Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84047) zseko válasza #79335424 (#84028) üzenetére


zseko
veterán

Akkor ideje hogy újra kipróbált, androidon, mert kétablakos ;) Ugyanaz a bajom nekem is és ugyanezért nem használok én sem ES-t vagy Intézőt: nem kétablakos. Nekem azok már nagy ikonok, én sokkal kisebbeket szeretek, és amikor kerestem, először csak az X-Plore-ban kaptam meg (mondjuk ez így pont nem igaz, mert rögtön a TC-t kerestem és próbáltam, csak azt nem ennyire egyszerű és jó használni.)
Szög egyszerű LAN keresés és beállítás, ugyanez igaz a felhő tárhelyekre, ha fizetsz érte akkor lehet használni wifi-file megosztásra (én ezzel szoktam másolni másoknak/másoktól), és web böngészőből lehet fel-le töltögetni rá fileokat (pl. lehet úgy, hogy zip-be összerakja a dolgokat és egy file-t tölt le a sok kép helyett). Valamint, ha engedélyezed, akkor a böngészőből indítva is bekapcsolja a megosztást a programban, kilépve pedig kikapcsolja, nem kell hozzányúlni az eszközhöz. Azonos wifi hálót használva persze. Valami push technikát használ hozzá, leírja az oldalán.


(#84031) Dottore Azt várhatod :D ;) Számomra ez teljesen jó, így nem próbálok ki mást :)
Nem kell egymást meggyőzzük, mindenki azt használ amit szeret, én ezt :D

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.