Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110801) Hipnotic válasza SharpSA (#110797) üzenetére


Hipnotic
tag

Írtam nekik és azt válaszolták, ebben a hónapban jön egy frissítés, amelyben már benne lesz az ujjlenyomat olvasás.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#110802) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Tudnátok ajánlani programot, amivel be lehet saccolni egy viszonylag régi akkumulátor tényleges kapacitását (ha nem is olyan pontosan/megbízhatóan, mint egy külön "okos" töltővel) a telefon által visszajelzett pillanatnyi [mA] fogyasztás történetből?

Sok olyat találtam, ami kiír nekem egy [mA] értéket, hogy mennyi a pillanatnyi fogyasztás/töltés, de valahogy egyre sem akadtam rá, ami ezt vagy elnaplózná nekem szép sűrűn (hogy pl. MS Excel-ben használjam), vagy még jobb, ha ő maga számítaná ki ebből, hogy pl. 100%-os töltésről indulva (és a praktikusan valamivel szándékosan gyorsan merítve, de azt megoldom én kézileg, ha kell másik programmal) mennyit mér, hogy hány [mAh] jött ki az akkuból (és ami kevésbé érdekel, hogy mennyi ment vissza 0% közéből 100%-ra töltéskor). Mert ha bármennyire hiteles a [mA] érték, akkor csak folytonosan össze kell szorozni a kettőt (avagy integrálni időben a [t]-[mA] görbét) és meglenne a [mAh] (legalább saccra).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#110803) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok, meg lehet oldani, hogy google keep-ben ha egy megosztott jegyzetbe valaki más írogat akkor jelezze nekem? Bevásárló listáról lenne szó... :P

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#110804) PistiSan válasza oszi666 (#110803) üzenetére


PistiSan
addikt

Ja, alapból tudja ezt, asszonnyal így csinálunk közös bevásárló listákat.
Megosztod vele, majd csináljátok mindketten ami tetszik.

(#110805) Soockit válasza janos666 (#110802) üzenetére


Soockit
aktív tag

Accu​Battery

Emlékeim szerint tudja

(#110806) janos666 válasza Soockit (#110805) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kösz. :R
Ezt már nézegettem, és tényleg csinál valami hasonlót, csak nekem úgy tűnik a leírásából, hogy elsősorban ahhoz ragaszkodik, hogy mérje mennyi áramot vesz fel töltéskor az akkumulátor, mintsem hogy mennyit képes kiadni magából töltés után, ami azért elég fura hozzáállás (igaz Li-ion aksikkal nincs ilyen tapasztalatom, de a NiMh-k ceruza-akksikba mindig bele tudok még pumpálni a névleges kapacitáshoz közeli áramot még akkor is, ha leadni a felét sem tudja már, illetve sok eszköz nem is érzékeli, mert azonnal a esik a feszültsége, amint terhelné, szóval teljesen tropára van már menve...).
De végül az utolsó fülön megtaláltam azt is, ami érdekel (használni viszont nem tudom úgy, ahogy szerettem volna, mert folyton lekapcsolgat a telefon, ha ~50% alá meríteném, aztán ha visszakapcsolom random %-ot ír ki ~0 helyett, akár visszaáll 50-re 10-ről háromszor is, stb -> szóval lehet hogy nem is az akksi, hanem a telefon a kuka...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#110807) tonyqa23 válasza intensa_man (#110800) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Én úgy szoktam, hogy a beállítások/alkalmazások közt kikeresem az appot, kényszerített leállítás, és mielőtt törölném, először adatok törlése. Utána törlöm az appot. Ha esetleg csinált magának könyvtárat az sd-re, akkor azt is törlöm. szerintem az ilyen tisztítók sem jobbak.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#110808) SharpSA válasza Hipnotic (#110801) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez jó hír, mert az hiányzik. Bár jó lenne még ha gugli fiókon keresztül is tudna szinkronizálni.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#110809) SharpSA válasza PistiSan (#110804) üzenetére


SharpSA
veterán

De azt nem jelzi, ha valaki módosította a listát.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#110810) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Konkrétan régen játszottam egy alkalmazással, már a Play áruház előzményeiben sincsen benne, annyira rég volt...
Egy gráfos játék, melyből van bőven választék, de ennek a neve sem ez volt és elég különleges példány volt.
A gráf, ugye; Adott karikákban adott számok vannak, melyek azt jelölök, hogy az az adott karika hány társával van kapcsolatban úgy, hogy a kapcsolatot létesítő vonalak nem keresztezhetik egymást.
Ebben a játékban összesen 2x lehetett összekötni ugyan azokat. A játékban lévő szintek;
5x5, 6x6, 7x7, 8x8, 9x9 és 10x10-es négyzethálós mezők. A háttérszín kék, sárgák a karikák, az ikon is ilyen.
Sehol nem találom és a neve sem ugrik be. Valaki ráismert ere?

But who is watching the guardians?

(#110811) beg válasza Mr. Y (#110810) üzenetére


beg
veterán

Android játékok topikja

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110812) Mr. Y válasza beg (#110811) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Bocsi, komolyan azt hittem, oda írok :W

But who is watching the guardians?

(#110813) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Ez a bal oldali ikon minek az ikonja lehet?

Ati

(#110814) DS39 válasza ati888 (#110813) üzenetére


DS39
nagyúr

NFC, szerintem.

(#110815) Black_Raven válasza ati888 (#110813) üzenetére


Black_Raven
veterán

NFC

DS39: 35mp-t késtem :W

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#110816) ati888 válasza DS39 (#110814) üzenetére


ati888
senior tag

Igen. Bekapcsolva volt vadi új készüléknél.

(#110817) tonyqa23 válasza ati888 (#110816) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Szokott, valszeg, ha factory resetet nyomsz majd, akkor is bekapcsolva lesz

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#110818) Hipnotic válasza SharpSA (#110808) üzenetére


Hipnotic
tag

Azon keresztül szinkronizál nem? Ma vettem meg idaig nagyon jó, jól is szinkronizál, de egyszer le fagyott és ki lépett az App 7.0 Androidon...

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#110819) gojko.m válasza HoTaZo (#110779) üzenetére


gojko.m
senior tag

Bocs! Ezt az üzenetet PÜ-be szántam.

[ Szerkesztve ]

(#110820) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! A gyári gmail app helyett kerestem valami mást,az összefoglalóban linkelt Bluemailt fel is raktam. Elsőre kicsit fura,de leginkább a külön csoportosítást hiányolom. (frissítések,fórumok stb) Van olyan magyarnyelvű app ami ugyanezeket tudja még? Gondolom nincs....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#110821) WhiteWalker válasza Foose (#110820) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én inkább az Aquamailt ajánlanám helyette. Sokkal átláthatóbb, személyre szabható.

(#110822) Probert75


Probert75
addikt

Sziasztok!
Mi az a program amivel meg lehet nézni, hogy mi szívja az akksit? Haveromnak 21-22%-ot merül 6-7 órás éjszakai repülős üzemmódban.

(#110823) air válasza Probert75 (#110822) üzenetére


air
nagyúr

Wakelock Detector vagy GSAM Battery Monitor.
Root hiányában mindkettőnek ADB-n keresztül kell jogot adni a részletes statisztikához.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#110824) Foose válasza WhiteWalker (#110821) üzenetére


Foose
addikt

Hát nem tudom. Képek és videók alapján olyan K9 mailnek tűnik.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#110825) darvinya válasza Foose (#110820) üzenetére


darvinya
titán

InBox by Google

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110826) Probert75 válasza air (#110823) üzenetére


Probert75
addikt

:R Ez az! Mindig elfelejtem, mert olyan ritkán kell használnom.

(#110827) WhiteWalker válasza Foose (#110824) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én meg nem képek és videók alapján mondom. Próbáltam mindet , K9,inbox, blua, aqua...
Utóbbi nyert nálam.

(#110828) Foose válasza darvinya (#110825) üzenetére


Foose
addikt

Öö, igen igaz, tudom. De akárhányszor próbáltam, nekem nagyon kusza, idegen. Giinos oké, megnézem...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#110829) WhiteWalker válasza Foose (#110828) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tégy egy próbát vele... :K
Elsőre nekem is az volt ,aztán egész jól megszoktam. Nagyon user barát a menüje, meg az egész app. Nagyon jól be lehet "hangolni" az appot . ( nekem a pro van , az már több fiókot képes kezelni)

[ Szerkesztve ]

(#110830) Dolphine válasza Probert75 (#110822) üzenetére


Dolphine
addikt

A Repülő mód nekem sem jött be. Hasonló merülésről tudok beszámolni, csak nálam nem kell 6-7 óra, elég, hogyha nincs elég térerő. Valamiért a telefon a Repülő üzemmód ellenére GSM hálózatot keres.
Nekem fenn van a GSAM Battery, 3C Battery, BetterBatteryStat, rootolt is a telefon, de fogalmam sincs, hogy miért merül Repülő módban 2 óra alatt 16-20%-ot!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#110831) darvinya válasza Foose (#110828) üzenetére


darvinya
titán

Nekem tetszik InBox, mert napokra osztva tünteti fel leveleket.
Csak 1 bajom van, hogy más fiókot nem adható hozzá.
Eddig csak Gmail app tudja rendesen kezelni Live mail-t.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110832) Foose válasza WhiteWalker (#110829) üzenetére


Foose
addikt

Felraktam.... Tényleg más mint a K9.... Nem rossz,nem rossz. Egyenlőre marad. Igen látom hogy a pro verzió mivel egészíti ki. Nekem csak gmailre kell.

(#110831) darvinya Nekem csak gmailre kell,így aztán.... Nemrég próbáltam,de ez a "kész" meg a kinézet,annyira fura. Szokni kell gondolom. Lehet megpróbálom ma mégegyszer,nem tudom mivel lett másabb-jobb a legutóbbi frissítéssel...?!

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#110833) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Nem tudjátok, hogy lehet beállítani a Google fotókban, hogy pl a Viberen kapott képek ne jelenjenek meg a fotóim között, csak egy külön mappában.

Ati

(#110834) SharpSA válasza Hipnotic (#110818) üzenetére


SharpSA
veterán

Végülis gugli, de nem a sima drive, hanem: Google Firebase.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#110835) Bozek válasza air (#110823) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ugyanazt a részletes statisztikát mutatja root-tal és ADB-n keresztül adott joggal? Mert akkor visszatérek a GSAM-hoz. Hol van leírva az ADB-s parancs?

Közben megtaláltam. Hátha kell valakinek. A Greenify-nek szükséges ADB parancsokhoz is van link az említett posztban.

[ Szerkesztve ]

(#110836) Soockit válasza ati888 (#110833) üzenetére


Soockit
aktív tag

Google Fotók klikk a bal felső sarokban lévő három vonalra majd Beállítások! Ezután Automatikus mentés és szinkronizálás/Eszközmappák automatikus mentése...itt a csúszka legyen inaktív a Viber mellett

(#110837) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok, keresek egy olyan egyszerűen használható programot, amivel Androidos telefonról egy másik androidos telefon aktuális, és pontos helyzetét lehet látni.
(Természetesen a két fél tudni fog róla)
(Maps nem jó, édesanyám nem tudja kezelni. És igen, én lennék a megfigyelt személy. :DDD )

(#110838) beg válasza Tav-Csoves (#110837) üzenetére


beg
veterán

Trusted Contacts by Google Inc.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110839) fdisk


fdisk
őstag

Legyen szíves linkelje már be valaki a skalvex felé call recordert.
Egyszerűen nem találom a könyvtáramba.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#110840) beg válasza fdisk (#110839) üzenetére


beg
veterán

Google pénzbedobást kér az első találatért? :DDD
[link]
(skvalex)

Egyébként kikerült az áruházból, azért nem találod.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110841) fdisk válasza beg (#110840) üzenetére


fdisk
őstag

Köszi.
Jó tudni. Kicsengettem érte nem kevés pénzt.
Már csak azt lenne jó tudni, hogy ezek után tudom-e használni anélkül, hogy ismét fizessek érte.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#110842) ati888 válasza Soockit (#110836) üzenetére


ati888
senior tag

Köszönöm. Ezt kerestem.

(#110843) atillaahun válasza fdisk (#110841) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen, az account-odhoz kötött hitelesítés ugyanúgy működik benne ha kívülről telepíted is. Én is nem rég raktam fel.

(#110844) Constantin


Constantin
tag

Sziasztok! Play áruházban is lett egy olyan újítás, hogy hetente ingyenessé tesznek egy fizetős alkalmazást, aminek mint ios-nál is, app of the wek a neve. Mivel Magyarországon ez még nem elérhető, lehetne valahol követni, hogy a héten melyik appok ingyenesek? Bocsi, ha már volt téma!

(#110845) Somatom válasza Constantin (#110844) üzenetére


Somatom
veterán

Használható alkalmazás úgyis csak minden február 29. -én lesz ingyenes.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#110846) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

KLWP szerintem bekerülhetne a program ajánlóba, pár hete találtam és hihetetlen, hogy idáig nem is tudtam róla, Android olyan szinten átszabható vele amire eddig nem is gondoltam volna.

De persze nem muszáj témát választani, mivel bármit át lehet benne szabni kedv és ízlés szerint.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#110847) beg válasza NandorHUN (#110846) üzenetére


beg
veterán

Ha mélyebben érdekel, a Témázgatunk, témázgatunk!? ... avagy mutasd az Android homescreened! topikban sok ötletet találsz. KWGT és zooper módosítások is vannak, azok statikus widgetek.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110848) NandorHUN válasza beg (#110847) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, KLWP épp ezért sokkal jobb, mert nem statikus.

Kicsit nehezebb bánni vele, de a lehetőségek száma szinte végtelen.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#110849) zeon.hu válasza NandorHUN (#110848) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Youtube tutorial hozzá.
Ezzel együtt se egyszerű, érdemes megnézni.

#?*@&!

(#110850) NandorHUN válasza zeon.hu (#110849) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ismerem. Én mások miatt mondtam :)

Nekem már be van állítva animált óra, RAM, rendszerfigyelők, animált zene meg calendar widget is, olyan háttérrel ami 20 percenként vált.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.