Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mjani1172


mjani1172
addikt

Kár, hogy most jött, sokat vártam rá, de bejött helyette egy Mate20pro.
De tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#2) Plug Life


Plug Life
aktív tag

130–140e-ért jó ajánlat.

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Gyönyörű ebben a kék színben, nagyon egyedi szerintem. Kollegának van, hihetetlen gyors, mindent tud, és oda-vissza veri a konkurenciát ezen az ársávon.

Én csak az üveg hátlap miatt "ejtem" úgymond, sajnos félek, hogy az az egy-két koppanás, amit a Poco F1 simán túlélt, itt a hátlapba kerülne

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Mcsutka


Mcsutka
junior tag

Még csak nem is ajánlott...jó, h nem vettem meg...

Asus Zenfone 5

(#5) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Két hete használom. Kijelző szép, üzemidő szuper, kamera sem rossz, bár gyengébb fényben a gcam kell neki, sokat dob a kép minőségen, rendszer gyors, proci bika. A miui nálam igényelt egy kis beavatkozást, adb-vel való bloatwer kipucolást,engedélyek körültekintő megadását, illetve kapott egy Lawnchair launchert (stock droidot szeretem), így nálam hibamentesen teszi a dolgát. Szóval sztem ár/értékben ez egy igen jól sikerült darab.

[ Szerkesztve ]

(#6) Graphics válasza Mcsutka (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert az alapján veszel telefont, hogy milyen plecsni van rajta? Az f.sza...

Sejtésem szerint nem volt komoly vételi szándék a kijelentésed mögött.

Az aláírásodban Asus szerepel, ha azzal elégedett vagy, akkor nem fogsz váltani szerintem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) hroberto


hroberto
addikt

Összesen hányféle Mi9 van már a piacon? Mert nekem már gőzöm sincs lassan. :D

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#8) Laraxior


Laraxior
titán

Nekem lassan egy honapja van meg. 360€-ert vettem, ami kb 110.000HUF. Ennel jobb vetel nem volt a piacon....es a 128GB verzio is csak 400€ korul mozgott.
Egyedul a 4k@60FPS videofelvetelt nem szereti huzamosabb ideig.
De az akkuja es az uzemeideje tenyleg brutal. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9) Mcsutka válasza Laraxior (#8) üzenetére


Mcsutka
junior tag

Garanciád gondolom, h nincsen. Mi a gond a 4 K 60 PFS- el?

Asus Zenfone 5

(#10) Laraxior válasza Mcsutka (#9) üzenetére


Laraxior
titán

Garanciam? Hivatalos nemet xiaomi shopbol vettem. Szerintem adnak garanciat. ;)
6-7 percet birt utana leallt. Meg nem igazan elemeztem ki hogy miert. Majd meg probalkozok vele.

Szerk. : jelenleg 349€. ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11) GreatL


GreatL
őstag

Az Mi 9 variánsok mind ugyanaz a betűtésztaleves... valami MI-ndegyikből hiányzik. Maradtam az "alap"-verziónál...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) Noukoum


Noukoum
veterán

Köszönjük a tesztet, plencsi lehetne ajánlott. :))

Egyébként mi 9 se 130e forint? Xiaomi.hu-nál elmentek otthonról?
Áprilisban vettem 128-as készüléket ajándék 5e kuponnal és powerbankkal alzától úgy hogy még sehol sem lehetett kapni itthon csak is kizárólag rendelésre.
Ja és egyébként a Xiaomi.hu-n 100e-n nyitott a 64gb-os.
Persze érthető hogy eddig túl olcsó volt, de ne az eddigi modellnek növeljék már az árát.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#13) Silenzio


Silenzio
addikt

Itt sem működik videóban a tele lencse, ahogy az Mi9-nél sem? (Mielőtt valaki belinkelné, hogy nála működik, videó módban a Mi9 digitális zoomot használ, hiába van ott a 2x ikon.)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#14) Noukoum válasza Silenzio (#13) üzenetére


Noukoum
veterán

Én úgy tudom nem.:(

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) *RLaci* válasza GreatL (#11) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ja, ebből hiányzik a nocss ;]

(#16) juuzer


juuzer
addikt

Még mindig rém gagyin néz ki sajnos. :( Ezerszer inkább a Mi 9, mint ez. :/

Vamos a la playa.

(#17) *RLaci* válasza juuzer (#16) üzenetére


*RLaci*
addikt

Aki nem szereti a feltűnést(ahogy én sem), annak ott a fekete, vagy egy tok.

[ Szerkesztve ]

(#18) Graphics válasza juuzer (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez azért egyéni megint csak :)

@Plug Life: Komoly :Y

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Plug Life válasza Graphics (#18) üzenetére


Plug Life
aktív tag

Minden hozzászólás egyéni.

(#20) *RLaci* válasza Graphics (#18) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ő ezt minden 9T -cikknél bedobja. ;]

(#21) Ceree válasza hroberto (#7) üzenetére


Ceree
senior tag

+1!

Emiatt ezt tamogatom a 9-es szerianal... :DDD

"Lassan teszt helyett inkább szerkesztünk egy mátrixot, hogy könnyebb legyen egyéni preferenciák alapján meghatározni, kinek mire van szüksége és miről hajlandó lemondani."

Másolat_eredetije

(#22) juuzer válasza *RLaci* (#20) üzenetére


juuzer
addikt

Igen. :D és be is fogom. :DDD

Vamos a la playa.

(#23) *RLaci* válasza juuzer (#22) üzenetére


*RLaci*
addikt

Egészségedre, ha ettől jobb neked :D

(#24) Noukoum válasza *RLaci* (#20) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk véleménye mindenkinek lehet.
Mondjuk szerintem szép telefon, az előlap meg gyönyörű. Noccs nélkül szép az élet :D

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#26) ates


ates
aktív tag

A tesztben említett mátrix tényleg nem lenne rossz, legalább az alap már meglenne a Mi10-re is.

(#27) juuzer válasza *RLaci* (#23) üzenetére


juuzer
addikt

Köszi. ettől már boldogabb vagyok. :DDD

Noukoum:

ezt mondjuk nem tagadom. :)

Vamos a la playa.

(#28) Baggins86 válasza #94051840 (#25) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Azért, hogy tudj mihez hasonlítani kb. hol áll a készülék.

(#29) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem irigylem azokat, akik megprobaljak ebbol a kaoszbol kihamozni melyik varians is kell nekik. :DDD

(#30) Noukoum válasza juuzer (#27) üzenetére


Noukoum
veterán

Sok volt a mondjuk , a hétfők már csak ilyenek :C ;]

hemaka: legalább van választék. Az se jobb ha van 1-2 mobil és akkor azt kapod ami van:)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#31) Viper26


Viper26
nagyúr

Itt már maradnak az ikonok a kijelző tetején? MI 9-nél eltűntette pár perc után, akkor is ha nem nyitottad meg.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#32) tsgkmr


tsgkmr
csendes tag

Sziasztok! Valaki eligazítana, hogy mi a különbség az Mi9, az Mi9t és a Mi9T Pro között? :D :R

(#33) David75


David75
őstag

Sok lényege nincs az értékelésen való sírásnak, de azért az, hogy a 720p-s iphone11 az ajánlott míg ez csak tetszett az azért a vicc kategóriája szerintem.

Amúgy baromi jó készülék szerintem és még jön a note 10 pro is a dxo mark szerint a második legjobb mobilos kamerával. Nagyon ott van a Xiaomi.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#34) ngyjns


ngyjns
tag

MIUI tárcsázóban van már hangfelvétel, mint az MI9T-ben?

(#35) Atomgeszi válasza tsgkmr (#32) üzenetére


Atomgeszi
veterán

(#36) Atomgeszi válasza Viper26 (#31) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az noccsos kiváltság volt. És már Mi9-en is javítva van régóta.

(#37) Viper26 válasza Atomgeszi (#36) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi, ez is még a kalapban van nálam jelenleg.
MI9-en zavart, hogy a "pöttyök" nem jeletek meg nova launcher alatt, így azt sem tudtam ha jött valami. :D

Pixel 7 | FR955

(#38) Noukoum válasza David75 (#33) üzenetére


Noukoum
veterán

És az iPhone szolíd ~2x annyi. Szomorú.:(

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#39) Atomgeszi válasza Viper26 (#37) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Azt lehet állítani, hogy pöttyök legyenek, vagy pedig az ikonokat szórja ki. Régebben el is tűntek, csak akkor villantak fel, ha jött valami, de ez már a global stabilban is régen javítva lett ;)

Xiaomi.eu -ról nem is beszélve, ott mindent megkapunk első kézből.

(#40) guni válasza David75 (#33) üzenetére


guni
tag

El kéne vonatkoztatnod attól hogy Te személy nem szereted az iPhone-t. Aki iPhone-t akar, az nem fog Xiaomit venni és az Apple univerzumban az iPhone 11 egy jó ajánlat.

(#41) RoBos válasza ngyjns (#34) üzenetére


RoBos
senior tag

Semmi...

[ Szerkesztve ]

(#42) ecaddsell válasza Laraxior (#8) üzenetére


ecaddsell
aktív tag

"De az akkuja es az uzemeideje tenyleg brutal."

Nekem a sima 9T van, az akkuja tényleg brutál, az akku ideje már nem annyira. Előd Samu telóval megvolt a 6 óra Waze, itt nem, sőt inkább a 4 órához volt közelebb.
Családban már volt Xiaomi, szóval kb. tudtam mire kell számítani, de reménykedtem, hogy az AMOLED miatt jobb lesz, sajnos nem lett annyival jobb mint vártam.
Ami jó az akkuban, az az, hogy reggel fél óra alatt annyit bele nyom, hogy ha nem autózok akkor elég egész napra.

[ Szerkesztve ]

(#43) Racecam válasza juuzer (#16) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Gagyin néz ki????? :Y

Ja, ízléseken nem vitatkozunk, na de a gagyi szó az abszolút nem ide való... :N

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#44) daninet


daninet
veterán

Megvettem a telefont (9t pro), Global rommal használom 2 hete. Nem jönnek az értesítések, az AOD-re nem rak ki egy csomó értesítést, a gyári SMS app értesítései nem jelennek meg az AOD-en! Természetesen be van kapcsolva minden appnál hogy mutassa a beállítások "other permissions" résznél.
Komoly gondokba kerültem az elmúl egy-két napban mert nem láttam emaileket és céges skype üzeneteket időben.
Nem értem ha feltelepítesz egy üzenetküldő appot, a default opció miért kikapcsolt állapot a notificaton-re? Ezt minden gyártó összehozta eddig. :W

Hogy ne a levegőbe beszéljek, itt egy videó mi történik: [link]

Kap a telefon egy esélyt az EU rommal (amire most a bootloader nyitás miatt egy hetet kell várnom, állítólag ott ezt javították), ha az is szar, kap egy darab legjobbnak titulált custom rom esélyt, utána pedig vagy eladom vagy falhoz b*szom nekem mindegy :(((

xiaomi fórum ugyanebben a témában: [link]

Tehát: bárki aki megveszi a telót készüljön ROM telepítésre különben nem kap értesítéseket. Enjoy.

miui 11.0.3.0(QFKEUXM)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#45) Racecam válasza daninet (#44) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nyilván nem vigasztal és valóban alapból kellene tudnia, de van rá alkalmazás a Play-ben, hogy kiterjeszd az AOD-ot.
(A "gyári" is fejlődik, az "egyáltalán nem működiktől" eljutottunk a "színes ikon kirakása az AOD képernyőre, de csak módjával" verzióig kb. 2 hónap alatt. Lesz ez még jobb is. :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#47) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Jó kis telefon, főleg, hogy van benne ilyen építmény :)

(#48) *RLaci* válasza daninet (#44) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nálam is globál rom van, minden üzenet megjön. Viber, message, 2 gmail.fiók. Aodot nem szeretem,nem használom,helyette a noled apk van fent, az egyből jelez,jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#49) atike


atike
nagyúr

Nem rossz. Kár, hogy nincs házon kívüli vetélytársa (ami ebben az árban hozná ezt a teljesítményt)... :DDD Vagy van....? :U

(#50) Laraxior válasza ecaddsell (#42) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom en sima google mapsot hasznalok mindennap, mobilneten vagyok, es meg nem nagyon volt 50% alatt mikor hazaertem melobol.
A lenyeg h en elegedett vagyok vele. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.