Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110501) #79335424 válasza Black_Raven (#110499) üzenetére


#79335424
törölt tag

Zárjuk le ezt a szálat! Értsétek meg, hogy nincs ilyenem! Olyan sincs, hogy Telefonkönyv. Csak olyan van, hogy névjegyek. Egyébként meg vacs megírta a tényállást. A Nexusán sincs ilyen lehetőség, márpedig az a stock Android. Ha azon nincs, akkor ez csak gyártói feature lehet. Van olyan gyártó, amelyik beépíti, és van, amelyik nem. Amelyik teló stock Androidhoz közeli rendszert futtat, abban nem lesz ilyen opció. Ezért nincs az enyémben sem. Ezen nincs mit tovább ragozni. Ennyi, pont.

[ Szerkesztve ]

(#110502) darvinya válasza #79335424 (#110501) üzenetére


darvinya
titán

Névjegyekre gondolt, és jól mondta.
Telefon app-ban Beállítások-Megjelenítés-nél csak listázás van.
Névjegyek app-ban már Megjelenítő névjegyek vannak, Beállítások-nál alapértelmezett mentés is szerepel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110503) DS39 válasza picur10 (#110500) üzenetére


DS39
nagyúr

ZenUI launcher ingyen is tud ilyet.

(#110504) rjg válasza darvinya (#110502) üzenetére


rjg
őstag

A Te készülékeden...

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#110505) picur10 válasza DS39 (#110503) üzenetére


picur10
aktív tag

Megnéztem. Úgy néz ki tudja ezeket az alkalmazásokat kezelni, bár ahogy nézem elég lassan frissíti a ikonok állapotát.
Kissé fura a másik után, fent hagyom egy ideig és meglátom.
Köszönöm! :R

(#110506) HREH válasza darvinya (#110502) üzenetére


HREH
senior tag

Lehet, hogy van alapértelmezett mentési hely, de ott is csak a gmail fiókot engedi kiválasztani... :DD

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#110507) #79335424 válasza HREH (#110506) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pontosan ez a helyzet. Pontosabban elméletileg. Valójában az adott névjegyzék a Gmail fiókomhoz tartozik, de a telón is tárolódik. Ha most engedélyezném a szinkront, akkor azonnal feltolná a névjegyeimet a Google szerverre. Ezért van az, hogy bármelyik fióknál, létrehozáskor be lehet állítani, hogy miket szinkronizáljon. Kivéve az alapértelmezett (vagyis az elsőnek megadott) fiókot. Annál, ha nem trükközöl, akkor mire a kapcsolókhoz jutsz, addigra már régen leszinkronizált mindent. Ügyes, de mivel nálam ez nem jött be, ezért most "beragadtak" a névjegyek a telóba. Jelenleg még nincs root jogom, hogy utánanézzek annak, hogy most milyen elérési úton tárolódnak.

[ Szerkesztve ]

(#110508) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Call recorder Pro ingyenes!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#110509) csacsi67


csacsi67
addikt

Sziasztok olyan alkalmazást keresek vagy PC -röl megoldást amivel le tudom formázni a telefonba lévö sd kártyámat fat32 re mivel az sd kártya adapterem elveszett.Elöre is köszönöm ha valaki tud ilyet.

(#110510) darvinya válasza csacsi67 (#110509) üzenetére


darvinya
titán

Telo is tudja formázni, ha jó az SD kártya.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110511) csacsi67 válasza darvinya (#110510) üzenetére


csacsi67
addikt

FAT32 re vagy ext3 ra?

(#110512) batai15


batai15
félisten

Oi újfent ! Ideje lenne leváltani a chromeot, kezd elegem lenni hogy meizu m5-től kezdve a xiaomi redmire note 3 pro (snapi 650) és zuk z2 i(snapi 820) bezarolag ugyan olyan szarul fut,laggol. Nincs valami alternatíva ami vel kapcsolatban egy kikötésem van ; full Chrome szinkronizacio, mert ez vitathatatlanul nagy erény hogy minden mentett oldal, jelszó stb telefon meg van .

(#110513) gyga


gyga
senior tag

Tudja valaki, hogy a Samsung szövegfelolvasót hogy lehet kiiktatni? A telefon Samsung j5 Android 6.01

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#110514) darvinya válasza csacsi67 (#110511) üzenetére


darvinya
titán

Telefon csak FAT32-re formáz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110515) csacsi67 válasza darvinya (#110514) üzenetére


csacsi67
addikt

Köszi. :R :R

(#110516) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Kérdésem az lenne: Google Assistant-ot hogy lehet a legfrissebb verzióra tenni? - Magyarul, hogy olyan legyen mint a videoban is: [link]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#110517) junkpod


junkpod
nagyúr

Sziasztok, ismertek torrent release figyelő appot? Olyasmire gondolok, hogy listázza a friss release-eket, esetleg szurve, esetleg adott címet figyelne is?

Box's don't touch!

(#110518) #79335424 válasza batai15 (#110447) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudtam, hogy valamire akartam válaszolni, csak aztán másba bonyolódtam. Nézd meg E-Robottal, hátha. A műveletek -> rendszer alatt van egy olyan, hogy Autó mód kapcsolása. Bár azt írja, hogy ez Samukhoz van, de hátha más telókon is működik.

(#110519) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Bringások!
A Runtastic Road Bike PRO ma ingyenes a Playen!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#110520) Švejk


Švejk
őstag

Sziasztok,
Most tértem vissza Androidra Windows után, ami Onedrive-val szinkronizálta az összes képemet, és nagyon kényelmes volt, hogy integrálva volt a Fotók appba a felhő.
Így Androidra keresek (ha nem lehetetlen) olyan fotó appot, ami rendelkezik Onedrive integrációval. Tudtok ebben segíteni? :)

(#110521) weiss válasza Švejk (#110520) üzenetére


weiss
addikt

Onedrive app tudja.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#110522) Švejk válasza weiss (#110521) üzenetére


Švejk
őstag

Úgy értem egy Galéria alkalmazás, ami a helyi fájlokat integrálja a felhőben levőekkel.
Nem akarom külön-külön letöltögetni offlineba Onedriveban is.

(#110523) #79335424 válasza Švejk (#110522) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én azokat a megoldásokat preferálom, amikben részletesen be tudom állítani a szinkronizációs paramétereket. Szinkronra a Foldersync pro -t használom, galériának pedig a QuickPic, Cheetah felvásárlás előtti, utolsó verziójának újraszignózott változatát (XDA link). Nem használok OneDrive -ot, dd megnéztem, és mindkettő ismeri.

(#110524) Švejk válasza #79335424 (#110523) üzenetére


Švejk
őstag

Nagyon köszönöm! :) Régebben Quickpicet használtam én is, és imádtam, fogalmam sincs mi lett vele mostanira, de szerintem borzalmas.

(#110525) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Használ valaki Osmand+-t? Május elsejei appon belül a legfrissebb térkép..... Én viszont eddig amig meg nem vettem az teljes verziót,innen töltöttem le mindig a friss Hungary.obf-et,és másoltam be az app mappájába. Van értelme az utóbbi linkről letöltött obf-et együtt használni a teljes verziós appon belüli térképpel? Vagy elég a néha frissülő appon belüli frissítés?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#110526) terra052 válasza Chris Kiki (#110519) üzenetére


terra052
őstag

:R :R :R
Köszi, bár a sima Runtastic Pro-t használom bringázáshoz is a futás miatt, de azért ez csak célszerszám, ennyiért nem hagyjuk ott :C

[ Szerkesztve ]

werkmania.hu

(#110527) Rataxes


Rataxes
csendes tag

Sziasztok!
Tudtok olyan alkalmazást, ami olyan módon szinkronizálja a telefont a PC-vel wifin keresztül, hogy a PC-ről tudjak hívást fogadni/indítani (a PC mikrofonja/hangszórója segítségével), sms-t írni... És esetleg még ingyenes is? :) Köszi!

(#110528) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Arra van valami mód, hogy 4 oldalt nyomtassak egyre 2 oldalas megoldással Android app-ból? (Mint anno Adobe Readerből PC-n vagy World-ből).

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#110529) vizimento


vizimento
senior tag

Olyan progit keresek, ami az androidos készülékben lévő SD kártyát hálózati meghajtóvá teszi.
Tehát otthon, ha wifin a routerre csatlakozok, akkor a szintén a routerre csatlakozó asztali gépről lássam az androidos készülék memóriakártyáját, tudjak rá írni, és olvasni róla. Ne kelljen ehhez a géphez kábellal csatlakoztatni...
A legjobb lenne, ha az ESfile explorer is tudná ezt, mert az fent van rajta, csak nem találtam meg, hol/hogy/mit kéne ehhez beállítanom rajta.
Köszi!

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#110530) Bozek válasza vizimento (#110529) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az FTP szervert keresd az ES-ben. Gépen meg az ott kiírt IP-cím alapján csatlakozhatsz. De ha nem megy, akkor szerintem valaki majd jobban elmagyarázza, mert én konkrétan nem használok ES-t.

(#110531) darvinya válasza vizimento (#110529) üzenetére


darvinya
titán

Távoli Gyors elérés oldalsó menüben Hálózat alatt.
Ottani címet beírva TC FTP-jébe anonimként, vagy böngészőbe.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110532) zhata válasza vizimento (#110529) üzenetére


zhata
senior tag

FTP szerver Pro.

(#110533) #79335424


#79335424
törölt tag

Egy hete érzem, hogy vmi nem úgy működik a Dolphin -ban, mint ahogy megszoktam. Most tudatosult bennem, hogy az új telómon nincs menü gombom. A recent app list van helyette. Hát ez ultra gáz. Ha most akarok valamit a Dolphin menüjében, akkor elő kell hoznom a fejlécet, és azon menüt nyomni. Hú, de várom, hogy legyen root, és a home hosszan nyomásból kirúghassam a Google szarját, és a helyére kerüljön a recent app list. Szörnyű ez az új Android.

(#110534) HREH válasza #79335424 (#110533) üzenetére


HREH
senior tag

Nem szörnyű, csak Xposed nélkül nagyon fapad a stock Android :D
Nekem is első dolgom volt anno Nexusra felrakni, megváltás volt :)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#110535) bigrock


bigrock
addikt

Ha egy -amúgy fizetős alkalmazást- letöltök ingyenesen (akciós) egy cseretelefonra, akkor miután lejárt az akció, az eredeti telefonra is ingyenesen tudom letölteni, vagy fizetőssé válik?

(#110536) HREH válasza bigrock (#110535) üzenetére


HREH
senior tag

Ha ugyanazt a Google-fiókot használod mindkettőn, akkor ingyenesen le tudod tölteni bármikor.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#110537) #79335424 válasza HREH (#110534) üzenetére


#79335424
törölt tag

Próbálom belakni a telót, de komolyan mondom, egymás után érnek a csapások. Úgy bénázok, mintha először csinálnám. Az imént felraktam az Apexet. Épp csak a leglényegesebb funkció nem akar működni, az ikonok összevonása. Pontosabban az összevonás az megy. Ráhúzom a másikra, és szépen berendezi. De, soha többet nem férek hozzá. Ha rábökök, akkor nem nyílik meg az összevonás, hogy kiválasszam a kívánt ikont. Elindul a legutóljára behúzott alkalmazás, és ennyi. A legtöbb, amit eddig elértem, hogy megnyílik egy fehér négyzet. De, ez üres, nincsenek rajta az ikonok széthúzva. Mi van itt? Találkozott már vki ilyen jelenséggel?

[ Szerkesztve ]

(#110538) darvinya válasza #79335424 (#110537) üzenetére


darvinya
titán

Hú…hú…ott valami nagy gebasz van.
Tán droid életre kelt. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110539) #79335424 válasza darvinya (#110538) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van egy tippem, de ha az a hiba oka, akkor a kardomba dőlök. Olvastam valahol, hogy 6 -tól nincs floating megjelenés. Ha érintésre az ikonok floating felületen nyílnának meg, akkor a tiltás miatt az nem tudna működni. De, nagyon remélem, hogy csak én bénázok vmit. Csak nem tudom, hogy mit, mert évek óta, minden eszközömön Apexet használok, szinte ugyanazokkal a beállításokkal.

(#110540) laleeee válasza #79335424 (#110539) üzenetére


laleeee
őstag

Fejlesztői beállításokban nem tiltottad le az animációkat vagy valami ?

[ Szerkesztve ]

(#110541) #79335424 válasza laleeee (#110540) üzenetére


#79335424
törölt tag

De igen, de nem ez volt a baj. A témabeállításoknál az Apex volt az alapértelmezett ikon téma. Erre volt allergiás a teló. Kikapcsoltam, és így már megnyílnak az összevont ikonok.

(#110542) HoTaZo válasza #79335424 (#110541) üzenetére


HoTaZo
őstag

Vagytok páran, akik a droid olyan mélységeibe keringtek, mint mi (szerintem) soha nem is fogunk. Ti töritek az utat (piros nyakkendő :D ) ott, oda, ahol mi, sokan utánatok caplatgatunk majd. Olyan rendszereket kapcsoltok össze, mit mi csak hüledezve csodálunk. S ha valami az eddig megszokott rendszerben jól működött de egy frissebb rendszerben nem akar, akkor addig filóztok, kutatjátok a lehetőségeket, míg megoldást nem tálaltok.
Ehhez egyet tudok mondani: köszönet az én 5-10 év múlvani felhasználói személyem névében! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#110543) laleeee válasza HoTaZo (#110542) üzenetére


laleeee
őstag

Szuperjúzernek születni kell :)

(#110544) #79335424 válasza HoTaZo (#110542) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha ezzel rám gondoltál, akkor tévedsz. Bár úgy lenne, ahogy írod, de én csak egy lelkes amatőr vagyok, aki épphogy a felszínt karcolgatja. Írok egy példát. Azért vettem ezt a telót, mert van rajta egy olyan csatoló felület, amin keresztül olyan funkciók érhetők el, amik más telónál nem. Mindez legálisan, mert a csatolófelület szoftveres kezelése nyílt. Nekem régi vágyam volt, hogy az S2 után megint tudjak HDMI -n screen mirroringot. Pár napja megemlítettem ezt egy fórumtársunknak, aki tegnap azzal lepett meg, hogy küldött egy kész firmware -t a HDMI kimenethez. Kernelt forgatott hozzá, stb. Mindezt csak úgy, jópofaságból "összedobta" nekem, mert épp kedve volt hozzá. Leesett az állam. Na, ő a profi. Hozzá képest én a bányász béka popsija alatt, több tárnával.

(#110545) darvinya válasza #79335424 (#110541) üzenetére


darvinya
titán

Azért milyen választékos megfogalmazás mappázásra, s ezt milyen módon lehet csavarni egy felület működéshez.
Ebből látszik dupla virtualitású felületről.
S anno pont emiatt menekültem MIUI-ról, mert látszólag egyszerűnek néz ki, miközben másod rendszer felemészt lassan mindent és rengeteg felesleges/hasznos funkció összesége visszavet.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#110546) atillaahun válasza HREH (#110534) üzenetére


atillaahun
veterán

Nougat-ra nem tudtok valami XPosed szerűséget, amit annak akár csak töredékét tudja?

(#110547) vizimento válasza darvinya (#110531) üzenetére


vizimento
senior tag

De ezzel a módszerrel csak a belső tárhelyét látom az androidos eszköznek.
Én az SD kártyához szeretnék hozzáférni...

Szerk1:
Megvan hol lehet beállítani, köszi!

Szerk2:
Már csak arra kéne rájönni, miért ilyen csiga lassú... (kb 100kb/s)
Asztali gép SSD-ről - android SD kártyára másolás, mindkét gépen fullos térerő, RT-N65U router...

[ Szerkesztve ]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#110548) punky10 válasza darvinya (#110545) üzenetére


punky10
addikt

Egy hétig egymás mellett használtam stock droidot,és MIUI-t, nem éreztem különbséget gyorsaságban.Talán a Verne gyorsabban bekapcsolt, de mivel ezt csak egyszer kellett kivárni, így ez sem biztos.Nem az számít, mi fut(CM,MIUI,EMUI...stb), hanem hogyan optimalizálták.Szerintem...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#110549) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hali. Olyan programot keresnék, amivel ki lehet küldeni a telefonról Wi-Fi-vel mondjuk egy filmet. Pár progit kipróbáltam, de valahogy egy sem az igazi. Pl.: BubbleUPnP, AllCast, AllScreen. Van amelyik, ha lejátszást megállítom, akkor rögtön lefagy és szinte mindre kivétel nélkül jellemző, hogy nem tudok beletekerni a filmbe. A tv távirányítójával sem. Ha megakad és elindítom, akkor kezdi a legelején. Lehet a tv is ludas, egy Sharp.
Valaki tudna ajánlani valami működőt? Esetleg megírhatná, aki használja a fentebb progik valamelyikét, hogy nála hogyan szuperálnak. Főleg a beletekeréses funkció.

Motorola G51

(#110550) darvinya válasza vizimento (#110547) üzenetére


darvinya
titán

Ez inkább SD kártya típusa határozza meg.
Pl: C4-es kártyára nagy file-ok alig 100kbps megy, míg UHS I kártyára 3Mbps

punky10

Abba igazad van, hogy optimalizáció mindenképp kell.
De itt MIUI nem egyszerű felület, hanem első Stock droid-ra épülő újabb virtuális rendszer a MIUI.
Emiatt több RAM-ot fogyaszt, ami önmagában csak akkor gond, mikor elfogy és nem MIUI áll le, hanem az app.
Nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem mentek egyes app-ok.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.