Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110601) zhata


zhata
senior tag

Chrome böngészőre ismer valaki sötét (fekete) skint?

(#110602) darvinya válasza #79335424 (#110600) üzenetére


darvinya
titán

Gond, ha ekkora a rangod?
Nekem mindig külön gratuláltak erről, mert nem foglalkozok milyen rangom van. :D

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110603) terra052 válasza darvinya (#110598) üzenetére


terra052
őstag

Köszi az infót, akkor erre indulok el, az én töltőm csak QC 9V-ot tud :O

werkmania.hu

(#110604) darvinya válasza terra052 (#110603) üzenetére


darvinya
titán

Akkor az QC1-es, QC2 tud már 12V-ot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110605) Soká


Soká
senior tag

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresnék, amely képes arra, hogy ha hallgatok valamit a mobilon (akár egy dalt, akár a Magyar Rádió Hangtár alkalmazását, stb.) rögzíthessem az éppen futó hangot. jellemzően rövid hangrészletekről van szó, és lehetőleg nem úgy, hogy a hangszóróból kijött hangot rögzítem a beépített mikrofonnal, hanem vonalszinten. (a belső diktafon egyébként is azonnal némít minden alkalmazást, tehát azt ilyen célra nem tudom használni)

Azt sem tudom, miként keressek rá ilyen funkcióra, mert a recorder applikációk jellemzően diktafon vagy telefonbeszélgetésre vannak kitalálva.

Köszönöm a segítséget!

Annyi nehezítés még van a dologban, hogy root nélküli megoldás kellene és az is előny, ha nem fizetős. Egy Redmi3-as telefonról van szó, amin MIUI fut.

(#110606) mtibee2


mtibee2
tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan médialejátszót, ami képes pendrájvról (OTG) filmet lejátszani úgy, hogy ki lehessen választani a hangsávot, és a feliratot? (A gyári Videó alkalmazással akadoznak a filmek, a Fotók alkalmazással pedig sem hangsávot, sem feliratot nem lehet választani. Sem a VLC, sem az MXPlayer, sem a BSPlayer nem hajlandó pendrájvról filmet lejátszani, hiába adtam meg nekik minden engedélyt...)

Köszi:
M. Tibor

(#110607) Bozek válasza mtibee2 (#110606) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fura, nekem az MX Player simán viszi OTG-s eszközről a filmeket. Nemcsak pendrive-ról, hanem külső vinyóról is.

Biztos minden engedély adott? Bár a lejátszáshoz elég, ha olvasni tudja, szóval ez nem lehet probléma.

(#110608) punky10 válasza mtibee2 (#110606) üzenetére


punky10
addikt

MpLayer nálam is játszik mindenféle küldő meghajtóról.
Nálad lehet valami hiba.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#110609) mtibee2


mtibee2
tag

Ha már ajánlottátok, kipróbáltam az MX Playert, hogy működik-e, megadtam neki a kért tárhelyhozzáférési engedélyt, de nem igazán akarta az igazságot. Kerestem az alkalmazáson belül, hogy látja-e a pendrájvot, de semmit nem találtam. Aztán megpróbáltam a gyári fájlkezelőből elindítani a fájlt, de azt a hibaüzenetet kaptam, hogy a fájl nem játszható le. Aztán nekiálltam kutakodni a rendszer beállításai között, és találtam egy olyan bejegyzést, ahol kilistáz az Android minden tárhelyet. Itt rámentem az USB-meghajtóra, majd meglepetésemre egy másik fajta fájlkezelő jelent meg. Érdekes módon innen indítva elindult a lejátszás. Hogy a többi próbálkozásom miért volt hiába való, nem tudom, a lényeg, hogy működik, még ha egy kicsit bonyolult is így elindítani a lejátszást. Nálatok látszik a programon belül a csatlakoztatott háttértár? Milyen fájlkezelőt használtok?

Ja, és köszönöm a válaszokat!

(#110610) Bozek válasza mtibee2 (#110609) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha hozzáadod mappaként, akkor elvileg látszani fog. De én fájlkezelőből indítom, a Solid Explorer-t használom, mert eddig az jött be a legjobban.

(#110611) scream24


scream24
senior tag

Üdv. Tudnàtok ajànlani valami jó német oktató profit. Olyasmi lenne jó, mint angolra a Duolingo. Köszönöm!

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#110612) punky10 válasza mtibee2 (#110609) üzenetére


punky10
addikt

Most nincs nálam pendrive, ha hazaérek, kipróbálom.Bár én is fájlkezelőből nyitom meg a filmekhez, én a TotalCommandert használom.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#110613) kaciokos válasza scream24 (#110611) üzenetére


kaciokos
őstag

Duolingo van német tanulásra is, az nem jó?

(#110614) Rigormortiis válasza kaciokos (#110613) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A doulingo csak angolul tanit nemetre.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#110615) scream24 válasza Rigormortiis (#110614) üzenetére


scream24
senior tag

Így van sajnos.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#110616) Black_Raven válasza mtibee2 (#110609) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én is TC-t használok. De VLC simán látja mindegyik tárhelyet, USBOTG-t is, és simán lejátsza a filmeket, fájlkezelő sem kell.Itt a VLC láthatod[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#110617) atillaahun válasza #79335424 (#110599) üzenetére


atillaahun
veterán

Eddig jól viszi, köszi szépen! :)

(#110618) Krill77


Krill77
őstag

Nyilt wifire valami titkosító vagy legalább valami védő app? Köszi

(#110619) sebijani1982 válasza Krill77 (#110618) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Miért kell app?
Routeren Mac cím szűrés vagy egy WPA2 jelszó.
Mac cím szűrést csak egyszer kell beállítani. Akár Fix IP címkiosztással.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#110620) air válasza sebijani1982 (#110619) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem az övé a router, hanem magát akarja védeni nyitott wifin.

(#110618) Krill77
Megbízható VPN szolgáltatást érdemes használni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#110621) daara


daara
aktív tag

Sziasztok!

Wifi jelszavak lementésére keresek valami alkalmazást ami root nélkül is megy mert a nem rootolt telefonomrol kéne rootra átvinni vagy esetleg root is szóba jöhet csak a titanium back up nem. :F :U

(#110622) fery02


fery02
addikt

Ha telepítve van a Banggood app, akkor hogyan lehet azt megoldani, hogy böngészőből akármilyen banggood-os linkre bökve, az csak is mindig böngészőben nyíljon meg?
Törölni nem szeretném az app-ot, mert egyebekre meg használom, csak azt nem akarom, hogy bele irányítson mindig a böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#110623) sebijani1982 válasza air (#110620) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Valóban, félreértettem elnézést!!!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#110624) beg válasza daara (#110621) üzenetére


beg
veterán

Csak root módszer van, itt megtalálod a fájlt:
/data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf

Szorgalmi feladat elegánsan txt-be exportálni a sallangok nélkül terminal emulator alól:
cat /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf | egrep '(ssid|psk)' > /mnt/sdcard/wifibackup.txt

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110625) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

6-os droid alatt Note 4-en az akkumulátor használatnál látszott nemcsak az, hogy a wifi használat vagy az ébrenlét mikor volt aktív, hanem folyamatosan mutatta a "mobilhálózat térereje" soron, hogy épp mit nyújt(-ott) a szolgáltató.

7-es alatt ezt kivették - már nem Note 4-em van - így érdekelne, hogy tudtok-e olyan alkalmazást, ami mutatná ezt az információt? :F (nem cellainfó kell, mert a dBm értékekkel nem megyek semmire.)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#110626) mtibee2 válasza Black_Raven (#110616) üzenetére


mtibee2
tag

Az enyém nem látja csak a belső memóriát, meg az SD kártyát. Valami Androidos hiba lehet, mert csak a gyárilag telepített appok látják a pendrájvot, de lejátszani is csak kerülőúton tudom a fájlokat...

Köszönöm, hogy időt szakítottál a válaszra!

(#110627) Ryder62 válasza mtibee2 (#110626) üzenetére


Ryder62
őstag

Hi,

Képeket tudok valahogy titkosítani? Van erre megoldás?

(#110628) beg válasza Ryder62 (#110627) üzenetére


beg
veterán

Private Photo Vault

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110629) mtibee2 válasza Ryder62 (#110627) üzenetére


mtibee2
tag

A Beállítások->Általános->Biztonság->Telefon titkosítása menüben elvileg lehet, de ez mindent titkosít a telefonon. Ez 6-os Android alatt van, de nem biztos, hogy mindegyik készüléken.

(#110630) kovisoft válasza beg (#110628) üzenetére


kovisoft
őstag

Ez titkosítja is a képeket vagy csak elrejti őket?

(#110631) beg válasza kovisoft (#110630) üzenetére


beg
veterán

Elrejti és csak kód után jutsz hozzájuk (a leírása alapján, nem használom)

Locking your private photos and videos is easy with Private Photo Vault:
1) Setup account and create new pin
2) Go into the first photo album already created for you
3) Hit the plus button to hide pics. These photos will be removed from you gallery and locked into Private Photo Vault.
4) Now you have a private photo gallery that only you can view.

De ha elárulod hogy lehet képet titkosítani, érdekel :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110632) HREH válasza fery02 (#110622) üzenetére


HREH
senior tag

Beállítások > Alkalmazások > Banggood > Megnyitás alapértelmezés szerint > Alapértelmezések törlése, ill. a támogatott linkek megnyitását állítsd arra, hogy 'nem nyitja meg'

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#110633) kovisoft válasza beg (#110631) üzenetére


kovisoft
őstag

Igen, ezen az oldalon a csávó az iOS verzióban előkotorta az elrejtett képeket jelszó nélkül.

Valószínűleg van kimondottan képekre (galériára) kihegyezett titkosító app is, de én ilyet nem ismerek. Amit ismerek és használok, az az EDS Lite, ami tetszőlege fájt titkosít egy titkosított konténerben, ahhoz hasonlóan, ahogy a TrueCrypt működik PC-n (sőt ha jól tudom, meg is tud nyitni PC-s TrueCrypt konténer fájlt). A Lite verziót régóta nem frissítették, nem is tudom, hogy megy-e a legújabb Android verziókon, a fizetőst viszont rendszeresen frissítik.

(#110634) darvinya válasza MrCsiT (#110625) üzenetére


darvinya
titán

Tap a diagramra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110635) Bozek válasza beg (#110631) üzenetére


Bozek
nagyúr

"De ha elárulod hogy lehet képet titkosítani, érdekel"

Betömöríted jelszóval. Aztán egy másik jelszóval megint. :) Amúgy megoldható lenne rá program is, nem olyan nehéz mondjuk Vigenère-rejtjellel kódolni.

(#110633) kovisoft: Csak az EDS-nél nem a kép van titkosítva, hanem a konténer. Ez olyan, mint egy páncélszekrény, ott sem a benne lévő iratok vannak titkosítva. Egyébként jó cucc, de engem zavar, hogy nem olyan, mint a TrueCrypt, hogy bármivel eléred a titkosított konténert, ha tudod a jelszót. Persze elvileg rootolt készüléken be lehet mountolni.

[ Szerkesztve ]

(#110636) Zola007


Zola007
veterán

Androidra (4.1) keresek ingyenes time-management és register szoftvert, amivel egyes teendők/munkák idejét tudom tervezni, mérni, a mért időt rögzíteni, táblázatba vagy grafikonná rendezni
Paymo-t ajánlották, de 15 nap után fizetős

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110637) kovisoft válasza Bozek (#110635) üzenetére


kovisoft
őstag

Ahogy írod, rootolt készüléken fel lehet mountolni a titkosított konténert, és akkor közvelenül innen lehet használni a fájlokat. Nekem sajnos rootolatlan céges Samsungom van, úgyhogy ez nálam nem opció. Attól viszont még, hogy a fájl egy titkosított konténerben van, ténylegesen maga a fájl is titkosítva van eltárolva, pont úgy, mint a jelszavazott tömörített fájlos példád esetében. Nincsenek ott a fájl eredeti bájtjai a telefonon jelszó nélkül elérhető módon.

(#110638) beg válasza Bozek (#110635) üzenetére


beg
veterán

Nem egyszerűbb olyan képeket készíteni, amivel nem tudnak téged később zsarolni? :D
Nekem vihetik a cicás/kutyás/természetképes/családos szülinapos fotóimat a hakkermanok.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110639) punky10 válasza mtibee2 (#110626) üzenetére


punky10
addikt

MxPlayerben:
Beállítások/lista/itt a scannelés alatt a mappák menü,és itt kiválasztom a felső 3-at(mnt,storage,emulated)hozzáadom,és kereshetek bárhol...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#110640) atillaahun válasza beg (#110624) üzenetére


atillaahun
veterán

Egy adb pull/push -al is ki lehet nyerni/visszarakni azt a wifi-s fájlt root nélkül, nem?

(#110641) hati válasza atillaahun (#110640) üzenetére


hati
addikt

Adb-n keresztül sincs magasabb jogod, mint általában. Ha vmihez root kell, akkor adb-n keresztül is kell.

(#110642) mtibee2 válasza punky10 (#110639) üzenetére


mtibee2
tag

Én is beállítottam ezeket, de továbbra sem látom a pendrájvot. Valami Android bug lehet... Még jó, hogy kerülőúton már meg tudom nyitni a filmeket.

Mindenesetre köszönöm a tippet!

(#110643) Bozek


Bozek
nagyúr

(#110644) beg válasza atillaahun (#110640) üzenetére


beg
veterán

Úgy van ahogy írták, de esetleg azt meg lehet próbálni, hogy recovery módban csatlakoztatva kihúzni adb pull-al.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110645) atillaahun válasza hati (#110641) üzenetére


atillaahun
veterán

De az ADB bootloader módban fér hozzá a telefon partícióihoz kívülről, akkor még nem is fut a rendszer, ő nem látja, hogy root-olva van vagy sincs, mindegy neki.

(#110644) beg
Ezt írtam én is. :)

(#110646) hati
Nah látod ezt nem tudom, én még csak Nexus-okon próbáltam, ott meg azt hiszem alapból nyitva van.
Viszont akkor jó lehet még talán a recovery mód is, amit a kolléga írt.

[ Szerkesztve ]

(#110646) hati válasza atillaahun (#110645) üzenetére


hati
addikt

Zárt bl-nél is?

(#110647) daara


daara
aktív tag

Custom rom-ban tudtok olyan alkalmazást akár xposed akár más módszerrel animáció megváltoztatását?
Pl:amikor feljön a billentyű és a menüben?

:)

(#110648) @


@
csendes tag

Sziasztok!
Javasoljatok már olyan android kamera alkalmazást amelyik tudja azt,hogy a képre kiírja a dátumot és időt mert én nem találok ilyet.
Volt 1 ilyen az lgCamera apk de azt már nem fejlesztik és nincs is a play áruházban.
Nem baj ha fizetős az apk.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"Ha minden ésszerű lenne a földön, akkor nem történne semmi." by @

(#110649) Wasquez


Wasquez
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy miért csinálja azt a telefonom, hogy ha a belső memóriájából szeretnék az SD kártyára kimásolni valamit és ezt számítógépen keresztül csinálom, akkor se könyvtárat nem tudok átnevezni, se belemásolni nem tudok!? Az új mappa létrejön, de ha megpróbálom átnevezni, akkor is, vagy ha elkezdek belemásolni, akkor is csak a kék kör kezd el tekeregni.

Próbáltam másolgatni es fileexplorer segítségével és ott a másolás előtt kérte, hogy adjam meg a gyökér mappát a másoláshoz, és itt ha kitallóztam, ahová másolni akartam, akkor ment a másolás. Saját file kezelővel is működik, kérdés nélkül. Csak a pc esetén fekszik meg.

Mi lehet ez, valami jogosultság hiányzik?

PC

(#110650) tomy86 válasza @ (#110648) üzenetére


tomy86
addikt

Camera Zoom FX (legalábbis a pro verzió) tudja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.