Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84601) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hali.

Kaptam egy ajánlatot a Telenortól, hogy 1500 forintig vehetek bármit a Play áruházból és visszafizetik, holnapig érvényes az akció.
Tudnátok tanácsolni pár hasznos alkalmazást? Xiaomi Note 2-m van MIUI7-tel, a rendszer nagyon tetszik, emiatt launcher és process kezelő dolgok nem kellenek, battery saver is van benne (mondjuk még nem használtam) és a poweramp is megvan és billentyűzetből is van már kétféle, a swype a befutó még mindig.
Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#84602) Oldman2 válasza horseface77 (#84600) üzenetére


Oldman2
veterán

Rootolva van a készülék?

Ajánlott használni az SDFix: KitKat Writable MicroSD appot, egyébként a külső SD csak korlátozottan használható (minden app, csak a saját könyvátába tud menteni /ext-sdcard/Android/data/app-könyvtár/...)

(#84603) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

UC-ben beállítható, hogy pl yt linkre kattintva ne új oldalt nyisson meg, hanem a yt alkalmazást?

#?*@&!

(#84604) horseface77 válasza Oldman2 (#84602) üzenetére


horseface77
tag

Köszönöm a választ, nincs rootolva jelenleg, de akkor ez a következő lépés.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#84605) ( V ) válasza aprokaroka87 (#84571) üzenetére


( V )
veterán

szerencsére a mai napi update helyre pofozta :C

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#84606) Shingen válasza ( V ) (#84605) üzenetére


Shingen
addikt

:B Akkor minden ok.

風林火山

(#84607) N0zer0


N0zer0
senior tag

Olyan music player appot keresek, amelyik minden formátomot visz, finoman szabályozható az EQ-ja, lehetőleg ingyenes, cserébe viszont nem kell nagy tudásúnak vagy designosnak lennie. A VLC for Android lenne ilyen, de nagyon eszi a CPU-t és az akkut. Az n7player nem lenne rossz, de túlerőlteti a tagnézetet, míg az NRG Player néhány formátumot nem játszik le. A PowerAmp sem rossz, de annyira nem vagyok oda tőle, hogy pénzt fizessek érte vagy vegyem a fáradtságot, hogy lewarezeljem. Az AIMP túl fapad. Javaslatok?

[ Szerkesztve ]

(#84608) ElGatto válasza mobilizmo (#84570) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Hi,nincs sem felhő, sem szinkronizálás semmi...
Az alap Fotók alkalmazáson belül, van két lehetőség a Fotók és az Eszközmappák ahol mutatja a képeket. Hiába törlöm a Fotók + a Kuka tartalmát, az eszközmappában ottmaradnak a képek.

Azért köszi, ha valakinek lenne ötlete ne tartsa magában.

(#84609) Viktor0610 válasza N0zer0 (#84607) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Írnék párat, de bizonyára azokkal is lenne valami bajod! :P
Én a helyedben rákeresnék a Playen, és végigpróbálnám az összeset. ;)

(Viccen kívül, én az ismertebbeken túl vagyok, és maradtam a PowerAmpnál. :) )

Samsung Galaxy A54

(#84610) nyuszi123456 válasza aprokaroka87 (#84581) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Köszi. Minden nem fizetős tudományos számológép végignéztem, nincsen sehol sem tetszőleges alapú logaritmus.

Aki tud javasolni (reklámmenteset), szóljon.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#84611) air válasza nyuszi123456 (#84610) üzenetére


air
nagyúr

Ingyenes is legyen, meg reklámmentes is?
Levehető ajtós jó lesz?
Mert olyan nincs. De jöttek norvég teflonok. Baromi rondák. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#84612) Deck válasza nyuszi123456 (#84610) üzenetére


Deck
titán

Vedd meg ha kell.

PS5

(#84613) aprokaroka87 válasza ( V ) (#84605) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

remek
és ezzel a frissitésel van már olyan hogy kijelentkezés?
mert szerintem borzalmasan gáz,hogy nem tudja.

(#84614) Lasczor


Lasczor
csendes tag

Sziasztok!
Egy elég zavaró problémám van, amiben a segítségeteket szeretném kérni. Tegnap délután a semmiből előjött egy hirdetés a kezdőképernyőm tetején. És annyira zavaró, hogy kinyomom, utána újból előjön pár perc múlva, és bejön a menübe is, alkalmazásokba is, nem tűnik el. Gondoltam, hogy valami vírus felraktam az AVG-t, meg az Avast, egyik se talált semmit, CC Cleanert is felraktam az se talált semmit. Találkoztatok ilyen problémával? Linkelek 2 képet, hogy hogyan is néz ki. ( Újraindítottam a telefonomat, az se segített)
Van a hirdetés alatt egy "opt-out" gomb, amire ha rákattntok bejön egy honlap (tapcore) és ott írja, hogy kétféleképpen lehet eltünteni a progit, de egyiket se mertem kipróbálni, egyik egy app lenne, másinkál meg IMEI számot meg ilyeneket kér, úgyhogy tuti valami káros dolog lehet. (tracker.tpr.re a honlap címe)

Légyszíves, ha valaki találkozott már ilyen problémával az segítsen :) Nem szeretnék factory resetet ha van más megoldás, ha nincs, akkor üsse kavics :D

(#84615) sayCet válasza Lasczor (#84614) üzenetére


sayCet
aktív tag

Premium hd wallpapers

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#84616) aprokaroka87 válasza Lasczor (#84614) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a premium hd wallpaper nevű appot dobd ki és keress inkább a google-n

(#84617) Narxis


Narxis
nagyúr

Pár hónappal ezelőtt amikor nálam is kezdte ez a premium wallpapers hd cucc a reklámozást akkor reportoltam is play-ben mielőtt töröltem. Vagy ez teljesen szabályos, hogy random dobálja be a reklámokat az appon kívül is? Vagy csak kevés ember reportolta? :F

Thanos was right.

(#84618) aprokaroka87 válasza Narxis (#84617) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát ha a google nem köt bele akkor lehet,bár ha pl tárcsázó közben is elöjön az már gáz....

(#84619) Lasczor


Lasczor
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget! :)

(#84620) ( V ) válasza aprokaroka87 (#84613) üzenetére


( V )
veterán

nem, még mindig nem tudja (max offline tudsz lenni).
valóban ciki.

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#84621) aprokaroka87 válasza ( V ) (#84620) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem ez az új feature:)

(#84622) kaciokos válasza kolosanyi (#84586) üzenetére


kaciokos
őstag

Locus. Van ingyenes verziója is, és tudsz alá ingyenes offline térképeket tölteni. Ha nem kell sok ország, akkor legegyszerűbb, ha a saját térképboltját használod, telepítés után kapsz 3 ingyen térképet, elég jó minőségűeket.

Útvonalat tervezni alapból csak online tud, de ha telepíted mellé a brouter app-ot, akkor tud offline is. A brouter amúgy a legfapadosabb app, amit valaha láttam Androidon, de működik, és beállítás után soha többé nem kell megnyitnod. :)

(#84604) horseface77 - Nem kell hozzá mindenképpen root, ha az app fel van lészítve LP-ra, akkor tud magának jogot kérni az SD írásához, amit ha engedélyezel, onnantól menni fog. Ha az általad használt ftp app nem tudja ezt, keress másikat.

(#84623) R19


R19
senior tag

A Gmail-en kívül melyik app tudja összefűzni az e-maileket?

[ Szerkesztve ]

(#84624) persil


persil
nagyúr

Erre azóta valami ötlet valakinek?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84625) gyga


gyga
senior tag

Üdv.
javított firmwaret kellene feltennem a gyerkőc táblájára ez resetelné a tabot is. De van rajta jó pár játék ami elég sok idejébe került és nem szeretném ha előröl kellene kezdenie, hogy tudom fájdalom mentesen frissíteni a tabot, úgy hogy utána a játékokat is ott folytassa ahol firm csere előtt. (Adnroid 4.4.2 -ről volna szó) és lehetőleg root nélkül

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#84626) vicze válasza gyga (#84625) üzenetére


vicze
félisten

Néz meg Heliummal, át tudod-e rakni másik készülékre. Azért nem mondom biztosra mert van pár játék, ami tiltja az ilyesmit.

(#84627) drmotto válasza vicze (#84626) üzenetére


drmotto
őstag

Én ezzel semmit nem tudtam átpakolni egyik telefonról a másikra, pedig egyszerű ingyenes játékok állásait kellett volna...

(#84628) kaciokos válasza drmotto (#84627) üzenetére


kaciokos
őstag

Én ugyan régebben próbáltam, de akkor 10-ből 9 appot átvitt...

(#84629) vinpilu válasza R19 (#84623) üzenetére


vinpilu
senior tag

Arra gondolsz, hogy ha az Inbox-ból megnyitod a levelet, akkor látod a hozzátartozó válaszokat?

Boxer.

(#84630) zozyk


zozyk
addikt

Engem is megtalált a Gmail bug,van rá megoldás?

(#84631) harcikoca


harcikoca
senior tag

Meg tudná valki mondani, hogy pontosan lolipip 5.1.1-en hogy tudom átállítani, hogy a telefon usb mass storage mode-ba legyen mikor rádugom a gépre? z3 compact

AMD+Ati powee'R

(#84633) zozyk válasza #20749568 (#84632) üzenetére


zozyk
addikt

Ma vettem 1 GB-ot én is,fele huss...

(#84634) R19 válasza vinpilu (#84629) üzenetére


R19
senior tag

Igen, pontosan arra gondolok, köszi a tippet, kipróbálom! :)

(#84635) fecus


fecus
őstag

UC Browser HD-t használok. Tegnap óta nem tudom behozni rajta a desktop-pal azonos megjelenést. Minden frame-et egymás alatt jelenít meg.
Megnézné valaki, hogy frissülés miatt van, vagy elállítottam valamit!

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#84636) zeon.hu válasza zeon.hu (#84603) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

erre semmi ötlet?
Szintén a UC: felajánlja a frissítést, a playre irányít, de ott nincs frissítés.
Ez mi ez?

#?*@&!

(#84637) dokee78 válasza zeon.hu (#84636) üzenetére


dokee78
félisten

Ezzel már találkoztam,de nem foglalkoztam vele különös képpen!

(#84638) zeon.hu válasza dokee78 (#84637) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem izgat, pár naponta feldobja.
a yt viszont jó lenne, ha saját alkalmazásban nyílna meg.

#?*@&!

(#84639) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

üdv aki az új opera mini betat használja,vett észre olyat hogy több ramot eszik?

(#84640) schulzz


schulzz
tag

srácok segítsetek légyszi! hogy a bánatba tudom a gyári lejátszóval(honor 4x) beolvastatni a .flac formátumot? multkor sikerült neki de nem tudom hogyan.
köszönöm előre is.

(#84641) aprokaroka87 válasza schulzz (#84640) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

probáld ki hogy a kiterjesztesését átnevezed pl mp3-ra
pl ha én az mp4-et átnevezem .mp3-ra akkor felismeri benne az audio sávot,igy a gyári zene lejátszó is felismeri
hátha segít

(#84642) zeon.hu válasza schulzz (#84640) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

P7-en csak a "Mappák" között jelenik meg, ami flac, de abból se mind.
még jó, hogy Poweramp-ot használok :)

#?*@&!

(#84643) FhRossi


FhRossi
tag

Sziasztok!
Bluetooth headsetet( Platronics Explorer10)vásároltam, és olyan appot keresek mellyel meg tudnám oldani a hangtárcsázást. A headset elvileg tudja, hívásgomb 2mp, utánna kell a hívandó nevét mondani. Voice Speed Dial programmal próbálkoztam, de nem akarja ébreszteni a készüléket. Na igen, ezt a hangtárcsázást olyan formában meglehet oldani, hogy a készülékhez egyáltalán nem kell nyúlni? Még felébreszteni sem?

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#84644) #79335424 válasza FhRossi (#84643) üzenetére


#79335424
törölt tag

Megoldható. Root + trükközés és zabálja az akkut, mivel állandóan figyel.

(#84645) w.miki


w.miki
veterán

Részletes LOG file készítő program van 4.4-re?
Olyan, amit azt is mutatja, milyen Media file-t játszik le épp a rendszer.
Ha a Helymeghatározás-t Pontos-ra állítom, akkor minden képernyő felébredéskor lejátszik egy idegesítő hangot a teló. Klikkklikk.
Ezt szeretném valahogy törölni, ha kikapcsolni nem tudom.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#84646) #79335424 válasza w.miki (#84645) üzenetére


#79335424
törölt tag

Root van?

(#84647) helixP


helixP
nagyúr

Tudtok olyan e-mail alkalmazást, ami kezeli az exchange-et, és tudja nagyításra tördelni az e-mail tartalmat?
(Tényleg nem értem, hogy mért kezdik ezt a feature-t kihagyni a gyártók Chrome, Gmail, lassan mindegyik böngésző... :((( )

(#84648) w.miki válasza #79335424 (#84646) üzenetére


w.miki
veterán

:K
(még Fejlesztői lehetőségek is, de a hang kikapcsolását ott sem találtam meg)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#84649) kaciokos válasza harcikoca (#84631) üzenetére


kaciokos
őstag

Setup -> Xperia Connectivity -> USB Connectivity -> USB connection mode -> Mass storage mode (MSC)

Ha nálad magyarul van, fordítsd vissza. Amúgy ezt a kérdést inkább a telefon topikjában kellene feltenni, nem ide való.

(#84650) 7Sony7 válasza w.miki (#84648) üzenetére


7Sony7
addikt

System/media/audio/ui mappában nézted már?

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.