Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120644) Thunderzolee

Üdv!

Képnézegetö appot keresek tablethez.
Total Commander fent van, megnyitom az adott mappát, de csak egyenként tudom a képeket megnyitni, utána visszalépek, megint másik képet nyitok meg, és igy tovább.
Nincs olyan, hogy jobbra balra tudjam húzogatni a képeket?
A Google "Fotók"-ja van fent, az csinálja így.
Ha az appban akarnám megnyitni, akkor viszont nem a mappák neveit adja be, hanem valami rövidebb számozást használ, igy nem tudom onnét se használni.

A tablet (Galaxy Tab S 10.5) saját "Galéria" mappája meg azért nem jó, mert az almappákat is "egybe gyúrja", legalábbis nem bírtam kikapcsolni ezt a funkciót.
Elhiszem, h egybites embereknek az a jó, ha az összes képet megjeleniti amolyan okos (Smart) módon, de én jobban szeretném, ha a mappáimban levő almappákat külön külön tudnám megjeleníteni, és ezáltal a képeket is külön tudnám megnyitogatni, majd lapozni köztük, jobbra-balra tologatni.

Egyébként képregényt szeretnék a tableten "olvasni", vagy 30 "évada" van, (Mozaik 71-től 94-ig), mappánként havonta újabb almappákkal, de ömlesztve kibogozhatatlan.

Tudtok ajánlani valami képnézegető alkalmazást, h ne kelljen végigpróbálgatnom n+1 félét?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.