Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122351) Somatom válasza Krill77 (#122350) üzenetére


Somatom
veterán

Automatizáló.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#122352) Somatom


Somatom
veterán

Az SPMC -nek is annyi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#122353) Indiant


Indiant
addikt


Tudja valaki, h. milyen program a felső naptár/időjárás widget?

(#122354) Indiant válasza Indiant (#122353) üzenetére


Indiant
addikt

SolCalendar

(#122355) zsoltzsolt válasza Indiant (#122354) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

De az nem egy már megszűnt app? Vagy valaki (tán az Ms) felvásárolta őket, már nem emlékszem..

(#122356) Kékes525


Kékes525
félisten

Titanium BackUppal hogy lehet hozzáférni a Dropboxba és a Google Driveba mentettekhez? Szeretném az ott lévő alkalmazásokat és azok adatait az új ROM-ra visszahelyezni.

Hát ahogy nézem egy kalap sz@rt ér a Titanium backUp felhő funkciója. Minden fájl külön egy könyvtárba névsor szerint, így egymás alatt vannak a különböző időpontokban mentett azonos nevűek. Nekem csak az alkalmazások és azok adatai kellenének. ehhez több száz fájl elvarázsolt nevét kellene a különböző dátumokból kiválasztani. Így ez lehetetlen. A felhőn nincs kötegelt funkció, mint a helyi tárolón történő mentéseknél van.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#122357) kesztió válasza atike (#122346) üzenetére


kesztió
aktív tag

Sajnos semmilyent, ez sem tartja fontosnak említést tenni a gps chipről.

Bug és debug fia vagyok én

(#122358) Somatom válasza kesztió (#122357) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nem fontosság kérdése. Az alkalmazás nem a hardveradatokat ellenőrzi (arra nincs jogosultsága), hanem az OS -től kéri le az infókat. Ha az OS nem ad infót a GPS chip -ről, akkor az alkalmazás tehetetlen. Root joggal esetleg lehetne kezdeni valamit. Ha dedikált vevője van, akkor azt bootnál csatolja fel, aminek nyoma kell legyen a dmesg parancs kimenetében. Ha nincs dedikált modul, akkor viszont a SOC ismeretében kiguglizható a chip.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#122360) D1L1ZS válasza MikeWazowski (#122340) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Kipróbáltam. Mivel én US angol nyelven használom a telefonom. Működik is, érdekes is, bár nem tudom, hogy lesz e a későbbiekben szükségem rá.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#122361) Bozek válasza spe88 (#122345) üzenetére


Bozek
nagyúr

Most belemehetünk abba, hogy én az AdGuard-ot írtam, nem az AdGuard Content Blocker-t, de felesleges.

A hivatalos oldalról letölthető AdGuard-ban van olyan, hogy ne férjen hozzá a nethez egy (vagy több) megadott alkalmazás, ha ki van kapcsolva a kijelző. Kérdés, hogy ingyen működik-e, nekem örökös licencem van hozzá.

Mondjuk az első kérdésed még nem az automatikus indulás volt.

[ Szerkesztve ]

(#122362) bigdady válasza Bozek (#122361) üzenetére


bigdady
nagyúr

Free volt valamikor? Dobd már át nekem is :)

[ Szerkesztve ]

(#122363) Bozek válasza bigdady (#122362) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem volt free, megvettem, amikor még orosz oldalról olcsón hozzá lehetett jutni.

(#122364) sbwolf válasza Bozek (#122363) üzenetére


sbwolf
aktív tag

És még sokan mások.

(#122365) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintetek a Neutron Music PLayer-t érdemes megvenni? FLAC fájlok lejátszásához keresek egy jó minőségű playert. (aptX is játszik)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#122366) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Asszem meghulyulok. Reggel nézem a telot, az android rendszer 60%-on.. Semmit nem állítottam at. A Google play szolg/ terület kezelése/ összes adat törlése nem segít. Kesz ez az egész..

(#122367) Phülöp válasza Archttila (#122365) üzenetére


Phülöp
addikt

Azoknak jó igazán, akiknek potméter- és csúszkafixációja van - a végtelenségig (plusz és mínusz irányban is, szóval duplavégtelen) el lehet állítani a hangmérnökök/stúdiómunkások által megálmodott hangzást.
Alapbeállításokkal nem hallottam különbséget a Neutron meg a Black Player között.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#122368) Archttila válasza Phülöp (#122367) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Oké akkor +1 a Black-nek!
Ami még nagyon fontos lenne az az alacsony erőforrásigény.

szerk.: a PI Player miért ilyen népszerű? :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#122369) Zeki válasza spe88 (#122345) üzenetére


Zeki
nagyúr

A hátsódat ne ...... valaki fényesre hogy elégedett legyél?

Maradjunk annyiban, hogy senkinek sem munkaköri kötelessége az ide tévedők gondolatiban olvasni, és ezüsttálcán kínálni a megoldást!

Jöhet egy újabb féloldalas offolásos kirohanás!

(#122370) Indiant válasza zsoltzsolt (#122355) üzenetére


Indiant
addikt

De valószínű igen. ..és ami még szomorúbb ,h. a fele nem is működik. Pedig szerintem a kinézete remek.

(#122371) zsoltzsolt válasza Indiant (#122370) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, tényleg jó volt. Pár éve azt használtam, de sajnos már megszűnt.

(#122372) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Használtam az Avast-ot, de nem támogatja Samsung böngésző alatt az adathalász elleni védelmet.
Azt tapasztalom, hogy gyorsabb ezzel böngészni, mint a Chrome-val, ráadásul van hozzá (Adblock Fást pl.)
reklámblokkoló bővítmény, ami jól is teszi a dolgát.
Ezért most az Eset-et használom, de szemezgetek a Norton-al, ill. a Bitdefenderrel, ill. Kaspersky-vel is.
A Bitdefender-ben van VPN funkció, de nem tudom, hogy ennek van-e nagy jelentősége?
Tudom, hogy többen vallják, hogy nem kell ilyen szoftver, de én most arra lennék kíváncsi, hogy ezek közül melyik ajánlott inkább, ha van valakinek tapasztalata erről?!

(#122373) Kékes525 válasza Kékes525 (#122356) üzenetére


Kékes525
félisten

Titanium Backup probléma megoldva. A megoldás, ha esetleg másnak is jó lesz:

A Dropbox mentésem PC-és szinkronizációjából (helyi meghajtó) átmásoltam a Far Managerrel (de kipróbáltam a Tortal Commander is tudja) a Titanium Backup mentéseket a Galaxy S6 telefonom TitaniumBackup könyvtárába (üres volt, mert még nem készítettem vele mentéseket) és így már azt a sajátjának kezelte a program és a szűrökkel rendesen rendszerezni tudtam a mentéseket és a szükséges adatokat visszaállítottam.
Az eredeti probléma az volt, hogy új Rom telepítése után (gyári visszaállítás volt) a Dropbox mentési könyvtárát nem tudta szűrni és így sokkal nehezebb lett volna kiválasztani a megfelelő, szükséges mentéseket.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#122374) egil2


egil2
csendes tag

Sziasztok!
Outlook app-hoz kéne segítség. A munkahelyi fiókom (office 365) abban van beállítva, hiba nélkül működik. T-online-os otthoni email fiókomat szeretném beállítani, de nem megy. Nem is kérdez rá a titkosításra, így nem is tudom beállítani. A Gmailen simán beállítottam, de nekem a gmail egy nyűg, arra a címemre jön minden szemét, hetente egyszer nézek rá.
Szóval miért is nincs SSL beállítási lehetőség az outlook app-ban? (MI A1 a készülék, bár nem hiszem, hogy számít)

(#122375) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

kaptam egy galaxy s7-est. ez az elso android-os telom. van arra mod hogy a messenger uzenetekrol ne ertesitsen? kipipaltam mar a settingsbe
az ertesitest de megis itt villodzik a kor alaku panelban ha valaki irt. csak akkor akarom latni az uzenetet ha belepek a messenger appba
ill a kijelzon levo led hasznalatahoz tudtok egy megbizhato appot? pl nemfogadott hivas eseten kek, sms lila emailzold stb stb.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#122376) Bozek válasza dellfanboy (#122375) üzenetére


Bozek
nagyúr

Messengerben a Chat-fejet kapcsold ki. A LED-es kérdésre meg LightFlow.

(#122377) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Hali!
Nem találtam aktív Lastpass topicot, ezért ide írok. Oreo van a telefonomon és egy idő múlva a Lastpass automatikus kitöltő szolgáltatása kikapcsol. Ha újra bekapcsolom a kisegítő lehetőségekben, akkor újra működik egy ideig. Valaki tapasztalt már hasonlót?

(#122378) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!

Androidra keresek olyan programot, amivel pdf fileokat tudok kitölteni, ( Nyomtatványok, beírás, x-elés stb) úgy, hogy mentés után a beírt adatok benn maradnak, és azt később ki lehet nyomtatni, vagy módosítani a programon keresztül.
Köszönöm szépen a segítséget!

(#122379) meko1 válasza Zeki (#122369) üzenetére


meko1
tag

nemcsak Zekinek......
nyugodtan írhatnék én is,sok sorstársammal(fórumtársammal) megegyező hangú csalódott hozzászólásokat
az időnként itt megnyilvánulók stílusáról és tempójáról(meg a hozzáértéséről.pedig én aztán nem vagyok
android guru,csak sokmindent tapasztalt,legalább 25éve számítógépet használó),ezért csak felhívnám
ezúton is MINDENKI figyelmét,a sokféleség az egyik legjobb dolog a világon,de mindent megfelelő
hozzáállással kell csinálni,s akkor jut is belőle bőven....remélem,a tolerancia szót is sokan ismerik itt

(#122380) Bozek válasza meko1 (#122379) üzenetére


Bozek
nagyúr

A mondat nagybetűvel kezdődik, az írásjelek után szóköz van. Így eléggé nehezen olvasható a hozzászólásod.

(#122381) beg válasza Bozek (#122380) üzenetére


beg
veterán

Hagyd.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#122382) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Úgy bírom én itt ezt a "énvagyokalegfaszábbfaszagyerek" stílust. Mindenki hülye, aki nem ti vagytok. Hajrá!

(#122383) #81733120


#81733120
törölt tag

Sziasztok!
Google Keep-et használok, viszont nálam a rajz funkció nem működik. Másnál sem, vagy csak nálam van a probléma?

(#122384) zeon.hu válasza #81733120 (#122383) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam jó, de egy korábbi bug miatt régebbi verziót használok.

#?*@&!

(#122385) zsoltzsolt válasza #81733120 (#122383) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nálam is működik.

(#122386) beg válasza zsoltzsolt (#122382) üzenetére


beg
veterán

Most miben vagy másabb annál amit kritizálsz?

Egyébként meg azért írtam, mert lehet oka van az írásmódnak amit nem ismerünk. Ezért írtam, hogy ne feszegessük.

De örülök, hogy kiadhattad magadból :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#122387) #81733120 válasza zeon.hu (#122384) üzenetére


#81733120
törölt tag

+zsoltzsolt
Akkor ezek szerint nálam lehet a hiba. Már próbáltam többször is újrapakolni, de semmi. :(

Tudtok valami jó jegyzet programot, ami Keep-hez hasonló? Evernote kihúzva, már próbáltam, de nekem nem tetszik, főleg a 25 MB-os korlát, ami rossz...

(#122388) mzso


mzso
veterán

Helló!

Azt meg tudja mondani valaki, hogy a Power Toggles alkalmazás miért nem tudja Android 7 alatt önerőből bekapcsolni a wifi-t? Kikapcsolni ki tudja, de bekapcsolásnál, csak a wifi szekciót hozza be a beállításokban.
Ha meg ott nem kapcsolom, akkor befagy a wifi gombja köztes állapotban és onnantól kezdve nem csinál semmit.

Korábban

(#122389) zsoltzsolt válasza #81733120 (#122387) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

OneNote

(#122390) zeon.hu válasza #81733120 (#122387) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Korábbi verziót próbáltál?
Apkmirror-on van több is.

#?*@&!

(#122391) #81733120 válasza zeon.hu (#122390) üzenetére


#81733120
törölt tag

Nem, még nem. Majd akkor azokat is meglesem, és kipróbálom.
Más készülékkel is megpróbáltam: ugyanolyan Android verzióval rendelkező Samsung telefonon teljesen perfectül meg a rajz funkció. Táblagépen is kipróbálom hamarosan, hátha az EMUI-val van a probléma. (azon is EMUI fut)

(#122392) Krill77


Krill77
őstag

Hi.
Ezt a Google driveot ki lehet kapcsolni? Most először életemben elindítottam es azt látom, hogy 15gb bol 154mb felhasználva. Fogalmam nincs mi ez az adat. En nem szeretnék semmit sem masolni sem tárolni sem szinkronizálni ide. Le lehet ezt lőni? Köszi.

(#122393) snowdog válasza Krill77 (#122392) üzenetére


snowdog
veterán

Nem használsz Google levelezőt, nincs @gmail.com-os levélcímed? Ugyanis annak levelei is a Drive méretét csökkentik.

(#122394) DS39 válasza Krill77 (#122392) üzenetére


DS39
nagyúr

Ha nem volt előtelepítve a telefonon akkor tudod törölni, egyébként tiltható.

(#122395) Bozek válasza beg (#122381) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt kínzásnak szántad? :D

Amúgy meg munkahelyi ártalom, nem tehetek róla. És akkor a "nemcsak"-ba még bele se kötöttem, pedig jelen esetben külön kell írni. :D

(#122396) zeon.hu válasza #81733120 (#122391) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

3.1-es EMUI-n is jó nálam, szintén korábbi Keep verzió.

#?*@&!

(#122397) Krill77 válasza snowdog (#122393) üzenetére


Krill77
őstag

Van gmail.comos email cimem es a drive elore volt telepítve.

(#122398) Somatom válasza Krill77 (#122397) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor hagyd békén, vagy tiltsd le! Semmi szükség sincs a kliensre. Aktívan használom a GDrive -ot, de a klienst nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#122399) snowdog válasza Krill77 (#122397) üzenetére


snowdog
veterán

Akkor a 154 MB-ot a leveleid, és annak mellékletei foglalják el. Ha a Drive-ot másra nem akarod használni, akkor ne foglalkozz vele!

(#122400) Fall-N válasza mzso (#122388) üzenetére


Fall-N
veterán

Azért nem tudja kapcsolni, mert a Google zárta ezt a API-t. Root nélkül nem fog menni. Esetleg kerülő úton automatizálón keresztül érintés emulációval fog csak menni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.