Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110401) Brandynew válasza ollie (#110391) üzenetére


Brandynew
őstag

Torontóba utazok :)

(#110402) Bozek válasza beg (#110400) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Cerberus egy érdekes állatfaj. A lifetime licence-nél szerintem a fekete rigót vették alapul, mivel 3 év után lejárt. Oké, rendben van, hogy akcióban ingyenesen jutottam hozzá, de akkor is átvertek és nem csak engem.

(#110403) Soockit válasza Brandynew (#110401) üzenetére


Soockit
aktív tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thetransitapp.droid

Offline: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.unimodern.torontobusroutes
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.funforfones.android.ttc
https://play.google.com/store/apps/details?id=opl.textc (Offline Usability (text the TTC for predictions))
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anilvasani.myttc.old (Offline usability)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.circlegate.tt.ezride (Offline)

Érdekes cikk: http://toronto.blog.hu/2010/04/30/tomegkozlekedesi_alapok

Van sok program, ki kell próbálni többet, nem tudom melyik milyen, lehet fenn több is a telefonodon és majd kint meglátod, hogy melyik használható :)

Remélem tudtam segíteni az elindulásban!

[ Szerkesztve ]

(#110404) zeon.hu válasza beg (#110400) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van egy új, Eradoo, nem is rossz.
(Kaptam hozzá promó kódot a fejlesztőtől :) )

#?*@&!

(#110405) S e t h válasza Bozek (#110395) üzenetére


S e t h
nagyúr

Már érdemes volt ma felkelnem, brillírozol ma.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#110406) #00369152


#00369152
törölt tag

Sziasztok!

Xiaomi redmi note 3 SE-re keresnék olyan programot, amelynél dual sim-eknél híváskor különböző simre érkező hívások esetén különböző színű a csengés alatt a háttér.
Létezik ilyen?

Köszi a segítséget!

(#110407) Viktor0610 válasza #00369152 (#110406) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az én Redmi 4 Prime-on alapból tudja ezt.
Beállítások - Hangok és rezgések - Telefon csengőhangja - Kártyánkénti beállítás

Samsung Galaxy A54

(#110408) tonnni1


tonnni1
tag

Sziasztok.

Koinhoz hasonló alkalmazást keresek, ami offline is működik ingyenes és nem kér azonosítást. Nézegettem a play áruházban de nem találtam hasonlót, tudnátok ajánlani?

(#110409) beg válasza Viktor0610 (#110407) üzenetére


beg
veterán

"...különböző színű a csengés alatt a háttér."
:D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110410) Viktor0610 válasza beg (#110409) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó, nem tudok olvasni, na. :DD

Samsung Galaxy A54

(#110411) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Zip Signerrel aláírt Messengert próbáltam telepíteni, de azt írja a telefon, hogy "Apk lett telepítve". A sima V73 simán felmegy, de ott figyel a Play-ben (sajnos).
Fb pedig előre van telepíve az S7 edge sajnos.

Ötlet? Köszi. :R

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#110412) zeon.hu válasza NandorHUN (#110411) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telepítés előtt törölted az alkalmazás gyorsítótárat, adatokat és magát a messengert?

#?*@&!

(#110413) NandorHUN válasza zeon.hu (#110412) üzenetére


NandorHUN
addikt

Persze, töröltem.

Nem lehet, hogy az zavar be, hogy Fb-ot nem lehet törölni?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#110414) Fandango válasza NandorHUN (#110411) üzenetére


Fandango
veterán

Minek kell Zip Signerrel telepíteni?

(#110415) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv!

Nektek már google asszissztens van a telefonotokon? Már mióta várom…

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#110416) NandorHUN válasza Fandango (#110414) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azért, hogy alá legyen íva és ne jelenjen meg a GoogPlay frissítések között.
Engem zavar, hogy sose tudok mindent egyszerre lefrissíteni, vagy automatán hagyni mert Messengert nem akarom frissíteni a SnapChat copy szarkupacra ami lett belőle.

/ Előző Huawei P8-as telómra nem volt feltéve előre a Facebook, mostani S7 Edge-.re fel van, talán épp ezért nem engedi a ZipSignerrel aláírt módosított Messengert feltenni? :F

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#110417) NandorHUN válasza Bozek (#110402) üzenetére


NandorHUN
addikt

De ez nem csak azokat érinti akik ingyen kapták meg? Én kifizettem anno azt a 600 Ft-ot és azóta is vígan használom.
Egyébként az alkalmazás bőven megéri az árát, simán kérhetnének havonta is ennyit. Az évek alatt pedig rengeteget fejlődött - most gondolok a Task-os részére - és gyakorlatilag egyedülálló, hogy mennyire jó - pedig próbáltam több appot is, de közelében nincsenek.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#110418) darvinya válasza NandorHUN (#110416) üzenetére


darvinya
titán

Ki lehet kapcsolni Play app felületén a frissítését, miközben többihez meg be van kapcsolva a frissítés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110419) zeon.hu válasza NandorHUN (#110413) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Passz.
Ha letiltod, az nem segít?
Törléshez root kell.

darvinya: Az automata frissítést lehet tiltani, de a frissítési listában bent marad.
Zipsigner nélkül kerülgethetnék ott 10-12 alkalmazást, hogy véletlenül ne frissítsem.

#?*@&!

(#110420) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! iCloud fiókba, milyen alkalmazással tudnék belépni, Androidos eszközről? Fotókat szeretném megnézni.

(#110421) Viktor0610 válasza pinnacle (#110420) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Böngészőből.
Chrome-ban pl. csak asztali nézettel működik. :)

Samsung Galaxy A54

(#110422) andatti


andatti
senior tag

Előzmény:
Munkahelyi wifim eléggé érdekes, úgy tűnik, alkalmazáson belül /tune in-t használok rádiózni/ is vannak letiltott protokollok, mert mobilnetről, otthoni wifi-ről minden megy, de bent az 50 rádióból csak kb. 10.
Megoldás:
Kinéztem VPN-t az androidos mobilomra /Huawei Y6 Pro/, Vagy 3-at is telepítettem mire az egyik bevált. Turbo VPN a futó nyuszival. /kb. 12h alatt fogyasztott el 1 Gb-ot/
Kérdés:
A fizetős Open VPN mivel tud többet, mint az általam használt Ingyenes Turbo VPN? (Én nem látom át...) Érdemes lenne-e váltani fizetősre? - Esetleg azért is, mert mondjuk böngészni is áttérnék VPN-re. (Pl. Mivel a rádiózás weboldalakról sem ment, illetve valamivel jobb érzés lenne úgy, hogy nem látja senki mit csinálok, bár nincs titkolni valóm, de bosszant a dolog...)

(#110423) air válasza andatti (#110422) üzenetére


air
nagyúr

"nem látja senki mit csinálok"

Csak az, aki a VPN-t szolgáltatja.
Az viszont azt csinál a rajta átcsorgatott adatokkal, amit nem szégyell.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#110424) Zeki válasza andatti (#110422) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az open vpn nekem nem jött be, de a Hotspot Shield annál inkább. Abból egy jó facebook akcióban az 1 évre fizetős van meg.

(#110425) hati válasza air (#110423) üzenetére


hati
addikt

Ill. a VPN szolgáltató és a cél szerver között ugyancsak nincs már titkosítás, kivéve a https oldalakat persze.

[ Szerkesztve ]

(#110426) andatti válasza air (#110423) üzenetére


andatti
senior tag

Ez igaz, de ennyire nem vagyok paranoiás... Face-n is mindent nyilvánosba tolok. Meggondolni mindig előtte kell a dolgokat, mielőtt megtenném... Nekem az a nonszensz, hogy 21. században nem tudok inforádiót, megadance rádiót hallgatni, mert a céges wifin valaki letilotta a protokolljait. Pedig ezek aztán marhára hú de tiltandók... Pfff. (Igaz, a parlamenti adás, meg a BBC Rádió bejön, de ezt hallgatni 24-ben...)

Amúgy, ha nagyon zavarna lehetne bérelt szerver fiókomra rakni cuccost, hogy nekem magamnak legyen VPN-em, itt olvastam valamikor anno egy topicban, de laikusként túl nagy macera lenne és lehet már meg sem találnám... Persze erre meg írhatod, hogy akitől bérlem a szervert az látna mindent...
Ismétlem nincs titkolni valóm, szeretnék normálisan rádiót hallgatni netről, stb.

Régen csináltam weboldalt, annak is bérelni kellett tárhelyet...

(#110427) darvinya válasza zeon.hu (#110419) üzenetére


darvinya
titán

Oké, de mikor rendszerben előre telepítet van, akkor ZipSigner-es app-ot nem tudod telepíteni, mivel nem frissítésként észleli, hanem ugyanazt app-ot akarod feltenni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110428) andatti válasza Zeki (#110424) üzenetére


andatti
senior tag

Köszi. Nem jutott eszembe, pc-n már használtam, igaz nekem ott nem jött be, majd kipróbálom mobilon is. (bár csak az ingyenest tervezem használni akkor is).

(#110429) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Ha jól emlékszem régebben volt olyan lehetőség a chrome-ban, hogy a facebook push értesítéseket jelezze. Ez még benne van? Ha igen akkor hol találom?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110430) kaciokos válasza andatti (#110426) üzenetére


kaciokos
őstag

"Nekem az a nonszensz, hogy 21. században nem tudok inforádiót, megadance rádiót hallgatni, mert a céges wifin valaki letilotta a protokolljait."

Nem tudom, mekkora cégnél dolgozol, de nagyobb cégek jóval magasabb rendelkezésre állású vonalakat használnak, mint te otthon (vagy akár a kis cégek), ami jóval drágább is, ezért nem szeretik, ha a sávszélességet a Megadance foglalja a céges adatok helyett, ez valahol érthető.

Más nézőpontból nézve nonszensz, hogy a 21. században nem veszel elég mobilnetet, ahol tolhatod a netrádiót. :)

(#110431) Frawly válasza Frawly (#110337) üzenetére


Frawly
veterán

Nekifutok még egyszer. Lock screen appból melyik a legjobb? Ha nincs normális ingyenesben, akkor fizetősök közül mit érdemes használni?

(#110432) beg válasza Frawly (#110431) üzenetére


beg
veterán

C Locker Pro például.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110433) SLYM


SLYM
veterán

Sziasztok!

Nem tudom a telefonomat (meizu m2 note) rácsatlakoztatni PC-re USB-ről. Eddig minden faszán működött, most meg semmi (ismeretlen USB-eszköz) ezt írja ki. Mi a megoldás? Köszi.

(#110434) ollie válasza SLYM (#110433) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Másik USB port? Másik USB kábel? A telefon driverek eltávolítása eszközkezelőből, majd a telefon újradugása (khmm...) a PC-be? Ezek megvoltak?

Ez amúgy off topik itt.

***

(#110435) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Tudnátok ajánlani egy megbízható widgettel rendelkező adatforgalom számlálót?

(#110436) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!

Párom keres olyan ébresztő progit, ami:
-több ébresztőt állít be, mert nehezen ébred, viszont, ha felébred, akkor a következőket ne kelljen kikapcsolnia, este pedig visszakapcsolni őket. Tehát a hátralévő ébresztéssel ne kelljen foglalkozni, viszont kövi nap újra ébresszen,
-tudja a hangosodó ébresztést,
-valami "nehezítés" (pl:matek példa) lekapcsoláshoz/szundihoz.

Az első és a második pont a fontos, a 3. annyira nem. :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#110437) tibbike01 válasza retesz147 (#110436) üzenetére


tibbike01
őstag

Én a pocketbell-t használom rádiós ébresztéssel. Tudja amiket írtál.

(#110438) Soockit válasza retesz147 (#110436) üzenetére


Soockit
aktív tag

Szerintem a legjobb ébresztő óra: AMDroid

Magyar fejlesztő, ha van ötleted, kívánságod akkor lehet neki írni és válaszol is és ha egyetért akkor bele is rakja, volt amit korábban jeleztem neki.
Rengeteg nehezítési lehetőség, akár azébresztő kikapcsolásához, akár szundihoz, de a legjobb az amikor egy idő után visszakérdez, hogy felébredtél, és ha nem nyomsz rá, akkor újra ébreszt, tehát nincs véletlen kinyomás! :C :C :C :Y :Y :Y

(#110439) retesz147 válasza Soockit (#110438) üzenetére


retesz147
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek!

AMdroidot 2 napja próbálgatom, de az első pontomot nem teljesíti és párom most olyat keresne, ha létezik. De minden másban szuper!

Én vagyok a teszter, ő már csak felhasználó, ha megfelel. :)

Xiaomi 13 eu dev...

(#110440) Viktor0610 válasza retesz147 (#110439) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én erre egy ébresztést plusz a szundit szoktam használni. Az nem megoldás?

Samsung Galaxy A54

(#110441) #79335424 válasza retesz147 (#110439) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nézd meg a Sleep as Androidot! MiniPC -n használom. A többszörös ébresztést biztosan tudja, de most nem tudom megnézni, hogy megfelel -e az összes elvárásodnak, mert nem vagyok gépközelben. A pro verziója Tasker beépülő, tehát, ha valamit nem tudna önmagában, azt Tasker -ben (vagy, E-Robotban) is le lehet programozni.

[ Szerkesztve ]

(#110442) Doki16


Doki16
addikt

Van egy, magyar fejlesztésű szenzor tesztelő alkalmazás amit régen használtam. Kellene most is, de egyszerűen nem jut az eszembe. Van valakinek ötlete? :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#110443) Viktor0610 válasza Doki16 (#110442) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elixir 2.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#110444) Doki16 válasza Viktor0610 (#110443) üzenetére


Doki16
addikt

Azaz, köszönöm szépen :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#110445) retesz147


retesz147
addikt

Köszönöm mindenkinek az ébresztőre adott javaslatokat! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#110446) #79335424


#79335424
törölt tag

Szivat az új telóm, és a topikjában nem jött help. Találkozott már vki olyan Androidos telóval, aminek a névjegykezelőjében nincs helyi (eszköz) tárolási lehetőség? A régi telómon mentettem egy Vcardot, áthoztam, fájlkezelőben ráböktem, és már be is importálta. Megnyitottam a névjegyzéket. Az előző telóméhoz képest kicsit olyan bugyuta, materialos, de lesz...om, használni akarom, nem gyönyörködni benne. Lényeg, hogy benne vannak a névjegyeim. De, ha most rábökök a hozzáadás gombra, akkor dob egy ablakot, hogy névjegy szinkronizálása az X fiókkal. Mivaaan? Semmilyen szinkront nem akarok, a fiókbeállításokban is ki van kapcsolva ez a funkció. A telóban viszont nem találok más lehetőséget. Találkoztam már ilyennel phone framework nélküli eszközökön (miniPC -n, és Tabon), de telón még nem. Azok az eszközök viszont a Vcardot sem tudták importálni "nincs alkalmazás a művelethez" hibaüzenettel. Ez viszont beolvasta, ott vannak a névjegyeim. De hova rakta, és miért nem tudok ott hozzáadni? Kéne ehhez vmi külsős névjegykezelő?

(#110447) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! hogyan lehetne megoldani a következőt :
Ugye alapból a lockscreen nem képes elfordulni, vagyis landscape módba váltani.
Cél az lenne hogy valami parancsal , mikor autós tartóba rakom , akkor elforduljon, majd ha már nincs az effajta autós módra szükség , akkor ne forduljon el.
Előre is köszi! Esetleg ha egy jól konfigolható autós mód appot mondanátok, lehet az is jó.

(#110448) darvinya válasza #79335424 (#110446) üzenetére


darvinya
titán

Megjelenítés/Telefonban lévő beállításaiban nincs ilyen lehetőség.

Bár mondjuk szinkron felhőbe jobb, mint VCard megoldása.
Mert csak 1x legyen rosszul kiírva, és onnéttól kezdve elveszett a névjegyek.
Ha nincs már meg kimentő eszköz, bár újbóli mentés sem lesz jó, de van papír és ceruza. :)

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110449) andatti válasza kaciokos (#110430) üzenetére


andatti
senior tag

Bocs, lehet, hogy nem voltam érthető...
Szóval:
Kossuth, Petőfi, Parlament, BBC rádió simán jön, az nem baj, ha foglalja a sávszélt... Inforádió, MegaDance és egyéb adók (pl. keresztény adók) meg igen?
10-12h alatt csorgott le fél Gb adat, ennyi forgalmat generáltak a tiltott rádiók, az asztán marhára fogja a sávszélt...
1ébként a "vendég" wifi-t használom, /teszt szerint 16-20 megabit/s a sebesség,/ tehát nem is zavarhatom a céges adatforgalmat.
Ismerősöm tőzsdézik, neki csak rádiózásból kijön 30-50 Gb havonta, az meg már mobilnetben a felső sáv...
Nekem is van korlátlan mobilnetem, /42 megabites/ de otthonra, mert olyan helyen lakom, hogy Dsl-t nem hoznak. Sőt, van mobiltv is, de az az adatforgalom ingyenes...
Szóval havi 20 ezren felül nincs kedvem még többet fizetni, hogy korlátlanul (bármit és bármennyit) rádiózhassak bárhol...

[ Szerkesztve ]

(#110450) #79335424 válasza darvinya (#110448) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mindíg így csináltam,és eddig még soha nem volt vele probléma. Az importálás most is csont nélkül megvolt, csak amikor manuálisan akarok felvinni egy új névjegyet, akkor dobja ezt az ablakot. Kedves gesztus a Google -től, hogy lehetőséget ad arra, hogy a szerverén keresztül tartsam szinkronban a névjegyeimet, de ez ne legyen már kötelező! Van nekem saját szerverem, amiben jobban bízok, mert a Google -éval ellentétben, ezen pontosan tudom, hogy mi történik a névjegyeimmel. Eddig minden telóm rootolt volt, és ha van root, akkor vannak alternatívák is. Pl. Tibi is tudja menteni, ha jól emlékszem, akkor XML -ben. Vagy, ott a közvetlen lehetőség:
/data/data/com.android.providers.contacts/databases/contacts2.db
Betallózom Foldersync -be, beállítom a gyakoriságot, és tolja fel a szerveremre. Soha nem veszett még el névjegyem, nem duplikálódott, nem kavarodtak össze, és ha a telón akarok keresni, akkor nem jelennek meg olyan találatok, amik nincsenek a telón.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.