Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110251) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Tud valaki olyan naptár alkalmazást aminek a widgetjében a névnapokat is meg lehet nézni?

(#110252) zeon.hu válasza Krill77 (#110250) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha lehet, tedd át külső sd kártyára.
(Nem tudom megnézni, mert a Flexen van csak fent, abba nem lehet sd-t tenni)

#?*@&!

(#110253) Krill77 válasza zeon.hu (#110252) üzenetére


Krill77
őstag

Természetesen mar attettem. De csak keveset tesz at.. Nem is talalom a fajljait sehol.

[ Szerkesztve ]

(#110254) laleeee válasza Krill77 (#110247) üzenetére


laleeee
őstag

Nálam 28mb

(#110255) bigrock válasza Tökimanó (#110251) üzenetére


bigrock
addikt

Business Calendar

(#110256) zeon.hu válasza Krill77 (#110253) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Lehet, hogy szeméttel van tele, engedj rá pl egy SD Maid-et.

#?*@&!

(#110257) Krill77 válasza laleeee (#110254) üzenetére


Krill77
őstag

Un, aztan re lett neki. Most mar itt is annyi. Mitől hizhatott meg..?

(#110258) Shyciii


Shyciii
veterán

Valaki használja a K&H bank mobilappját rootolt telefonon? Működik rendesen rootolt telón?

(#110259) beg válasza Shyciii (#110258) üzenetére


beg
veterán

Igen, semmi baja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110260) Shyciii válasza beg (#110259) üzenetére


Shyciii
veterán

Thx :)

(#110261) bigrock


bigrock
addikt

Létezik olyan app, amivel be lehet állítani, hogy egy adott alkalmazást soha többet ne lehessen telepíteni, se az áruházból, se apkmirror stb.. helyekről? (A hard reset nyilván kivétel...) Persze magát az appot is meg kéne védeni uninstall ellen, mert akkor semmit sem ér. Root nincs.
Köszi

(#110262) Tökimanó válasza bigrock (#110255) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Letöltöttem,de nem taálok névnap beállítás lehetőséget. :(

(#110263) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Gmail téma cseréhez nincs valami ajánlott alkalmazás?
Xposed modul van (Gmail Theme Engine), de csak a Flexen megy, a P7-en meg se nyikkan.

#?*@&!

(#110264) Yeffy válasza zeon.hu (#110243) üzenetére


Yeffy
veterán

+ darvinya: koszonom mindkettotoknek!
ugyan nekem eleg az, ha csak nem frissiti, a beallitasokban kivettem azt, h notifikaljon ha van frissites, csak azt hagytam bepipalva, h jelezze, ha volt auto-update, de megnezem ezt a signert is! :R

mas: a feljebb emlitett Adguarddal mik a tapasztalatok? valoban megbizhatoan mukodik? van olyan jo, mint az AdAway rootolt telokon? utobbi tenyleg mindent szur, appokban is, youtube, stb, ami nekem nagyon fontos lenne, viszont a mostani telomat nem tudom rootolni garancia meg bankos app miatt. megeri megvasarolni, vagy csak max bongeszoben szur?

koszontem!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#110265) Bozek válasza Yeffy (#110264) üzenetére


Bozek
nagyúr

[link]

A hivatalos oldalról letöltött mindenhol szűr. A Google Play-ben megtalálható csak Yandex és Samsung böngészőben, de az amúgy is ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#110266) Yeffy válasza Bozek (#110265) üzenetére


Yeffy
veterán

koszi a valaszt!

tehat akkor jol ertem, ha innen toltom le/vasarolom meg, akkor fog szurni mindent, ugye?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#110267) Bozek válasza Yeffy (#110266) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez alapján a hozzászólás alapján jobb. Az angol oldalon nézd meg, hogy mi merre van, mert ez orosz, viszont 349 rubel (~1800 Ft) az örökélet licence.

(#110268) Yeffy válasza Bozek (#110267) üzenetére


Yeffy
veterán

az kellemes. koszi! :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#110269) PistiSan válasza Shyciii (#110258) üzenetére


PistiSan
addikt

Kapsz egy figyelmeztetést első indításkor, hogy rootolt a telefonod, el kell fogadnod és mehet tovább.

(#110270) kaciokos válasza Krill77 (#110257) üzenetére


kaciokos
őstag

Nem lehet, hogy a sok becache-elt (jaj, de szép szó) kép miatt? Akkor app cache törlés is elég lett volna.

(#110271) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Lenne egy kérdésem: Ha Google Térképek app-pal navigálok miért van az, hogy néha normálisan megy a hang, azaz Mondja normálisan, hogy "Hagyja el a körforgalmat" stb. , néha meg csak pittyen ha valami kanyar vagy bármi, de nem szólal meg. Sosem állítok át semmit, nem némítom stb. Hogy lehetne megoldani, hogy minden navigáció alatt beszéljen?

(#110272) gunex


gunex
csendes tag

Sziasztok

Mobil alkalmazás fejlesztésénél van-e olyan megoldás, mint honlapoknál a Wordpress? Tehát, ingyenes, és kód nélkül tudom fejleszteni, de ha kell, akkor bele tudok nyúlni a kódba?

Illetve HTML-t és Javascriptet tudok-e használni mobil fejlesztésnél?

(#110273) Bozek válasza gunex (#110272) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg a Unity-re nézz rá, bár ez elvileg játékok fejlesztésére van.

(#110274) Yeffy válasza tomboy0013 (#110271) üzenetére


Yeffy
veterán

ez engem is erdekelne, joparszor talalkoztam mar ezzel a szituacioval az elmult bo 1.5 evben, miota navizok a Maps-al, es semmi beallitas modositas nem segit, csak ha elkezdem olyankor kiloni meg ujrainditani az appot. es egyszer csak megjavul. marha idegesito. mas droidos telon is tapasztaltam ezt a hibat :(((

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#110275) gunex válasza Bozek (#110273) üzenetére


gunex
csendes tag

Én nem játékot akarok csinálni, hanem első sorban a honlapomat akarom egy mobil appban megjeleníteni, ha ez lehetséges. Aztán későbbiekben extra tartalmakat hozzáadni.

(#110277) kaciokos válasza tomboy0013 (#110271) üzenetére


kaciokos
őstag

Nekem olyankor csinálja ezt, ha előtte gyalogos navigációra használtam, és elfelejtettem visszaállítani. Ilyenkor a sebesség miatt átáll autós navigációra, de a beszéd helyett marad a pittyegés.

(#110278) Yeffy válasza #20749568 (#110276) üzenetére


Yeffy
veterán

nem tudom, lehet. bar a tererovel nem szokott gond lenni, de elkepzelheto...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#110279) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Sziasztok!
Olyan alkalmazast keresnek amivel telefonon latom a notebookom webkamerajanak kepet. Eloben. Letezik ilyen? Igazabol egy skype-al is meg lehetne oldani, de ettol egyszerubbet keresek. Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#110280) macilacus válasza .:Kristian:. (#110279) üzenetére


macilacus
senior tag

Én régen ezzel a programmal oldottam meg :DDD
Lehet vele irányítani komplett az egész gépet telefonról, amikor be van kapcsolva a gép akkor akár ki be kapcsolhatod a mikrofont, a kamerát, vagy futtathatsz, irányíthatsz bármilyen programot a gépről :D

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#110281) tomboy0013 válasza kaciokos (#110277) üzenetére


tomboy0013
veterán

Sosem használom gyalogosan a navit :) Így ez nálam kilőve. De jó látni, hogy nem én vagyok a hülye akkor, pedig már azt hittem én állítok el tudat alatt valamit :D

(#110282) hroberto


hroberto
veterán

Használja valaki az Adhell reklámblokkolót? Jól működik?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#110283) Deck válasza hroberto (#110282) üzenetére


Deck
titán

Tökéletesen!

PS5

(#110284) hroberto válasza Deck (#110283) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi! :R

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#110285) #79335424


#79335424
törölt tag

Szerintetek csak én bénázok? A Telenor MyTV alkalmazásban hogyan lehet eltűntetni a kisablakos lejátszást? A régebbi verziókban, ha a kisablakra böktem, akkor megjelent egy kezelőfelület bezáró, és teljes képernyő ikonokkal. Most viszont semmi sem történik. Csak úgy tudom megállítani a lejátszást, ha kilépek az alkalmazásból.

Update: Megvan! Balra el kell húzni a kisablakot.

[ Szerkesztve ]

(#110286) snooze válasza #79335424 (#110285) üzenetére


snooze
veterán

balra suhintással..

GO Gunners!!!

(#110287) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Milyen app-ot ajánlanátok ami figyeli és menti, majd meg tudja jeleníteni napra lebontva pl a megtett sétát (km-ben) vagy a megtett bicikli távot (km) ben időben...stb.?
És az lenne a tuti ha widget-ként is ki lehetne tenni.
Samsung health ezt mind tudja?

Az plusz jó lenne, ha vissza is tudnám nézni egy térképen mikor merre voltam.

[ Szerkesztve ]

(#110288) Fandango válasza fulton (#110287) üzenetére


Fandango
veterán

(#110289) Viktor0610 válasza fulton (#110287) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a Google Fitet használom. :)

Samsung Galaxy A54

(#110290) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Nyáron Görögország lenne az úticél és Here WeGo gps-t használnék, offline módban.
Próbálom kiismerni az alkalmazást, de Sarti-t megadva célpontnak elkezd "sírni", hogy neki onlüne kapcsolat kell.
Térképek: Magyarország, Szerbia, Bulgária, Macedónia, Görögország a készülékre mentve. Ennek ellenére csak online módban hajlandó megtervezni az utat.

Kérdésem:
Csak a tervezéskor használja az online módot vagy folyamatosan?
Mindenképp offline módban lenne rá szükségem.

Van olyan ingyenes gps program, ami offline módban csak a gps szenzor használatával képes elnavigálni Görögországig?

Válaszotokat előre is Köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#110291) air válasza sebijani1982 (#110290) üzenetére


air
nagyúr

Próbálj ki egy-két OpenStreetMaps térképen alapuló alkalmazást!
Pl. Be on road, OsmAnd, Mapfactor
Vagy most tálaltam egy újat, amit eddig nem ismertem. Nem próbáltam, de ez is OSM alapú. A neve 7 ways navigator.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#110292) #79335424 válasza sebijani1982 (#110290) üzenetére


#79335424
törölt tag

Minek oda navi? A határig anélkül is legurulsz, onnan meg követed a kalamári illatát. :)

(#110293) Jofi81 válasza sebijani1982 (#110290) üzenetére


Jofi81
őstag

Én Horvátországban használtam. Offline akkor működött , ha csak a várost adtam meg célnak, konkrét címhez már kellett neki net.

(#110294) Bozek válasza sebijani1982 (#110290) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg tedd fel a román térképet is, a Google Maps arra is ajánl utat.

(#110295) sbwolf válasza sebijani1982 (#110290) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Ki van pipálva az offline használat.

(#110296) sebijani1982 válasza sbwolf (#110295) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszi! Pont ez lenne a cél. Ezért vannak letöltve a térképek, mégsem tudja megtervezni. Belgrádig el tud navigálni, de Macedóniát már offline módban nem tudja..

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#110297) galuska95 válasza sebijani1982 (#110296) üzenetére


galuska95
aktív tag

próbáld meg úgy, hogy amikor a címet írod be és megtervezi az utat még online vagy, aztán kapcsold ki a wifit, mobilnetet.

(#110298) nfsu17 válasza galuska95 (#110297) üzenetére


nfsu17
veterán

ez nekem már google maps alatt sem működött.
otthon wifin leszedtem egy városnál jóval nagyobb területet, majd biciklire ültem és elmentem a város szélére.
igen, még bőven benne voltam a letöltött határsávban.
aztán egyszer csak már utat sem jelzett ott, ahol voltam.
mobilnetet bekapcsoltam és megjelent az út, meg még azok az utak, amik nem messze voltak.
net nélkül meg olyan volt, mintha út sem lett volna sehol ott.
szóval tesztnek ez jó volt, de élesben sose kéne.

igo viszont elég jó Mo-ra, tegnap is jól jött, szépen ment net nélkül.
samsung tts-el még utcaneveket is bemondja, hogy hova kell fordulni.

(#110299) #79335424 válasza sebijani1982 (#110296) üzenetére


#79335424
törölt tag

A munkám miatt én a másik véglet vagyok, külön célhardvert használok. De, ha ilyen utazásra készülnék, akkor biztosan nem olyan navi alkalmazást választanék, aminél csak alternatív pótlehetőség az offline mód. Nem sajnálnám a pénzt mondjuk egy Sygic -re (bár lehet, hogy egyetlen utazáshoz elég a próbaidőszak is).

(#110300) Gabis válasza #79335424 (#110299) üzenetére


Gabis
őstag

Elég jó akciók is szoktak lenni Sygic-re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.