Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122751) zeon.hu válasza Kékes525 (#122748) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen vagy 1-2 napig.
Zipsigner esetleg, azzal alá tudod újra íratni.

#?*@&!

(#122752) Kékes525 válasza zeon.hu (#122751) üzenetére


Kékes525
félisten

A playen 2013. április 15. verzió van. Az android 7-en ez rendesen működik?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#122753) zeon.hu válasza Kékes525 (#122752) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Zipsigner?
Tesztelni kell, nekem nincs 7-es droidom.
(illetve van egy tv box, de azon nem használok újra aláírt alkalmazást)

#?*@&!

(#122754) Kékes525 válasza zeon.hu (#122753) üzenetére


Kékes525
félisten

Mindenesetre ránézek, köszi a tippet. :)

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#122755) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

Mi kell a google arcore működéséhez? Elvileg s8, s7edge és pár telefon benne van a támogatásban és frissítéssel érkezik s9-re is. Tegnap frissítettem, de ezt a részét nem vágom. Az arcore nem csak egy szoftver? Telepítem, a kamera használatával működik és ennyi kb. szerintem. Honnan tudom, hogy támogatja-e már az s9+ telóm.

(#122756) axioma


axioma
veterán

Elore is bocs, ha szerintetek ezt latnom kene az osszefoglalobol, de nem (es azokat mar neztem).
Tehat eddig volt egy z1c-z3c telefonom, elotte milestone2, mindig olyan volt a gyari email kliens, hogy
- kezelte a corporate mail-t (exchange)
- kezelte a nem gmail hanem sajat domain lev.cimemet imap-on keresztul
- a kettot egyesitett nezetben lathattam
- van hozza widget
- a widget is tudja az egyesitett nezetet
- a widget az egyesitett nezetben tudja az olvasatlan(nak jelolt) email-ek elore sorolasat, datum szerint csokkenoen (friss olvasatlan elol, de a tobbi 'elintezesre varo' is ott van keznel, szem elott
- ertesites az uj email-rol
(bonusz lenne, ha mindig csak a legfrissebbrol, okosora miatt, de azt ezek nem tudtak, mindig minden olvasatlant ujra feldobott)
Jelenleg P10, android 7. Itt a gyarival csak kulon tudtam a ket cimemre kitenni 1-1 widgetet, az alkalmazas is csak valtogatva tudja a ket fiokot megjeleniteni, es nyoma sincs az olvasatlanok elore hozhatosaganak.

Elore is koszonom, ha tud valaki egy olyan alkalmazast, ami a korabbira minel tobb pontban hasonlit!
(kieg. NEM akarom az egeszet behuzni a gmail ala, azt tudom hogy kb. hozna ezt, de most az a kerdes, hogy alkalmazas van-e, sajat heppem hogy nem akarok a gmail-be bekoltozni)

[ Szerkesztve ]

(#122757) pc360 válasza axioma (#122756) üzenetére


pc360
addikt

K-9 Mail
MailDroid | Pro

Talán ezek.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#122758) axioma válasza pc360 (#122757) üzenetére


axioma
veterán

Koszonom! Tenyleg, a tobbi mar nem neked szol, hanem a koznek, tanulsagul a tapasztalatok:
A K-9 mail-lel mar korabban (evekkel ezelott) is probalkoztam, nagyon nyogvenyelos volt, most kicsit jobb, de nem sikerult az exchange-re ravennem (mas is a beallitasi lista, gyanitom korabbiakat kezel, azt is irja hogy nem mindig tokeletesen). Ezzel futok majd me'g egy kort, ha az infos kollegak tudnak segiteni.
MailDroid ingyenese sokkal kezesebb es tobb beallitast latok, szimpatikus az egyesitett nezet (oldalt szinezessel), viszont a pro tudja csak a widget-et (ami nem lenne baj, de most per pill nem tudom kiprobalni sot sose vettem semmit igy azert kell hozza ido mig kitalalom). Amit latok, a levelezo tud mindenhogy rendezni, de vagy csak az olvasatlanokra szurok, vagy nem emeli ki elore az olvasatlanokat, de ezzel siman egyuttelek, ha a widget is tudja az egyesitett nezetet.
Me'g egyszer koszi!

(#122759) pc360 válasza axioma (#122758) üzenetére


pc360
addikt

Gyorsan találd ki, mert épp le van árazva a Pro! :)

Van pár cucc, amire érdemes költeni az Androidon, nagyjából 5-10 ezer forintból szépen be lehet tárazni - jó eséllyel sok-sok évre. Részemről ezek a must have appok kerültek beszerzésre, amik nélkül nem nagyon tudnám elképzelni a telefont:

Apex Pro (bár most már a Nova Launcher is felnőtt hozzá), Smart Keyboard Pro, XiiaLive Pro, Poweramp, Solid Explorer, tTorrent ad free, WeatherPro, Auto SMS Sender Pro, Moon+ Reader Pro, MX Player Pro, DroidEdit Pro, Unified Remote Full, Hi-Q MP3 Voice Recorder Pro

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#122760) Viktor0610 válasza pc360 (#122759) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

5-10 ezer forint? 🤑
Szerintem én már sokkal többet költöttem. :))

Persze, sokszor az motivál(t), hogy egy napi szinten használt program feljesztőjét támogatom, akár olyan program(ok) megvásárlásával is, amiket nem is használok. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#122761) axioma válasza pc360 (#122759) üzenetére


axioma
veterán

Ma interjura megyek, utana... ez a tema is ugy jott ki mostanra hogy sajat gep es be kellene csukni minden feleslegest, es ezt mar 90%-ig megirtam csak egy honapja allt majdnem igy.
Amugy nem elvbol nem vettem meg semmit, csak mindig ugy voltam vele, hogy ez jo lenne, de csak ezert nem eri meg belefolyni hogy kinek milyen kartyaadatot adok ezzel meg... amugy apex van, nem latom az ingyenes hatranyat, nekem eleg. A tobbi nem igazan erint, de sztem hasznos lesz a listad.

[ Szerkesztve ]

(#122762) darvinya válasza pc360 (#122759) üzenetére


darvinya
titán

Én eltudom képzelni ezek nélkül a telefon, mert nekem ezek egyik sem jött be.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122764) darvinya válasza pc360 (#122763) üzenetére


darvinya
titán

Apex Pro (bár most már a Nova Launcher is felnőtt hozzá), Smart Keyboard Pro, XiiaLive Pro, Poweramp, Solid Explorer, tTorrent ad free, WeatherPro, Auto SMS Sender Pro, Moon+ Reader Pro, MX Player Pro, DroidEdit Pro, Unified Remote Full, Hi-Q MP3 Voice Recorder Pro

Bőven jó a gyári is, AnySoftKeyboard (2013.12)/Gboard, Sony Zene Univerzális, TC és EsFileExplorer(4.0.2), WeatherM8, Adobe PDF Reader, VLC, Sony Hangfelvevő, SureUniversalRemote/MiRemote/ZazaRemote, MiSzámológép, WPS Office, PCB Droid, ElectroDroid, SchematicDemo, StereoTester

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122765) fulton


fulton
addikt

Sziasztok
A telefonomon a "Call recorder" nevű program van telepítve nagyon szeretem. Szeretném beállítani hogy az SD kártyára mentsen.. azonban hiába próbálkoztam sosem sikerült a mentés.
Milyen útvonalat kell ennek megadni hogy végre SD kártyára mentsen? akinél működik ez a program az mit írt be

[ Szerkesztve ]

(#122766) atike válasza fulton (#122765) üzenetére


atike
nagyúr

Milyen telefon, milyen android verzió...? :U

(#122767) Narxis


Narxis
nagyúr

Hogy megszívatott ez a mocskos play store. :W Azt már észrevettem, hogy egyre kevesebb frissítés jelenik meg de ma már azt láttam, hogy az összes vásárolt appomat újra meg akarja velem vetetni ha nem volt telepítve, töröltem először cache-t, aztán a teljes adatot, reboot semmi nem használt, sőt a 200 telepített appból már csak egyet mutatott telepítettnek, utolsó mentsvárként ráböktem a play store-nál a frissítések eltávolítására és bumm, jelzett 50 frissítést egyből. Az appok frissítése után engedtem a play store-t is frissíteni, remélem csak valami egyszeri error, okulásul írtam csak le ide ha más ilyen problémába fut.

Thanos was right.

(#122768) #73959936 válasza Narxis (#122767) üzenetére


#73959936
törölt tag

Engem nem szivatott meg egyszer sem még............

mert nincs ;)

(#122769) Narxis válasza #73959936 (#122768) üzenetére


Narxis
nagyúr

Play Store nélkül nem élet az élet. :P

Thanos was right.

(#122770) #73959936 válasza Narxis (#122769) üzenetére


#73959936
törölt tag

A nagy l..zt/l..rt :B

(#122771) KFORboy


KFORboy
senior tag

Halihó

Valaki tud olyan billentyűzetet amilyen a Samsung készülékeken van?
Volt egy Samsung tab S8.4-em, annak a billentyűzetét nagyon bírtam, főleg a kurzor előre-hátra léptetős dedikált nyílgombok miatt.
A google Gboard nem jön be és sajnos jobbal nem látták egy Redmi 5 Plust : /

Előre is köszönöm a segítséget ! :R

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#122772) Probert75 válasza KFORboy (#122771) üzenetére


Probert75
addikt

AnySoftKeyboard+ a magyarja.

[ Szerkesztve ]

(#122773) fulton válasza atike (#122766) üzenetére


fulton
addikt

Uh az lehagytam, elnézest:
Samsung A5 2016 - 7.0 android.
Annyi féle képen próbáltam korábban de sehogysem volt neki jo.

(#122774) fulton válasza fulton (#122773) üzenetére


fulton
addikt

Már ha sd kártya, totál megtelt a belső memoriam. Állandoan vinnyog a telo h toroljek. Frissitesek állnak.
Van benne egy 64 gigabájtos SD kártya. Van e arra lehetőség hogy ezt válasszam ki hogy a programokat ide telepítse, vagy valahogy át pakolni de a meglévő programokból? ( nézegettem a telefon beállításait de nem találtam ilyen opciót)

(#122775) darvinya válasza fulton (#122774) üzenetére


darvinya
titán

Ha már ekkora kártya, akkor 2 felé particionálnám és egyik 32GB-os részt teloval rendszernek formáztatnám.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122776) KFORboy válasza Probert75 (#122772) üzenetére


KFORboy
senior tag

Hát ez nemigazán lesz az amit én szerettem volna...

jobbra-balra kurzor léptetés nincs...
Billentyűzet fölső sora számsor alternatíva hosszan nyomvatartás esetén nincs
De még billentyűkön való húzkodós / zajzolós bevitel sincs...

Tök jó, hogy van értelmetlenül ezer meg egy verzióban szétbabrálható magyar billentyűzet, de aminek volna értelme is olyanból egy sincs... : /

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#122777) turbulencia8 válasza axioma (#122758) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ajanlanam a droidos BlackBerry HUB-ot levelezesre, de az sajnos kb. havi egy dollarba kerul . Viszont 1 honapig ingyen ki tudod probalni sok mas egyeb appal: naptar stb. Ezek a szolgaltatasok a guglitol teljesen fuggetlen kanadai szerverrol uzemelnek.

(#122778) Bozek válasza darvinya (#122775) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor írd is meg neki, hogy hogyan kell megcsinálni. Vagy megint csak bedobsz valami ötletet, amiről fogalmad sincs?

(#122779) axioma válasza KFORboy (#122776) üzenetére


axioma
veterán

Bar emlekeim szerint az anysoft-ra is kirakhato (fizikai bill-nel azt hasznaltam anno), most ezt hasznalom: Hacker's keyboard
Mondjuk a magyarban a shift-2 mintha azota is hibas lenne, de en angolul hasznaltam, nem mentem utana, lehet hogy egy hibajelentesre javitanak.

(#122780) axioma válasza turbulencia8 (#122777) üzenetére


axioma
veterán

Ennyire nem vagyok arerzekeny, es eddig is szimpi volt a hub, majdnem lett BB-m... megnezem mint tovabbi lehetoseg, ha annyira nyero, meger ennyit.

(#122781) KFORboy válasza axioma (#122779) üzenetére


KFORboy
senior tag

SwiftKey lett belőle, de azért köszi!

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#122782) darvinya válasza Bozek (#122778) üzenetére


darvinya
titán

Ketté partiónálni és telefonba berakva felajánlja miként kezelje?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122783) Probert75 válasza KFORboy (#122776) üzenetére


Probert75
addikt

Dehogynem! Csak be kell állítani rendesen, nem csak feltolom oszt jónapot!

(#122784) Somatom válasza KFORboy (#122776) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos, nagyon gyenge a netem, innen nem tudok screenshotot feltölteni, de jobb/bal kurzormozgató gomb van.

Szerk.: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#122785) Bozek válasza darvinya (#122782) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tudom én, hogy mire gondolsz, csak épp az Adoptable Storage nem minden telefonon működik. Vagy csak a menüből vették ki ennek a lehetőségét, vagy teljesen kigyilkolták a szoftverből. A Samsung esetében ez utóbbi történt. Megoldható, de nem ennyire egyszerűen.

Értem én, hogy segíteni akarsz, de így csak félrevezeted az embereket, ha nincs róla konkrét tapasztalatod.

(#122786) KFORboy válasza Probert75 (#122783) üzenetére


KFORboy
senior tag

Igen, végül én is megtaláltam... de ez a billentyűzet sehogy se jön be...
Értelmetlen az elrendezése is, vagy legalábbis az én telómo arányaiban nemigazán találta el az ideálist.

A Swiftkey viszont megadta nagyjából azt amit akartam, csak olyan kérelmeket dobott fel amikhez hozzá akart férni, hogy csak pislogtam...
Persze mindegyiket blokkoltam és szerencsére így is működik, de mit ne mondjak, nem épp bizalomgerjesztő.

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#122787) darvinya válasza Bozek (#122785) üzenetére


darvinya
titán

Mint írod készülékenként eltérő, emiatt enyém leírása nem lesz jó.
Elv ugyanaz, csak készülék specifikusan.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122788) Probert75 válasza KFORboy (#122786) üzenetére


Probert75
addikt

Értelmetlen? Ezt hogy érted? Fektetve olyan, mint egy PC klaviatura. Lehet a billentyűk magasságát is szabályozni.

[ Szerkesztve ]

(#122789) Bozek válasza darvinya (#122787) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem érted. Vagy csak próbálod megmagyarázni a hülyeséget? A Samsung kivette teljes mértékben az Adoptable Storage-t sok telefonjából. Pont. A megoldás nem annyi, hogy máshol keresem, hanem ahhoz már root és custom recovery kell, valamint egy teljesen más tárhelykezelő feltelepítése.

Na meg azt se tudjuk, hogy milyen SD kártya van a telefonban. Egy Class4-es vagy Class6-os például semmit sem ér, nem fognak normálisan működni az oda pakolt alkalmazások. Tehát ajánlasz valamit, ami még akkor sem biztos, hogy jól fog működni, ha egyszerűen megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#122790) KFORboy válasza Probert75 (#122788) üzenetére


KFORboy
senior tag

Adott gombok elhelyezése főleg illetve az arányok.
Értem, hogy te szereted, de nekem nem jött be :R

SwiftKey sem az igazi, de Samu billentyűzetet még "virágbolti" verzióban sem találtam. : /

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#122791) darvinya


darvinya
titán

Opera Béta frissült, s bekerült Éjszakai mód.

Ingyenes lejátszó XTZ DSP Player

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122792) fulton válasza fulton (#122774) üzenetére


fulton
addikt

Igaz az hogy minden call recorder-nél tiltva van az sd kártyára mentés lehetősége alapból az andoridban 7 ben?
Tehát akár milyen call recorderrel próbálkoznék, nem tudnék jól működő mentési könyvtárt adni neki SD kártyára?

(#122793) p.t.r


p.t.r
aktív tag

Heló! Kérdezném, hogy app klónozó app van e ami ajánlott ill. használható, esetleg nincs benne reklám?

(#122794) pc360 válasza darvinya (#122764) üzenetére


pc360
addikt

Én kifejezetten a fizetős appokat hoztam példaként a hozzászólásomban, ezért közel sem teljes a válogatás. Köszönöm a te listád! Pont ilyen jellegű ajánlásokra van szükségem.

Ha ennyire bírjátok az AnySoftKeyboard-ot, akkor felveszem a listára. A Sony cuccoknak nem látom értelmét, miután minden funkcióra vannak jobb progik. Az elavult ES File Explorer teljesen off, de ezt már kifejtettem. A Weather Mate érdekes lehet, az Adobe Acrobat Reader megfelelhet, ezeket felveszem. A VLC alap, a SURE Universal jól jöhet (habár tesztelni nem tudom), a másik két távirányító progi viszont vagy telefonspecifikus, vagy ott sincs a Play-en. A WPS Office egyelőre nem győzött meg, de a dokumentumszerkesztőket még nem teszteltem. A PCB Droid, az ElectroDroid és a SchematicDemo nem általános appok. A Stereo Tester kapcsán nem tudom, melyikre gondoltál pontosan nem találtam meg(, de nem tűnik túl fontosnak az sem.

A többiektől: melyik Office csomagok versengenek Androidon? Ha előnyöket/hátrányokat említetek, az segíthet.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#122795) fulton válasza fulton (#122792) üzenetére


fulton
addikt

ugyis kérdezhetném, senki nem használ itt "Call Recorder-t" úgy beállítva hogy azt külső SD kártyára menti a felvett anyagot?

(#122796) Somatom válasza pc360 (#122794) üzenetére


Somatom
veterán

Attól is függ, hogy milyen droidon. Az AndrOpen Office kis képernyőn bökdösve szenvedős, monitoron, egérrel és billentyűzettel viszont király. Főleg, ha van hozzá elég RAM.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#122797) pc360 válasza Somatom (#122796) üzenetére


pc360
addikt

Ez elég speckónak tűnik, ha ilyen igényei vannak.

Azt nézem, hogy minden egyéb ingyenesnél a reklámdömpingre panaszkodnak. Van egyáltalán valami egyszerű, de tiszta? Ilyeneket találtam, amik talán reklámmentesek: Microsoft, SmartOffice.

És ha fizetős, akkor OfficeSuite, WPS, Polaris Office?

Valójában mindenkinek címeztem a kérdéseket, jó lenne megfejteni a témakört. :)

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#122798) darvinya válasza pc360 (#122794) üzenetére


darvinya
titán

WPS Office eddig legjobban kezelő Excel amivel találkoztam, többi mind valamilyen megjelenítési problémája van, vagy rosszul ment.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122799) pc360 válasza darvinya (#122798) üzenetére


pc360
addikt

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#122800) zsoltzsolt válasza fulton (#122795) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az nem jó, ha felhőbe ment?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.