Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94251) DeathAdder válasza bagyulajuve (#94250) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azóta módosult amióta az EL győztelem automatikus BL főtáblát ér. És amíg olyan csapat nyeri az EL-t amelyik saját bajnokságában nem végez BL pozíción az +1 csapatot jelent BL-ben a következő évben. Sőt 2018-tól a 4 topliga első 4 csapata automatikusan BL csoportkörös lesz [link] vagyis azoknak selejtezni sem kell, sőt az olaszonak duplán jó, mert 3 helyett az első 4 kvalifikálja magát, ráadásul automatikusan.

[ Szerkesztve ]

(#94252) bagyulajuve válasza DeathAdder (#94251) üzenetére


bagyulajuve
addikt

aha, köszi
utóbbiakat tudtam, csak az EL kapcsán voltam kicsit lemaradva

Resistencia eterna

(#94253) drachoHUN válasza DeathAdder (#94251) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Az angoloknak is igen jó, mert elég közel kerültek az olaszok az előzéshez a koefficiens versenyben.

Forza JUVE!!!

(#94254) szami777 válasza drachoHUN (#94253) üzenetére


szami777
addikt

Tudtommal ennek 2018-tól már nem lesz jelentősége pont azért, amit DeathAdder kolléga fejtegetett pár sorral lejjebb.

____
Az esti meccshez:
Természetesen dolgozok és ezt sem tudom nézni :((( :(((
Legalábbis kb 1-1,5gb mobilnetem van rá, fingom sincs, az elég-e.
Mindenesetre nagyon feldobná a napomat, ha nyerne a csapat.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94255) DeathAdder válasza drachoHUN (#94253) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nagyon nem, mert ahhoz az olaszoknak folyamatosan verni kellett volna zsinórban az angolokat a haccintéren, amire nem sok esélyt látok :N

(#94256) DeathAdder válasza szami777 (#94254) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha Wenger megint a saját játékával jön, akkor nem sok esélyt adok az Arsenalnak.
De azért nekik szurkolok :))

(#94257) drachoHUN válasza DeathAdder (#94255) üzenetére


drachoHUN
senior tag

2.500 pont körüli a differencia. A 2012-2013-as szezon fog kimenni ezután, amiben ~2.000 ponttal gyűjtöttek többet az angolok. Ez elég közel van. Szóval de, jó az angoloknak is.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#94258) NyxNyxNyx válasza drachoHUN (#94257) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szvsz nagyrészt az angolok miatt csinálták.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#94259) tiv83us


tiv83us
veterán

Tud valaki streamet a Kispest-Videoton meccsrol, ami nem szemeteli tele a gepet? Thx :R

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#94260) KisTücsök


KisTücsök
addikt

??????????

(#94261) villamos válasza tiv83us (#94259) üzenetére


villamos
őstag

Mindigtv.hu?

Más:
Nem vagyok ugyan Kispest drukker, de most: Hajrá Kispest! :DD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#94262) bagyulajuve válasza tiv83us (#94259) üzenetére


bagyulajuve
addikt

[link]

Resistencia eterna

(#94263) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Üdv
Elvileg a diósgyőr debrecent adja az m4 online.. Ezt hol találom?

(#94264) tiv83us válasza bagyulajuve (#94262) üzenetére


tiv83us
veterán

:R

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#94266) szami777 válasza KisTücsök (#94260) üzenetére


szami777
addikt

Para van? :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94267) tiv83us


tiv83us
veterán

Jo nagy a favagas a bajnoki donton eddig, lehetne mar gol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#94268) DeathAdder válasza tiv83us (#94267) üzenetére


DeathAdder
veterán

Itt MO-n F.A. kupa döntő van :))

(#94269) villamos válasza tiv83us (#94267) üzenetére


villamos
őstag

Nesze, ott a gól! :C
Csak kérni kellett...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#94270) Ringman


Ringman
nagyúr

According to Italian reports, Ivan Perisic has his heart set on Manchester United for €45m plus bonuses, snubbing Paris Saint-Germain in the process. [link]

ennyiért el kell engedni

más:
remélem szerez gólt az mtk és bent fog maradni
+ jó lenne ha a honvéd nyerné a bajnokságot

(#94271) tiv83us válasza villamos (#94269) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, csak a rossz csapat lotte ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#94272) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Na jól van. Már egy pillanatra azért megijedtem, h ekkora hátszéllel, emberelőnyben sem tudnak nyerni. Pfej. :C

(#94273) DeathAdder válasza KisTücsök (#94272) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pfff....

(#94274) 7600 GS válasza KisTücsök (#94272) üzenetére


7600 GS
addikt

Szarul játszott a Chelsea, ez legalább ne legyen már vita tárgya...

(#94275) KisTücsök válasza 7600 GS (#94274) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem is az. Szerintem a ki hogyan játszott dologra még csak nem is utaltam. Az első félidőben a pályán nem voltak, bár azért egy ilyen gól csak rányomja a bélyegét egy csapatra. Viszont valahogy később sem ébredtek fel. Második felessel nem volt gond.

Csak vicces lett volna, ha még így sem képesek nyerni.
__

DeathAdder: ok szia.

(#94276) villamos


villamos
őstag

Jelentem, hogy az MTK kiesett... :C
A Vasas a 3.
Ha a Honvéd most nyer, akkor minden kívánalmam teljesül...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#94277) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

a mai 2 fontos foci esemény:

a Loki és a DVTK bennmaradt :R --> MTK kiesett, yeahhh

Kean gólt lőtt a Bologna ellen :C

Resistencia eterna

(#94278) Citroware


Citroware
addikt

Már csak egy Alaves győzelem kéne ma, és minden helyén van. :DDD

(#94279) DeathAdder válasza Citroware (#94278) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meg holnap egy Róma győzelem :)

(#94280) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#94277) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A nap legjobb történése. A gyűlölt libák mentek a helyükre! Kelet két csapattal képviseli magát jövőre.
Csak kellőképpen erősödjenek meg. A dvtk vezetősége meg TAKARODJON!
Benczést és Szabót már most karóba kéne húzni, mocskos szarháziak. Majdnem a másodosztályba jutatták a csapatot, és csak isten segített.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#94281) villamos válasza LyonnaisFan1 (#94280) üzenetére


villamos
őstag

Sajnos visszajön a semmivel sem jobb Felcsút... :(

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#94282) Remekelek28 válasza akom (#94265) üzenetére


Remekelek28
őstag

Köszi,ezt nem találtam.. :)

(#94283) L_YKing


L_YKing
addikt

Atletico 2 ez a kiscsapat. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94284) Ringman


Ringman
nagyúr

(#94285) NyxNyxNyx válasza Ringman (#94284) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:DDD :DDD :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#94286) szami777 válasza KisTücsök (#94272) üzenetére


szami777
addikt

De legalább Wenger marad. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94287) KisTücsök válasza szami777 (#94286) üzenetére


KisTücsök
addikt

Reméljük...

Amúgy a bírót meg maticsot leszámítva durván jó meccs volt.

(#94288) Citroware válasza KisTücsök (#94287) üzenetére


Citroware
addikt

Miért mondogatod, hogy hátszél volt?

Az első gólt én is megadtam volna, de legrosszabb esetben is csak nehezen eldönthető helyzet. Az első félórát láttam csak a meccsből, a gól előtt és a gól után is az Arsenal volt fölényben, a Chelsea-nek még örülnie kellett volna, hogy csak 1:0 volt az állás. Az összefoglalót megnéztem, Moses első sárgája nem volt benne, de a másodikat láttam, és az is teljesen jogos volt, műesésért.

(#94289) Tibiajax válasza KisTücsök (#94287) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) csak a hátszél volt megint nagy, igaz?..

(#94290) BenHans


BenHans
addikt

Mióta Totti az AS Roma játékosa, a Palermo együttese az 55. edzőjét fogyasztja... :D

Hát eljött ez a nap is. Sosem vártam, és még most sem tudom hogyan lesz a foci nélküle.
Az utóbbi időben már nem játszott sokat, de jó érzés volt tudni, ha beáll láthatom ahogy "felrobban" a stadion, ahogy az ellenfél is neki tapsol, pár gyönyörű megoldást...
Nekem a labdát csak édesanyám adhatta a kezembe, és köszönöm hogy megtette. Így hát kisgyerekként kellett választani valakit akivel azonosulni tudsz, egy csapatot, egy érzést egy mintát... Hát nekem Ő volt az, és a csapat amit Ő imád azt imádom én is, Rómát és Olaszországot természetesen.
Mindig szerettem labdázni, de miatta töltöttem nyarakat és iskola után délutánokat az utcán vagy a betonpályán akár szakadó esőben is. Amikor nem mehettem ki, krétával rajzoltam a falra köröket és az ő mozgását utánozva próbáltam tudatosan beletalálni mindbe. Órákon át nyomtam, sikerülnie kellett, a szomszédok is tudnának mesélni... :DDD Az iskolai könyvtárban betárcsázós nettel néztem a videókat, fél óra alatt 3 percet. :))
Hát most is nézem, és foci közben a mai napig óriási érzés mikor úgy tudok passzolni vagy gólt lőni, hogy arról egyből az ő egyik meccse jut eszembe. A társak már tudják, hogy pl két ember közt mindig jöhet egy hátrasarkazott labda, jobbal ballal egy perdítés vagy egy finom emelés.

Sok rossz pillanatban segített Totti és a csapat... Bár sokszor mondom, Róma szurkolónak lenni rohadt egészségtelen. Itt nincs 1-0-ás stabilan lehozott kockázatmentes unalmas meccs.
Azt mondják rengeteg férfi kap szívrohamot szurkolás közben, hát akkor az én fajtám fokozottan veszélyeztetett. :D

Sajnos nem láttam még élőben, nem voltam részese a Sud gyönyörűségének, és amikor olyan közel volt és kint voltam az Ausztria ellen, ott is elkerültük egymást. Persze hatalmas élmény volt így is, el sem tudom képzelni mi lenne velem a kanyarban. :B Most is keresztül húzta a sors a tervet, de jobb hogy így alakult, nem tudtam volna nyugodt szívvel elmenni, a családom a legfontosabb...
Talán a búcsúmeccs, amit pedzegetnek nyárra, az összejön.

Sok játékost szerettem és szeretek, de Totti csak egy van.
C'e solo un Capitano! A futball és nekem még több...
Viszlát Kapitány! Mindörökké Róma!
Köszönöm! [link] [link]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#94291) viharhozo


viharhozo
addikt

Azert vhol vilagrekord, h a Mennyeibol a harmadik legkevesebb kapott gollal ki lehetett esni. Meg mondja vki, h nem a segitik elegge a tamado focit.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#94292) Ringman válasza viharhozo (#94291) üzenetére


Ringman
nagyúr

serie a biztos bennmaradója lehetsz 13. helyen 75 (!) kapott góllal.

az mtk 33 meccsen szerzett 26 gólt, az nem túl sok, de az empoli jelenleg 28 góllal is úgy néz ki, hogy nem fog kiesni.

(#94293) DeathAdder válasza Citroware (#94288) üzenetére


DeathAdder
veterán

Conte cselszkije emlékeztet Conte Juventusára, ami a kicsiket darálta, de a jó formában lévő nagy csapatokkal nem tudott mit kezdeni, anno ezért nem bírt a BL-ben sokáig menni a Juvéval. Idén is azért Arsenal, Tottenham, manci, Pool, mu..

Bár igaz FA kupában a Spurst kiverték, de ott is a csirkék támadtak végig és aztán a semmiből kapták a gólokat.

Az Arsenal gólja azért eléggé fifás volt. Amikor disable-re teszed a kezezést és csak akkor van les ha a lesen tartózkodó játékos beleér a labdába :D PL-ben is volt három győzelmük amit kezezést előzött meg és egy ami Koscielny kezezett be a hálóba, szóval az Arsenal is disablen hagyta a kezezést :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94294) DeathAdder válasza BenHans (#94290) üzenetére


DeathAdder
veterán

Visszavonul?
Meg kell néznem a Roma meccset, úgy is nekik kell szurkolni hogy meglegyen a 2. hely :)

(#94295) Citroware válasza DeathAdder (#94293) üzenetére


Citroware
addikt

Nekem is ez jutott eszembe tegnap, hogy a BL-ben nem tudnának így sokáig eljutni, de mondjuk én egész végig ezen a véleményen voltam, hogy ez a Chelsea úgy lett bajnok, hogy nem jobbak mint bármelyik a többi angol topcsapat közül, csak ők legalább kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtanak. De ha a többi csapatot nem sújtja annyi sérülés (a Chelsea ezeket megúszta), és a legjobb kezdő 11-eket egymás ellen raknánk, akkor némelyik oda-vissza verné ezt a Chelsea-t (például a Liverpool ;] ).

[ Szerkesztve ]

(#94296) DeathAdder válasza Citroware (#94295) üzenetére


DeathAdder
veterán

Innen látszik hogy bajnokságot az a csapat nyeri aki az alsóházat leginkább konzisztensen verni tudja.
Sérülésben meg nem kell "bízni", Juvenál is alig voltak sérültek Conte alatt, meg egyébként sem üveglábúakból áll a keret.

[ Szerkesztve ]

(#94297) szami777 válasza KisTücsök (#94287) üzenetére


szami777
addikt

Majd csütörtökön néha nézem őket.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94298) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Húúúha, Bódog Tamás készülhet néhány hónap civil életre

Sivic sem úszta meg anno.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#94299) KisTücsök válasza Citroware (#94288) üzenetére


KisTücsök
addikt

:( Fú de gyenge.
___

DeathAdder: Azért ez egy kicsit ferdítés. Cityt oda-vissza vertük. Spurs előtt a mu-t búcsúztattuk a kupából. Egyedül a poolt nem sikerült egy meccsen sem megverni. De a mérleg még így is pozitív a top6 ellen.
___

Hú a Romába tényleg bele kell nézni.

[ Szerkesztve ]

(#94300) Ringman


Ringman
nagyúr

a milános paletta lehet rekordot döntött vagy állított be, egy serie A idényben 5 piros.
[link] mai meccsel még nincs frissítve a transfermarkt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.