tölteni a spority stb.
Ez milyen feature? Zárolva nem keres wifit?

¯\_(ツ)_/¯

(#84919) dokee78 válasza dokee78 (#84883) üzenetére


dokee78
félisten

UP!

(#84920) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok! Fleksy Keyboard-nál, olyan gondom van, hogyha nyomva tartom pl az O betűt, akkor először a számok jelennek meg és még tovább kell nyomva tartani hogy feldobja az Ő Ö Ó vetűket. Be lehet ezt valahogy állítani ? én nem találtam rá megoldást.

This is the way

(#84921) csadi0011 válasza atike (#84912) üzenetére


csadi0011
őstag

Amugy van elonye is. Pl ha mas keszulekedre akarsz tavolrol appot telepiteni.

(#84922) csipuka válasza unravel (#84918) üzenetére


csipuka
senior tag

Csak nem Marshmallow van a telodon? Mert akkor a Doze felelos a wifi scan kikapcsolasaert.

(#84923) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Van olyan app, amivel a kikapcsoló vagy hangerő gombokat lehet használni a 3 alsó főgomb helyett?

Van egy teló, ami kezd tönkremenni, az alsó 3 gombot már nem érzékeli és pár napig még használhatónak kéne lennie... Tudtok-e erre alkalmazást?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#84924) gipsztigris válasza RootRulez (#84923) üzenetére


gipsztigris
addikt

Anno, a Nexus4-en használtam egy appot, amivel a hangerő gombot lehet dedikálni különböző funkciók elérésére......csak a nevét nem tudom. :(

Esetleg egy 500 forintos MiKey?

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#84925) ignisz


ignisz
senior tag

Szép napot. Felraktam a telefonra a Smartphone Connect alkalmazást. Kérdésem az lenne, hogy lehet beállítani, hogy ne szaggasson a beszélgetés?

(#84926) paolinho


paolinho
őstag

Tudnátok ajánlani olyan megbízható tárcsázós alkalmazást, amely dual-sim kompatibilis, beállítható fixre a kimenőhívás indítása, hogy melyik kártyáról menjen? Jelenleg a Truedialer-t használom, de kipróbálnék mást is. Azt sem baj, ha fizetős. Próbáltam az ExDialer-t, a True Phone Dialer-t, és még egy két mást is, csak most nem ugrik már be a nevük, de vagy nem tudott a dual sim-mel bánni, vagy nem tetszett a dizájn. Van esetleg valakinek valamilyen javaslata? KÖszi

(#84927) aprokaroka87 válasza paolinho (#84926) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem ezt a rendszer kezeli le

(#84928) g_g_g válasza csipuka (#84922) üzenetére


g_g_g
őstag

Nekem ez már régi problémám, hogy ha elmegyek egy olyan helyre ahol a WIFI be van állítva, magától nem kapcsolódik fel, de ha a képernyőt bekapcsolom, abban a pillanatban felpattan.
5.0.2. Moto G. Már néztem, hogy a titkosítás mikéntje vagy esetleg a UPC Wi-Free okozhatja-e, de nem találtam megoldást.

(#84929) SharpSA válasza paolinho (#84926) üzenetére


SharpSA
veterán

PixelPhone Pro
Ez mindent tud, ami kétkártyás készülékhez kell.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#84930) shaggy


shaggy
aktív tag

sziasztok!

Egy játékról szeretnék kérdezni.
Angry birds 2minden indításnál netet kér és ez nagyon bosszantó főleg ha nincs a közelben wi-fi.

Ezt hol lehet kikapcsolni ha egyáltalán ki lehet, mert már minden körbenéztem és nem nagyon találom?

(#84931) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

Sziasztok,

olyan alkalmazást keresek (mivel a touchscreen meghibásodott és mérhetetlenül sok ghosttouch-t produkál), ami letiltja a touchscreent, DE emellett egérrel vezérelhetö a tablet.
Létezik ilyen?

elöre is köszi

(#84932) dokee78 válasza szatocs1981 (#84931) üzenetére


dokee78
félisten

Ha tudja az OTG-t akkor OTG kábel+egér.

(#84933) unravel válasza g_g_g (#84928) üzenetére


unravel
őstag

Neked is van Greenify?

¯\_(ツ)_/¯

(#84934) szatocs1981 válasza dokee78 (#84932) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

Van hozzá OTG kábel, de még soha nem próbáltam.
Ha jól értem, akkor nem is kell semmi program hozzá, ha csatlakoztatom az egeret, automatikusan letiltja a touch-t?

(#84935) g_g_g válasza unravel (#84933) üzenetére


g_g_g
őstag

Nincs, root sincs.
Gyári rendszer.

(#84936) #79335424 válasza RootRulez (#84923) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem a lehetőségeid:
Quickclick
Button Savior
Xposed+Xposed Additions

szatocs1981:
Sztem ez nem fog menni. Az egér is a touchot használja. Csatlakoztatott egérrel is megmarad a touch input. Ha letiltod, akkor egér sem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#84937) kaciokos válasza szatocs1981 (#84934) üzenetére


kaciokos
őstag

Az jó kérdés, hogy letiltja-e, de amúgy tényleg csak annyi, hogy rádugod.

(#84938) szatocs1981 válasza kaciokos (#84937) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

OK, rádugom....de ettöl még a ghost/phantomtouch nem szünik meg.
Ha nem tiltja le magától, akkor van erre valami alkalmazás?
Somatom: Ok, köszi...megpróbálom, az lesz a legegyszerübb :)

[ Szerkesztve ]

(#84939) #79335424 válasza szatocs1981 (#84938) üzenetére


#79335424
törölt tag

E-Robottal tudsz touch inputot tiltani. De, óvatosan! Nehogy kizárd magad!

[ Szerkesztve ]

(#84940) dokee78 válasza szatocs1981 (#84934) üzenetére


dokee78
félisten

Nem hiszem,hogy letiltja,de egérrel én pl kipróbáltam annak idején az Xperia Minit.

(#84941) szatocs1981 válasza #79335424 (#84939) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

Ha ez az egeres dolog nem jön be, akkor úgyis kuka a tablet. De köszi a figyelmeztetést!

(#84942) filipo


filipo
csendes tag

Az elmúlt esős napokat -pont ilyenkor kellett szabadságra mennem-azzal töltöttem,hogy időjárás előrejelző programokat teszteltem,rengeteget.Volt olyan-YoWindow - ami nagyon ötletesnek tűnt de ugyan ilyen pontatlannak is,amit nagyon sajnáltam.Rá kellett jönnöm,hogy a radar az a nagy mennyiségű esőt jelzi,a többit nem(ez is hasznos persze).Aprorpó radar.Itthon csak a Magyar radar megbízható,ne is próbálkozzatok "világradarral".Amit teszteltem az az órára lebontott előrejelzés.Voltak gyönyörűek és rondák is de pontosságban gyenge volt mind amit nem is értek.Tehát a végeredmény!!!Yahoo időjárás app lett az egyik győztes.Mert órai előrejelzése a legpontosabb és van külön 90 perces is amit sehol nem láttam ami szintén nagy százalékban eltalálta még a szitáló esőt is.Nem mellesleg egy képernyőn van mindez és nem kell keresgélni.A másik győztes az Időkép.A felhő és a radarkép a nyitó oldalon telitalálat,főleg úgy ,hogy aki unatkozik még észlelést is küldhet.(a reklám és a legfrissebb hír csúfitja a képet.)Azt,hogy 7 napnál több előrejelzést vállal meg nevetséges.
tehát a győztes:Időkép +Yahoo időjárás. :C

(#84943) unravel


unravel
őstag

Ki lehet tenni a kezdőoldalra mennyi mobilnetet hasznaltam az adott hónapban?

¯\_(ツ)_/¯

(#84944) azozo válasza filipo (#84942) üzenetére


azozo
senior tag

Nálam is pont ez a kettő vált be :)

(#84945) Bozek válasza unravel (#84943) üzenetére


Bozek
nagyúr

Arra alkalmas programmal (pl. 3G Watchdog) igen.

(#84946) Sanyi.mTs válasza g_g_g (#84935) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

szerintem normális.
nálam úgy van beállítva, h a wifi csak akkor menjen kikapcsolt képernyő mellett, ha töltőre van dugva. így pár perccel a képernyő kikapcsolása után "standby-ba megy" és nem fogyaszt.

új tableteimmel szoktam megszívni, h ott a "wifi mindig be van kapcsolva" van beállítva és csodálkozok, h miért merül le a tablet egy nap alatt az asztalon, kikapcsolt kijelzővel.

(#84947) Szmeby válasza filipo (#84942) üzenetére


Szmeby
tag

Olyat nem találtál, ami napon belüli várható csapadékot jelzi widgeten. Olyasmi, mint a Meteogram widget-je. Meg valami AIX Weather is tudott ilyet. Olyat keresek, ami képes relatíve pontosan megjósolni, hogy mikor kezd esni, és mikor hagyja abba, és persze nem eszi az akksit.
Sajnos a Meteogram nem olyam pontos, mint amennyire szeretném, így az Időkép radarjából szoktam kitalálni, pedig ez automatizálható is lenne.

(#84948) paolinho válasza aprokaroka87 (#84927) üzenetére


paolinho
őstag

Sajna rendszerben nincs arra beállítási lehetőség, hogy a két kártya közül fixen mondjuk az 1-es kártya legyen a kimenő hívások alapértelmezett kártyája. Legalább is a Honor-okéban nincs erre mód.

(#84929) SharpSA : Köszi megnézem ezt is!

(#84949) ollie válasza Szmeby (#84947) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Google News & Weatherben van olyan nézet, ahol órára lebontva látod a csapadék valószínűségét. Bár az órára bontást nem a widgeten mutatja, hanem akkor, amikor ráböksz, és megnyílik az app.

[ Szerkesztve ]

***

(#84950) g_g_g válasza Sanyi.mTs (#84946) üzenetére


g_g_g
őstag

Szerintem meg ebben ellentmondás van. Mert ha bekapcsoltam a képernyőt és felcsatlakozott, akkor már nem dobja el a wifi-t kikapcsolt képernyő mellett sem amíg pl. otthon vagyok.
Szóval csak első kapcsolódás nincs automatikusan. :(

Egyébként önmagában ha be van kapcsolva a wifi nagyon keveset eszik, nem amiatt merült le szerintem a tablet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.