Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110151) kaciokos válasza air (#110146) üzenetére


kaciokos
őstag

Tényleg nem. :O

Hiába veszem le a timeout-ot pár tizedmásodpercre, ha lezárás után 2-3 másodperccel (tipikusan miközben épp a zsebembe teszem) megérintem a vissza vagy az alkalmazásváltó gombot, simán felold a kijelző.

(#110152) NandorHUN válasza beg (#110148) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen?

Be van kapcsolva, de a két lépcsős azonosítás az nem az, hogy minden hülyeség miatt jelszót kér, nem?
Régebben csak annyi volt, hogy telefonon is rá kellett bökni a Yes-re. Nem az hogy mindenhova bekéri a jelszót, hogy pötyögjem be.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#110153) maestro87


maestro87
őstag

VLC-ben hogy lehet iptv m3u lejátszólistát megnyitni? Vagy melyik app tudja kezelni ezeket? SPMC-t nem akarom feltenni, túl sok helyet foglal.

(#110154) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Tud valaki olyan kerékpáros tracker alkalmazást, aminek a Start Activity-je nem csak meghívható automatizálóval, de el is indítható a tracking?
Runtastic Road Bike-ban ugyan el tudom indítani a com.runtastic.android.activities.StartActivity-t, de ezután manuálisan kell indítani, ezt szeretném E-robottal kikerülni.
(Érintés emuláció nem játszik)

#?*@&!

(#110155) user01 válasza kaciokos (#110151) üzenetére


user01
aktív tag

Próbáld ki 10 másodperccel! Ha kisebbre veszem, nálam magától visszaéled a kijelző, még csak hozzá sem kell nyúlni. Viszont 10 sec-nél már tökéletes.

(#110156) PistiSan válasza NandorHUN (#110143) üzenetére


PistiSan
addikt

Pár napja ugyan ezt kérdeztem én is, mert hogy semmit nem változtattam, de egyszer csak elkezdte ezt csinálni, én végül akármit csináltam nem lett jó, ugyan úgy jelszót kér mindig.
A 2 faktoros hitelesítés nálam 2015 óra használatban van, ez a probléma meg pár hete jelentkezett, amennyiben sikerül megoldanod, írd majd meg légy szíves.

(#110157) #73959936


#73959936
törölt tag

App: Weather Mate (m8)

Aki használja, az meg tudja mondani, hogy lehet-e össz, (várható) csapadék mennyiséget megjeleníteni ?

:R

(#110158) terra052 válasza maestro87 (#110153) üzenetére


terra052
őstag

Kodi?

werkmania.hu

(#110159) darvinya válasza #73959936 (#110157) üzenetére


darvinya
titán

Azt akarod, hogy megjósolja aznap mennyi eső esik?
Ha van erről adat akkor igen, de ilyennel még nem találkoztam, mert helyi érzékelő kell hozzá.
Páratartalom és csapadék % van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110160) #73959936 válasza darvinya (#110159) üzenetére


#73959936
törölt tag

Nem, nem szeretnél jósoltatni :N

de :R

(#110161) mazsi70


mazsi70
senior tag

Sziasztok !
Létezik olyan app ,ami nem csak a wifit és a mobil adatot tiltja le ,hanem a gsm hívásokat is . :F
Pl. 22-06 között ne legyek elérhető ,de a telefon bekapcsolva maradjon az ébresztés miatt . :U

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#110162) Viktor0610 válasza mazsi70 (#110161) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Repülő mód?
Nem tudom, kapcsolható-e simán, az én Xiaomi Redmi 4-emen van erre program.

Samsung Galaxy A54

(#110163) mazsi70 válasza Viktor0610 (#110162) üzenetére


mazsi70
senior tag

Ezek szerint valamit el állítottam ,mert a repülő módnál tudtak hívni.... :B
Pedig én is úgy emlékeztem ,hogy mindent tilt . :F

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#110164) Viktor0610 válasza mazsi70 (#110163) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor az nem repülő mód volt. ;)

Samsung Galaxy A54

(#110165) maestro87 válasza terra052 (#110158) üzenetére


maestro87
őstag

Ha az SPMC a Kodi alternatívája nem jó, akkor szerinted a Kodi jó lesz? :)
Most ezt tettem fel, ezzel működik.

(#110166) darvinya


darvinya
titán

Ezt ismerirek? TTRMAPP

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110167) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Milyen appot ajánlotok otg-n keresztüli pendrive elérésére. Főleg, h a pen fat32 es alapból nem eszi a tablet. Nem szeretném exfatra formázni mert xp-s pcm van. De TC addont leltem hozzá es tökéletesen megy! Usb stick plugin. Csak 2017 dec 31 ig korlátos.
Koszi.

(#110168) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, ingyenes offline naviként mennyire jól használható a Google maps? Vagy ilyen téren jobb alternatíva nála? Eddig a Here wego-t próbáltam, de ajánlották még a Mapfactor-t. Mit gondoltok róluk? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#110169) Cheesus


Cheesus
senior tag

Sziasztok :)

Tudtok olyan könyv katalogizáló app-ot mondani, ami esetleg a BAR kódot beszkennelve tudná felvenni a meglévő könyveket? Már egy pár alkalmazást végigzongoráztam, de eddig egy se vált be sajna, és 2800 könyvet nem akarnék egyesével felvenni (se Excel-be beirogatni).

https://www.twitch.tv/csehla

(#110170) Viktor0610 válasza junior11 (#110168) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Here WeGo teljesen rendben van. :)

Samsung Galaxy A54

(#110171) Tuomas válasza Cheesus (#110169) üzenetére


Tuomas
addikt

Ilyet én is keresnék, annyival kiegészítve, hogy mást is lehessen vele kategorizálni :)

We were here

(#110172) Bozek válasza Cheesus (#110169) üzenetére


Bozek
nagyúr

és (#110171) Tuomas: Mondjuk a Home Library? Van belőle Lite verzió is kipróbálásra. Az ingyenesben csak 10 elemet lehet felvinni, ez a korlátozás.

(#110173) junior11 válasza Viktor0610 (#110170) üzenetére


junior11
veterán

Igen, nem volt rossz, most próbáltam a Google maps-ban behatárolni a térképet, melyet letöltene az SD kártyára, de az egész országot nem tudom sehogysem egyszerre kijelölni, csak egy részét...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#110174) aldebaran


aldebaran
őstag

Lehet úgy fogadni hívást, hogyha csörög a mobil, akkor csak hangosan mondani akár magyarul akár angolul valamit és tudok beszélni a hívóval a bt kihangosítón?

Vagy hogyan kereshetek erre megoldást?

Android 5.1

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#110175) darvinya válasza aldebaran (#110174) üzenetére


darvinya
titán

Most mit szeretnél?
BT kihangosító/Headset alapból arra való, hogy kommunikálj.

Vagy élő fordítást szeretnél?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110176) hati válasza darvinya (#110175) üzenetére


hati
addikt

Úgy érti, hogy hanggal veszi fel a telefont, fogadja a hívást.

(#110177) SharpSA válasza NandorHUN (#110088) üzenetére


SharpSA
veterán

Talán állítsd be az android biztonság beállításokban, hogy azonnal zárjon.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#110178) moma


moma
őstag

Nekem eddig ment a youtube(desktop) úgy is firefoxban, ha lockoltam a képernyőt vagy ha másik tabra váltottam, most meg nem. Ez baromira zavaró. Van ez másnál is? Mit lehetne kezdeni ezzel? (XIAOMI rendmi note 3 SE)

we all deserve a bit of luck.

(#110179) darvinya válasza hati (#110176) üzenetére


darvinya
titán

Ahhoz elég Google Now aktívként üzemeljen.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110180) wmarci


wmarci
senior tag

Sziasztok!

Iskolai projekthez lenne szükségem objektum felismerő androidos applikációkra összehasonlítás céljából Tudnátok nekem mondani párat?

Köszönöm

(#110181) kaisers válasza moma (#110178) üzenetére


kaisers
aktív tag

OGYOUTUBE alkalmazást próbáld meg

[ Szerkesztve ]

(#110182) Tuomas válasza Bozek (#110172) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi!
Körülnéztem a hasonló alkalmazások között is, hát ahogy elnézem nincs nagyon sok választási lehetőség ilyen program terén :DDD

We were here

(#110183) fery02 válasza moma (#110178) üzenetére


fery02
addikt

Lehet Google tett egy javaslatot a fejlesztőknek, hogy vagy ilyenre módosítják a Firefox-ot vagy pedig el lesz távolítva Áruházból.

Google nagyon azt szeretné, hogy YouTube használatkor legyen lehetőleg egyszerre kép is és hang is (végülis igaz, videóportál).
Mondjuk ennek az erősködésüknek onnantól nem tudom mi értelme van, hogy pl asztali környezetben azt nem tudják megakadályozni, hogy kikapcsoljam a monitort, ha csak zenét szeretnék YouTube-ról hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#110184) #79335424 válasza fery02 (#110183) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csodálkozom is, hogy a BS Player fejlesztőjére még nem pirított rá a Google.

(#110185) jupp008


jupp008
senior tag

Van olyan bevált program ami azt tudja, hogy "zsebben" hangosabban csörög a telefon ?
A telefonomban gyárilag nincs ilyen a beállításokban.

(#110186) kovabor


kovabor
tag

Sziasztok.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy Google cardboard alkalmazásnál a párosítást hogy lehet átugrani, vagy valami hasonló? Mivel beszereztem egy ilyen iLike vr-5058-as szemüveget, és ott nincs milyen qr-kódot beolvasni, stb... Ha van fóruma ennek a szemüvegnek, az sem lenne rossz, de igazából semmit nem találtam róla.

még más:

Mivel, milyen programmal lehet beállítani a gyroscope-ot. Elméletileg van benne (azért elméletileg, mert minden program jelzi, de nem lehet tesztelni, szerintem kamu).

köszönöm...

[ Szerkesztve ]

(#110187) zeon.hu válasza jupp008 (#110185) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha van E-robot, az tudja, a beépített példák egyike a "Bejövő hívás zsebben".

Szerk.
(#110186) kovabor:
Aida64-ben Érzékelők menü alatt van a Gyroscope sensor. Ha mozgatod a telefont és változik az érték, akkor van benne és működik.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#110188) Csabi42 válasza kaisers (#110181) üzenetére


Csabi42
tag

Köszi a tippet. :) Sajna lezárt képernyővel nem működik. Meg crash reportot dob be a status bárba háromszöges felkiáltó jellel elindításkor. Ez természetes?

[ Szerkesztve ]

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#110189) Tuomas


Tuomas
addikt

Play áruházból tölthető a messenger lite.
Ha régi hír akkor bocsesz.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#110190) beg válasza Tuomas (#110189) üzenetére


beg
veterán

MOWO studios fejlesztőtől. Az nem a gyári és nem is úgy néz ki.
A gyári még mindig régió korlátos és apkmirror-ról tölthető továbbra is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110191) HoTaZo válasza zeon.hu (#110187) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szia!
A "Bejövő hívás zsebben" parancs meg tudja különböztetni a zsebemet a fedeles (okos) toktól?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#110192) Tuomas válasza beg (#110190) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem-nem
Ott van a facebook (mint fejlesztő) alkalmazásai között, én is úgy találtam meg.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#110193) #79335424 válasza HoTaZo (#110191) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezek parancs alapok. Bármivel kiegészítheted. Nem használok ilyet, de gondolom, hogy a közelség és/vagy a fényérzékelő szenzor kimenő eredményeit használja. Ha a teló bármely szenzorával képes különbséget tenni, akkor azt beépítheted a parancsba.

[ Szerkesztve ]

(#110194) moma válasza fery02 (#110183) üzenetére


moma
őstag

Azt érik el, hogy az emberek átmennek más platformra zenét hallgatni. Mekkora vicc, hogy a statikus kép videót kellene bámulnom a zene alatt :DDD Ha a google tv-ket gyártana, akkor lenne egy kamera ami figyelné, hogy oda néz e a fejem és lekapcsolná, ha nem :D Azt már elérték, hogy chorme-ot nem használok. A gmailról váltás is folyamatban van, amióta nem engedtek be a fiókomba egyszer.

Bár úgy is lesz valaki, aki csinál egy appot, ahol megoldja... Vagy az ember töltögeti le a zenéket youtube-ról.

kaisers: köszi, megnézem!

we all deserve a bit of luck.

(#110195) #79335424 válasza moma (#110194) üzenetére


#79335424
törölt tag

Több ilyen app is létezik. Csak nem a Playen. Bár, a BS Player (még) letölthető a Play -ről.

(#110196) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Helló srácok,

Történt valami változás a Firefox házon belül? mert már nem akarja a háttérben lejatszani a YouTube-ot :F de másik lapot se enged nyitni, rögtön stoppolja a zenét

+ : melyik az utolsó használható messengeren verzió? Amiben nincs mystory utánzat, de működik a csethead. köszi!

[ Szerkesztve ]

halahala

(#110197) beg válasza Tuomas (#110192) üzenetére


beg
veterán

Rosszat néztem bocs :) valóban feloldották a korlátot. Frissítettem az összefoglalóban, köszi.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110198) Jqwertyz válasza vadászcsiga (#106178) üzenetére


Jqwertyz
csendes tag

Szia!
Nem tudod melyik volt az utolso verzi a Groups-bol ami meg betoltott? Mert nekem is ugyanaz a problemam ket telefonon is, mint neked.
Koszi!

Arvizturotukorfurogep

(#110199) HoTaZo válasza #79335424 (#110193) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nézegettem a parancs leírását "A parancs a Távolságmérő esemény szenzor eseményt használja..." , csak ez nem tudom mivel kiegészítve tudná megállapítani, hogy oké be van csukva a tok, de most ráadásul még zsebben is van.
Szerencsémre az időzített hangosítás teljesen bevált, de volt már, hogy csak a szerencsének köszönhettem, hogy meghallottam a zsebben csörgést. S ha jól értelmeztem, ez a parancs erősen rezegteti, ami adott esetben hasznos, de otthon, ahol amúgy is meghallom, csak azért ne kezdjen el szambát járni, mert be van csukva a tok fedele.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#110200) Tuomas válasza beg (#110197) üzenetére


Tuomas
addikt

No para :))
Most feltettem ezt is meg a fb lite-ot is, kíváncsi vagyok az üzemidőre.

We were here

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.