Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126482) ElektrikusDE válasza Viktor0610 (#126474) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Igen, túl könnyen teszi lehetővé:

"A Fortumo megoldásával egyébként a vásárlás valóban egyetlen érintéssel lebonyolítható lesz telefonról, a vásárlás ellenértékét a szolgáltató rögzíti az ügyfelek mobilegyenlegére, és a fizetés a telefonhívások, SMS-ek, és más díjakkal együtt, a hó végén egyszerre fizetendő. Szóval tényleg nagyon kényelmes lehetőségről van szó."

UI:

Én a német Lidl mobillal jártam úgy hogy 1 hónapra feltöltöttem az egyenlegének prepay elöfizetés miatt, majd 9 hónap múlva elkezdek vonni valami havidíjas.

Mivel akkor már nem is voltam regisztrálva náluk nem tudták visszatéríteni.

Viszont mivel Paypal-lal fizetem, visszakapták tölük és megszüntették a megbízást.

Az hogy került rá?

Na ez jó kérdés, viszont az is hogy 9 hónapig miért nem vonták.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.