Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110451) darvinya válasza #79335424 (#110450) üzenetére


darvinya
titán

Csak megjegyzésként.
Ha van saját szervered, miért nem raksz fel rá névjegy kezelő tárolót?
Akkor telon azt adod meg fióknak és alapból felajánlja mentés helyeként és szinkronizálja.
Nem kell ilyen olyan trükk/mentegető app.

Amúgy nálam sincs duplikátum, több névjegy, csak az amit tényleg címlistába van.
Persze ez mind Megjelenítés menüben könnyen beállítható.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110452) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Az egyik ismerősömnek van egy Samsung Galaxy J3-as telója, próbáltam már az MX playert, BS Playert videólejátszásra, de az egyik lejátszónál hang nincs, másiknál akadozik :F
Az én telómnál (xiaomi redmi note 3 pro) kop kop jó.
Mit kellene állítanom a Samsung Galaxy J3-on, hogy jó legyen a lejátszás?
Köszönöm előre is! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#110453) #79335424 válasza darvinya (#110451) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem, itt vmi baj van. A megjelenés menüben csak annyi van, hogy "rendezés", és "névformátum". Ez elég kevés. Eleve kéne legyen olyan, hogy melyik helyről jekenítse meg a névjegyeket. Telefon memória, SIM kártya, felhő fiók. De, itt csak a felhő fiók van. Kipróbáltam, hogy mi történik, ha a felugró ablakban OK -t nyomok a Google fiók szinkronra. Símán engedi létrehozni, és menteni névjegyet. Közben mutatja, hogy a fiókhoz tartozik a névjegy, de nem dob át a fiók szinkronbeállításaihoz, még csak nem is figyelmeztet, hogy az adott fiókon ki van kapcsolva a névjegyek szinkronizálása. Ez vmi bug lehet a ROM -ban. Felrakok vmi kontaktkezelőt, és megnézem, hogy az ad -e lehetőséget a helyi kezelésre.
Azért nem használok a szerveren névjegykezelőt, mert nincs rá szükségem. Nekem elég a biztonsági mentés, minden egyébhez jó a Vcard.

[ Szerkesztve ]

(#110454) lasse001 válasza makoss (#110452) üzenetére


lasse001
senior tag

Gondolom a prociának váló videocodekot fel kell telepíteni

(#110455) darvinya válasza #79335424 (#110453) üzenetére


darvinya
titán

Nem tudom milyen telo, de ez nagyon Kínai heréltre utal, amiben minden kém app van csak értelmes kezelő nincs.
Megjelenítés menü nálam ezek vannak:
-Fiókok
-SIM-ek
-Telefon
-Egyéb testre szabás

Beállításaiban van listázási művelet név típusa szerint, mentés helye elsődlegesen.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110456) #79335424 válasza darvinya (#110455) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pontosan ezeket a menüpontokat hiányolom. Tulképp kínai, mivel Lenovo tulajdon, de talán nem a dzsunkafon kategória. Motorola Moto Z Play.

(#110457) darvinya válasza #79335424 (#110456) üzenetére


darvinya
titán

Ennél nem kellene ilyen trének lennie.
Nem más honnét való fw-t rakták rá? Pl: webshop -os?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110458) batai15


batai15
félisten

Üdv ! Melyik gboardba hogy lehetne meg oldani hogy csak a magyar ékezetes karaktereket mutassa ?

(#110459) makoss válasza lasse001 (#110454) üzenetére


makoss
addikt

És melyik az a videocodek?
Nem tudom milyen kell egy galaxy J3-hoz :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#110460) #79335424 válasza darvinya (#110457) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem. Itthon vettem, gyári garival.

(#110461) Black_Raven válasza makoss (#110459) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tegyél fel VLC for Android appot és nem kell kodek.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#110462) rjg válasza #79335424 (#110456) üzenetére


rjg
őstag

Nem egyedi az, amivel találkoztál. Egy új Redmi Pro-n (friss, MM global ROM került rá azonnal) ugyanez a helyzet. A gyári névjegykezelőjében nincs lehetőség telefonra menteni, csak Google vagy Mi fiókba. Mivel nem volt létkérdés, nem kerestem alternatívát, de szerintem külső alkalmazás megoldja. Anno Meizu-n is kőbuta volt a névjegyzék, mezők hiányoztak az adatok felvitelénél, külső app-al minden ment.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#110463) makoss válasza Black_Raven (#110461) üzenetére


makoss
addikt

oké, megnézem majd! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#110464) vacs válasza batai15 (#110458) üzenetére


vacs
veterán

Szerintem sehogy nem lehet kikapcsolni gboard-ban, én is próbáltam már.

Somatom nekem Nexus-on, nougat-on is csak a google accba engedi menteni ha új névjegyet adok hozzá.
Ez lehet nougat óta van így. :U

(^)(>.<)(^)

(#110465) darvinya válasza #79335424 (#110460) üzenetére


darvinya
titán

Na ez nagyon gáz.
Vernee Mars v7.0-án nincs ilyen gond, pedig ez nem nagy márka.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110466) 1egaly


1egaly
aktív tag

A Swipe for Facebook(ami szerintem egy jó kis progi)ujabban egy "Succes"oldalablakkal cseszteti a használatot...Másnál is?

(#110467) Deck válasza 1egaly (#110466) üzenetére


Deck
titán

Na meg az automatikusan induló videók.. Várom ezekre a fixet :(

PS5

(#110468) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok,

Google Fotók alkalmazásnál 15/19 GB a foglalt adatkeretem.
Hiába törlöm a képeket, videókat nem csökken...

Be van kapcsolva a max 16 mp-es ingyenes tárhely is.

Szóval nem értem mi lehet a gond..

Esetleg valakinek ötlete?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#110469) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Googla Play filmek a telefonon lévő videót nem tudja lejátszani?

(#110470) mobilizmo válasza stilo18 (#110468) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nézd meg a Kukát!

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#110471) beg


beg
veterán

Aqua Mail Pro leárazva: [link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110472) Soockit válasza stilo18 (#110468) üzenetére


Soockit
aktív tag

Ha nem eredeti (teljes) felbontásban töltöd fel a fotókat, hanem optimalizálva (Kiváló minőségnek hívja a program), akkor azokat a képeket nem számolja, ergo ha törölsz képeket akkor nem csökken a foglalt adatmennyiség,

(#110473) lasse001 válasza makoss (#110459) üzenetére


lasse001
senior tag

Szerintem Neon kell de nem biztos. Eddig az összes Samumhoz az kellet

(#110474) #79335424 válasza rjg (#110462) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem oldja meg. Már próbáltam. EX Dialer, Rocket Dialer. Mindkettő csak ugyanazt tudja, amit a gyári. Ezt most nagy pofonként élem meg. Egy újabb Google merénylet. Csak azt nem értem, hogy hogyan használja a Google fiókot, ha a névjegy szinkron ki van kapcsolva. Ráadásul az alapértelmezett fiókot a szokásos trükkömmel állítottam be, tehát még a legelején sem tudott szinkronizálni.

Vacs:
Ezek szerint nem csak Nugáton. Én maradtam 6.0.1 -en. Lenne rá Nugát, de nem engedtem frissülni, mert Nugátra még nincs Xposed.

[ Szerkesztve ]

(#110475) PistiSan válasza #79335424 (#110474) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem 7.1.1 android van a telefonomon, még is ott vannak az opciók.

(#110476) #79335424 válasza PistiSan (#110475) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze, ez lehetséges. A gyártók gondolkodhatnak ésszerűbben, mint a Google. A noname Zopomon Kitkat alatt, gyárilag is korlátozás nélkül lehetett használni a mikroSD -t, vagy bármilyen, külső meghajtót. Ezen a Moto -n viszont szinte stock Android van (leszámítva a dual SIM kezelést, és a Modok kezelő szoftvereit).

[ Szerkesztve ]

(#110477) stilo18 válasza Soockit (#110472) üzenetére


stilo18
addikt

Köszi a segítséget, a régi M9-es képeimet "látta" a program...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#110478) galuska95


galuska95
aktív tag

Szaisztok!
Tudom szubjektív, de kinek melyik naptár alkalmazás jött be a legjobban? google calendar-al egy a bajom: a heti/havi néztbe nem elég nagy a hely az esemény címének a megjelenítéséhez, főleg ha 2 db fedésbe van, akkor el se lehet olvasni hogy mi van odaírva. Windows phoneról jöttem, egy nagyon pozitív dolog volt benne, a naptár. Ilyen volt a kedvenc nézetem:[link]
valaki tud olyan naptárt ami hasonlót tud? vagy egyéni preferenciákat is szívesen megsassolok, hátha bejön valamelyik.

[ Szerkesztve ]

(#110479) pinnacle válasza Viktor0610 (#110421) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Sajnos nem működik. Régebben a Dolphin-t ajánlották, be lehet állítani, hogy iPhone-nak mutassa magát, ez sem működik, állandóan lefagy.

(#110480) PistiSan válasza galuska95 (#110478) üzenetére


PistiSan
addikt

aCalendar-t használok pár hónapja, most volt akciós, meg vettem a pro verzót is, abban több szín van mint a free verzióban, ajánlom. A nézet is olyan mint amit mutattál.
Google naptárat hagyd meg mellette, azon keresztül szinkronizál.

[ Szerkesztve ]

(#110481) S e t h válasza beg (#110471) üzenetére


S e t h
nagyúr

Először is köszi!
Már nyomtam volna is a vásárlásra, de aztán jó szokásomhoz híven elolvastam az angol nyelvű hozzászólásokat és meglepődve tapasztaltam, hogy elmúlt hónapokban egyre több negatív komment érkezett, miszerint az orosz tulajdonos( új tulaj?) egyre több privát adatot akar és gyűjti is őket az appon keresztül.
Nos én ennek nem jártam utána, passz milyen jogosultságokat kér, mindenesetre fura, hogy az egyik legnépszerűbb email app-nál is egyre több a negatív visszhang.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#110482) darvinya válasza #79335424 (#110476) üzenetére


darvinya
titán

Vernee-n is Stock droid van, kivéve dupla SIM kezelés.
Nézd meg mennyi Kínai írás jeles apk van rendszerben, mert ha 2-nél(gyártó frissítés apk-k) több van, akkor az módosított fw

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110483) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! Melyik a legjobb kamera appp ?kritériumok :
Könnyű kezelés, slow motion, panoráma , color effektek , jó képminőség , és hw gombok használata exponalásra , előre is köszönöm !
Egyébként a gyártók mobiljainak fotó appjait el lehet valahol érni? Pl xiaomi, vagy stb ?

(#110484) Bozek válasza batai15 (#110483) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én a Camera ZOOM FX-et használom, főleg azért, mert itt nem kell sokat variálni a sorozatfelvételhez. Igaz, trükkös, mert a Time Lapse módnál kell beállítani, hogy a képek készítése között 0 legyen a várakozás.

Slow motion-t (feltéve, hogy ezzel a 60/120/stb. fps-re gondolsz) szerintem csak a gyári kamerával lehet csinálni, ha egyáltalán az tudja.

(#110485) #79335424 válasza darvinya (#110482) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nincsenek kínai írásjeles appok, és a modokhoz tartozó fejlesztői környezet miatt ennél a telónál másképp működnek ezek a custom firmes dolgok. De, tulképp nincs vész, mert úgy tűnik, hogy fiókszinkron nélkül is működik a névjegyzék. Beléptem webes felületen a címtárba, és üres. Persze, ha nem lettem volna elővigyázatos az alapértelmezett fiók megadásánál, akkor már szépen bekebelezte volna a kontaktjaimat.

(#110486) beg válasza darvinya (#110482) üzenetére


beg
veterán

Edigitalban vette itthon. Szerinted mennyi kínai írásjeles app lehet rajta? :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110487) punky10 válasza galuska95 (#110478) üzenetére


punky10
addikt

A CalendarPad-ot használom,a pro verzióban biztos van ilyen heti nézet, de lehet, hogy az ingyenesben is.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#110488) air válasza beg (#110486) üzenetére


air
nagyúr

Pláne egy Motón. :Y

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#110489) darvinya válasza beg (#110486) üzenetére


darvinya
titán

Őőőőőő…mi garancia üzlet rá?
Volt onnét Lenovo amiben vagy 10 ilyen app volt rajta.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110490) WhiteWalker válasza darvinya (#110489) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Direkt csinálod vagy segítenek benne?? ;]

[ Szerkesztve ]

(#110491) Tökimanó válasza #79335424 (#110474) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ha így megfelel ,próbáld ki a True Phone Dialer & Contacts alkalmazást. Én ezt használom . Persze nem azért amiért Neked javaslom,hanem mert sokoldalú és tökéletesen megfelel nekem.

(#110492) #79335424 válasza Tökimanó (#110491) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudtam, hogy fölösleges, de kipróbáltam. A funkciót a rendszer biztosítja, a tárcsázók csak megjelenítik. Tök mindegy, hogy melyiket teszem fel, egyikben sem lesz több lehetőségem.

(#110493) atillaahun


atillaahun
veterán

Aki használ PixelPhone-t, szerintetek mitől csinálja, hogy a call log-ban néha nem mutat nevet egy-két számhoz?
Force stop és app cache törlés után már jó, de időnként valahogy bénázik. 4 engedélye van, azokat megkapta, netet elvettem tőle, hogy ne reklámozzon. Gyári névjegykezelő mutatja amúgy rendesen.
Mi befolyásolhatja még a működését?

[ Szerkesztve ]

(#110494) rjg válasza #79335424 (#110476) üzenetére


rjg
őstag

A gyártó marhasága... Nekem most LineageOS 7.1.2 van a OnePlus2-n, és ebben benne van a Phone, mint tárolási lehetőség az új kontaktok mentésénél.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#110495) #79335424 válasza rjg (#110494) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, ezt írtam én is korábban. Nekem az a pechem, hogy ez stock Android. Érdekes, hogy a Nexusokra úgy tekintettünk, hogy azok a tutik, mert azokon nincsenek fölösleges, gyártói minek alkalmazások, csak a salangmentes, vegytiszta Android. Lassan meg már bármi jobb, többet nyújt, mint egy vegytiszta Androidot futtató teló.

(#110496) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!
Arra van valami app vagy mod, hogy Fingerprint sezonzorhoz csak hozza kelljen érni feloldáshoz, ne kelljen benyomni a gombot Galaxy S7-n?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#110497) atillaahun válasza #79335424 (#110495) üzenetére


atillaahun
veterán

Lehet valamit félreértek, de nálam 7-es gyári Huawei rendszeren ott a telefonon tárolás lehetősége.

(#110498) #79335424 válasza atillaahun (#110497) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, félreérted. Attól függ, hogy mit nevezünk "gyárinak". Az Androidot a Google fejleszti, a telódat meg a Huawei. A Huawei módosítja a Google féle Androidot. Tehát a gyári telódon nem gyári Android van. Tutira gyári Android csak a Google referencia telóin van (Nexus, illetve most már Pixel). Az én telómon sem gyári Android van, hiszen akkor nem lehetne dual SIM -es, meg mikroSD sem volna benne. De, ezeknek a kezelésén kívül, szinte teljesen gyári Android van rajta. Ezért nincs ilyen címtár opcióm.

(#110499) Black_Raven válasza #79335424 (#110492) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Telefonkönyv/Névjegyek appban is nézted? Mert ott kéne lenni elvileg..Ez nekem sem a tárcsázóban van.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#110500) picur10


picur10
aktív tag

Ha szeretném legalább a gmail, üzenetek, line, viber alkalmazásoknál, hogy az ikon jobb felső sarkában látszódjon az új üzenetek száma, akkor kénytelen leszek megvenni a fizetős Nova-t, vagy van más megoldás is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.