Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157525) crok válasza nullpoint (#157522) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy én értelmezem szerintem egyáltalán nem lesznek kuka.. sőt, pont most indulnak majd be igazán! A Vanced egy teljesen cinkes dolog volt még szerintem is.. ugye az eredeti alkalmazás volt durván moddolva. A NewPipe / NewPipeX / Skytube / SmartTubeNext / SmartYouTubeTV / VueTube / LibreTube / stb. mind teljesen különálló és önálló alkalmazások, nem is használják a Youtube API hívásait se, gyakorlatilag wrapper-ek / parser-ek amik kinyerik az eredeti (olykor mobilra optimalizált) oldalból a hasznos infót és megjelenítésnél kihagyják -a felhasználói élmény javítása érdekében- a nem kívánatos részeket :D Viszont nem a Google konkrét termékét (itt a Youtube app-et) módosítják és rebrand-elik - ez nyilván nem tetszett nekik, én se értem hogy hagyták eddig (de mondom, engem az is meglepett hogy ennyire megszerették..). Igazából nem nagyon tudod megfogni őket.. a böngészőkiegészítőket se, max. nem kerülhet be pl. a Chrome Store-ba de még ez se igaz mert pl. az ImprovedTube (GitHub / website) vígan elérhető Chrome Store-ban is és amúgy is, bármire is, GitHub-ra az API szerint pont 4 éve került fel mégse volt még szó se róla hogy leszednék (koppkopp). Mivel az eredeti Google fejlesztésű alkalmazás úgy lett módosítva, hogy gyak. belépni is be tudtál és reklám se volt (amennyire megoldható volt..) meg még meg is nyírbálta a profilozhatóságot is így ez többszörösen se volt nyerő.. mármint nekik.. De ilyesmit nem tudnak a fent említett app-ekre ráhúzni. Vagy majd kitalálnak "valamit"..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.