Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66217) Krystal_s válasza air (#66209) üzenetére


Krystal_s
addikt

Úgy néz ki, hogy a nem megfelelő szövegtördelés okozza, amikor nagyítva vannak a betűk.

Somatom, contaxg, norbert1998
Ezt most találtam.
"Nincs szövegtördelés, egy beágyazott flash videó meg két vállra fektette szegénykét (SGS). Beállítottam egy nagyobb betűméretet, erre a fórumban egyes hsz-eket nagy betűvel írt, néhányat továbbra is kicsivel, lol."
egy másik fórumon pedig.
"szöveg tördelése... (tudni kell hogy a pár verzióval ezelőtti Firefox-ban ez benne volt, de kivették!! az egyik frissítésnél)"

Mindenkinek köszönöm, aki válaszolt a témában. :)

vadászcsiga: Nekem jó lenne a Chrome is, de nem értem miért nem lehet használni hozzá az Adblock-ot úgy, ahogy a normál változatban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.