Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107273) SunMount3r válasza bigrock (#107256) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Telepítettem a Google Translate-et és ahogy elnézem ahogyan működik a Moon Reader-el, nem egészen erre gondoltam. Most is megnyitja a saját "ablakát" a GT, amiből mindig vissza kell lépni a Moon Reader-be. Én ezt úgy gondoltam el, hogy be lehet állítani, hogy csak egy kis "lebegő szöveg buborékot" ír ki ilyenkor a Moon Reader-en belül, könyv olvasás közben, hogy az adott szó fordításával.

Kerestem a MR-ben és GT-ben is ilyen beállítást, de sehogy sem találtam... Ez így nem egészen "beépülés", más fordító esetleg nem tudja, pl. a Colour Dict (ez az amit a MR alapból felajánl, csak félek ez sokkal nagyobb helyet foglalna el, mert eleve Offline fordító, ha jól értem...)?! :F

És ha már itt tartok: Table-em van és olvasás közben idegesít, hogy a képernyő egy bizonyos "tétlenségi" idő után elhalványodik (levesz a fényerőből). Kerestem a Tablet beállításokba, hogy lehetne ezt az időt megnövelni (mondjuk 3 perccel), de csak arra találtam, hogyan lehet kitolni azt az időt amikor elmegy alvó módba. Van erre valami megoldás? :F Mert így pl. az e-book olvasás meglehetősen idegesítő és kényelmetlen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.