Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94951) DeathAdder válasza Citroware (#94950) üzenetére


DeathAdder
veterán

twitteren már megint liverpoolba megy tán, de ezek után kizártnak tartom..

Soton mindenkitől nehezen válik meg, Clyne, Lovrennél is volt kalamajka, meg Alderwireldel is ment a cirkusz annó. Mondjuk a liverpoolt biztosan szívből utálják is. Most Tuchelt akarják Puel helyére... nem tudom mit akarnak, top6-ba férkőzni? Ahhoz nincsenek elég magasan a táplálékláncban.

(#94952) Citroware válasza DeathAdder (#94951) üzenetére


Citroware
addikt

Csodálkozol? :DDD Csak az elmúlt pár évben ezeket kapkodták el a felsőbb erők:
[link]

(#94953) hobizoli


hobizoli
nagyúr

„És akkor mi van?"

több drón kell ;P

(#94954) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#94945) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD :DDD

Ez mehetne első hsz-be.
__

Egyre sanszosabb, hogy - sokak örömére - Costa pattanni fog.

(#94955) venember83 válasza Citroware (#94950) üzenetére


venember83
nagyúr

De nem a Liverpoolhoz ezek után. Legalábbis nem közvetlenül a Liverpoolhoz.

KisTücsök: Costa az ázsiai Kínába vagy a milánói kínai előőrshöz távozik?

[ Szerkesztve ]

(#94956) venember83


venember83
nagyúr

(#94957) szami777 válasza KisTücsök (#94954) üzenetére


szami777
addikt

Menjen csak, Isten áldja.

Nagy kérdés, hogy akkor ki jön helyette. Lukaku-ról lehet olvasni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94958) L_YKing válasza venember83 (#94956) üzenetére


L_YKing
addikt

Es az edzobol miert nincs meg 2? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94959) venember83 válasza L_YKing (#94958) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert ő már hosszabbított '20-ig, a felsorolt játékosok pedig nyilván csak (média által generált) opciók. Abból lehet több, nem? Plusz minőségileg borzasztóan gyenge a Juve padja középpályások tekintetében, így elkél az erősítés.

Mondok egy névsort, jó?

Khedira, Sturaro, Lemina, Rincón, Pjanic, Marchisio.

Ehhez képest mi volt két éve, amikor utoljára BL-döntőt játszott a csapat?

Pogba, Pepe, Marchisio, Pirlo, Vidal, Sturaro, Pereyra meg még valami apró.

Mi volt a középpályás sor az ezt megelőző BL-döntő idején a Juventusnál?

Tacchinardi, Conte, Nedved, Zenoni, Camoranesi, Olivera, Davids meg még valami apró.

Nagyon elsatnyult a középpálya, egyértelműen kell az erősítés.

(#94960) L_YKing válasza venember83 (#94959) üzenetére


L_YKing
addikt

Kerem szepen csak vicc akart lenni. :R Egyebkent jo otlet minden posztra minimum 1 embert meg vasarolni, rotalas jot tesz a csapatnak. Olaszorszagban meg vegkepp mert ott (pescara, chievo stb..) kis csapatok ellen mehet a B.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94961) Citroware


Citroware
addikt

A Liverpool új igazolása, Solanke, az U20-as VB-n továbblőtte Angliát a Mexikó elleni negyeddöntőből az elődöntőbe, majd ma az elődöntőben pedig Olaszország ellen is kettőt lőtt, amivel ott vannak a döntőben az angolok, ami Venezuela ellen lesz.

Fú milyen lövőereje meg lövőpontossága van a gyereknek 1000 méterről mindkét lábbal, pedig csatár, szóval igazából nem az ő dolga lenne a jó távolról lövés. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94962) venember83 válasza L_YKing (#94960) üzenetére


venember83
nagyúr

Lehet, hogy vicc, de én ma ismét nagyon felhúztam magam az elsilányított középpályán és az elvesztett BL-döntőkön. :((

(#94963) DeathAdder válasza Citroware (#94961) üzenetére


DeathAdder
veterán

Így!

Volt Ojo gólpassz, és kapufa is :K

(#94964) DeathAdder válasza Citroware (#94961) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na megvolt a Soton-Pool-PL tárgyalás is, és a Soton elfogadta a bocsánatkérést, így a PL nem indít vizsgálatot az ügyben.

Huhh ezt megúsztuk bassza meg..

És akkor most ha VvD beadna egy átigazolási kérelmet, akkor egy pici esély csak lehet még a leigazolásra.

No de nem tudni volt-e ultimátum, meg úgy egyáltalán nem tudjuk a részleteket a tárgyalásról.

(#94965) MdewC válasza venember83 (#94962) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem vagy egyedül. :(

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#94966) drachoHUN válasza venember83 (#94962) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Én lecseréltem a Juvés Windows hátterem, hogy kevesebbszer jusson eszembe.

Forza JUVE!!!

(#94967) KisTücsök válasza venember83 (#94955) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jó kérdés. Még a madridi visszatérést sem zárnám ki. Kínába mondjuk szerintem nem megy.
__

Az a baj, hogy a pótlása teljesen lutri. Idén év eleje óta semmit nem csinált, de így is több, mint 20 gólt vágott, meg kiosztott 8 gólpasszt összesen. Ő az, akiben minden évben benne van, hogy 20 fölött végez. Azt a kb feles gólátlagot nagyon magabiztosan tudja hozni. Aminél nyilván vannak jobbak, de ez legalább konstans. Drogban kívül az elmúlt 10 év leggólerősebb csatára. Sajnos ezen a poszton meg csak mellényúlásai voltak a vezetőségnek.

(#94968) L_YKing válasza venember83 (#94962) üzenetére


L_YKing
addikt

En sem arra az eredmenyre szamitottam. Talan ha tobbszor kerulnek eldontobe vagy esetleg egy szorosabb meccsen jutnak tovabb a Barca ellen.. Fene tudja miert jottek ki a masodik felidore igy.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94969) balazs025 válasza venember83 (#94962) üzenetére


balazs025
senior tag

Lehet, hogy rosszul látom, de valahogy nem mennek a döntők Allegrinek a Juve-val és inkább mentálisan buknak el, mint taktikailag. 2 éve a Barca ellen is elég lehangoló volt a teljesítményük, idén a 2.félidőben konkrétan botrányos, főleg az 1. félidőhöz képest. És bár tudom, hogy nem túl jelentős kupa, de az Olasz Szuperkupa döntőn is elvéreztek egy -sajnos- gyengébb Milan ellen.

(#94970) venember83 válasza balazs025 (#94969) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem hiszem, hogy a döntők jelentik a problémát. Egyszerűen a Juve nem képes két félidőt végignyomni. Fizikailag nem képesek. Erre tanú millió izomsérülés, és számtalan lealibizett játékrész, amikor adott esetben menni kellett volna a győzelemért. A játékosok sok esetben már nem éppen fiatalok, és a pad sem éppen túl mély minőség tekintetében. Ennyi. Ha a padot nézem, nem is érdemelt volna a Juve BL-győzelmet, ehhez erősebb keret kell.

(#94971) balazs025 válasza venember83 (#94970) üzenetére


balazs025
senior tag

Persze ez érthető, mert tényleg nagyon rövid a pad és a középpálya se túl acélos. De azért csak nem tudott gólt lőni két forduló alatt se a Barca, 2 éve pedig a Real ellen mutatott elég meggyőző játékot és én úgy látom, hogy a 2 fordulós mérkőzésekre magabiztosabban mentek ki, mivel sokkal inkább ott volt a javítás lehetősége. Azért a 2. félidő elején csak nem voltak annyival fáradtabbak mint az 1. végén és mégis teljesen más képet mutatott a játékuk, ez pedig nem csak a Real érdeme volt.

Más: Közben Rodriguez leigazolása hivatalos. Kifejezetten örülök neki.Elég gyors Fassone. Szokatlanok a gyors igazolások és, hogy nem csak üres ígérgetések vannak.

[ Szerkesztve ]

(#94972) Cartevo válasza balazs025 (#94971) üzenetére


Cartevo
őstag

A 2 liga közt megvan a különbség, ami kiütközött a bajnokaik meccsén. Nem mindegy, milyen közegben vérteződnek, edződnek hétről-hétre. Ha mind3 La Ligából frissen kiesett csapatot összeeresztenénk olasz sorstár$aikkal, a spanyolok:))hengerelnének.

(#94973) hobizoli válasza Cartevo (#94972) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez azert van, mert szetalibizik bajnokikat, eleve nincs az a tempo sem.
Kb mint a NB1 itthon, csak itt sokkal nagyobb mertekben. Aztan amikor jon a BL selejtezoben vmi alban 2., akkor reggelire megzabalja a magyar bajnokot oda-vissza.

több drón kell ;P

(#94974) viharhozo válasza 7600 GS (#94916) üzenetére


viharhozo
addikt

Speciel Kroos nem volt hajlando hosszabbitani, es mivel egy evvel kesobb lejart volna a szerzodese, oda kellett adni aproert, kulonben ment volna ingyen.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#94975) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

futsal Ricardinho-t nézitek a sporttévén?.. remélem
Szalai rev.kettő

(#94976) 7600 GS válasza viharhozo (#94974) üzenetére


7600 GS
addikt

Ez tény.

Guardiola személye miatt, ha jól tudom.

(#94977) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#94978) forceberg válasza 7600 GS (#94976) üzenetére


forceberg
veterán

Pep azért pár "húzóembert" leépített itt-ott...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#94979) ZavaBalazs válasza 7600 GS (#94976) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a fizetésével nem volt megelégedve, a kopasszal nem volt baja.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#94980) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#94981) Tibiajax válasza gyuromoj (#94980) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kíváncsiak leszünk
hosszú még a nyár..

(#94982) L_YKing válasza Tibiajax (#94981) üzenetére


L_YKing
addikt

Johetnek a sajat nevelesek? :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94983) Tibiajax válasza L_YKing (#94982) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

inkább majd a saját nevetések...

(#94984) drachoHUN válasza Tibiajax (#94983) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Banega elmegy?

Forza JUVE!!!

(#94985) adise válasza drachoHUN (#94984) üzenetére


adise
őstag

Nem is értem, pláne azt nem hogy mexikoba? :U Benne sztm több volt sokkal

(#94986) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

MAGYARORSZÁG: Gulácsi – Bese, Vinícus, Lang, Tóth B. – Nagy Á., Kleinheisler – Dzsudzsák, Stieber Z., Gyurcsó – Eppel. Szövetségi kapitány: Bernd Storck
A kispadon: Gróf (k), Megyeri (k), Kleisz, Márkvárt, Kalmár, Kocsis G., Nagy D., Szoboszlai, Balogh N., Sallai

Ennek a kezdőnek már az első félidőben rúgni kell legalább kettőt. Nagyádikára kiváncsi leszek, hogy vajon a nemzeti mezben is tud-e nyújtani valami bolognásat. Eppel pedig lehetőleg a jó kaput vegye be ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#94987) DeathAdder válasza LyonnaisFan1 (#94986) üzenetére


DeathAdder
veterán

Magyarországra idegenben 1.11-es szorzó, no ilyet se basztam még :D

(#94988) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Álltunk mint f@sz a hegyen :DDD

Remélem így is marad!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#94989) LyonnaisFan1 válasza Motion_Blur (#94988) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Mekkora hulló falevél gól, és halálpontos :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#94990) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Meggyőző ez a válogatott.

Forza JUVE!!!

(#94991) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ettől a meccstől függetlenül... iszonyatosan meg kell becsülni a tavalyi nyarat. Valószínű egyéb híján mást nem mesélhetünk majd az unokáinknak. A tavalyi volt a mi Leszteri évünk. És ezzel mindent elmondtam.

(#94992) J.Hetfield válasza Motion_Blur (#94988) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nem szívesen szurkolok a válogatott ellen, de Storck mesternek húznia kell a vérbe. Egy andorrai vereség segíthet ebben. ;]

(#94993) villamos válasza J.Hetfield (#94992) üzenetére


villamos
őstag

Ok. De ki lehetne helyette?

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#94994) Citroware válasza villamos (#94993) üzenetére


Citroware
addikt

;]

(#94995) drachoHUN válasza Citroware (#94994) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ugye, ezt csak félreértettem? :D

Forza JUVE!!!

(#94996) J.Hetfield válasza villamos (#94993) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Bőséges a válszték...Kaszinós Gyuri, Zombori a taktikai zseni :DD Na jó...nem tudom :O

(#94997) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Andorra vezet ez vicc, ha nyernek soha többet nem nézek "focit" :W :W
az Aranycsapat forog a sírjában

(#94998) adise


adise
őstag

Sajnos az EB-s felallasbol kb 4? Ember maradt, illetve ott meg kitartott Dardai munkaja, azota semmi csapatra emlekezteto megmozdulas. Storck nyugodtan lemondhat ezutan barmi lesz a vege. Dzsuzsak is rendre jatszik mikor sokszor -1 ember.

(#94999) Motion_Blur válasza adise (#94998) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Pontosan, Dárdai lelket adott a csapatnak, az EB szereplés még az ő hagyatéka volt.

Most ismét egy semmirekellő agyonfizetett bagázs az egész, akiket amatőrök szopatnak.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#95000) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Elkezdtünk nyomni, mondjuk a mi a faszért innentől? Nagyon rámehettünk egy egyperkettőre.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.