Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84701) Benir8


Benir8
senior tag

Szaistok!
Lenovo a7000 mobilról lenne szó,hogy ez mennyire lehet áthelyezni sd kártyára alkalmazásokat?
Olvastam h nem lehet át helyezni,hogyan oldható meg,mert szeretném nagy igényű játékokat 32gb-os memóriakártyára áthelyezni pl.real racing 3 stb?

[ Szerkesztve ]

(#84702) #79335424


#79335424
törölt tag

Küzdök ezzel a Google naptárral, pedig sztem egy tök alap dolgot szeretnék beállítani. A munkarendem az, hogy szerdáktól két hét meló, két hét szabad. A két hét meló időszakokat jelenítse meg, mondjuk 2017. januárig (vagy végtelenig). De nem találok ilyen ismétlődési opciót. Van olyan, hogy minden negyedik szerdán, de az nem jó, mert egyszer csak "szalajt". Van vkinek ötlete, hogy mit csinálok rosszul. Ha a naptár nem tud ilyet, akkor esetleg másik (lehet fizetős is). Köszi!

(#84703) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Hali! Nem tud valaki olyan hangfelvevőt, ami szimplán az ikonjára vagy vidgetjére kattintva elkezd rögzíteni? Nem hívásrögzítésre gondolok, csak simán a tablet mikrofonjáról felveszi a hangot, de egy érintésre gondoltam. Hogy minél egyszerűbben és gyorsabban elkezdjen rögzíteni. Idáig még nem találtam olyat.

(#84704) Narxis


Narxis
nagyúr

Ha így töl­töd a mo­bi­lo­dat, két­szer to­vább bírja az aksi!

Érdekes ez a rajtahagyás téma, sztem túltöltés elleni védelemnek lennie kéne ma már.

Thanos was right.

(#84705) havri1 válasza Narxis (#84704) üzenetére


havri1
félisten

De ha leesik 1%-ot az aksi, újratölti..99-100-99-100%
Nem tesz neki jót hosszú távon.
60-80% között ideális egy Li akksinak, se alatta, se felette.

[ Szerkesztve ]

havri

(#84706) #79335424 válasza havri1 (#84705) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez pontatlan. 68,432% - 76,216% között az ideális. ;]

(#84707) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!

Hívásszűrésre tudtok alkalmazást ajánlani? Olyat ami kezel fehér listát? Ja és nem kell hozzá root. A stock droidban lévő nem jó, mert itt az elutasított hívást nem utasítja el, csak a némán jelez nekem, a hívó fél meg azt hallja hogy kicsörög a teló.

Root nélkül van valami biztonsági mentésre alkalmas apk.? Amivel az alkalmazásokat, illetve beállításaikat lehetne lementeni. Ezt a területet nem ismerem, mert minden telóm mindig rootolva volt. :D Viszont ez a 6.0.0 mivel normális root még nincs rá, így a stock rommal használom.

Köszi előre is!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#84708) HF77


HF77
senior tag

heló
megjelent ez a "valami" (smart touch) a tesóm telefonján és nem tudja törölni..!
tipp..? köszi

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#84709) beg válasza HF77 (#84708) üzenetére


beg
veterán

Izéld meg a hogyishívjákot.

Bővebb infót kaphatunk?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#84710) HF77 válasza beg (#84709) üzenetére


HF77
senior tag

a nővérem telefonjának a képernyőjén egy ikon, ami smart touch néven fut jött elő!! de már kettő is van belőle!!!mármint az ikonból..! belemegy az alkalmazásokba hogy eltávolítsa és nem engedi.
gondolom letöltött valamit ezzel együtt...csak nem értem, miért nem törölhető!!!
röviden ennyi....

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#84711) rjg válasza HF77 (#84710) üzenetére


rjg
őstag

Esetleg telefon típusa, rajta futó rendszer, utoljára feltett alkalmazások...

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#84712) HF77 válasza rjg (#84711) üzenetére


HF77
senior tag

hát ezeket nem tudom...én Bp-n vagyok, Ő meg Érden. akkor majd a tesóm ügyesen megoldja.
gondoltam hátha így is tudok neki segíteni.

azért köszi

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#84713) kidnou válasza HF77 (#84712) üzenetére


kidnou
senior tag

Fentről lehúzható gyorsmenüben nincs véletlenül smart touch ikon amit bekapcsolt? Meizun van ilyen és egyszer én is véletlenül igy kapcsoltam be

(#84714) HF77 válasza kidnou (#84713) üzenetére


HF77
senior tag

ezt azért megkérdem tőle..és köszi

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#84715) air


air
nagyúr

Nekem az értesítési sávon jelent meg egy "Új megjegyzés" nevű gomb, ami a "Feljegyzések" alkalmazásba visz, és egy újat nyit.
Fogalmam sincs, hogy mitől kapcsolódott be, és hogyan lehetne törölni.
Látott már valaki ilyet?
Ma vettem észre, eddig tuti nem volt ott.
Változás: tegnap összetört az érintőm, ezért ma reggel óta egérrel használom a telefont. Nem tudom, hogy ennek lehet-e ilyen hozadéka, de kétlem, hogy lenne összefüggés.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#84716) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

legutóbbi Messenger frissítés óta előjött egy olyan probléma, hogy némely esetben csak a képernyő feloldás pillanatában jönnek meg az üzenetek, de valamikor teljesen jól működik, valaki tapasztalt esetleg ilyet?? (Nexus5)

(#84717) ( V ) válasza StarKiller89 (#84716) üzenetére


( V )
veterán

egyelőre nem :N

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#84718) aelod


aelod
veterán

Tudtok valami jó 3D-s anatómia progit ajánlani?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84719) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Tegnap frissül a Nova launcher a telefonomon, és azóta elég használhatatlan, nagyon gyakran leáll. Tudnátok ajánlani egy kis erőforrásigényű, de jól kinéző, launchert (a next kivételével, mert az már nagyon csicsás nekem)? Emellett még egy igényem lenne: a Novához hasonlóan több oldalra pakolhassam ki az alkalmazásokat. Ezt tudná az Alcatelem gyárija is, de kb. megöli a telefont a RAM zabálásával :(

Köszönöm :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#84720) Viktor0610 válasza Traxx (#84719) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam semmi hiba. Újrarakni próbáltad? :)

Samsung Galaxy A54

(#84721) Traxx válasza Viktor0610 (#84720) üzenetére


Traxx
őstag

Igen, próbáltam...ugyanaz sajnos.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#84722) Henker2


Henker2
addikt

Üdv!

Tudtok ajánlani valami olyan alkalmazást ami a hangzást javítja? Akár füles használatával esetleg a nélkül is?

Illetve mely progikra lehet most azt mondani, hogy a "legjobb" zene lejátszó és filmlejátszó androidra?

Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#84723) Narxis válasza Henker2 (#84722) üzenetére


Narxis
nagyúr

Zene: jetaudio
Film: BS player

Mindkettőnek van ingyenes és fizetős változata.

Thanos was right.

(#84724) persil válasza Henker2 (#84722) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem legjobb, nincs és sosem lesz. Én kipóbáltam vagy hárommillió félét, mindben van, amit szeretek, van, amit nem. Most pl új kedvencem a shuttle, aminek gyönyörű, letisztolt material design jellegű felülete van, ráadásul valami veszett gyors, de elfelejti az EQ beállítást minden indításnál és nálam kicsit össze tud akadni a gyárival.

Ez ilyen trial and error dolog, tölts le párat, próbáld ki és meglátod neked mi jön be.

Szigorúan csak zene lejátszóról merek írni, filmet nem nézek telón, így azokat nem is ismerem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84725) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Nagyon sokáig nem használtam a Chrome böngészőt. Most újra rá néztem, de a legutolsó verzióban hol lehet az oldalak között lapozni?

(#84726) helixP válasza Gedeon31 (#84725) üzenetére


helixP
nagyúr

URL-sáv jobbra-balra simizésével.

(#84727) ollie válasza Henker2 (#84722) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viper4Android, de kell hozzá root.

***

(#84728) dlaj válasza Henker2 (#84722) üzenetére


dlaj
őstag

Hangzás beállítása szempontjából egyértelmű a jetaudio pro. (ahogy már előttem javasolták) 4 féle beavatkozási lehetőség van benne. (Bár sokan pont ezeket utálják.)
A poweramp-pal sem tudtam kihozni olyan hangokat a JBL fülhallgatómból, mint a jetaudioval.

(#84729) persil válasza Gedeon31 (#84725) üzenetére


persil
nagyúr

Vagy beállítod a chrome beállításaiban, hogy ne szedje külön a lapokat a lollipopos alkalmazásváltóban és akkor ugyanúgy megjelenik fent a kis négyzet, benne a megnyitott lapok számával.

A legnagyobb ökörség ez volt a lollipop újítások közül.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84730) Gedeon31 válasza persil (#84729) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ez az köszönöm szépen :R

(#84731) dokee78 válasza Traxx (#84721) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem bétát használsz.
Ki kell lépni a béta tesztből és nem lesz gond!

(#84732) Henker2


Henker2
addikt

Köszi az infókat srácok! :R

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#84733) Bozek válasza Henker2 (#84722) üzenetére


Bozek
nagyúr

Zene: PowerAMP
Film: MX Player

(#84718) aelod: [link]. Nem próbáltam egyiket se, kinézetre az Essential Anatomy tűnik a legjobbnak, viszont ez 3,5 ezer Ft.

[ Szerkesztve ]

(#84734) Henker2 válasza Bozek (#84733) üzenetére


Henker2
addikt

Az MX Player problémázik az mkv -val

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#84735) Henker2 válasza ollie (#84727) üzenetére


Henker2
addikt

Ez mit csinál?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#84736) Bozek válasza Henker2 (#84734) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mit problémázik vele? Ha a hanggal van gond, akkor rakd fel a custom codec-et hozzá és menni fog.

(#84737) dokee78 válasza Henker2 (#84734) üzenetére


dokee78
félisten

Mi baja az .mkv-val?

(#84738) Traxx válasza dokee78 (#84731) üzenetére


Traxx
őstag

A play-ben lévő változatot tettem fel újra, ott nem volt béta jelzés - illetve tegnap este is automatikusan frissült a Nova, nem hiszem, hogy magától ment volna fel béta verzió.

Tettem viszont egy próbát az Apex launcherrel, eddig tetszik :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#84739) ollie válasza Henker2 (#84735) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt le van írva.

A lényeg, hogy bármi lejátszóval működik.

***

(#84740) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Office fájlok olvasgatására valaki tudna ajánlani egy aránylag kis energia igényű alkalmazást? Semmi extrára nincs szükségem,csak ha kapok ilyen jellegű fájlt valahonnan el tudam olvasni. Nagyon max írásra használnám.
Köszönöm előre is! :R

(#84741) alienpapa


alienpapa
senior tag

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresek, amibe egy listát tudok írni az elvégzendő dolgaimról. Rámcsipog, ha valami elérkezett a határidejéhez, vagy jó lenne, ha tudna heti ütemezéseket is stb stb...

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#84742) dokee78 válasza Traxx (#84738) üzenetére


dokee78
félisten

Mi a verziód?
Ha nem bétád van akkor ezen a linken azt kell írnia "Tesztelő leszek"

(#84743) NandorHUN válasza aelod (#84718) üzenetére


NandorHUN
addikt

Vannak neten ingyenes nagyon jó anatomiai programok (letöltés nélkül).
Androidra a legjobb egy magyar fejlesztésű anatomiai program, igaz csak képeket tartalmaz szervrendszerek szerint osztályozva, de ennél több nem is kell.

Ezek a 3D-s progik androidra szarok, drágák, laggolnak még jó telefonokon is.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#84744) Illusion1010 válasza #79335424 (#84702) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én régebben a Shift Calenadar programot használtam hasonlóhoz. Nem vagyok benne biztos, hogy a te mintádhoz is megfelel, de egy próbát megérhet :)

Műszak sablonnál kijelöltem szerdától 2 hét múlva szerdáig hogy munkanap, majd a következő 2 hét végig szabadnap és autorepeat.

[ Szerkesztve ]

(#84745) #79335424 válasza Illusion1010 (#84744) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Még megpróbálom egyenként megadni neki a napokat kéthetes ismétlésekkel. Ha úgy sem megy, akkor váltok. Jó lenne a napokat is így színezni, de a Google -ben eddig csak egy színezhető jelzőcsíkot találtam.

(#84746) Traxx válasza dokee78 (#84742) üzenetére


Traxx
őstag

Már leszedtem, de ha jól rémlik, 4.1.0 volt. Az Apex egyelőre jó, szóval marad :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#84747) havri1 válasza zozyk (#84630) üzenetére


havri1
félisten

És ilyenkor az aksit is eszi mint állat..
Ha tudsz esetleg megoldást rá, oszd meg kérlek.

[ Szerkesztve ]

havri

(#84748) S e t h válasza #79335424 (#84745) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az általam régóta preferált Calengoo tudja ezt.Mivel szinte végtelen számú beállítási lehetőség van benne, így azt most nem tudom megmondani, hogy létezik-e rá opció, hogy a napokat színezze ki, én a sulikat, vizsga időszakokat, szabadságokat szoktam csíkos formában megjeleníteni.
Az ismétlődést pedig lehet tetszőlegesen órákban, napokban, hetekben, hónapokban is megadni.

Bocs a hevenyészett és elcsúszott kollázsért, rohanásban voltam. :)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#84749) #79335424 válasza S e t h (#84748) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Első teszthez sikerült összehoznom Google naptárral. Napi eseményeket tud hetekre időzítve ismételni, csak egyetlen eseménybe rakott időszakokat nem. Csináltam 14db napi eseményt, mindegyiket 4 hetes ismétléssel. Így már működik. Azért erőltetem még a Google naptárat, mert ehhez vannak rendszer API -k, amiket más alkalmazások (pl. automatizálók) is tudnak használni. Így a naptáreseményekhez később műveleteket tudok rendelni.

(#84750) tomy86 válasza #79335424 (#84749) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet, hogy én értek félre valamit, de időszakot is lehet ismételni.
Pl. "meló" esemény, 2015.10.07. 00:00 órától 2015.10.21 00:00 óráig. Ismétlés pipa, ismétlődés minden negyedik héten, ismétlődés napjai: szerda.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.