Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122756) axioma


axioma
veterán

Elore is bocs, ha szerintetek ezt latnom kene az osszefoglalobol, de nem (es azokat mar neztem).
Tehat eddig volt egy z1c-z3c telefonom, elotte milestone2, mindig olyan volt a gyari email kliens, hogy
- kezelte a corporate mail-t (exchange)
- kezelte a nem gmail hanem sajat domain lev.cimemet imap-on keresztul
- a kettot egyesitett nezetben lathattam
- van hozza widget
- a widget is tudja az egyesitett nezetet
- a widget az egyesitett nezetben tudja az olvasatlan(nak jelolt) email-ek elore sorolasat, datum szerint csokkenoen (friss olvasatlan elol, de a tobbi 'elintezesre varo' is ott van keznel, szem elott
- ertesites az uj email-rol
(bonusz lenne, ha mindig csak a legfrissebbrol, okosora miatt, de azt ezek nem tudtak, mindig minden olvasatlant ujra feldobott)
Jelenleg P10, android 7. Itt a gyarival csak kulon tudtam a ket cimemre kitenni 1-1 widgetet, az alkalmazas is csak valtogatva tudja a ket fiokot megjeleniteni, es nyoma sincs az olvasatlanok elore hozhatosaganak.

Elore is koszonom, ha tud valaki egy olyan alkalmazast, ami a korabbira minel tobb pontban hasonlit!
(kieg. NEM akarom az egeszet behuzni a gmail ala, azt tudom hogy kb. hozna ezt, de most az a kerdes, hogy alkalmazas van-e, sajat heppem hogy nem akarok a gmail-be bekoltozni)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.