Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110101) batai15


batai15
félisten

Viszont olyan gondom van a pixel phone proval hogy hiába be van pipálva az értesítés kezelése, ha appbol rá megyek ha nem volt nem fogadott hívás, nem törli. Egyedül a true phone hibátlan minden telefonon, de igazából elég gagyi a kinézete. Erre nincs valami megoldás erre?
ExDialer meg nem tudja a dual simet

[ Szerkesztve ]

(#110102) aelod


aelod
veterán

Használ valaki közületek picsartot?

Ha megszerkesztek egy képet régebbi verziókban volt, olyan dunkció, hogy csak sima mentés. Most csak olyan van, hogy save&share. De nem akarom megosztani az összes szerkesztett képem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110103) beg válasza aelod (#110102) üzenetére


beg
veterán

Juj de csúnyán beszélsz :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110104) macilacus válasza batai15 (#110101) üzenetére


macilacus
senior tag

Nekem is PixelPhone Pro van fent és engedi törölni csak rákérdez biztosan akarom :DDD
Ha a telefon rootolt akkor ennek az appnak a telepítésével lehet törölni PixelPhoneból.
Amúgy az én telefonom nem rootolt és 6.0-ás android van rajta és lehet, hogy a 6.0 miatt engedi :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#110105) Probert75


Probert75
addikt

Sziasztok!
Egy barátom látott a tecsóban egy arab csajszit, akinek a telóján volt valami olyan fordító program, amibe begépelte a szöveget, majd az lefordítva felolvasta a boltos csajnak, hogy mit szeretne. Ilyen progi létezik?
Német-Magyar kellene, ha van. Vagy valamilyen ingyenes alternatíva, ami mondatokat értelmesen fordít neki oda-vissza.
Előre is köszönöm!

(#110106) sbwolf válasza Probert75 (#110105) üzenetére


sbwolf
aktív tag

A google fordító.

(#110107) Viktor0610 válasza aelod (#110102) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben erről a PicsArt-ról van szó, ebben nálam van sima letöltés opció.
A Send fejlécű oldalon a Gallery lehetőséggel csak lementi, nem osztaja meg. :)

Samsung Galaxy A54

(#110108) aelod válasza Viktor0610 (#110107) üzenetére


aelod
veterán

Igen ez lesz.
Én nem találom baszki :DDD :B

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110109) batai15 válasza macilacus (#110104) üzenetére


batai15
félisten

Rootolva van, le is töltöttem, de nem találom az alkalmazás listába.

(#110110) Viktor0610 válasza aelod (#110108) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbából egy képet elkezdtem szerkeszteni vele.
Miután végeztem, a kijelző jobb felső sarkán van egy jobbra mutató nyíl, majd az dob a Send fejléces oldalra, ahol van a Gallery opció.
Így megvan? :D

Samsung Galaxy A54

(#110111) aelod válasza Viktor0610 (#110110) üzenetére


aelod
veterán

:F

Qrvanagy láma vagyok...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110112) PistiSan válasza macilacus (#110104) üzenetére


PistiSan
addikt

(#110113) Bozek válasza Probert75 (#110105) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én a Vocre Translate-et ismerem, de ahogy írták, elvileg a Google Fordító is tud ilyent.

(#110114) Probert75 válasza sbwolf (#110106) üzenetére


Probert75
addikt

és (#110113) Bozek köszönöm! :R

(#110115) macilacus válasza batai15 (#110109) üzenetére


macilacus
senior tag

Nekem ott van közvetlenül a PixelPhone előtt :DDD

Amúgy ha feltelepítetted nem kell elindítani, csak onnét tudod, hogy műkszik, hogy tudsz a PixelPhone-on belül törölni a híváslistából bármit

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#110116) Viktor0610 válasza aelod (#110111) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam teljesen máshogy néz ki az oldal.
Imádom az Androidot. :D

Szerintem a lefelé mutató nyíl lesz nálad -a Dropbox ikonja felett. :)

Samsung Galaxy A54

(#110117) aelod válasza Viktor0610 (#110116) üzenetére


aelod
veterán

Melyik verzió van fent neked? Nekem a 7.9.3
Ha rámegyek save&share van csak...
Minden egyes frissítéssel szarabb lesz lassan minden komolyan mondom...

szerk:

Baszki ki kellett jelentkezni az accountból és így előjött a gallery mentés is...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110118) macilacus válasza PistiSan (#110112) üzenetére


macilacus
senior tag

Te melyik országban élsz :F

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#110119) Viktor0610 válasza aelod (#110117) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A legfrissebb playes, nem vagyok benne a bétában. :)

A Save and Share után katt a SAVE PRIVATE lehetőségre, azután lesz gondolom gombod a lefele mutató nyillal.

Örülök, hogy megoldódott, bár nekem működött accountba belépve is. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#110120) batai15 válasza macilacus (#110115) üzenetére


batai15
félisten

Meg nézem kösz

(#110121) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

Tud vki olyan naptár appot, amiben (lehetőleg widgettel) minél kevesebb kattintással tudok egy most megtörtént eseményt rögzítetni? Pl mondjuk, h minden sör után be akarom jegyezni, h ittam egyet, így később vissza tudom nézni, mikor mennyit ittam... A legjobb az lenne, h rányomok a sör widgetre és az feldob egy formot, ahol ki van töltve, h esemény: sör, idő: aktuális idő és csak jóvá kell hagyni és annyi.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#110122) #79335424 válasza Bozek (#110113) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálad működik? Pont ma akartam használni, erre megnyitáskor dobott egy ablakot, vmi új verzió frissítésről. Az OK -ra bökve megnyílik a Play, de ott nincs semmilyen frissítés, csak megnyítás, meg eltávolítás. A megnyitásnál visszadob az alkalmazásba, és az egész kezdődik előlről. Eltávolítás, és újratelepítés után ugyanez a szitu. Imádom az ilyet. Fordítást szeretnék, nem pedig ilyen köröket futkosni vele.

(#110123) PistiSan válasza macilacus (#110118) üzenetére


PistiSan
addikt

Magyarországon, a whatismyip szerint is.

City: Budapest
State: Budapest
Country: HU
ISP: Republic of Hungary

Fura hiba.... majd meg nézem "nem céges" internetről is.

(#110124) Dolphine válasza macilacus (#110118) üzenetére


Dolphine
addikt

Bocsánat, hogy beleszólok, de nálam is azt írja ki, mint a kollégánál. Sajnos az Ön országában ez a tartalom még nem érhető el a Google Playen.
Az IP cím szerint Kecskeméten vagyok.
Nem lehet, hogy a Telekom hálózat a ludas? Mert én azon vagyok, bár lehet, hogy ez hülyeség....

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#110125) macilacus válasza PistiSan (#110123) üzenetére


macilacus
senior tag

Megnéztem olyan böngészőből ahol nem vagyok bejelentkezve a playra és onnét nekem is ismeretlen :F
Ez nagyon érdekes, nálam a playra bejelentkezve valószínűleg azért látszik mert fel van telepítve a telefonomra. Három éve használom a PixelPhone Prot és vele együtt a PP Plugin – Missed callst is mind a kettőt a magyar playról vettem meg illetve szedtem le. A PP Plugin – Missed callsnál mint a képen is látszik még a leírás is magyar nekem. Mondjuk amióta androidot használok minden appot elmentek frissítés előtt és ha újra kell raknom a telefon a mentésekből dolgozok. Bocsi mindenkitől akit esetleg így félrevezettem.

Most direkt leszedtem a telefonról, és megpróbáltam és nekem így is megtalálja a linkről a playon, valószínüleg megjegyezte, hogy volt már telepítve a felhasználónevem alól és ezért.

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#110126) Dolphine válasza macilacus (#110125) üzenetére


Dolphine
addikt

Böngészőbe be vagyok jelentkezve és nem látja, sőt a telefonon a Play sem látja, pedig direkt kipróbáltam. Sőt! A gyártó további appjai között sem szerepel! :Y

Nem használsz véletlenül Proxy kiszolgálót, vagy valamit?

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#110127) macilacus válasza Dolphine (#110126) üzenetére


macilacus
senior tag

Mint az előbb is írtam, a play valószínűleg megjegyezte, hogy volt már telepítve a felhasználó nevemmel és azért látom ha be vagyok jelentkezve a playra, ha nem vagyok bejelentkezve én sem látom :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#110128) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Van olyan app, ami előhozza a térképet, mint a Google maps, és be tudok "jelentkezni" onnan ahol épp vagyok, és később vissza tudom nézni

Hasonló mint Facebookon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#110129) Dolphine válasza macilacus (#110127) üzenetére


Dolphine
addikt

Értem! :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#110130) kuksa90 válasza macilacus (#110127) üzenetére


kuksa90
őstag

Bocs, hogy belevau...
Az nem lehet, hogy a pro verzió alapból tartalmazza a plugint? Abból gondolom, hogy majd' egy éve vettem meg a PP-t, és tuti, hogy semmilyen "missed call"-t nem telepítettem. Ennek ellenére simán enged beletörölgetni a hívástörténetbe... (root van) A linked nekem azt mutatja, hogy telepítve. :F

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#110131) Bozek válasza #79335424 (#110122) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jogos. Az utóbbi időben nem használtam, úgyhogy nem érzékeltem ezt a hibát. De persze ott van. Nekem mondjuk fel se jön a Play, csak a fogaskeréken kívül semmire sem tudok nyomni.

A kérdezőtől elnézést a félrevezetésért.

[ Szerkesztve ]

(#110132) macilacus válasza kuksa90 (#110130) üzenetére


macilacus
senior tag

Amikor én vettem akkor még külön volt és azóta én mindig felraktam csak úgy megszokásból, mert akkor kellet.
Amúgy azért írtam mert batai15 írta, hogy neki pro van és nem töröl. Én már le is szedtem, mert rájöttem, hogy minek elvégre nincsen root, meg nélküle is töröl :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#110134) punky10 válasza #20749568 (#110133) üzenetére


punky10
addikt

-talán az első béta verzió óta...?
-igen...
:)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#110136) user01 válasza NandorHUN (#110066) üzenetére


user01
aktív tag

Ez pont azt tudja, amit szeretnél: [link]
Telepítés után a második parancsikont is a programok között keresd, ne a widgeteknél!

Én úgy használom, hogy a "kikapcsoló gomb azonnal zár" opció aktív, így azzal bármikor le tudom zárni a mobilt. A parancsikonnal csak a kijelző kapcsol ki, viszont a biztonságnál beállított 30 perc leteltével automatikusan lezáródik a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#110137) Deck


Deck
titán

Frissült párat a Newpipe. A lényegesebb dolgok:

- Támogatja a lejátszásnál és a letöltésnél is az 1080p, 2k és 4k-t (60p is)
- pop up mód
- sötét és fekete téma

[ Szerkesztve ]

PS5

(#110138) zhata


zhata
senior tag

Az utóbbi időben - elképzelhető, hogy a legutóbbi frissítése óta - a Handcent Next Sms nálam többszörözi a bejövő sms-eket. Valaki tapasztalta ezt?

(#110139) #79335424 válasza user01 (#110136) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jól hangzik. Parancsikonos, vagyis meghívható automatizálóból, Launcher -ből is (pl. duplakoppos screen off).

[ Szerkesztve ]

(#110140) Dolphine válasza user01 (#110136) üzenetére


Dolphine
addikt

Mit is csinál ez az app pontosan? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#110141) punky10 válasza Dolphine (#110140) üzenetére


punky10
addikt

Kikapcsolja a kijelzőt, anélkül hogy lezárná.Így egy mozdulattal fel lehet ébreszteni, jobban mondva be lehet kapcsolni a kijelzőt, és nem kell a feloldási procedurán átesni.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#110142) #79335424 válasza user01 (#110136) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyébként sztem ez (is) elég bután van megoldva az Androidban. Nálam az a 30 perc a maximum, utána mindenképpen lezár a teló. C-Locker -rel is csak azt tudtam elérni, amit ezzel az alkalmazással lehet. Sztem úgy lenne jó, ha a lockot végtelenre is lehetne késleltetni, de lenne hozzá aktiváló parancsikon.

[ Szerkesztve ]

(#110143) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!
Kis segítséget kérnék:
GooglePlay-ben miért kell minden egyes program telepítésénél beírnom a jelszót PC-n?
Még ingyenes programoknál is.

Köszi:)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#110144) beg válasza NandorHUN (#110143) üzenetére


beg
veterán

Play beállításánál kapcsold ki.
Bal felső három vonal, beállítások.
Nincs 2 faktoros hitelesítésed bekapcsolva a fiókra?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110145) kaciokos válasza user01 (#110136) üzenetére


kaciokos
őstag

Fúúú, ez nekem is jó lehet az S7 ujjlenyomatos feloldási problémájára, ki is próbálom. :)

(#110146) air válasza kaciokos (#110145) üzenetére


air
nagyúr

Nem fog menni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#110147) NandorHUN válasza beg (#110144) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem csak az van bekapcsolva, hogy fizetésnél kérjen kódot.

Ez a 2 faktoros dolog micsoda?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#110148) beg válasza NandorHUN (#110147) üzenetére


beg
veterán

[link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110149) artiny


artiny
őstag

Letezik olyan fájlkezelo app, amiben a fajlokat ugy tudom atmasolni, egyik mappabol a masikba - hogy ramutatok a mappara,akkor azt attudom huzni egy masikba ?

(#110150) laleeee válasza artiny (#110149) üzenetére


laleeee
őstag

Solid Explorer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.