Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109951) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!

Felraktam egy portolt N= ROM-ot a note 4-re(6.0.1) lés azóta ha jön egy messenger üzenetem akkor két értesítés jelenik meg. Az egyik,hogy chat ablakom van messengeremben és a másik az üzenetemről rövid betekintő.
Az elsőt,hogy a francba lehetne kikapcsolni? Ha kapok egy üzenetet akkor rohadtul nem kérek még egy értesítést,hogy megnyílt az üzenet ablakom. Értelmetlen,foglalja a helyet és még azt se látom mit üzentek nekem. Ha letiltom az értesítést,akkor nem kapok semmi messengeres értesítőt,ez nem működött.

Meg az android miért vonja össze több értesítést egybe? Ezt ki lehetne kapcsolni?

(#109952) darvinya


darvinya
titán

Oké, hogy reklám kell honlap működtetéséhez.
De ez a T-s nyeremény reklámtól többször összeomlik böngésző, mert hibás a reklám.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#109953) mad1


mad1
veterán

Andoid 6 on van energiatakarekossag valahol?Nem talalom,uj a telom.

Ne szemetelj ! = Steam

(#109954) Shingen


Shingen
addikt

Srácok!

Van olyan app ami az aksiról/élettartamáról ad adatokat?

風林火山

(#109955) SheriffHUN


SheriffHUN
csendes tag

Sziasztok!

Ma telepítettem egy screen lock programot a telóra ami megszivatott rendesen. Beállítottam a kódot ami 0-át is tartalmaz, majd a program így fogadott:

[link]

Nem tudom beírni a 0-át mert az 'agyatlan' programkészítő szerintem nem optimalizálta kisebb felbontásra a programját :((

Most a telefonon még hívást fogadni sem tudok. Megúszhatom valahogy hogy szervízbe kelljen vinnem ?

https://aduasz.com

(#109956) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Ha független telom van, akkor a root nem komoly dolog? Mármint nem jár garancia vesztessel?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#109957) gyulank válasza #79335424 (#109950) üzenetére


gyulank
addikt

BSPlayer azt mondja, hogy Access Denied.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#109958) csako válasza SheriffHUN (#109955) üzenetére


csako
veterán

Jesszusom :))
Ha elrontod sokszor, akkor esetleg nem ajánlja fel, hogy "elfelejtetted?" (bár valószínű csak le fog tiltani)
Vagy próbáltad esetleg fentebb húzni, hátha görgethető a billentyűzet.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#109959) SheriffHUN válasza csako (#109958) üzenetére


SheriffHUN
csendes tag

"Görgetni" sajna nem lehet, sem a telót oldalra fordítani (mert akkor csak az 1-3 számok látszódnak).

Ilyet engedélyeznek a google playen... :N

[ Szerkesztve ]

https://aduasz.com

(#109960) Pszihonaranc válasza SheriffHUN (#109959) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Szerintem írj egy levelet a fejlesztőnek.

(#109961) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Próbaként feltettem a Gboardot, de nem működik a diktálás magyarul (lenyomom a gombot, pittyen egyet, és ennyi). Van netkapcsolat is. S7-ről van szó, magyar területi beállításokkal. Mi lehet a gondja?

(#109962) darvinya válasza Tesztelo.hu (#109961) üzenetére


darvinya
titán

Nincs fent Google Nos, anélkül nem működik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#109963) DS39 válasza SheriffHUN (#109959) üzenetére


DS39
nagyúr

Vedd ki az aksit, tedd vissza, bekapcs+hangerő fel vagy le, amivel bejön a szervíz menü. Úgy csinálhatsz gyári visszaállítást.

(#109964) #79335424 válasza gyulank (#109957) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam tökéletesen működik. Igaz, nem használok Windows -t, az SMB megosztásaim is Linux alapúak. A különbség az, hogy Linuxon (és Androidon) nincs ez a munkacsoport baromság. Nézd meg, hogy az rendben van -e nálad!

(#109965) 98bja


98bja
senior tag

Sziasztok
Az Instagrammal lenne egy kis problémám. Az a helyzet, hogy a beépített kamerája stabilizalva van. Nagyon idegesítő, mert nem elég hogy vág a képszélekből, de még szarul is néz ki... Erre vonatkozó beallítás nincs az alkalmazáson belül...
A telefon rootolva van, átnéztem már az összes xml fajlt a shared_prefs mappaban hátha van egy olyan rész ahol át tudom írni a true-t false-ra, de nem talaltam... Valami ötletet nem tud valaki?
Huawei P9 Lite

(#109966) Fandango válasza 98bja (#109965) üzenetére


Fandango
veterán

Használj más kamera app-ot, majd annak a képét töltsd fel instára.

(#109967) 98bja válasza Fandango (#109966) üzenetére


98bja
senior tag

Így csinálom, de sokkal egyszerűbb lenne az app kameráját használni... Érdekes más alkalmazasoknál nincs ilyen probléma, csak az Instagramnál.

(#109968) gyulank válasza #79335424 (#109964) üzenetére


gyulank
addikt

Most épp Linux alól vagyok. A fájlkezelő felhasználónevet és jelszót kér, ez meg semmit, csak ezt írja.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#109969) Figur10


Figur10
tag

Sziasztok.
Ha esetleg valakit érdekel most ingyenes a Root Call Blocker Pro

(#109970) sbwolf válasza gyulank (#109968) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Kipróbáltam win10-zel. Minden megosztott mapámat látja.

(#109971) Tuomas


Tuomas
addikt

Sziasztok!
Nézegetem ezt a clippert, de két dolog tartott eddig vissza a használatától, megvételétől:
1. Utolsó frissítés 2016 nyarán volt. Mennyire működik hibátlanul, a progi, tudni-e róla, hogy a fejlesztő nem fejleszti tovább?
2. Jelszavak másolása miatt (safe in cloud) vannak aggályaim, hiszen ezek is megjelennek majd a a programban. Erre nincs valami beállítás, hogy azokat ne tárolja el?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#109972) gyulank válasza sbwolf (#109970) üzenetére


gyulank
addikt

Attól még a samba megosztásomnál ezt csinálja, windows-on nem próbáltam, linuxon többet vagyok. Lényeg, hogy évek óta nem tudok így lejátszani, és ha itt megkérdeztem, csak annyit írtak, hogy bármilyen upnp, vagy dlna program jó. Ez is több éve volt, akkor badás telefonnal nem tudtam, de androidossal se tudom.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#109973) #79335424 válasza gyulank (#109972) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez vmi user error lesz. Rendszeresen használom NAS megosztásokhoz, és Szerver Ultimate -tel más Androidos eszközökön futtatott SMB szervereket is kezeli. Van benne user/pass megadási lehetőség.

(#109974) #79335424 válasza #79335424 (#109973) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, lekéstem! A nyitóképen az ikon melletti helymeghatározásra tapizz, és válaszd a LAN -t! Aztán bökj a menü pöttyökre, válaszd a lehetőségeket, nyomj egy vissza gombot, és újra bökj a pöttyökre! Ekkor meg kéne jelenjen egy menü, amiben van "új szerver megadása" opció. Arra bökve ezt kéne kapnod:
[kép]

(#109975) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! Olyan applikációt keresek, ami modern, jól használható a testsúly-fogyás monitorizálására. Eddig a libra appot használtam, de a nagy baj, hogy ez nem tudja az adatokat automatikusan szinkronizálni, menteni. Mit javasoltok, ami ilyet is tud?

(#109976) Tuomas válasza Tuomas (#109971) üzenetére


Tuomas
addikt

Még egy kérdés. Van olyan adatbázis, kategorizáló alkalmazás, amivel rendszerezni lehet pl e-könyveket, filmeket, játékokat?

We were here

(#109977) Jofi81 válasza kalapacsolok (#109975) üzenetére


Jofi81
őstag

Google Fit?

(#109978) terra052 válasza kalapacsolok (#109975) üzenetére


terra052
őstag

Runtastic appok is szinkronizálnak a runtastic.com fiókba.

werkmania.hu

(#109979) SharpSA válasza Tuomas (#109971) üzenetére


SharpSA
veterán

Tökéletesen, hibátlanul működik, szerintem nincs mit tovább fejleszteni rajta.
Be lehet állítani, hogy az értesítési sávon jelenjen meg egy megerősítés, hogy elmentse az éppen kimásolt szöveget (Settings - Clipboards & clippings - Confirm before saving). Így másoláskor az értesítési sávon megjelenik a New clipping és a tartalom. Ezután ha kell, akkor a SAVE-vel mentve lesz, ha nem akkor a DISCARD-ra lehet nyomni.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#109980) #79335424 válasza Tuomas (#109971) üzenetére


#79335424
törölt tag

7 -es droidom nincs, de 6 -oson tökéletesen működik. A jelszavas aggályod érthető, ezt a kockázatot írtam is korábban. Ha a szinkront kikapcsolod, akkor sztem nem jelent nagyobb veszélyt, mint bármilyen más app, ami hozzáférhet a vágólaphoz. Nálam a LastPass miatt a jelszavaim nem kerülnek vágólapra, de ezek manuálisan is egyszerűen eltávolíthatók a Clipper -ből.

(#109981) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Sziasztok! Felraknám a LastPass jelszó kezelőt a telefonra. Érdekelne hogy készülék probléma esetén mi lesz a jelszavakkal? Úgy értem ha pl. gyári visszaállítást kell csinálnom akkor az appnak annyi. Vagy ha teljesen behal a telefon akkor is ez a helyzet. Tehát újból fel kell telepítenem a jelszó kezelőt. Mi történik az addigi jelszavakkal? Az új telepítés után az app tudni fogja a mentett jelszavakat? Vagy milyen módon tudok belépni oda ,ahol előtte az appal generáltam a jelszót?

(#109982) Tuomas válasza SharpSA (#109979) üzenetére


Tuomas
addikt

És Somatom:
Köszi, szerintem adok neki egy esélyt! :)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#109983) #79335424 válasza Tökimanó (#109981) üzenetére


#79335424
törölt tag

A jelszavaid kódolt formában a LastPass szerverére szinkronizálódnak. Ezért tudod elérni webes felületen is. Bármin hozzáférhetsz a jelszavaidhoz, ha egy LastPass kliensbe bejelentkezel a user/pass -oddal (vagy, webes felületen). Ezért is hívják így, mert ez az utolsó jelszó, amit meg kell jegyezned. :) Egyébként a LastPass -t Androidon csak akkor javaslom, ha Dolphin -t, vagy Firefoxot használsz. Ebben az esetben viszont ne a LastPass alkalmazást telepítsd, hanem az adott böngészőhöz való LastPass beépülőt! Még egy javaslat. Ha módodban áll, akkor az alap készletet inkább egy PC -s LastPass klienssel alakítsd ki, mert az Androidos pluginon keresztül egy új felvitel nem olyan kényelmes, mint PC -n. A PC -s plugin ugyanis automatikusan érzékeli az új oldalt, és felajánlja a LastPass -ba történő felvételt. Az Androidos böngészős beépülőkben viszont csak kitöltési automatizmus van, felvételi nincs.

[ Szerkesztve ]

(#109984) Dolphine válasza Tökimanó (#109981) üzenetére


Dolphine
addikt

A LastPass saját serverén tárol mindent!

Megelőztek! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#109985) Tökimanó válasza #79335424 (#109983) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm a választ! Van valami speciális oka hogy csak az említett két böngészőre ajánlod? Én a Rocket browsert használom és meg vagyok elégedve vele,ezért nem is szívesen váltanék másra.

(#109986) #79335424 válasza Tökimanó (#109985) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Csak ennek a kettőnek az Androidos verziójához van beépülő. Magának a LastPass alkalmazásnak a használata sztem semmivel sem kényelmesebb, mint bármilyen más jelszókezelőé. Úgy gondolom, hogy egy jelszókezelő akkor jó, amikor egyáltalán nem kell vele foglalkozni a használat során. Egyszer felviszek egy új oldalt, és onnantól teszi a dolgát. Nem másolgatok, nem engedélyezgetek, illetve csak akkor, ha én úgy akarom.

[ Szerkesztve ]

(#109987) mad1 válasza mad1 (#109953) üzenetére


mad1
veterán

Bocsi erre vki?tok hulye vok az androidhoz.koszi :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#109988) atosan válasza mad1 (#109953) üzenetére


atosan
addikt

Telefon függő, általában az akkumlátor kezelésnél szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#109989) HREH válasza mad1 (#109987) üzenetére


HREH
senior tag

Akkumulátorbeállításoknál akkukímélő módot keress, nekem Nexuson ott van.
Lehet ki/be kapcsolni, és adott akksi%-hoz is köthető a bekapcsolása.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#109990) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. Rootoló progit keresek a telómhoz. (Huawei y3 II) Sokat találtam, ami azt írja, hogy működik, pedig nem. Hol lehetne legvalószínűbben találni hozzá? Ismertek valami konkrét weboldalakat, valamit?

-

(#109991) beg válasza 7Sony7 (#109990) üzenetére


beg
veterán

Custom recovery és supersu.zip
A többi egy kattintós "program" csak disznek van. Ha nem is működnek, cserébe teleszemetelik a telefont kéretlen alkalmazásokkal.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#109992) PistiSan


PistiSan
addikt

A google play webes felületen minden telepítés előtt kéri, hogy adjam meg a jelszavam, régen nem csinált ilyet, nálam változott valami, vagy ez egy új biztonsági szabály?
Play áruházból, androidos appon keresztül gond nélkül települ minden.

(#109993) darvinya válasza PistiSan (#109992) üzenetére


darvinya
titán

Ezt több mindentől.lehet.
1. Nincs böngészőn mentve felhasználónév/jelszó
2. Böngésző hitelesítője lejárt
3. Nincs felvéve biztonságos eszközök közé
Stb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#109994) tahepa válasza PistiSan (#109992) üzenetére


tahepa
senior tag

(#109995) 7Sony7 válasza beg (#109991) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi. Sajnos úgy tűnik ehhez még az sincs. Kamu leírás persze van, nem tudom mire jó ez?!

-

(#109996) gyulank válasza #79335424 (#109974) üzenetére


gyulank
addikt

Olyan is van, de én a keresésre mentem, és kiadta, és ha rámegyek, kiírja a megosztásokat, rámegyek valamely mappára, és access denied. Hosszan nyomtam az ikont, és szerkesztettem, és beírtam. De ennek nem így kellett volna menni. Rámentem a play ikonra, és most azt írja, hogy fájlok hozzáadása. Ugye nem másolja a mobilra? Ha igen, hova? Foobarral hogy kell? Mert hát ezzel nem tudok semmit csinálni, nem látom a lejátszási listát, csak a következőre mehetek, ami akármi lehet.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#109997) PistiSan válasza darvinya (#109993) üzenetére


PistiSan
addikt

Köszi a válaszokat, el van mentve a jelszó, 2 lépcsős azonosítást használok, otthoni a gép, meg van jegyezve a gép is a jelszó mellett.

Ezt hol tudom megnézni?
3. Nincs felvéve biztonságos eszközök közé

Az androidos eszközeimen a google play alkalmazáson keresztül tökéletesen tudom szabályozni a jelszó kérést, viszont böngészőben ilyet nem találok.

(#109998) #79335424 válasza gyulank (#109996) üzenetére


#79335424
törölt tag

Annak pont úgy kéne működnie, mint bármilyen kutyaközönséges SMB tallózásnak. Kiválasztod, lejátsza. Amit leírtál, az nekem vmi szerver oldali jogosultság elutasításnak tűnik. Azt meg nem értem, hogy milyen keresést, meg lejátszási listát szertnél. Eddig ilyet nem említettél, csak SMB tallózást.

[ Szerkesztve ]

(#109999) #79335424 válasza gyulank (#109996) üzenetére


#79335424
törölt tag

Újraértelmeztem, és a Foobar -nál azt hiszem, hogy leesett a tantusz. Te nem SMB tallózást, hanem full hálózati támogatású zenelejátszót szeretnél. Ebben nem tudok segíteni. Csináltam ilyet régebben GoneMad -del, és CIFS csatolással. De, amióta Androidon emulált tárhely, meg aktív selinux van, azóta még nem sikerült CIFS csatolást összehoznom, pedig nagyon szeretném. Egyes Sony telók gyárilag tudnak CIFS -t. Ha az megy, akkor bármilyen zenelejátszó jó, mert az a csatolás kernel szintű, OS szinten már minden alkalmazás helyi mappaként látja a hálózati megosztást.

(#110000) macilacus


macilacus
senior tag

Sziasztok
A Swype + Dragon 3.0.0 nincs meg valakinek :F

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.