Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122251) csp01


csp01
tag

Ma csináltam egy olyat, hogy az időjárás alkalmazásnál töröltem az adatokat, mert mostanában a widget-je mindig "beragadt" és nem akart frissülni és semmi, amit eddig próbáltam nem segített (újraindítás ideig-óráig megoldotta). Erre most megváltozott a widget külleme (három nap helyett négyet mutat előrejelzésben, Ferencváros helyett IX. kerület van). Ezzel nincs semmi baj, csak azt szeretném tudni, hogy most ezt minden alkalmazásnál el kell-e játszanom vagy csak véletlen egybeesés és amúgy is frissült volna?

(#122252) mexel válasza darvinya (#122250) üzenetére


mexel
veterán

Az opera max nem egy böngésző?

(#122253) zsoltzsolt válasza csp01 (#122251) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Melyik alkalmazás ez?

(#122254) csp01 válasza zsoltzsolt (#122253) üzenetére


csp01
tag

wetter online gmbh

(#122255) darvinya válasza mexel (#122252) üzenetére


darvinya
titán

Nem böngésző, sajnos Opera Max már nincs, hanem Samsung Max lett.

De itt az Opera Free VPN.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122256) mexel válasza darvinya (#122255) üzenetére


mexel
veterán

Azt nem is tudtam hogyaz opera maxból lett samsung max.
A free vpn-t nem ismertem, jó hogy mondtad megnézem majd. :)

(#122257) zsoltzsolt válasza csp01 (#122254) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez március 14-én frissült, így lehet épp ez változott.

(#122258) darvinya válasza mexel (#122256) üzenetére


darvinya
titán

Én is most szembesültem vele. :)

FreeVPN-nél kommentekben írják, milyen durván szűr, hogy még OneDrive-ba sem tudot belépni.

Amlogic topikban feltett kérdésem tudsz választ?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122259) Fall-N válasza mexel (#122238) üzenetére


Fall-N
veterán

Pedig lehet kivételt tenni.

Oldalsó menü > Appok kezelése

Itt kiválasztod a myTelenort és ki tudod kapcsolni a szűrést.

(#122260) mexel válasza Fall-N (#122259) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm, az újabb verzióban közben meglett (a régiben is volt csak nem úgy működött), csak az a baj a YT-hoz nem volt jó.

(#122261) csp01 válasza zsoltzsolt (#122257) üzenetére


csp01
tag

Köszönöm. Erre nem gondoltam, hogy megnézzem.

(#122262) nightzone


nightzone
aktív tag

Pontosan mely böngészőkben van valós idejű Tab szinkronizáció funkció és melyiket ajánljátok ami jól működik? Pc és mobil között szeretném az adott sessiont szinkronizálni real-time. Melyik a legjibb böngésző erre a célra?

(#122263) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Jó böngésző-e az Opera?

(#122264) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Használja valaki aptoide alkalmazást? Ha igen tudna pár szót mondani, hogy mennyire megbízható?

(#122265) drnet


drnet
aktív tag

Sziasztok! Olyan alkalmazást keresek, amellyel két telefonon bluetooth kapcsolattal lehet beszélgetni. Mondjuk vezetékes headsettel. Értelme az lenne, hogy motorozás közben tudjak az utassal beszélgetni.

(#122266) mexel válasza GEPESZ66 (#122263) üzenetére


mexel
veterán

Én szinte mindenhol csak azt használom ( ez persze nem válasz a kérdésedre :D ) Szerintem jó.

(#122267) Somatom válasza drnet (#122265) üzenetére


Somatom
veterán

Van pár ilyen. Pl.: Intercom for Android.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#122268) Tökimanó válasza GEPESZ66 (#122263) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Pc-n a legjobb,de telefonon szerintem nem . Persze ettől még lehet hogy neked pont fordítva lenne :)

(#122269) snooze válasza D1L1ZS (#122223) üzenetére


snooze
veterán

Jo lenne,ha a chrome következő inditásánál is alul maradna a sáv,ami sajnos p9litenél nem igy csinálja,hanem felül lesz..

GO Gunners!!!

(#122270) darvinya válasza snooze (#122269) üzenetére


darvinya
titán

Összes Chrome Home-ot kapcsold be.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122271) snooze válasza darvinya (#122270) üzenetére


snooze
veterán

És azt hol??mindegy,nem stabil ezen a telon..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#122272) atosan válasza snooze (#122269) üzenetére


atosan
addikt

Mate 10 lite-on alul marad, Androit 7, EMUI 5.1

Maine coon

(#122273) D1L1ZS válasza snooze (#122269) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Mindenesetre érdekes... Nálam amióta beállítottam alul van a címsor...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#122274) Fall-N válasza Is-tee (#122264) üzenetére


Fall-N
veterán

Régen a warez melegágya volt, szerintem most is. Megbízhatósága kétes, mert magánszemélyek töltik fel a tartalmat.

(#122275) beg válasza snooze (#122271) üzenetére


beg
veterán

chrome://flags

Ezeket kapcsold be:
#enable-chrome-home
#enable-chrome-home-bottom-nav-labels

2x indítsd újra a chrone-ot, memóriából is lődd ki. Emui 5.1, stabilan tartja.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#122276) Is-tee válasza Fall-N (#122274) üzenetére


Is-tee
aktív tag

Köszi! :) Igazából a cortana miatt kellett volna, mert itt ugye nem elérhető, de akkor hagyom :)

(#122277) csaba1203 válasza Fall-N (#122274) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez olyan lehet,mint az AcMarket. :K

(#122278) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Most épp az Any Soft Keyboard-ot használom a magyar ékezetes kiegészítésekkel.
A beépített szótár nincs igazán a helyzet magaslatán. Van valami beállítás esetleg amitől jobb lesz, vagy hozzá lehet adni más / több szótárat is?

Előtte Xperia bill. volt fent az nagyon jól eltalálta gépelés közben a szavakat csak a kis gombok miatt sok volt a félreütés.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#122279) batai15 válasza darvinya (#122270) üzenetére


batai15
félisten

Ezt veszett jó köszönöm nekem is jól jön . Mit érdemes még bekapcsolni egyébként?

(#122280) darvinya válasza batai15 (#122279) üzenetére


darvinya
titán

Passz, itteni elszórt morzsákból alakítottam ki Chrome -ot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122281) drnet válasza Somatom (#122267) üzenetére


drnet
aktív tag

Köszi!
Ez jó lenne, de valamiért nem kezeli a headsetet. Hiába van bedugva a headset, a teló mikrofonját és hangszóróját használja. Átállítani nem tudom.

(#122282) batai15 válasza darvinya (#122280) üzenetére


batai15
félisten

Azt nem lehet ki kényszeríteni a flaggel hogy fekvő módban egy normális szöveg ablak jelenjen meg gépelés közben , mivel így ott a címsor ,nem is görgeti S szöveget .teljesen értelmetlen a gépelés fekvő módban így .

(#122283) Somatom válasza drnet (#122281) üzenetére


Somatom
veterán

Szerencsére van még pár lehetőség. Pl. BTTalk,

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#122284) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Messenger Lite-ot használok, és már többször előfordult az utóbbi időben, hogy PC-n megnyitottam a Facebook oldalát, ott jelezte, hogy nem fogadott hívásom volt valamelyik ismerősömtől, pedig közben a telefon nem is jelzi, és nem is csörgött az alkalmazás. Mobilneten vagy WiFi-n állandóan fenn lóg a telefon, ez nem lehet baj, a jogokat is megadtam első indításkor a Messenger Lite-nak.

Valakinek van valami ötlete? Nem mindig csinálja, de elég zavaró ez így...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#122285) Phülöp válasza csabyka666 (#122284) üzenetére


Phülöp
addikt

fontos dolgokra ne a facebook-ot használjátok

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#122286) csabyka666 válasza Phülöp (#122285) üzenetére


csabyka666
addikt

Nem rakétaindító kódokat beszélünk meg, de amúgyse gondolnám, hogy érdemes lenne erőforrást pazarolni a beszélgetéseink lehallgatására. Szvsz ez a para-faktor fura nekem.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#122287) Probert75 válasza csabyka666 (#122284) üzenetére


Probert75
addikt

A teló energiagazdálkodása lehet lelőtte. Be kellene rakni a kivételekbe a nem figyelt alkalmazások közé.

(#122288) batai15


batai15
félisten

Olyan appot,walpaper stb progit keresek amivel 2 képet ,vagy színt tudok egymás alá felé melle stb rakni .frame azt hiszem.nagyon nehezen találok hátteret a telefonra az aktuális kedvem stb miatt mivel egy nem tükrözi azt éppen. Köszönöm

(#122289) Phülöp válasza csabyka666 (#122286) üzenetére


Phülöp
addikt

félreértesz

fontos információk közlésére stabil csatornát használjatok
ha meg nem fontos, akkor nem is sürgős, így nem kell aggódni, hogy fél nappal később látod csak az üzenetet

nekem pl. eszembe nem jutna telefon/viber/whatsapp/skype helyett facebook hanghívást használni

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#122290) csabyka666


csabyka666
addikt

@ (#122287) Probert75: Jogos, igaz, erre nem gondoltam, de benne volt, szóval valami más lesz a gond.

@ (#122289) Phülöp: Ja igen, egy kicsit valóban félre ment. Igazad van, de hidd el, nem én hívogatok mindenkit Messengeren, és az a baj, hogy engem nem érnek el. Szerencsére elég kedvező flottás díjcsomagom van, csak ritkán, külföldi hívások alkalmával használjuk ezeket a VoIP appokat, mert sajnos 4G esetén elég vacak tud lenni, illetve nekem hiába van S6 Edge-m erős hardverrel, ha a másik oldalon a kínai gagyifonnal próbálnak beszélni, mert gyakran droppol, visszhangos, szakad...kevés neki a vas. (Nem fikázom, ez a valóság.)
Szóval valahogy ezt kellene megoldani...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#122291) darvinya válasza batai15 (#122282) üzenetére


darvinya
titán

Ez a gond? [kép]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122292) batai15 válasza darvinya (#122291) üzenetére


batai15
félisten

Nem pontosan és a billentyűzet méretétől független.

(#122293) scream24 válasza csabyka666 (#122290) üzenetére


scream24
senior tag

Ez igazán jó volt! 😁😁 De mihez is kevés a 4g? Még szerencse, hogy erős vas van a kezedben, gondolom ezért kell a messenger lite! 😊 Kíváncsi lennék milyen kinai szarok azok a telefonok amik nem bírkoznak meg egy messenger hívással?

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#122294) csabyka666 válasza scream24 (#122293) üzenetére


csabyka666
addikt

A 4G elegendő, ha városban vagy. Vidéken, ha van is 4G, közel sem olyan stabil sajnos.
A Messenger Lite azért kell, mert nincs telenyomva azokkal a baromságokkal, amikkel a Messenger igen, nem a telefon "gyengesége" miatt használom.
Nem ismerem típus szerint a kínai mobilokat, de bizony több alkalommal is előfordult, hogy mindkét oldalon stabil internet mellett is meg-megakadt, gyakorlatilag használhatatlan volt a Viber/WhatsApp/Messenger/Skype kombó (nagyrészt "mit mondtál", "ismételd meg, légyszi" beszélgetés volt), és furcsa módon ezek mindig akkor jelentkeztek, amikor a másik fél ilyen csingcsung mobilt használt. Félreértés ne essék, nem a kínai mivoltán van a hangsúly, tudom, hogy vannak erős kínai mobilok, hanem a gyenge hardveren. Samsungnak is vannak gyenge vassal szerelt telefonjai...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#122295) darvinya válasza csabyka666 (#122294) üzenetére


darvinya
titán

Jöhet cáfolat.?

Asszony HT16Pro-ja van, nekem Xiaomi MI A1 és Skype tökéletesen működik a hívás korlátozott net alatt.
Igaz Telenor rendszeren, mert másik 2 szolgáltató korlátozza ingyenes net hívásokat, mivel sajátjuk is internet hívásos.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122296) csabyka666 válasza darvinya (#122295) üzenetére


csabyka666
addikt

Nem vagyok türelmes ember ilyen téren, gyűlölöm, ha egy telefon egy kicsit is megröccen, akad, fagynak az appok. Nekem nem opció az első telefon, ha nálatok megy, az szuper, én mindenkit lebeszélek ezekről. Valahogy mindig felröppennek ilyen tapasztalatok, hogy az olcsó is úgy hasít, mint a drága, de én még nem láttam ilyet.
A tapasztalat (nem volt soha ilyen saját telefonom, de kezeltem párat a szegmensből) az, hogy ésszel használva, tényleg csak 1-2 alap alkalmazásra - ha lehetséges, azoknak is a lebutított változatát választva - jó lehet, de amint valaki elkezdi bevetni kicsit több dologra is a készüléket, hát...használhatatlan. Tudom, valakinél fenn van rajta 1 tonna alkalmazás, és nála nem döcög, aha. Xiaomi más tészta.

Ha kiadok 25-öt egy telefonra újonnan, akkor inkább teszek hozzá 15-öt, és veszek egy használt, de valamikori flagship vagy középkategóriás droidost. Persze kinek ami.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#122297) mexel válasza csabyka666 (#122296) üzenetére


mexel
veterán

Leegyszerűsítve: Iphone=jó, Androidos=rossz. ? :) ( vagy pl: francia autó=rossz, német autó=jó?) :D

(#122298) beg


beg
veterán

Lapozzunk el az off gyártásról.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#122299) mexel válasza beg (#122298) üzenetére


mexel
veterán

Ez lett volnaa célom burkoltan, mielőtt elindul a telefonok minősítése és a "melyik a jobb" végeláthatatlan csatája.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.