Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123651) Somatom válasza #81733120 (#123650) üzenetére


Somatom
veterán

Függetlenek egymástól. A "külsős" lockscreen appok a rendszer számára launcherek, amik lockscreen -ként viselkednek. Alapértelmezett launcher -nek kell beállítani. A trükk az, hogy a lockscreen app -ban beállítható, hogy feloldás után melyik launcher -t hívja meg. Ez bármelyik lehet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123652) batai15


batai15
félisten

Google playen mennyi idő van vásárlás vissza térítésre? Régebben 3 óra volt, most is ez van?

(#123653) pc360 válasza batai15 (#123652) üzenetére


pc360
addikt

48 óra, ha jól értelmezem, utána pedig egyéni elbírálással (az IM+ árát így pl. simán visszakaptam). De a 2 óra tuti. :D

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#123654) #81733120 válasza Somatom (#123651) üzenetére


#81733120
törölt tag

Értem, köszi. :B
Kicsit változtatok a kérdésemen: milyen lock screen appok vannak, amelyeket érdemes használni, és jók, megbízhatóak is?

(#123655) batai15 válasza #81733120 (#123654) üzenetére


batai15
félisten

Kár vele vesződni.
Az alap droid lock pont azt tudja amit kell.
Értesít, zárol, zene vezérlés.
A 3rd party cuccokkal például le kell mondani irisz stb feloldásról.

(#123656) batai15 válasza pc360 (#123653) üzenetére


batai15
félisten

Köszi meg veszem akkor az action plust, kíváncsi vagyok.

(#123657) flegga92 válasza darvinya (#123645) üzenetére


flegga92
senior tag

Bocsi amikor feltettem a videót teljesen jól vissza lehetett nézni gépen a YouTubeon, most nálam is rossz.
Oreo van a telefonon. Legfrissebb gyári, BL van nyitva de root sincs.

Alkalmazás menü alatt ez van
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép] Na itt már nincs a listában, 3 pötty alatt meg csak ez van:
[kép]

Speciális hozzáférésnél pedig ez van.
[kép]

(#123658) olaszos33 válasza géeles (#123632) üzenetére


olaszos33
csendes tag

Olyan esetleg nincs ami nem BT-on küldi?
A tablet hotspotrol kapja a netet. Arrol lenne az igazi mert a BT kapcsolat mar igy is sok:)

(#123659) darvinya válasza flegga92 (#123657) üzenetére


darvinya
titán

Elvileg itt kellene lennie. [kép]

Speciális optimalizálás menü alatt sincs?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123660) #81733120 válasza batai15 (#123655) üzenetére


#81733120
törölt tag

Értem. Csak azért érdeklődtem iránta, mert a Huawei Locker... Hát nem rossz, de nem is olyan mesés. :DDD

(#123661) batai15 válasza #81733120 (#123660) üzenetére


batai15
félisten

Ha huawei telefonod van azt lehet témázni

(#123662) #81733120 válasza batai15 (#123661) üzenetére


#81733120
törölt tag

Igen, azt tudom, csak sajnos nem olyan sok kihatással van a lezáró képernyőre. A design megváltozik, de azon is belenagyít a háttérképben, ha olyan kedve van. :( Na mindegy, még egyszer megpróbálom a témázást.

Samsungon legalább nem voltak ilyen hibák. :)

[ Szerkesztve ]

(#123663) flegga92 válasza darvinya (#123659) üzenetére


flegga92
senior tag

Ez a baj, hogy itt nincs a naptár. Speciálisnál csak még agresszívebbre lehet tenni.

(#123664) darvinya válasza flegga92 (#123663) üzenetére


darvinya
titán

Akkor más ötletem nincs.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123665) batai15 válasza #81733120 (#123662) üzenetére


batai15
félisten

Hát egyszer volt huawei telefonom többet sohasem. Ez sok mindent elmond.

(#123666) Dolphine válasza batai15 (#123661) üzenetére


Dolphine
addikt

Én nemrég tettem fel itteni ajánlásra a C Lockert. Egész pofás. Nagyon szépen testre szabható.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#123667) Somatom válasza olaszos33 (#123658) üzenetére


Somatom
veterán

GPS Tether. Egyik barátomnak konfigoltam be, hogy a Tabot használhassa navira. Működött. Ennyi tapasztalatom volt vele. Mindkét eszközre telepíteni kell és engedélyezni kell a hamis helyeket (mock locations).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123668) Karcub válasza darvinya (#122859) üzenetére


Karcub
senior tag

az hol található?
megvan, fentebb olvasva rájöttem.

[ Szerkesztve ]

(#123669) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Kolegámnak van egy Ilike Q10 tabja és kellene egy pár olyan karbantartó program ami kifejezetten erre a tabra javasolt a zökkenőmentes használathoz.
Értem ezalatt: ccleaner, de azt fel is tettem a kolegámnak.
Valami olyan amit könnyű kezelni (nem nagy szakértő)
Amitől az esetleges belassulást meg lehet szüntetni, a neten való böngészések, nyomok eltüntetésére stb
Tudnátok ajánlani párat ami feltétlenül szükséges? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#123670) Somatom válasza makoss (#123669) üzenetére


Somatom
veterán

Csodák nincsenek. A feladathoz kell választani az eszközt. Többlapos böngészéshez több RAM kell.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123671) makoss válasza Somatom (#123670) üzenetére


makoss
addikt

Azért írtam a kolegámnak iLike Q10 tabját, hogy ahhoz a tudáshoz mérten, kifejezetten arra a tabra mi ajánlott a Play áruházból, lehetőleg ingyenest :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#123672) T. I.


T. I.
senior tag

Sziasztok!
Olyan appot keresek, amivel videa.hu-ról lehet videókat letölteni.
Ha van valami, ami bevált, arra lennék kíváncsi... tudom, sok ebben az app-típusban a fake, illetve reklámokkal teli, ellenben nem működő.
Előre is köszönöm a tippeket!

(#123673) Somatom válasza makoss (#123669) üzenetére


Somatom
veterán

Nem kell arra semmi. Egy hasonló képességű Tabot használok a kamionban (Huawei Mediapad T1 10"). A gyári appokon kívül van egy céges munkaalkalmazás, részemről pedig TotalCommander, VLC, Dolphin, Anysoft és slussz. A Dolphin max. 2-3 lapot tud, aztán vége, kifogy az 1GB RAM.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123674) darvinya válasza makoss (#123669) üzenetére


darvinya
titán

CcCleaner-t rögtön letörölni, mert csak szemetel, helyette FilesGo app javasolt.
Egyszerű gyors böngészőnek Opera Touch javasolt, viszont használatához 1x PC-s Opera aktíválás kell.
Opera Touch 6 lap megnyitva sem eszik meg 60MB-nál többet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123675) Somatom válasza darvinya (#123674) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, a Dolphin nem optimális 1GB RAM -hoz, de a megszokás nagy úr. :) Egyébként igazad van, ki fogok próbálni valami lightosabbat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123676) darvinya válasza Somatom (#123675) üzenetére


darvinya
titán

Sajna én sem tudok lemondani Opera Bétáról, pedig már az alá is kell min.2GB RAM.
De ezt Opera Touch nagyon eltalálták, abból a szempontból, hogy oda-vissza küldhető folyamat, s ha tudni fogja tördelést, akkor váltok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123677) Somatom válasza darvinya (#123676) üzenetére


Somatom
veterán

Remixen nem működik jól a Touch. Nem tudom elérni, hogy teljes szélességben jelenjenek meg az oldalak. Duplaklikkes nagyítás nuku, egérrel "egyujjas" meg pláne nuku. Majd kipróbálom telón is. Próbáltam a Firefox Focus -t is, de az sem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123678) darvinya válasza Somatom (#123677) üzenetére


darvinya
titán

Még nincs kész a Touch, inkább élő béta tesztelés folyik.
Alkalmazkodó és mobil oldal jelenik meg jól, többinél bal felső sarkot jeleniti meg, és érintő zoom működik.
Sajnos egér funkciót lassan összes böngészőből kiírtják, mondván alkalmazkodó oldalakhoz nem kell zoom funkció.(aki kitalálta, az próbálja felvenni bankjának oldalán fizetését)

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123679) Somatom válasza darvinya (#123678) üzenetére


Somatom
veterán

Érthetetlen számomra ez a hozzáállás. Pl. ott a Chromecast. A Google nyomatja. Mégis, mi a túróval vezéreljem rajta a screen mirroringot? Nézzem az 5,5" -os telót, hogy azon bökdöshessek, miközben 20-50 collon ott virít 1080p -ben a kijelző képe? Vegyek külön PC -t az asztali módhoz, miközben a tartalomfogyasztási igényemhez képest egy atomerőmű van a zsebemben?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123680) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok!
Sync Me-t használtam de valamiért már nem működik jól. Tudtok ajánlani egy stabilan működő szinkronizáló appot ami a Facebookos kontaktokat/fotókat összehozza a telefonkönyvvel/Google névjegyzékkel?

S23

(#123681) darvinya válasza Somatom (#123679) üzenetére


darvinya
titán

Vezérelni tudod, csak zoom ment a levesbe.
Ha lesz rá keret akkor ezt a légegeret, mert ez elvileg kezeli rendesen és zoom.is működik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123682) Somatom válasza darvinya (#123681) üzenetére


Somatom
veterán

Zoom ment a levesbe = nem tudom vezérelni. Van légegerem. Katasztrófa. Az a hadonászás nem nekem való.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123683) Viktor0610 válasza Somatom (#123682) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig kb. olyan vicces lennél, mikor kollégák tegnap kipróbálták az új VR-t. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#123684) Somatom válasza Viktor0610 (#123683) üzenetére


Somatom
veterán

10 Dollárt ért a kütyü. Van benne tanítható infra is, amivel a TV fő funkcióit is tudja vezérelni. Médialejátszóhoz (Kodi, VLC) használható, de pl. egy böngésző kezeléséhez sok türelem és erős idegek kellenek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123685) darvinya válasza Somatom (#123682) üzenetére


darvinya
titán

Amit linkeltem, s megnézed, az nem olyan légegér, ami neked van.
Olyan légegér ami neked is van, kicsivel többet tudó van nekem is, mégis egér funkciót nem tudja betölteni, mivel nincs dedikált egér gombok rajta.
Amit mutattam azon van dedikált egér gomb, érintő pad, ami mutatót mozgatja, stb. egyéb gomb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123686) zeon.hu válasza Somatom (#123667) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kipróbáltam, nálam nem működik ez.
A korábban más által is linkelt igen.
(Huawei-en legtöbbször nincs gps vétel, egyetlen műholdat se lát - nem egyedi probléma és se szoftveres, se hardveres hiba nem kell hozzá -, ezért használok ilyet, hogy az LG-ről kapjon gps jelet)

#?*@&!

(#123687) Fall-N válasza T. I. (#123672) üzenetére


Fall-N
veterán

IDM (ingyenes) és IDM+ (fizetős).

Bármelyik honlapról bármilyen videót le tud tölteni (beágyazott videót is!) + Torrent kliens van benne. Egyedül YT-t nem, mert azt tiltja a Google. Érdemes megvenni. Én napi szinten használom.

(#123688) Somatom válasza zeon.hu (#123686) üzenetére


Somatom
veterán

A fejlesztői beállításokban engedélyezted a hamis helyeket?

Darvinya:
Azt lehet úgy kezelni, mint egy egeret? Leteszem az asztalra, ágyra, nézem a monitort és közben a kütyüvel kezelem úgy, hogy nem nézek rá? Ha kézbe kell fognom és rápillantgatnom, hogy a megfelelő gombot nyomjam, akkor felejtős. Az egérben pont az a jó, hogy nem kell ránézni és egy kézzel lehet irányítani.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123689) zeon.hu válasza Somatom (#123688) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Persze, már korábban engedélyeztem a másik program miatt.

Szerk.
Azért majd teszek vele még 1 próbát, talán csak keveset vártam, sokkal egyszerűbb, mint a másik

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#123690) darvinya válasza Somatom (#123688) üzenetére


darvinya
titán

Ez megszokás kérdése, mert lerakhatod és érintő padjával (középen) mozgatod az egeret, egyes funkció is működik több ujj használatával (pl: 2 ujjal húzva oldalt léptet), dedikált egér gomb nyomással kattintasz.
De pontosan mit tud, még nem tudom, mert még nem vettem ilyet.
Kép róla sok mindent elárul mit tud.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123691) T. I. válasza Fall-N (#123687) üzenetére


T. I.
senior tag

Köszönöm! :R

(#123692) Somatom válasza darvinya (#123690) üzenetére


Somatom
veterán

Én ezt másképp látom. Sztem nem nekem kéne trükkökkel ellensúlyoznom az OS és a weboldalak hiányosságait. Anno, a Rockchipes miniPC -kben volt egy zseniális, OS szintű opció, a "mouse wheel zoom". Nyomvatartott egérgörgővel zoomolt. Na, vmi ilyesmire lenne szükség az alap Androidban. Tesztelni pedig a mobilarena fórumon szoktam. Melyik másik weboldalnak kellene mindenféle mobil OS alatt, mindenféle nézetben, teljes funkcionalitással, helyesen megjelennie? Fogalmam sincs, hogy milyen egy "alkalmazkodó oldal". Csak azt tudom, hogy a mobilarena fórum mobil nézetben nem teljes funkcionalitású, asztali nézetben viszont nem jelenik meg rendesen a monitoron és nem kezelhető rendesen egérrel. Érdekelne, hogy mégis, milyen eszközhöz, milyen böngészőre van a mobilarena optimalizálva?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123693) darvinya válasza Somatom (#123692) üzenetére


darvinya
titán

PH motorja elavult, s böngésző nem használja egér zoom-ot.
Pl: H1 légegérrel működik a zoom 42-es Opera bétában, viszont NoName 107-os másik légegérnél.már nem működik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123694) Somatom válasza darvinya (#123693) üzenetére


Somatom
veterán

Frissítettem a rókát (59.0.2) és a korábbi verziókhoz képest meglepően jól működik. Asztali nézetben teljes képernyős a megjelenítés. Görgővel scrollozás: pipa. Kijelölés: pipa. Mozgatás nyomvatartott bal gombbal: pipa. Megy a bal egérgombos zoom is. Sőt! A zoom középpontja mindíg az egérmutató. Ügyes! Még a dinamikus sortördelést kéne valahogy összehozni (sajnos, dupla klikkre ugyanúgy kijelöl, mint bal gomb nyomvatartásra. Erre kéne történjen az áttördelés).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123695) galaxys80 válasza Somatom (#123692) üzenetére


galaxys80
veterán

Hogy mihez van optimalizálva?
A fél oldalnyi vodafone reklámhoz.

[ Szerkesztve ]

(#123696) darvinya válasza Somatom (#123694) üzenetére


darvinya
titán

Sortördelés zoom funkciója, mint Opera-nak is akkor tördel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123697) Somatom válasza darvinya (#123696) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nem ilyen egyértelmű. A Firefox nagyít, de nem tördel. A Dolphin MM -ig, bekapcsolt Jetpack -kal tördel, Nugáttól viszont már sehogy. Az Opera talán tördelne, de az újabbakon nem lehet egérrel nagyítani. Chrome -ban, ha jól tudom, akkor van egyujjas zoom, viszont nem tördel. A Samsungot is próbáltam, de az sem tördelt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123698) darvinya válasza Somatom (#123697) üzenetére


darvinya
titán

Sajna tördelés Opera kiváltsága lett. :(((

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123699) Somatom válasza darvinya (#123698) üzenetére


Somatom
veterán

Viszont, abban atom stabilan működik. Az általad linkelt régi bétában egérrel is. Nem értem, hogy akkor az újabbakból miért tűnt el az egérvezérlés lehetősége, illetve, más böngészőkben miért nincs dinamikus sortördelés. Teló kijelzőn sztem nagyon hasznos feature.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#123700) darvinya válasza Somatom (#123699) üzenetére


darvinya
titán

Passz, Opera fórumon és visszajelzésben is írtam erről, előbbi bejegyzést törölték, visszajelzésre nem válaszolnak.

Egyik fórumtárs emlegeti, hogy dinamikus oldal miatt felesleges tördelés és a zoom, de még az nagyon béta verzióban van, ráadásul rettentően el tud rondulni vagy olvashatatlan lesz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.