Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94701) Citroware válasza drachoHUN (#94700) üzenetére


Citroware
addikt

Hát igen, általában annak van esélye megpattanós lövésre, aki egyáltalán lő kapura. :DDD

Mondjuk az a Pjanic lövés az első félidőben gólt érdemelt volna.

[ Szerkesztve ]

(#94702) MdewC


MdewC
nagyúr

Szép volt Juve!

Köszönjük GIGI, köszönjük fiúk, fel a fejjel, tovább kell menni.

Grat a Realnak.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#94703) MdewC


MdewC
nagyúr

ramost nem kommentálom. nevetséges.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#94704) omfgk


omfgk
addikt

United - Real szuperkupa.

Az is fincsi meccs lesz.

(#94705) sh4d0w válasza balazs025 (#94696) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

3 perc alatt 2-t kapni elég demoralizáló tud lenni még kispályán is.

https://www.coreinfinity.tech

(#94706) hobizoli válasza balazs025 (#94696) üzenetére


hobizoli
nagyúr

tul vannak ezek arazva
CR is ~90misibe kerult, de Higuain hol van olyan szinten, mar nehari...?

teljesen komolytalanok ezek az arak, eri kb a felet...se

több drón kell ;P

(#94707) maláj válasza MdewC (#94703) üzenetére


maláj
őstag

ramos színésznő remélem kap 1 fél éves eltiltást ezért a művészi "alakításért" :DDD

(#94708) J.Hetfield válasza MdewC (#94703) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Jó játékos, de ezeket a szemét húzásait levetkőzhetné. A győzelem értékéből is levett ezzel. :(((

(#94709) cyberkind válasza maláj (#94707) üzenetére


cyberkind
félisten

A Barca se kapott soha se, pedig ott aztán az egész A csapatot kilehetett volna tenni a pihibe. :D

Paranormal Cocktivity

(#94710) omfgk válasza maláj (#94707) üzenetére


omfgk
addikt

Volt kontakt.

Barcások is inkább Ramosnak adták volna a pirosat, de volt kontakt (ezt ők is ismerhetik Neymar révén úgyhiszem :)) ).
Az ,hogy utána (gusztustalanul) rájátszott az tény.

(#94711) hobizoli válasza omfgk (#94710) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ezt mindeki ugyanigy csinalna akkor ott, ha barmi elonyt tud belole kovacsolni

több drón kell ;P

(#94712) Citroware


Citroware
addikt

A Ramos esést azt látta valaki egészében? Az alapján, amit a kamera mutatott, szánalmas és nevetséges volt az alakítás, de a kommentátor azt mondta, hogy nem csak kézzel ért hozzá Cuadrado, hanem a lábát meg is taposta, de az a visszajátszásnál kamerába nem fért bele, így azt én nem láttam, de ha volt taposás is, akkor még jogos is lehet a sárga.

(#94713) omfgk válasza hobizoli (#94711) üzenetére


omfgk
addikt

De nézd ezt a Barcások szemüvegén keresztül. :D

(#94714) MdewC válasza hobizoli (#94711) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez nem igaz.

Citro: a kommentátor mondta, hogy hozzáért, de szerinte nem ért lapot, majdhogynem nevetségesnek degradálta az esetet. Az is volt.

Mindegy, ez a legkisebb bajom ma este.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#94715) hobizoli válasza Citroware (#94712) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ha jól lattam ralepett a sarkara vagy az Achillesre
azert az tuti nem esik jól csavaros stoplissal, de volt benne rajatszas is

ha meg lehet belole egy sarga, vagy akar 2. sarga is, akkor...

több drón kell ;P

(#94716) J.Hetfield válasza Citroware (#94712) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Volt taposás, de Ramos eljátszotta a nagyhalált :(

(#94717) omfgk válasza hobizoli (#94711) üzenetére


omfgk
addikt

De nézd ezt a Barcások szemüvegén keresztül. :D

(#94712) Citroghost

Egy messzi visszajátszás volt. Az alapján rá is lépett és kézzel is hozzáért.

Az asszisztens kb 1,5 méterre ált.

(#94714) MdewC

Egy Neymar, vagy Mandzukic ugyanezt tette volna.

[ Szerkesztve ]

(#94718) hobizoli válasza MdewC (#94714) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ooo, nem, persze :DDD

szerintem 86.perc 1-3-nal mar nagyon nem ezen mult
kevesbe tartom valoszinunek, hogy ugy bevertek volna 3 gólt a maradek ~6percben , ahogy a Barca a PSG-nek tette

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#94719) Citroware válasza omfgk (#94710) üzenetére


Citroware
addikt

A Barcások inkább meg se szólaljanak, mert a Barcában minden játékos ezt a szánalmat műveli minden meccsen, de ha másvalaki egyszer-egyszer ilyet elkövet, akkor már megy a bírózás meg minden. :DDD

(#94720) tiv83us


tiv83us
veterán

Ramos huzasaert kar volt, ettol fuggetlenul nem osztott-nem szorzott.
A Juve egy lepkefing volt a masodik felidoben, az elsoben meg remenykedtem, hogy szoros meccs lesz.
A Real egy klasszissal jobb volt, ez van.
Egyedul Buffont sajnalom, a 4/0 arany az eleg lelombozo. Dehat nem johet mindenkinek ossze!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#94721) MdewC válasza hobizoli (#94718) üzenetére


MdewC
nagyúr

Magamból indulok ki, ezt pedig elvárom, hogy tiszteletben legyen tartva. Köszi. ;)

omfgk: GIGI, Marchisio, Barzagli viszont nem.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#94722) hobizoli válasza pohár (#94697) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az 5-s sarkanal van egyvonalban vele a vedo, sot, az a jatekos az alapvonalon van, Morata meg eppen ellep a golvonaltol

több drón kell ;P

(#94723) hobizoli válasza Citroware (#94719) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Puyol kinyomtak-a-szemem-rugkapalos-fetrengesei jutnak eszembe mindig ezekrol

több drón kell ;P

(#94724) L_YKing válasza MdewC (#94721) üzenetére


L_YKing
addikt

Pont tole... Ne varj semmit.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94725) Citroware válasza hobizoli (#94723) üzenetére


Citroware
addikt

Nekem nem csak ezek az egyértelműen szánalmas jelenetek jutnak eszembe, hanem hogy évek óta egész meccsen azt csinálják, hogy arcukra teszik a kezüket aztán meg megnézik hogy véres-e a kezük, mintha azt vizsgálná hogy vérzik-e az arca attól a simogatástól, amennyire ténylegesen hozzáért az ellenfél játékosa... a vállához. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#94726) omfgk válasza Citroware (#94725) üzenetére


omfgk
addikt

Ez sajnos már a foci része.

Ronaldo is ha az állához érnek kézzel, úgy nyúl az arcához, mint akinek a 2 szemét pusztakézzel tépték ki.

Angliában kevésbé csinálják. Ott inkább Costa, Keane, féle őstulkok vannak, na meg a csapatszintű favágó stílus jellemző még.

(#94727) máyköl


máyköl
veterán

Abszolút megérdemelt győzelem.
Nem tudom mi történt a félidőben a Juvéval, de így nem lehet kijönni egy második 45 percre egy Bl döntőben... Ki akarták volna bekkelni?

Ramos undorító volt, ha megtaposták, ha nem. Csak vicces néha, hogy a Suarez -es PSG elleni eset után miket leművelnek most a Barcelona szurkolók, pedig az a színészkedés továbbjutást jelentett, ez pedig már nem befolyásolt semmit, 83.perc, 2 gólos előny... De ez nem menti fel Ramost, elítélendő ez minden játékostól, nem kérjük ezt a futballba!

Azért nem gyenge, hogy több gólt kaptak a döntőben, mint az egész Bl -ben idén...

(#94728) Citroware válasza omfgk (#94726) üzenetére


Citroware
addikt

Németországban sem jellemző. A Barca mindennek a legalja, de a többi spanyol csapat is kitesz magáért, meg Olaszországban is eléggé otthon van a dolog.

Úgy általánosságban ez az alakítás a latin játékosok jellemzője. Közép-, Észak- és Kelet-Európára nem annyira jellemző. Ehhez spanyolul, olaszul vagy portugálul kell tudni. (Amerikában is) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94729) Jaffa75 válasza tiv83us (#94720) üzenetére


Jaffa75
őstag

tényleg kár volt, anélkül is ment volna... a bíró meg sokat tévedett ezen kívül is, többnyire a Juve előnyére.

A favágó,és sokszor aljas Mandzsukics (nem üti meg a Juve szintjét) szerencsés góljával lett 1-1.. életében nem lőtt és nem is fog hasonlót..

A Real a 2. félidőre összekapta magát, jobb is volt!

(#94730) omfgk válasza Citroware (#94728) üzenetére


omfgk
addikt

Na azért benned is érzek egy kis Barca elleneséget :D

Például ,hogy megvédjem őket, Messit majdnem minden meccsen faragják és nem csinál ilyeneket. Nem vág feleslegesen pofákat, nem játssza el a nagy halált, sőt ha tud akkor továbbmegy.

(#94731) Jaffa75 válasza omfgk (#94730) üzenetére


Jaffa75
őstag

neki nem is kell.. van erre 2 remek csapattársa! :U

Messi az egyetlen az MSN-ből aki nemigen fetreng... többi?? :U

(#94732) Citroware válasza omfgk (#94730) üzenetére


Citroware
addikt

Igen megfigyeltem, ő szokott focihoz méltóan viselkedni, de ha hozzáérnek, gyakran ő is esik össze és ugyanúgy befújja jogtalanul a javára a bíró, csak nem csinál közben argentin szappanoperát.

[ Szerkesztve ]

(#94733) MdewC válasza Jaffa75 (#94729) üzenetére


MdewC
nagyúr

Lőtt már hasonlót, nézek Juve meccset. :) Csak ott félfordulásból.

Sajna Juve szempontból el lett b@szva a második félidő.

Szép a döntő, de lehetett volna szebb is.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#94734) bagyulajuve válasza MdewC (#94733) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem értem a 2. félidőt....

Resistencia eterna

(#94735) MdewC válasza bagyulajuve (#94734) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na azt én sem.

Csak találgatunk... forma időzítés, Allegri mit tudott hozzátenni, spórolni akartunk, csak tarolt a Real... A második gól, a megpattanós lövés hozta meg nekik szvsz. Azt a nyomós 10 percet kellett volna átvészelni, hogy elhiggyük újra. De a Real nem várta meg, hogy felébredjünk.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#94736) bagyulajuve válasza MdewC (#94735) üzenetére


bagyulajuve
addikt

lassan megszokhatnám már, mert ez volt az 5. vesztes Juve BL döntő, amit végignéztem....és csak 1 győztest láttam :(

nagyon rövid a pad, gyakorlatilag ez a 11-15 játékos nyomta végig a 3 sorozatot

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#94737) DeathAdder válasza MdewC (#94735) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem a rutin mindkét oldalon, az döntött.

Kicsit hasonlított a tavalyi EL döntőre, ahol az első félidőben egy agyonra veszített meccset, egy korai második félidős védelmi balfaszkodást követően simán behúzott a rutinosabb csapat, a másik meg lecövekelt.. Egy BL döntőn meg hatványozottan kijöhet ez.

Egyébként meg a Juve abszolút partner volt, és sokkal gyengébb egyénekből simán van olyan jó csapat mint a reál. Ez most biztosan kurvára fáj, de büszkék lehetnek, és jövőre megvan az esélyük hogy újból megkíséreljék megnyerni.

[ Szerkesztve ]

(#94738) MdewC válasza DeathAdder (#94737) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tx!

Jobb ott lenni a döntőben, mint nem, ez tény. Sokan lennének ott.

Meg kell próbálni jövőre, hátha, GIGI-nek van még 1 éve.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#94739) sh4d0w válasza Citroware (#94728) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Lazovics megvan?

https://www.coreinfinity.tech

(#94741) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nem volt könnyű, de történelmi meccs lett.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#94742) Cartevo válasza gyuromoj (#94741) üzenetére


Cartevo
őstag

Hála Kassainak.

:/

(#94743) cyberkind válasza Cartevo (#94742) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért Kassai közel se volt annyira durva mint Övrebö kollégája 2009-ből a Chelsea ellen, illetve az Uefa valamiért nagyon nem akarja a videobírót, de persze normális játékvezetőket se tud kinevelni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#94744) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Elolvasva az utolsó kb ~50 hsz-t egy Madrid Juve 4:1-es döntő után ami alapjaiban egy jó meccs volt nincs másról szó csak a Barcaról.

Ez két dolgot vetít elő , egyik fele idióta másik fele még nagyobb idióta :D

keep up the good work :R

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#94745) venember83 válasza bagyulajuve (#94736) üzenetére


venember83
nagyúr

Így van, rövid a pad, és vékony a középpálya. Pjanics és Khedira mellé feljött Dani Alves, és ezzel meg volt oldva a probléma? Nem igaz, hogy nem lehet egy komoly verőembert odatenni Pjanics mellé, lehetőleg olyat, aki nem is teljesen ügyetlen a labdával. Rohadék Arturo, hogy elment, azóta sincs egy jó védekező középpályás, aki képes labdákat szerezni, szerelni, s odatenni magát szükség esetén. Sturaro meg Lemina nem Juve-szint. BL-győzelemhez több kell, egy keserű tanulsággal gazdagabbak lettünk.

(#94746) bagyulajuve válasza IreN!CuS (#94744) üzenetére


bagyulajuve
addikt

figyelmesebben kellene olvasni :P

Resistencia eterna

(#94747) hobizoli válasza Cartevo (#94742) üzenetére


hobizoli
nagyúr

....miertis?

több drón kell ;P

(#94748) drachoHUN válasza venember83 (#94745) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ez a csapat, így ez a 11 ami pályán volt, elég lehetett volna. Nem véletlenül jutottunk idáig, hogy megint egy meccsen ment a triplázás. Borzasztó csalódott vagyok, mert nem láthattuk azt, amit ez a csapat tud. Nem lehet Khedira, Higany vagy más nyakába varrni. Nem. Ezt csapatként bukta el a Juve. Eltűnt a hit, nyoma sem volt a Spiritónak. Ilyen mértékű szétesést, leblokkolást, vagy nem is tudom minek nevezzem én még nem nagyon láttam egyik félidőről a másikra. Nem is számítottam ilyesmire.

A Juve padja sose lesz olyan, mint a Realé. Én nem is örülnék neki, ha ilyen James szintű játékosok még a padra se férnének fel. Sturarót persze bottal kergetném el Torinóból, ez mindig is így volt. Khedira helyett nyilván én is el tudnék képzelni mást a pályán. Higany hozzáadott értéke tegnap 0 volt, de esélye se nagyon volt semmit se csinálni, mert Dybala is csődöt mondott. Ahogy Allegri is. És még sorolhatnám. Nem érdemes egyéneket elővenni a tegnapi meccsért.

Sajnos egyre inkább öregszik a csapat magja. Nem tudom lesz-e mostanában ismét BL finálénk. Ez a döntő elbukás dolog is már kezd nagyon erősen tendenciává válni. 5 zsinórban elbukott döntő. 2 éve még, azért én egyértelműen azt éreztem meccs előtt is után is, hogy erősebb a Barca. Idén a Reallal kapcsolatban ezt nem érzem. Még meccs után sem. (A meccsen persze, nem is lehet vitás ki volt a jobb.) Ezért vagyok rohadt csalódott. 4-1-re kikapni, ettől a csapattól, ezzel a csapattal...Ááá... Inkább csak: :O :O :O

Forza JUVE!!!

(#94749) MdewC válasza venember83 (#94745) üzenetére


MdewC
nagyúr

+1

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#94750) Ringman válasza venember83 (#94745) üzenetére


Ringman
nagyúr

igen, az az állomány ami (lassan már félgőzzel is) elég a serie a-ban, az nemzetközi szinten kevés.

pl. egy khedira nem fogja a hátán cipelni a csapatot.
leminának kell egy bl-döntőben beállnia dybala helyett? komoly.

+ el kell kezdeni nem csak a bajnokságon belülről, sokszor a közvetlen riválisokat gyengítve igazolni (mint a bayern)

higany a bajnokságban jól nyomja, de egy döntőbe egyedül kevés. mondjuk tegnap épkézláb labdát nem kapott.

+ érik egy nyugdíjazási hullám is - buffon, barza, chiellini, lichtsteiner )mondjuk a két vadparaszt visszavonulásának örülnék), marchisio sem lesz már fiatalabb és kevésbé sérülékeny, alvesben nem tudom mennyi lehet még, a brazil játékosok jó része egyik pillanatról a másikra borzalmasan le szokott ereszteni.
ezt is kezelni kell valahogy.

igazolások nélkül szerintem az ideinél nehezebb lesz a jövő év a juve számára. amit persze nem bánok ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.