Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122101) Somatom válasza darvinya (#122095) üzenetére


Somatom
veterán

Ha egy eszköz lecsatlakozásakor megjelenik üzenet, akkor azt az automatizáló tudja eseményként kezelni.

A másik kérdésre talán a válasz. De, ahhoz Tasker -ben kell megcsinálnod a kikapcsolós profilt. Létezik egy Tasker App Factory nevű alkalmazás, amivel Tasker profilokat lehet telepíthető alkalmazásként (apk) exportálni. Azért írtam, hogy "talán", mert vannak korlátok, de nagyon régen olvastam a dokumentációját, nem emlékszem a részletekre. Egy utánajárást megér.

Szerk.: Basszus, mire megírtam a kisregényt, Bozek megelőzött. :N

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#122102) Bozek válasza darvinya (#122099) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mihez nincs joga?

(#122103) zhata válasza rjg (#122082) üzenetére


zhata
senior tag

Helium Backuppal bizonytalan. Platformfüggő.

(#122104) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Létezik olyan app amivel a WiFi t meg tudom osztani tableten? (ami nem sim-es)

(#122105) mzso


mzso
veterán

Ha titanium backuppal össszes rendszeradat és alkalmazás mentést csináltam abba nem tartoznak bele az SMS-ek? Mert úgy látom azok nem lettek visszaállítva

(#122106) darvinya válasza Krill77 (#122104) üzenetére


darvinya
titán

WiFi és SIM hogyan jött össze?
1. Ha már WiFi-t használod, akkor miért nem csatlakozol tableten is a WiFi-re.
2. Hotspot megosztás alapból van android-on, de akkor mobil internetről veszi a net-et.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122107) Krill77 válasza darvinya (#122106) üzenetére


Krill77
őstag

A WiFi a lakas egy bizonyos pontján van. Oda tennem a vevő eszközt es arról adnam masii eszközre. Bluetooth szal probalkozok de leall az alkalmazás..

(#122108) energomatt válasza Krill77 (#122107) üzenetére


energomatt
senior tag

Ha értelmesebben leirnád, hogy mit szeretnél, úgy könnyebb lenne segíteni.
A wifi nem lehet egy ponton, legfeljebb egy router. A megosztást az intézi. Ha nem elég nagy a hatóköre akkor egy wifi hosszabbító segithet.

(#122109) Krill77 válasza energomatt (#122108) üzenetére


Krill77
őstag

Ha hiszed ha nem, egy ponton van wifi a lakásban. Es egy droidos eszkozzel akarnám a tabletre továbbítani. (de netet osztani csak sim es netet lehet, fogadott wifit nem)

[ Szerkesztve ]

(#122110) energomatt válasza Krill77 (#122109) üzenetére


energomatt
senior tag

Akkor viszont nem a tableten akarod megosztani a netet - mert igy fogalmaztál , hanem valami más eszközön. Ezt milyen összeköttetéssel képzeled el?

(#122111) Krill77 válasza energomatt (#122110) üzenetére


Krill77
őstag

Valoban úgy fogalmaztam. Mert a megoldás utan ez lenne a végcél. 3 droidos eszköz van. A sorrend igazából mindegy. A lényeg, h hogyan lehet megvalósítani.

(#122112) energomatt válasza Krill77 (#122111) üzenetére


energomatt
senior tag

Ha fizikailag eleve nincs rá lehetőség akkor szotveresen aligha megoldható.

(#122113) Krill77 válasza energomatt (#122112) üzenetére


Krill77
őstag

Tehát a fogadott wifit nem lehet tovább osztani? Ez tuti?

(#122114) energomatt válasza Krill77 (#122113) üzenetére


energomatt
senior tag

Elvileg lehet, de ha a másik eszköz nem tudja fogadni, mert nincs rá fizikailag felkészitve, akkor az egy fizikai akadály.

(#122115) Krill77 válasza energomatt (#122114) üzenetére


Krill77
őstag

De en nem azt kérdeztem, h mik azok az okok amik miatt nem lehet megvalósítani, hanem azt, h mivel lehet.

(#122116) Mcrazy válasza Krill77 (#122115) üzenetére


Mcrazy
őstag

Azért nem lehet, mert az eszközök nem tudnak egyszerre router és acces pointként működni.

Üdv: Mcrazy

(#122117) Mcrazy válasza Mcrazy (#122116) üzenetére


Mcrazy
őstag

Elnézést, rosszul fogalmaztam. Szóval a wifi rádió nem tudja egyszerre ellátni a router és kliens feladatot. Vagy csatlakozik egy eszközhöz, mint kliens vagy hozzá csatlakoznak, mint egy routerhez vagy acces pointhoz.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#122118) Zeki válasza Krill77 (#122115) üzenetére


Zeki
nagyúr

Célhardvert kell venni.

(#122119) Fall-N


Fall-N
veterán

Kár szenvednetek a kérdésen. Erre vannak olcsó céleszközök. Venni kell egy TP-Link WiFi repeatert és még van oldva. Konnektorba kell dugni és felerősíti a jelet. Nem is nagy összeg, minek bonyolítani a dolgokat? De ez nem ebbe a topikba tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#122120) rjg válasza mzso (#122105) üzenetére


rjg
őstag

Külön menüpontban van az sms és a híváslista (illetve a wifi jelszavak) mentése. Ha külön ezeket nem mentetted, akkor nincs mit helyreállítani.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#122121) energomatt válasza Fall-N (#122119) üzenetére


energomatt
senior tag

Ez a wifi hosszabbító. ezt ajánlottam én is. De a céleszköz, az valószínüleg nem tud wifi jelet venni, csak ezt képtelen volt érthetően leírni. Akkor nem kellene program sem, ha tudna. Amúgy a wifi hooszabbító nem erősíti fel a jelet, hamár, akkor inkább gyengíti, de továbbítja és ezzel az elérhetőséget terjeszti ki. De ezt te is tudod, csak a pontosság kedvéért érdemes tisztázni.

[ Szerkesztve ]

(#122122) mobilizmo válasza nOvOp (#122084) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Google Trips

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#122123) mobilizmo válasza meko1 (#122089) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Esetleg derítsd ki, hogy miért nem ismeri fel a pc a telefonodat. Nyilván driver hiányzik neki és erről nem a Helium tehet (bravó). Az appokat nem állítsd vissza (azokat rendesen telepítsd a gplay-ről) csak az adataikat. Nekem az a tapasztalatom így működőképesebb a dolog.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#122126) mzso válasza rjg (#122120) üzenetére


mzso
veterán

Hol? Én nem látok benne ilyen opciót. Csak felhasználói alkalmazások és összes rendszer adat opciókat. (egybe és külön is)
Mondjuk az ember azt gondolná, hogy az összes adatban az is benne van. No mindegy. Személyes SMS-t szerintem nem kaptam évek óta.

Érdekes módon viszont a híváslista egy az egyben vissza lett állítva.

(#122127) Somatom


Somatom
veterán

IOS -en a 2.18.31 -es Whatsapp verziótól az elküldés után 68 percen belül törölhetőek az üzenetek. Szerintem hamarosan mi is megkapjuk ezt az új lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#122128) dzsordzs69 válasza Somatom (#122127) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Hogy találták ki, hogy pont 68 perc legyen???:)

(#122129) zeon.hu válasza Somatom (#122127) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Viberen bármikor törölhető :D

#?*@&!

(#122130) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
SafeInCloud app telefonon működik, viszont asztali verzió (gép újra telepítése után W8.1) visszaállítási fiókot (google drive) majd jelszó a belépéshez, eddig elmegy majd leáll a program.
Aki használja a programot, találkozott ilyen hibával? Esetleg segítség nekem? :)
Azért itt kérdezem mert nem találtam ehhez topikot.

(#122131) Somatom válasza dzsordzs69 (#122128) üzenetére


Somatom
veterán

Egészen pontosan 68 p, 16 mp. és ez nem vicc. :)

Zeon.hu:
Én nem örülök ennek a lehetőségnek. Sztem kevésbé hasznos, mint amilyen zavaró tud lenni. Megkaptam, ott van a telómon, elolvastam, oszt pont. Ne tűnjön el a telómról!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#122132) energomatt válasza zeon.hu (#122129) üzenetére


energomatt
senior tag

A Viberen nem lehet Whatsapp üzeneteket törölni. :K

(#122133) Phülöp válasza energomatt (#122132) üzenetére


Phülöp
addikt

éleslátásod figyelemreméltó
:R

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#122134) punky10 válasza energomatt (#122132) üzenetére


punky10
addikt

:D Igaz, még csak hétfő van, de van esély rá, hogy nálam a hét beszólása legyen...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#122135) energomatt válasza Phülöp (#122133) üzenetére


energomatt
senior tag

Egyébkét aligha mondok vele bármi újdonságot, de a Viber problémásabb mint a Whatsapp. Pl. nem mindíg csöng ki a hívás, illetve különböző okosórák fele irányítandó hívásjelzésekkel is sok a probléma.

(#122136) totron


totron
addikt

ICS Android, kameraalkalmazás eltűnt, próbáltam a Fényképalbumon keresztül beléje jutni, akkor meg az albumalkalmazás áll le. A kamera ikonja is eltűnt, csak a 3D verziója üzemel. Mi történhetett? A "rakd újrá"-nál mélyrehatóbb válaszokra vágyom.

(#122137) Bozek válasza Nikaré (#122130) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem nincs gondom vele 8.1 alatt, bár az asztali verziót nem nagyon szoktam frissíteni.

(#122138) zeon.hu válasza energomatt (#122135) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Viber frissítését elszabták rendesen, mindenki panaszkodik rá.
Visszatettem a korábbit, azóta jó megint.

#?*@&!

(#122139) ollie válasza totron (#122136) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

App listában sincs?

***

(#122140) nOvOp válasza mobilizmo (#122122) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi, megnézem. :)

(#122141) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Kaptam egy kupont egy adott app letöltésére.
Ezt látom aktiválás után. Mekkora értékű? Nem latok adott appra korlátozást.[kép]
Ha rákattintok akkor a store jön be kompletten

[ Szerkesztve ]

(#122142) S e t h válasza Somatom (#122127) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bájos, hogy a facebook végre enged is vmit törölni. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#122143) Aurig@ válasza zeon.hu (#122138) üzenetére


Aurig@
őstag

Melyik verziót?

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#122144) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Hogyan megoldható, hogy mobilon zene lejátszóval az otthoni gépen lévő mp3 számokat hallgassam?

melyik zene lejátszó tud ilyet, és az asztali gépre mi kell ehhez?

(#122145) zeon.hu válasza Aurig@ (#122143) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

8.1.0-t tettem vissza.

#?*@&!

(#122146) atike válasza kory24 (#122144) üzenetére


atike
nagyúr

Csak egy elég hosszú jack-jack kábel kell hozzá... ;]

(#122147) tomy86 válasza kory24 (#122144) üzenetére


tomy86
addikt

Egyik megoldás, ha feltöltöd a google music tárhelyre (ha jól emlékszem, kb 50.000 szám tölthető fel ingyenesen) és onnantól neten bármikor elérheted. Hátránya, hogy az oda töltött zenét csak a google saját lejátszójával vagy a BubbleUpnp progival tudod lejátszani (legalábbis eddig nem találtam más programot, ami hozzáfér az oda feltöltött zenékhez). Másik tudnivaló, hogy minden mp3-at átkonvertál 320kb/s-ra, ha kell, ha nem.
Ha otthoni wifin akarod hallgatni a zenét, akkokr elég a gépen a fájlmegosztást beállítani és például az előbb linkelt Bubbleupnp progival le tudod játszani a gépeden levő média tartalmat.

(#122148) ityam


ityam
senior tag

Sziasztok!

Valaki találkozott vagy hallott olyan programról, amivel lehet olyat csinálni:
-háttérben fut
-Megadok neki egy mintaképet. Ha ez a kép megjelenik a képernyőn akkor kattintson já. utána kattintson megint máshova.
-Tud esetleg scrollozni egy swipeal.

Tehát ilyen automatizáló hogy egy játékban a monoton tevékenységet alvás közben is tudjam csinálni.

Vagy ilyesmit nem is lehet leprogramozni hogy más programba kézi érintést emuláljon egy alkalmazás?

(#122149) Viktor0610 válasza ityam (#122148) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha már benne van az automatizáló a hozzászólásodban, eljuthattál volna valamelyik topikjába (összefoglaló), majd ott feltehetted volna a kérdésed. ;)

Samsung Galaxy A54

(#122150) Somatom válasza ityam (#122148) üzenetére


Somatom
veterán

De, lehet. A necces pont a "Ha ez a kép megjelenik a képernyőn" esemény lekezelése.

Viktor0610:
Jobb, ha ezt itt kezdi. Nem egyforma képességűek az automatizálók. Van, amit az egyikkel, van, amit a másikkal könnyebb megoldani. Ezt pedig csak az tudhatja, aki legalább az egyiket behatóan ismeri. Ilyen részletek nincsenek az összefoglalókban, és fölösleges három külön topikban kérdezni ugyanazt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.