Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94101) máyköl


máyköl
veterán

Kritikán aluli, amilyen műsort csináltok ebből a Barca-Real harcból... Mindkét irányban értem. :U

(#94102) Citroware válasza DeathAdder (#94100) üzenetére


Citroware
addikt

De ha nem is, ennek a gólnak köszönhetjük a BL részvételt. :))

Éppen azon gondolkodtam, hogy rengeteg meccset cseszett el a Liverpool a szezonban, de pont annyit, amennyi még éppen elég volt, hogy a 4-ben maradjon a csapat, eggyel sem többet. :DDD

(#94103) Tibiajax válasza DeathAdder (#94100) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj, hagyjad már...

..inkább ő
úgy cakkpakk az egész akcióval együtt, csomagban...
puszillak

(#94104) DeathAdder válasza Tibiajax (#94103) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szép akció volt az ollózós gól előtt is.

Amúgy szerintem nem összevethető a kettő. Az ollózós teljesen tudatos volt (klopp szerint gyakorolt figura volt a busz ellen, csak épp az nem hogy ollóval rúgja rá :D ), Giroud-é meg látványra valóban szebb, viszont kevesebb tudat volt benne, inkább csak belepiszkált és baromi jól sült el. A tudatos belepiszkálós szerintem Ibra sárfkányfarok mozdulata volt 2004-ben az olaszok ellen.

Bármelyik is kapja az megérdemelt lesz :K

(#94105) balazs025 válasza Citroware (#94102) üzenetére


balazs025
senior tag

Vagy azt is mondhatjuk, hogy az Arsenal cseszett el eggyel több meccset, hogy a legjobb 4-ben legyen. :DDD

(#94106) DeathAdder válasza balazs025 (#94105) üzenetére


DeathAdder
veterán

Arsenal nem cseszett el semmit, kapásból mondok 5 meccset amin akkora mákjuk volt a, vagy vaksi bírói ítélet milyen a saf érában maximum az utd-nek volt :))

[ Szerkesztve ]

(#94107) balazs025 válasza DeathAdder (#94106) üzenetére


balazs025
senior tag

Jó hát nem írtam olyan komolyan. :D Ebben pedig nem tudok állást foglalni, mivel a meccseik kb 50-60%-át láttam. Viszont a tavaszi hullámvölgy mögött biztos, hogy nem csak formahanyatlás volt.

(#94108) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#94104) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem is az az érzésem volt ennél, hogy jól piszkált bele, és éppen bejött neki. Miki hasonló gólja is sokkal tudatosabbnak tűnt nekem, annál viszont ez a Can gól egyértelműen szebb.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#94109) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#94108) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tökéletesen látjátok és tudjátok ti is, hogy Giroudé a legszebb magasan... :) egyetlen egy dologba tudtok csak kapálózni - főképp ugye ellendrukkerként -, hogy mennyire lehetett tudatos avagy sem..
de elárulom :), teljesen tudatos volt.. mielőtt még túl nagy feneteket kerítetek neki. kicsit mögé jött, sarkazott egyet. sokan megcsinálják ezt a mozdulatot, én is bármikor. más kérdés, h én nem góllövésre, hanem mögöttem álló ellenfél esetén beadásra használom előszeretettel

[ Szerkesztve ]

(#94110) bandus válasza Tibiajax (#94109) üzenetére


bandus
veterán

ez a kontra tényleg zseniális :R talán szintén az arsenalnak, vagy a poolnak volt az elmúlt időszakban ilyen gyönyörű egyérintős játéka? nem emlékszem pontosan. lehet mindkét csapatnak.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#94111) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#94109) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Elfogultság nélkül írtam amit írtam. Nem zavarna, ha ez nyerné az év gólja címet, nincs feltétlen bajom Giroud-dal. Tény, hogy szép a gól.

Attól még nem látom 100%-ig tudatosnak. Valahogy olyan érzésem van, hogy ezt "akárki" megtudná csinálni, ha szerencséje is van. Máshogy nagyon nem érhette el, szar helyre jött a labda, belepiszkált, hogy a kapu felé irányítsa és ez lett belőle.

Én alapból kontrabuzi vagyok, szóval a támadás nagyon tetszett.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#94112) 4580693 válasza NyxNyxNyx (#94111) üzenetére


4580693
senior tag

Jó kontrabuzinak lenni, én is az vagyok! :D
Amúgy szerintem elég nehéz kiválasztani a legszebbet, mert mind nagyon szép gól. :)

(#94113) Citroware


Citroware
addikt

1. Giroud gólja nincs is jelölve a PL szezon góljára. :DDD

2. Miki gólja is ilyen, de ezt a mozdulatot egyáltalán nem nehéz megcsinálni. (Ráadásul Miki gólja les volt)

Nem tudom, melyiknek kéne nyernie, de nem ezeknek.

(#94114) L_YKing válasza Citroware (#94113) üzenetére


L_YKing
addikt

Te mindig ilyen retard vagy? Gondolom profi focista vagy es tudod, hogy milyen egyszeru is ezt csinalni.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94115) Citroware válasza L_YKing (#94114) üzenetére


Citroware
addikt

Szoktam is. Ezek szerint neked nem sok lövésed van hozzá. Nem lepődtem meg.

(#94116) forceberg válasza Citroware (#94115) üzenetére


forceberg
veterán

Várunk majd szeretettel a topikfocin, ha összejön valamikor, csak ilyen kivénhedt meg 100 kiló körüli-feletti palimadarakat kell lefociznod :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#94117) Citroware válasza forceberg (#94116) üzenetére


Citroware
addikt

Nem vagyok én profi, ollózni pl egyáltalán nem tudnék (el sem találnám a labdát), de ezt a mozdulatot tényleg nem nehéz onnan így megcsinálni, ha jól jön, persze hogy jó helyre menjen, ahhoz imádkozni is kell. :DDD

Carroll és Can ollója sokkal komolyabb.

(#94118) L_YKing válasza Citroware (#94117) üzenetére


L_YKing
addikt

:C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94119) szami777


szami777
addikt

Közben a Real megvett egy 16 éves brazil gyereket 45 millióért....

Ha nem szarik aranyat a gyerek, akkor egy picit túlzónak tartom ezt a pénzt.
De csak egy picit. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94120) Ringman válasza szami777 (#94119) üzenetére


Ringman
nagyúr

a norvég csodagyerekkel mi lett?

(#94121) gyuromoj válasza szami777 (#94119) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mbappe-ért meg 110 millió fontot ajánlottak, de szerencsére a Monaco nem fogadta el. (Elvileg...)

Szerk.:
Ringman
Valahol Hollandiában játszik kölcsönben.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#94122) Cartevo válasza Ringman (#94095) üzenetére


Cartevo
őstag

Spagetti ezüst- vagy bronzérem után nem edzősködik a BL-ben.
Mégiscsak Champions League.

(#94123) IreN!CuS válasza forceberg (#94116) üzenetére


IreN!CuS
őstag

- dábőlll

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#94125) forceberg válasza Ringman (#94120) üzenetére


forceberg
veterán

'15 év végén bedöngölték a földbe... Bödegard volt a tettes. :))

(#94123) IreN!CuS : dábőlll - azaz páros lábbal? :D

Á, jöjjön el, hátrahagyva a fotel meg a gamepad nyújtotta fellegvárat :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#94126) DeathAdder válasza szami777 (#94119) üzenetére


DeathAdder
veterán

Úgy könnyű hogy nincs veszítenivalód, mert egy egész ország adófizetőjére számíthatsz..

(#94127) Citroware válasza forceberg (#89997) üzenetére


Citroware
addikt

Maradnék inkább az oldalvonal mellett. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94128) Citroware


Citroware
addikt

Egyvalamit nem értek: mindenhonnan azt hallom, hogy Benzema szar, Bale szar, Sergio Ramos kétballábas, James szar, túlárazott, CR is szar, mindenki szar a Realban. De azért mégis behúzzák a bajnokságot, és lehet hogy megvédik címüket a BL-ben. :DDD

(#94129) DeathAdder válasza Citroware (#94128) üzenetére


DeathAdder
veterán

és kitől hallod? :U mert normális ember ilyet nem mond

Csak mert ezeknek a "szurkolóknak" a legtöbbje úgy fogyasztja a futballt mint más a mozit, vagy színházat. Elmegy szórakozni, iszik, rágcsál, ha nem tetszik az előadás akkor fújol (igen még CR-t is kifújták amikor volt másfél gyengébb meccse), ha gól van akkor meg örjöng. (akinek nem inge...) és jól láthatóan a csapat is ezeket a szurkolókat kívánja kielégíteni, úgy hogy szórakoztat, értsd csinálja a showt. És ha durva akarok lenni azt mondanám hogy ennek jó részét közpénzből. (az unalmas joviális vénember Pellegrinit 1 év után kirúgják mert 96 pont nem volt elég a bajnoki címhez, na az indok nem az volt hanem a szurkolóknak való minden áron megfelelés). Még a királyi koronát is megcsonkították a címerükön, amit XIII. Alfonz király adományozott a csapatnak 1920-ban, és került fel a címerükre. tkp ezzel a spanyol koronát csonkították meg. És miért? Egyes fogyasztó ország szurkolói, vagy a szponzor miatt..

Az ilyen "szurkolókra" gondolok, akik egyre jobban veszik át az irányítást a klub felett, értsd a klub kész bármi áron szórakoztatni őket.

[ Szerkesztve ]

(#94130) hobizoli válasza gyuromoj (#94121) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a Real ajanlott ennyit erte?

több drón kell ;P

(#94131) Citroware válasza DeathAdder (#94129) üzenetére


Citroware
addikt

Ez a topik is tele volt olyan megszólalásokkal, amiket az előbb említettem, meg a híroldalak komment-szekciói. :D És nem csak Real szurkolóktól, de tőlük is.

[ Szerkesztve ]

(#94132) Richard! válasza hobizoli (#94130) üzenetére


Richard!
addikt

61m€ egészen pontosan. Szegény kisgyerek is úgy jár, mint az eddig megvett új Raúlok, új igazi Ronaldo-k stb. Volt, nincs. ( pl.: Martin Ødegaard)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#94133) gyuromoj válasza hobizoli (#94130) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg, szóval én biztos. Valahol olvastam a napokban.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#94134) omfgk válasza Citroware (#94128) üzenetére


omfgk
addikt

Ramos nem védőnek való a jelenlegi mentalitásával.
Tény,hogy akar és küzd, képes fejjel a legjobb pillanatokban gólt szerezni, de helyezkedésben, emberfogásban katasztrófa. Bármikor benne van a játékában a piros. Mindezt teszi általában bal-oldali középső védőként, ahol Marcelo aligha segít be hiszen ő előre sokkal hasznosabb támadásban és vétek volna visszafogni.

Bale jó játékos, de ez a sok apró sérülése...
Minden sérülés után kell 2-3 meccs ,hogy visszarázódjon. Amikor vette a Real akkor azt gondolták ,hogy vettek egy Ronaldo-t a jobb oldalra is.
Kiváncsi leszek Bale miatt elbukják-e a BL döntőt (természetesen nem ő lesz a hibás hanem aki esetlegesen a kezdőbe rakja majd Isco helyett, hogy aztán 30 perc után sérülés miatt, és ezzel elbaszva egy cserét is, lehozzák).

Benzema szar. Nem kell magyarázni.

CR-t nem tudom miért szarozzák.
James meg egy kiváló játékos, érthető ,hogy ilyen össze-vissza játszatás mellett nem hozza azt amit 14/15-ben.

A jelenlegi cserepadja a Real-nak nagyon jó. Ezért vannak idén ott ahol.

[ Szerkesztve ]

(#94135) L_YKing válasza omfgk (#94134) üzenetére


L_YKing
addikt

Senki se szarozza Cr-t. Az, hogy nem erdemelte volna meg a lasztit nem jelenti azt, hogy szar, vagy?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94136) omfgk válasza L_YKing (#94135) üzenetére


omfgk
addikt

Az esetében be kell látnia a drukkereknek ,hogy öregszik (meg saját magának is).
Sok helyen mondják, hogy már nem képes egy az egyben megverni az emberét, nem cselez, közel sem olyan látványos a játéka. Ez tény. De ettől függetlenül egy nagyon jó befejező játékos. Meg kell találni véglegesen a helyét 9-esként, Benzemát lapátra tenni és hozni egy balszélsőt.

(#94137) Jaffa75 válasza L_YKing (#94135) üzenetére


Jaffa75
őstag

azért mintha olvastam volna 1-2 negatív kommentet Tőled a Realra.. :U

Én sem szidom más kedvenc csapatát, mert a szurkolás épp nem erről szól, sőt pont az ellenkezőjéről!

Bale miatt volt már elég gond hogy vélhetően Perez kedvéért játszatták, aztán a 27.percben off volt... Ezek mellett sincs formában, a 2. sor (ásszeszáó, vázkez, hámesz, moráta) lehet hog ymost ütősebb lenne! CSak ha megint egy csere azon megy el, hogy Bale elmondhassa hogy játszott a BL döntőn... :F :W

(#94138) L_YKing válasza Jaffa75 (#94137) üzenetére


L_YKing
addikt

Elobb meg roncikarol volt szo... Vagy o maga a real?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94139) Jaffa75 válasza L_YKing (#94138) üzenetére


Jaffa75
őstag

nem az előbbire, kicsit korábbi időpontra gondoltam... :P de mindegy is, mindenki szurkoljon a sajátainak! :C :R

(#94140) Cartevo válasza Citroware (#94128) üzenetére


Cartevo
őstag

Ezt úgy kell érteni, hogy a saját csúcsformáján kívül van, és mivel önmagukkal maximalisták, miért ne léphetne szintet velük együtt a közönségük is?

(#94141) Citroware válasza Cartevo (#94140) üzenetére


Citroware
addikt

Nem csak formákról volt itt szó, hanem arról, hogy az emberek szerint a Real kezdőjének kétharmad része nem Real szint, de azért mégis jelenleg a világ legjobb csapata. :DDD

Tán összesen négy ember van a kezdőből, akire nem szoktam látni fikázást: Modric, Kroos, Carvajal, Marcelo.

[ Szerkesztve ]

(#94142) Tibiajax válasza Citroware (#94127) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tényleg, mi lehet szab.tam-mal?.. régen írt már a topikba

(#94143) #16741888 válasza DeathAdder (#94129) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ez igy van... Realoskent mondom hogy a Real drukkereinek a 40%a sopredek kozumidiota... lenne mit tanulni az Atletico kozonsegetol, de meg a Barcatol is... CRt kofugyulni? orok eletre eltiltanam a meccslatogatastol... meg egyaltalan fugyulni ezt a csapatot? Lichtenstein elleni lelektelen dontetlennel lehet fugyulni az igen... de a vilag jelenlegi legjobb csapatat egy szar meccs miatt amikor az egesz szenzonban a kuzdes volt a jellemzo... sajnalom hogy ezek leteznek.

(#94144) Citroware


Citroware
addikt

Olvastam nemrég, hogy a Juve el akarná hozni Iniestát semmi pénzért. Nem igazán értem, ha játszatnák, vele gyengébbek lennének, mint nélküle. :DDD Persze cserepadra még jó lehet arra az esetre, ha valaki kidőlne. De egyébként nem igazán üti meg a Juve kezdő középpályásainak szintjét.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#94145) Enzolord válasza Tibiajax (#94142) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem fut a Fradi szekere, úgyhogy szerintem csak tipszmikszel :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#94146) hobizoli válasza omfgk (#94136) üzenetére


hobizoli
nagyúr

szerintem azert nem cselezget mar, mar egybol ramennek 3-n, es fosik, hogy vmelyik ugy megrugja, mint az EB donton

tempóból lerohanasnal nincs ideje a vedoknek felallni
Béla meg CR7 is rohadt gyorsan tud sprintelni, ha van elotte terulet
ez nagyon sokszor bejon, viszont ha nekiall cselezgetni, azon ido alatt felzarkoznak a vedok is ra

amúgy nem ertem a magyarok csapatoknal ezt miert nem alkalmazzak?
jaaa, mert nem tudnak futni?
akkor edzenek rendesen tobbet, allokepessegre, meg robbanékonyságra, es gyorsaságra
futni-futni-futni

kozeppalyan alibibol elpasszolgatásokból nem lesz gol

több drón kell ;P

(#94147) Richard! válasza Citroware (#94144) üzenetére


Richard!
addikt

:DDD :DDD :DDD balfasz

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#94148) 7600 GS válasza #16741888 (#94143) üzenetére


7600 GS
addikt

lenne mit tanulni az Atletico kozonsegetol, de meg a Barcatol is...

Erre azért megiszok valami töményet ha hazaértem. :D

(#94149) Jaffa75 válasza 7600 GS (#94148) üzenetére


Jaffa75
őstag

A Barca közönsége még hagyján, de az Atleti közönsége inkább fanatikus, mintsem kulturált, vagy olyan, akitől tanulni kellene... :U

Hogy sok a divatszurkoló nem is kérdés, onnantól meg nagyon vegyes a dolog! :B

(#94150) 7600 GS válasza Jaffa75 (#94149) üzenetére


7600 GS
addikt

Gansxta Zolika főparaszt is Atleticskó szurkoló, mondjuk ezzel gondolom nem mondtam nagyon újdonságot. :D

Förtelem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.