Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123201) pc360 válasza zeusz55 (#123199) üzenetére


pc360
addikt

Igen, a Google sajátja: Files Go - főleg újabb rendszereken

darvinya-ra meg ne hallgass! Nagyon is jól jön a néhai tisztítás.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#123202) géeles válasza darvinya (#123200) üzenetére


géeles
aktív tag

Úgy lett volna még jobb, ha azt írod Ne rakj fel tisztító-appokat...

De tényleg így van. Ez jól kijött.
:C

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#123203) darvinya válasza pc360 (#123201) üzenetére


darvinya
titán

Teljesen felesleges, anno felraktam én is csoda FileGo app-ot, de csak azt tudja törölni, amit én is tudok File kezelővel.
Arról nem beszélve, hogy aki nem ért hozzá olyan dolgokat is letöröl (mivel azt mutatja, hogy szemét), amit nem szemét felhasználó adat (pl: saját zene file-ok, dokumentumok, stb.).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123204) DS39 válasza darvinya (#123203) üzenetére


DS39
nagyúr

+1

(#123205) lasse001 válasza zeusz55 (#123199) üzenetére


lasse001
senior tag

Én az SD Maidot használom. Ajánlani tudom.

(#123206) Sterilzona válasza MADcat (#123175) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Köszönöm
neked is tomy86

(#123207) polonic


polonic
félisten

Meg lehet azt oldani, hogy telorol is tudjak nyomtatni?
Samsung s8 a keszulek, a nyomtato egy canon mp550 egy asus routerre dugva es lpr protokollon megosztva.

(#123208) Somatom válasza polonic (#123207) üzenetére


Somatom
veterán

Nincs hozzá vmi segédalkalmazás? Nekem otthon HP van, az autóban pedig egy Samsung. Símán nyomtatok telóról mindkettővel, közvetlenül, router nélkül.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123209) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Van olyan alkalmazás, amivel be tudom állítani, hogy melyik alkalmazásnak legyen internet hozzáférése mobil vagy wifi kapcsolaton keresztül?
Tehát, amivel ki/be lehet kapcsolni, hogy melyik alkalmazás csatlakozhat a netre és milyen módon.

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#123210) air válasza Aurig@ (#123209) üzenetére


air
nagyúr

No-root firewall

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#123211) polonic válasza Somatom (#123208) üzenetére


polonic
félisten

Most igy megneztem. Van canon alkalmazas, de nem talalja a nyomtatot.
Azert kell a router, mert igy nem kell dugdosgatni a gepekbe az usb kabelt, hanem megy barmelyikrol, amelyik a routerhez kapcsolodik.

(#123212) darvinya válasza polonic (#123211) üzenetére


darvinya
titán

Ehhez nincs közvetlen nyomtatási funkció, emiatt ilyenfajta nyomtatás nem támogatott.

WPS Office elvileg kezeli hálózati nyomtatót.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123213) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok, aso segtséget szeretnék kérni, valami android appp kellene a következó problémára.

az elmúlt 25 évben sajnos nem sikerült olyan felületet találnom, ahol egy helyen tudom menedzselni a kontaktjaimat. (azt hiszem vissza fogok térni a spirálfüzethez).
a gmail, nokia, outlook, aztán pedig az android egymás formátumát, ékezetes betűit oda-vissza sosem tudták kezelni.
ezért maradt elainte az Excelben válogatás, majd találtam egy programot, Essential PIM, amiben legalább szűrni és kategorizálni lehet őket (de olyan nincs,a mi címkézne), és ezzel sikerült kiválogatni azt a 400 kontaktot, amit napi szinten használok, szeretném a telefonon tudni.
a gond az, hogy van 3 telefon X 3 gmail fiók, és sajnos ha szinkronizálok, akkor mindent mindennel összekever, és mindenhol megjelenik pl az a 10.000 név, aki az elmúlt 20 évben levelet küldött nekem.
ezért csináltam egy új gmail fiókot, csak kontaktoknak. ide mentettem föl őket, kb 400-t, a többiről mindent töröltem.

és ma, mivel telefont fogok cserélni, gondoltam felszinkronizálom ide az utóbbi időben mentett telefonszámokat, és voilà minden név eltűnt a névjegyzékből.
felmentem pc-ről a gmail-re, és látom, hogy ott vannak, csak minden adatot átmásolódott egyben a megjegyzés mezőbe, tehát a név, tel szám stb mezők üresek.
kivéve azt a kb 20 új számot, amit mostanában mentettem le.
ez fícsör, azért van, mert nekem így jobb? vagy mi történik? sajnos elvesztettem a fonalat, most tényleg azon gondolkodom, hogy noteszben fogom írni a telefonszámokat, és onnan tárcsázok, ha valakit hívni akarok. tud valaki megoldást?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#123214) darvinya válasza Wolfskin (#123213) üzenetére


darvinya
titán

Tökéletesen kezeli az ékezeteket, ha normálisan jobbra dőlőket használsz és nem 1x balra dől 1x jobbra, mert az több nyelv formátum 1 névben zavaró.

Azért jelenik meg minden levelező kapcsolat, mert be van kapcsolva az Összes, nemcsak a Névjegyek.

Adatbázis kezelésről nemrég kifejtettem milyen hiba miatt keletkezik eltűnő Névjegyek.

Megjegyzés mezőbe kerülés elsőnek említett hiba miatt történik.

Tehát vagy rendesen veszed fel a Kapcsolatot és szinkronizáció legyen teljesen.
Vagy vcf file-ba mented, de ennél is hibás lesz ékezet karakter elétésnél.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123215) Wolfskin válasza darvinya (#123214) üzenetére


Wolfskin
őstag

sosem használtam balra dőlő ékezete, azt sem tudom, hogyan kell, de ez már nem is érdekes.
a nagyobb gond az, hogy az Essential PIM és a gmail nem kompatibilisek. a EPIM-ből kiexportált csv fájlt nem tudja értelmezni a gmail impotja. még akkor sem, ha a ;-t lecserélem ,-re.

egyszerűen teljesen mások a fejléc nevek, és még ha ki is cserélném, a gmail az adatnál nem csak értéket tárol, hanem kategórianevet is pl:
fejlécben: ... Custom Field 2 - Type,Custom Field 2 - Value...
az adatban ugyanez: ... jegyzet,privat...

tehát hiába töltöttem napokat azzal, hogy minden korábbi (nokia, gmail, outlook, xls, spirálfüzet stb.) egy célszoftverben egyesítettem, amiben még címkézni, szortírozni is tudom, nem tudom belőle úgy kiexportálni, hogy a gmail értelmezze.

vagyis korábban egyszer sikerül, nem tudom hogyan, de ma sajnos megnyomtam az android telefonon a szinkronizálást, és hazavágta az összes címet a gmailban is, és a telefonon is.
volt, nincs.
pedig XXI. századot írunk, és erre a viszonylag hétköznapi problémára a tudomásnyak nincs válasza... :W

Adatbázis kezelésről nemrég kifejtettem milyen hiba miatt keletkezik eltűnő Névjegyek. -ez hol és mikor fejtetted ki...?
amúgy most tabula raza, meg lehet oldani, hogy a névjegyeket felvigyem gmailra és onnan telefonra?
vagy exportálja ki 400 vcf fájlt és olvastassam be egyesével a telefonnal? arra is van valami nyakatekert megoldás egyébként, egyszer már az is sikerült (sőt, most belegondolva, lehet, hogy PC-Android- és Gmail közt csak úgy lehet szinkronizálni), de 2-3 külön célprogram meg konverter kellett hozzá, úgy emlékszem... És utána soha többé nem szabad megnyomni a szinkronizálás. ha úgy névjegy keletkezik, azt szépen, manuálisan bevésni a pc-re is és az gmailra is, hogy mindenütt meglegyen. sötét. középkor. pedig milyen szép új világ lenne, ha a pc-n tudnám tárolni, onnan fellőni a gmailba és az mindig szinkronizálna az androiddal. oda-vissza. aztán időnként csinálnék a gmailről biztonsági mentést, hogy offline meglegyen minden

egyébként meg tudom érteni, hogy a userek 99,9%-a egy telefon egy mail fiók és mégis beviszi a szolgáltatóhoz a készüléket, ha újat vesz, hogy tegyék át neki a névjegyeket.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#123216) punky10 válasza Wolfskin (#123215) üzenetére


punky10
addikt

Nem tudom mi alapján dől el,hogy működik a szinkron,vagy sem.Lehet szerencse kérdése,vagy a bolygók állása,passz.De legalább 8 éve használom a Gmail címtárát androidon(még 1.6-al kezdtem)és nem fordult még elő hibás szinkron.Volt közben vagy 8 telefoncsere,meg 4-5 táblagép,de mindig jól működött. :U

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#123217) Mcrazy válasza Wolfskin (#123215) üzenetére


Mcrazy
őstag

Biztonsági okból én is készítek naponta mentést a Super Backup progival. Vcf formátumba ment és beállítható a mentések száma (pl: nálam 5 napra visszamenőleg meg van.) A jövőben ajánlom használatát. A neten lehet találni vcf egyesítő programot, de ha nem, akkor keresek egy általam készítettet.

Üdv: Mcrazy

(#123218) windlord


windlord
őstag

Tudtok ajanlani jo billenytuzetet, ami tenyleg jo es reklammentes?!

[ Szerkesztve ]

(#123219) darvinya válasza Wolfskin (#123215) üzenetére


darvinya
titán

1. Van hibás csv file, amiből hibás adatbázis lesz
2. Összevissza van szinkron, offline mentések +rossz megjelenítés beállítás

Ezek végeredménye a káosz.

Mindenki eszközt hibáztatja, miközben nem tudja kezelni, de elvárja minden funkció tökéletesen meglegyen és működjön.
Erre szoktam írni, hogy: …

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123220) kuksa90 válasza windlord (#123218) üzenetére


kuksa90
őstag

Nehéz ügy, ha az összefoglalóban nem találtál....

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#123221) Somatom válasza darvinya (#123219) üzenetére


Somatom
veterán

Nem az eszközt hibáztatta, hanem a szoftvert. A Google szinkronnál nem ez volt az első eset, rendszeresen előjön a probléma. Nem értem, hogy a user hogy lehet hibás. Miért nem tudja kezelni? Egy ilyen szoftver legyen egyszerűen kezelhető és hülyebiztos. A Google szinkronja sztem nem az.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123222) Bferibörs válasza Wolfskin (#123213) üzenetére


Bferibörs
addikt

telefon, gyári vissza állítása, ha a pc-n meg vannak a névjegyek akkor az újra pakolásnál vissza fogja tenni a telefonra az összeset ( ez után mentsd le a telón!), de utána ne várd, hogy rendesen fog szinkronizálni ha új kontaktot veszel fel

nálam ez kb. 2 hónapja jelentkezett , évekig semmi gondom nem volt a szinkronizálással 5 készüléken- most van.

darvinya pár hete nem értettél meg, évekig nem volt gond a szinkronizálással ! 4-5 készüléken, most van, eddig nem keveredett össze semmim, nem veszett el, most sajnos elveszik,keveredik, a címlistában az újonnan beírt név nem jelenik meg a bevitt készüléken, egyre többen panaszkodnak erre a neten , sajnos

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#123223) Wolfskin


Wolfskin
őstag

A Gmail jól tud szinkronizálni saját magával. Csak más programokkal nem kompatibilis. Illetve azok beolvassák gmailt, csak az vissza már nem tud olvasni.
Az adatbázis alapjában jó, napokat töltöttem vele, hogy egy EssentialPIM nevű progiban minden mezőt kijavítottam, egy kalap alá hoztam az addigi sok helyen tárolt adatokat. Nem a gmaillal van baj, hanem az különböző programok kompatibilitásával.
--------------------------------------------------------------
Annak idején így csináltam:
1. a EPIM-ből exportáltam vcf fájlokat
2. ezeket egy appal átkonvertáltam (ANSI-UTF8)
3. meg kellet még valami app, ami betette őket címtárba (akkor nem írtam fel, mert azt hittem többé nem kell megcsinálnom. igazából nem is értem, hogy az android hogyan menedzseli a névjegyeket, a nokián egyszerű volt egy könyvtárban volt minden, egyszerű volt a pc-re oda-vissza másolgatni))
4. minden gmail fiókból kitöröltem a címtárat
5. csináltam egy szűz új fiókot csak a telefonszámoknak (hogy a mail partnereket ne szinkronizálja bele)
6. erre felszinkronizáltam az andrioidon lévő számokat
7. telefoncsere előtt azt gondoltam, hogy az újólag lementett (20) számot hozzászinkronizálom
9. telefon/beállítások/kapcsolatok szinkronizálása (ez a fiók)
9. eredmény: a 20 új kapcsolaton kívül minden eltűnt a telefonomról
10. a gmail címtárában a kapcsolatok minden információtartalma átkerül a megjegyzés mezőbe, a többi mező üres. Innen kezdve használhatatlan
11. a EPIM nem tud olyat csv-t exportálni, amit a gmail be tudna olvasni
12. más offline programot nem találtam, ami képes lenne ilyesmire

13 az is eszembe jutott, hogy a pc -> vcf -> andoid - > gmail vonal sem működik, mert az android tudja értelmezni az EPIM által kiexportált kontaktokat (vcf), (persze csak hosszadalmas átkódolások után, tehet ez sem egy sétagalopp ám) és amikor felszinkronizáltam őket gmailre, már szarul mentek fel, és amikor újra szinkronizáltam, akkor a szarokat töltötte vissza telefonra.
-------------------------------------------------------------
Az a kérdés, hogy lehetséges-e a kontaktok offline menedzselése (PC-n) és innen szinkronizálása (android, gmail) vagy neki kell egyszer gyürkőznöm és telefonban vagy a gmailbe bepötyögni mindent?
Azért szeretném pc-n, mert van több ezer olyan, amit nem akarok kitörölni, csak rendszerezni és archiválni, de azt se em szeretném, hogy rajta legyenek a telefonon. Vagy ezek a felületek (android, gmail) arra vannak felkészítve, hogy 1 user, 1 fiók és 100% kontakt, semmi cicó, snikk-snakk, különcködés? Tehát az, hogy megcímkézzem a kontaktokat, a céges mobilra csak céges, a magánra magán, a sim-re meg 250 legfontosabb vész esetére, ha gyorsan kell telefont váltani, már ördögtől való?. Az "össze-vissza szinkron" alatt ezt érted? Vagy azt, hogy 2 telefon +3 gmail fiók+outlook (nokiát már nem használok) már önmagában rossz? Vagy egyszerűen arra akarják szorítani a usert, h ne legyen offline élete?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#123224) mobilizmo válasza Wolfskin (#123223) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Valamit nagyon nem értesz és túl bonyolítod a dolgot. Nem értem mi szükség az EssentialPIM-re. Tökéletesen működik a csv export-import például (de a vcf is). Esetleg próbáld meg azt, hogy a (régi) címtárban kiexportálsz egy darab névjegyet csv-be, azt betöltöd Excel-be, így látni fogod mit hova kell beírni (illetve azt is miért nem jó ahogy most van kitöltve). Excel-ben gyorsan át tudod szerkeszteni pöpecre, majd kimented csv-be és azt be tudod importálni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#123225) darvinya válasza Somatom (#123221) üzenetére


darvinya
titán

Legyen hülye biztos, miközben az összes felhő, adatösszekapcsolás szolgáltatás működjön.
Nem érzed kicsit ellentmondást.
Egyszerűsítve kaminont már A1 kategóriával is vezethető.

(#123222) Bferibörs

Igen évekig nem változott semmi, viszont tavaly nyár óta folyamatosan változott feltételek, összekapcsolások, stb.
Ezt senki nem olvassa, végzi el beállításokat, s végeredménye hiba.

Pl: Friss GMail app változása kihat későbbi értesítésre, emiatt ellenőrízni kell minden rendben be van állítva.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123226) woodworm válasza Wolfskin (#123223) üzenetére


woodworm
veterán

"lehetséges-e a kontaktok offline menedzselése (PC-n) és innen szinkronizálása (android, gmail) "

MyPhoneExplorer

(#123227) Bferibörs válasza darvinya (#123225) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R köszi, akkor ránézek a beállításokra,erre nem is gondoltam.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#123228) Wolfskin válasza mobilizmo (#123224) üzenetére


Wolfskin
őstag

az EPIM-re azért volt szükség, mert sokféle kontakt volt (outlook/office2003, nokia, android, gmail) és ezeket lehetett benne közös nevezőre hozni, mert mindent be tudott importálni, és jó a felülete, könnyen szerkeszthető benne az adatbázis, és tud exportálni is. más szóval azért, hogy ne Excelben keljen bogarászni, mint régen.
utólag, a kikonvertált névjegyfájlt javítgatni, formázgatni lehet xls-ben meg mindenféle txt editorban is

@(#123225) darvinya elhiszed, hogy én lennék a legboldogabb, ha ezt az egész gmailes, felhős baromságot el lehetne felejteni? Pc -> telefon oda, vissza. csak az, amit akarok.
csak sajnos az android nem működik gmail nélkül, és rögtön beszinkronizál fiókba/-ból, ahogy elindítod.

és én lennék a legboldogabb, ha egy ilyen triviális dolog,. mint a névjegyek karbantartása nem igényelne kamionvezetői tudást, vizsgát, képességeket.
1. offline kiválogatni, ami kell a telefonra (címkézés, kategorizálás)
2. másolás a telefonra
3. és persze az outlook meg a gmail is tudná értelmezi a névjegyeket, mert akkor a azokra is fel lehetne tölteni. (de nem szinkronizálna össze mindet mindennel, hanem én offline eldönteném, hogy hova mit akarok tenni, és csak az lenne ott. tudom, hogy ez fizikailag, logikailag kivitelezhetetlen, meg a társadalom fejlődésével aszinkron, deviáns elképzelés, kirekesztő magatartás kirekeszteni a nagytestvért, de olyan jó álmodozni róla... ;] )
csak ilyen egyszerű lenne, mint segédmotort vezetni. vagy biciklit.

@(#123226) woodworm köszi, megnézem

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#123229) darvinya válasza Wolfskin (#123228) üzenetére


darvinya
titán

csak sajnos az android nem működik gmail nélkül, és rögtön beszinkronizál fiókba/-ból, ahogy elindítod.

Ez itt egy nagy tévedés, mert kihagyható.
PC-telo szinkron pedig egyedi igény, mint számomra tökéletesen működik minden.

Az viszont érthetetlen, hogy gmail/outlook-ot is akarsz összefűzve, de ennek működését nem.
Azt hogyan, készüléked lenne levelező szerver, de ahhoz kellene folyamatos biztos net kapcsolat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123230) Wolfskin válasza darvinya (#123229) üzenetére


Wolfskin
őstag

szerintem nem voltam egyértelmű/érthető, elnézést.

én azt szeretném, ha a meglévő kontaktjaimat, amik az évek alatt összegyűltek egy, offline alkalmazásban tudnám menedzselni. szűrni, válogatni, módosítani, kiegészíteni, kategorizálni. benne név, telefon, mail, esetleg megjegyzés stb.

továbbá azt szeretném, ha ebből leválogatott kontaktokat tudná értelmezni a gmail

és azt is, hogy az androidos is telefon minden további hókuszpókusz nélkül kezelje őket

és ha még a gmail és a telefon egymás közt is kompatibilis, akkor az csak hab a tortán.

és ha az outlook is be tudná olvasni ugyanezen kontakt adatokat, az lenne a non plus ultra.

és ugyanez vissza is. ha a gmailben, telefonon, outlookban keletkezik egy új adat, azt hozzá tudja adni a pc-n lévő meglévő adattokhoz. és innen szükség szerint akár bármely más felületre. csak sajnos az egyikről importált adatot nem lehet a másikra exportálni, mert nem kompatibilis. és nincs olyan pc alkalmazás, ami exportálna outlook, android és gmail kompatibilis kontaktfájlokat.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#123231) csadi0011


csadi0011
őstag

Akciós a Network Analyzer Pro.
$1
Jobb, mint a Fing szerintem.

(#123232) punky10 válasza csadi0011 (#123231) üzenetére


punky10
addikt

Hát annal majdnem minden jobb... :DD

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#123233) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Bocsi, hogy a fing temat megzavarom, majd este chilisbab utan.. :))

Szóval nem létezik olyan android App amivel USB-n PC-re kötve a telefont webkamkent lehetne használni? :R

(#123234) Viktor0610 válasza #04441088 (#123233) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtomma az Alfred nevű appnak PC semm kell.
Amennyiben neked a webkamera pc-s használata a célod, arra nincs ötletem.

Samsung Galaxy A54

(#123235) #04441088 válasza Viktor0610 (#123234) üzenetére


#04441088
törölt tag

Egyik szolgáltatóval kellene szerződés módosítás miatt videóchatelnem. Így nem kell személyesen bemenni, arra nincs időm. Olyan appra lenne szükség, amit a PC, böngésző is webkamkent ismer fel. Messenger, Skype kilove sajnos.

(#123236) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Opera Mini mióta dob be egy reklámot a linkre kattintás után, első alkalommal? :F

Konkrétan az app adattörlése után (vagy telepítés után első indításkor) a Mobilarena oldaláról belépés után átkattintok egy hirdetésre, amihez hozzászóltam a Hardveraprón, erre bedob egy hirdetést, ami után behozza az oldalt.

Amúgy is már kezd idegesíteni, hogy túltolják a reklámokat az appon belül, tehát ki milyen böngészőt használ, ami csökkenti az adatforgalmat és nem a Chrome adatforgalomcaökkentővel? :D

Samsung Galaxy A54

(#123237) darvinya válasza #04441088 (#123235) üzenetére


darvinya
titán

Kérdés szolgáltató min keresztül használ videóchat-et.?

Chrome, Opera asztali nézeben tudja beágyazott videó kapcsolatkor kamera használatot.

Viktor0610

Opera Mini-t utoljára SE k660i-n használtam.
Opera Bétát használok, s bennelévő Adatforgalom csökkentő bőven elég.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123238) antal750 válasza Viktor0610 (#123236) üzenetére


antal750
aktív tag

Uc browser adguardal..

(#123239) Somatom válasza darvinya (#123225) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem nincs itt semmilyen ellentmondás. Foldersync -ben símán be lehet konfigolni egy jó szinkront. OS szinten szükséges hozzá:
szakértelem
jogosultság
anyagi háttér
szándék.
Szted a Google -nél melyik hiányzik?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123240) darvinya válasza Somatom (#123239) üzenetére


darvinya
titán

De minek külön app, mikor már van szinkron alapból.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123241) Somatom válasza darvinya (#123240) üzenetére


Somatom
veterán

Mert szar. Tök mindegy, hogy azért szar, mert nem működik, vagy azért, mert bonyolult. Az eredmény ugyanaz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123242) géeles válasza #04441088 (#123235) üzenetére


géeles
aktív tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pas.webcam

Ezt már használtam elértem a böngészőböl is.
Nem igazán értem mi a feladat.
Ő lássa a képet amit a mobilod mutat? Arra jó.
:F

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#123243) darvinya válasza géeles (#123242) üzenetére


darvinya
titán

Mostanában fut egy reklám, ahol felmutatja személyi igazolványát, s máris kap hitelt.
Igaz, apróbetűs részt nem olvassák el 50%-os kamatról s egyébről.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123244) #04441088 válasza géeles (#123242) üzenetére


#04441088
törölt tag

Megprobaltam, jonak tunik. :R

darvinya: A te ajanlatod is. Asztali megjelenítésben mukodik. :R
OTP-nel mivel rosszul volt beallitva a szamlacsomagom havi 3-4-5000 Ft-ot vonogattak le csak SMS-ek miatt. Bemenni nem tudok, mert nincs ugy idom. Videohivassal tudok velük beszelni, se se viber, se Messenger. Igy elkerulheto a szemelyes ugyintezes.

[ Szerkesztve ]

(#123245) pc360 válasza darvinya (#123203) üzenetére


pc360
addikt

Elég egyszerű a használata, szóval ha valaki nem idióta, hasznos appra lel vele. Nekem kényelmes, hogy a Telegram és egyéb cuccokat ezzel söpröm ki időnként, és nem filemanager-ben szórakozok.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#123246) Salvador Dal


Salvador Dal
csendes tag

Sziasztok, azt tudja valaki, hogy 8.0 androidnál hol tudom beállítani, hogy képernyőzár után is fusson egy program? Huawei p10 a teló, megjött rá 8.0 és a Playerpro nevű zenelejátszó képernyőzárás után kikapcsol kb olyan 20 másodperc múlva. Ha töltőn van a teló, akkor működik rendesen.

(#123247) punky10 válasza Salvador Dal (#123246) üzenetére


punky10
addikt

Gondolom be kell állítani,hogy az EMUI ne zárja be a lejátszót.A P10-es topicba valószínűleg hamarabb kapsz választ.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#123248) darvinya válasza pc360 (#123245) üzenetére


darvinya
titán

Mint mindenhez kell hozzáértés, mert tud olyat is törölni, ami nem szemét.

windlord

AnySoftKeyboard + Magyar nyelvi csomag.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123249) Salvador Dal válasza punky10 (#123247) üzenetére


Salvador Dal
csendes tag

Köszi :)

(#123250) pc360 válasza darvinya (#123248) üzenetére


pc360
addikt

Mint pl.? Nem egy bonyolult cucc. Nem kell félteni mindenkit mindenkitől, attól függetlenül létezhez korrekt programajánlás.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.