Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94401) Tibiajax válasza KisTücsök (#94400) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jövőre majd nyeri a bajnokságot, aztán akkor is majd fetrenghetsz a nevetéstől

(#94402) KisTücsök válasza Tibiajax (#94401) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem tudlak komolyan venni. De szerintem te sem magadat...

(#94403) Citroware válasza KisTücsök (#94402) üzenetére


Citroware
addikt

Pedig BL nélkül lehet rá esély, bár nem tudom, hogy az EL-re mennyi energiát akarnak pazarolni. Nem láttunk még Arsenalt európai kupaszereplés nélkül.

Valószínűleg a Chelsea sem lett volna idén bajnok, ha a BL nyolcaddöntőkig elmenetel. :))

[ Szerkesztve ]

(#94404) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#94402) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egyébként annyira nem lehetetlen. Bár az EL még rosszabb, mint a BL terhelés szempontjából. De legalább ezt meg is nyerhetik.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#94405) Tibiajax válasza Citroware (#94403) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hagyjad, az ágyúsok le vannak írva mr.csakacselszi-nél, már jövő évre is...
:D

(#94406) Citroware válasza Tibiajax (#94405) üzenetére


Citroware
addikt

Én is leírtam volna őket, ha a BL-ben indulnak.

(#94407) DeathAdder válasza Citroware (#94403) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csak nehogy mindenki nézzen mint hala szatyorba ha az Arsenal BL nélkül behúzza a PL-t :)

Már tradícionális hogy aki BL-ben vagy EL-ben vitézkedik az jóval hátrébb végez a PL-ben, illetve aki megnyeri a PL-t azt általában sehol nincs európában. Vajon miért? :D

Arsenal tuti nem fog rámenni az EL-re, a top4 minimum meglesz nekik szerintem, de a bajnoki címet sem zárom ki.
Legnagyobb kérdés hogy megtudják-e tartani Sánchezt, ha igen, akkor szerintem simán megnyerhetik jövőre a PL-t, kvázi európa nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#94408) Citroware válasza DeathAdder (#94407) üzenetére


Citroware
addikt

Nem biztos, mert idén a MU foglalkozott az EL-lel és ez ment a bajnokság kárára. :DDD

(#94409) NyxNyxNyx válasza Citroware (#94408) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ők max a szezon végét foghatják az EL-re.

Nem tudom miért mondjátok, hogy EL miatt jobban fog menni nekik a bajnokság. A Spursből kiindulva még akkor is károsabbnak éreztem az EL-t, mikor teljesen leszarva B csapattal álltak ki. Több meccs, nehezebb motivációt találni, + teher, csütörtökön vannak a meccsek, amik vasárnapra tolják a bajnokikat (ez amúgy nem tudom hátrány-e). A közelmúltban is rendre lemaradtak a BL helyről az EL-ben játszó csapatok.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#94410) DeathAdder válasza Citroware (#94408) üzenetére


DeathAdder
veterán

A mu duplán terhelte magát a ligakupával is, ott nemrégen olvastam egy durva statot hogy a ligakupa döntősök is átlagban x helyezéssel lejjebb végeznek mint az reális lenne. Pedig ott az első néhány fordulót a fakóval szokták tolni a nagyok, de mégis..

Az EL/BL meg valami 2.7xx helyezéssel lejjebb.

Ha lesz olyan csapat aki jövőre rámegy a BL-re (ha tud) az nagy eséllyel lecsúszik a 4. helyről meglássátok.
BL-t meg aligha nyeri meg az az angol csapat aki rágyúrna, mert azért valljuk be, vannak tőlük jobb csapatok európában.

Ez alól emberemlékezet óta kivétel a mu volt az atom 2008-as csapatával.

[ Szerkesztve ]

(#94411) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#94409) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szezon végén már Mou teljesen lemondott a PL-ről, ez tény.
De szezon közben is voltak meccsek, amiért részben nem húzták be azokat amiket be kellett volna hanem csak x-eltek, vagy volt hogy ki is kaptak.

Az EL miatt szerintem az Arsenalnak akkor fog jobban menni ha teljesen elengedik ahogy a Spurs tette a BL-t is. Nem túl szimpatikusan, de megjegyzem nagyon okosan.
De igazad van már alapból a részvét is sokat kivesz, főleg ha majd a közel-keletre kell utazni..

(#94412) Citroware válasza DeathAdder (#94410) üzenetére


Citroware
addikt

Két dolgot jósolok a 'poolnak.
1. Kiesünk a csoportkörből és másodikok leszünk a PL-ben. (netán megnyerjük xD)
2. Elmegyünk a BL negyeddöntőig, esetleg az elődöntőig, és 5.-6. helyen végzünk.

(#94413) DeathAdder válasza Citroware (#94412) üzenetére


DeathAdder
veterán

Van rá esély, bár a PL megnyerésére nincs szerintem.

Szerintem ki kell esni a csoportból, és akkor meglehet jövőre is a top4.
De akkor utolsónak kéne kiesni, mert a 3. megy a répaligába :W :D

(utolsó meg tuti nem lesz a Pool akármilyen halálcsoportba is kerüljön)

[ Szerkesztve ]

(#94414) KisTücsök válasza Citroware (#94403) üzenetére


KisTücsök
addikt

Lehet rá esély? És mennyi? Eddig mennyi volt? Mondjuk 5%? Akkor most? 6%? Ok.

"Valószínűleg a Chelsea sem lett volna idén bajnok, ha a BL nyolcaddöntőkig elmenetel. :))"

És ezt mégis mire alapozod? :DDD Mi ez a logika? Két éve BL nyolcaddöntőig mentünk és bajnokok lettünk. Ebből mi következik? Semmi.
___

Gyerekek... ne már. :) Wenger egy jó edző volt, és még most is az. Csak az évek alatt elment mellette a fél világ. Anno amikor nem igazoltak a stadion miatt, folyamatosan top4-es keretet rakott össze kb évről évre szinte nonamekből. Akkor teljesen okés volt a stabil BL hely. De azóta ha jól rémlik kicsit változtak a dolgok. Volt vagy 4-5 éve, hogy legalább egyszer összehozzon valamit, de a közelébe nem volt. Igazolt nagy neveket is. És mi történt? Tavalyi év rémlik még? Tibi? Vagy ennyire gyorsan felejtünk? A szezon végén már te is wenger out-oztál. Idén már a BL hely sem lett meg. De akkor jövőre bajnokok lesztek, ugye? Szerintem itt nem én vagyok az, aki elfogult. :N
___

Az őszi BL bohóckodást nem tudom komolyan venni, nehogy már bármelyik csapat is ezzel magyarázza a PL helyezését. A kieséses szakasz oké, de az az arzenált nem érintette ugye túl sokáig egyik évben sem. Akkor most mi is fog változni? Mert 1, igazolniuk nehezebb lesz, ahogy játékosokat is megtartani. 2, a MU 99%-ék, hogy jobb lesz, mint az idei, ahogy a City is, a Chelsea pedig nem lesz sokkal gyengébb. Ezzel talán mindenki egyetért. A tottham meg a pool nálam kérdőjel, de jelenleg az arzenál előtt vannak.

Évek óta mondom, hogy lejárt a francia ideje. Én nem tudom, mi kéne még, hogy mindenki belássa.

(#94415) hobizoli válasza KisTücsök (#94414) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az a csapat amelyik, a sajat bajnoksagat elorebb helyezi nemzetközinél, az egy csicska fos

akkor inkabb lepjen siman vissza meg a BL/EL elkezdes elott

PL elqrvasodott a sok TV jogdíjtól, helyre kene rakni oket inkabb megvagni extra adokkal, mert ez lof.sz meg esti feny, amit ezek eloadnak ilyen csilliardos játékoskerettel

jatekos miert nem megy inkabb Kina-ba/USA-ba megtobbert alibifocizgatni?

több drón kell ;P

(#94416) NyxNyxNyx válasza hobizoli (#94415) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja, mert a Real nem "B", vagy "A2" kerettel állt ki a bajnokságban, amikor Bl meccsek is voltak párhuzamosan... Ők megtehetik, mert vastag a keretük és vannak olyan ellenfelek, akik ellen a B csapat is gálázni tud. Ne akard már összehasonlítani.

Mindenki azt a sorozatot nyomja meg jobban, amivel jobban jár, ennyi... MU ráment az EL-re, nézd meg mi lett velük a bajnokságban. Pedig az egy szaros EL a leggyengébb mezőnnyel évek óta.

Amúgy meg nem is tudom minek válaszolok neked, teljesen felesleges...

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#94417) Richard! válasza hobizoli (#94415) üzenetére


Richard!
addikt

+1

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#94418) szami777 válasza hobizoli (#94415) üzenetére


szami777
addikt

Egyetértek.
Legalábbis az első bekezdéssel.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94419) villamos


villamos
őstag

De miért nem adták meg a gólt? :F

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#94420) DeathAdder válasza KisTücsök (#94414) üzenetére


DeathAdder
veterán

Statisztikával. Ez kimutatható, mérhető, nem az ujjukból szopták a statisztikusok.
De ne merüljünk el a részletekben, csak nézzük a tényeket:

Hanyadik lett a Chelsea amikor BL döntőig ment? Hanyadik lett amikor EL-t döntőig ment?
Hanyadik lett a MU mikor EL-t döntőig ment? Hanyadik lett a Pool amikor EL-t döntőig ment?

Mind messze alulmúlták saját magukat a bajokságban, vagyis sokkal kevesebb pontot szereztek.
Már ha egyáltalán eljutottak a döntő közelébe..

És akkor nézzük fordítva, szezononként visszahaladva:

Chelsea nem játszott európában
Leicester nem kátszott európában
Chelsea kiesik a 16ból
City kiesik a 16ból
United (SAF) kiesik a 16ból
City kiesik a csoportból

Érdekes hogy ez a hanyatlás pont akkortól kezdett megtörténni, hogy a Premier League gazdasági erőfölénye szintet lépett és minden csapat rendkívül vastag lett.

[ Szerkesztve ]

(#94421) hobizoli válasza NyxNyxNyx (#94416) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a PL csapatok A kerete is fika nemzetkoziben
feltunt mar?
EL eleve a "B" csapatok gyujtohelye, akik BL szint-hez kevesek voltak
es meg onnan is kizuhannak 4-5x nagyobb erteku játékoskerettel, olyan noname csapatokkal izzadnak meg, akiket 5-0-kra kene verniük kisujjból ezeknek

ez kb ugyanolyan ego, mint amikor az F1-ben a Toyota meg a Honda fejenkent evi 500M-t tapsolt bele a versenyzesbe, a Renault meg ugyanakkor ennek az 1/3-bol VB lett
rajtuk rohogott kb mindenki, ki is vonultak a pocsbe par ev vergodes utan

akkor ki is csinalta jobban?

minek fizetnek a PL-ben ennyit a jatekosoknak, ha nemzetkoziben meg levesre sem jok, es csoringerek verik el oket?
kb mintha valogatottat verne vmi grundra kijaros csapat lukas cipokkel meg szakadt mezekben jatszva

több drón kell ;P

(#94422) omfgk válasza NyxNyxNyx (#94416) üzenetére


omfgk
addikt

Ők megtehetik,

Miért a MU-nak nincs elég pénze hasonló keretre? Hasonló edzőre és stábra? Nem tud utánpótlásból jó játékosokat felhozni?

Más:
Az Arsenal tavaly se tudott bajnok lenni. Kötve hiszem ,hogy jövőre ez menne úgy ,hogy nem biztos egyáltalán megtudják-e tartani Alexis-t és kérdéses ,hogy a nyári ablakban a jelenlegi feltételek mellett BL nélkül milyen játékosokat tudnak megkaparintani.
Közben a City a fél keretét lecseréli. A United, Chelsea se fog spórólni, na meg ottvan a Pool és a Spurs.

(#94423) villamos


villamos
őstag

Jellemző... :(((
Kupadöntő van, és mindenki biszem-b@szom -ot néz...
Legalább kiegyenlítettünk... :K

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#94424) DeathAdder válasza hobizoli (#94415) üzenetére


DeathAdder
veterán

Megnézném a nagy reál madrid mennyire lenne "csicska fos ilyen" körülmények között.

Ja és ők legalább nem az állami adófizetőket megkárosítva keresnek ennyi pénzt :U hanem szerződéssel teljesen legálisan.

Alibifoci meg pont nem a PL-ben megy :D
Régebben volt a 4 nagy és mögötte egy hatalmas gazdasági szakadék. Kb akármilyen fos volt akármelyik a 4-ből az biztosan az első 4ben végzett. Mint most és mindörökké a barszareál az első kettőn, nagy ritkán az első hármon.
Ez mellett vitézkedtek a BL-ben is, de ez az idő már soha nem fog visszatérni.

Ha itt nem lesz változás akkor nem fogják az angol csapatok európát uralni soha többé. Lehet elvétve lesz egykét döntő, de semmi meghatározó konzisztens erőfölény. Márpedig nem lesz változás, megtehetnék most is hogy eltolják a meccseket hogy több legyen a pihenő és tiszteletben tartsák az európában is érdekelt csapatok meccseit, de nem. Makacsul ragaszkodnak az ütemtervhez, meg a 2 kupához, meg a 0 téli szünethez, meg hogy pumpálják pénzzel igazságos elosztásban a bajnokság összes résztvevőjét, nem csak lefölözik az egészet mint a reál. Na majd akkor csicska fosozzál.

Azt meg ne te döntsd már el hogy melyik nemzet melyik kupát helyezi előtérbe.

[ Szerkesztve ]

(#94425) ZavaBalazs válasza omfgk (#94422) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Alexis kérdéses, hogy marad-e? szerintem ott az egyetlen kérdés az, hogy városon/országon belül akar költözni, vagy megy a bayernbe (illetve ugyanez a csapat oldaláról, közvetlen riválisnak adják el, vagy a menetrendszerinti BL riválisnak, akikkel idén úgysem találkoznak)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#94426) hobizoli válasza omfgk (#94422) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ja mert kepesek egy jatekosert kifizetni annyit, amint amiert 3 hasonlot vehetnenek, es ha lerokkan az az egy legalabb tudnának vkit berakni helyette a cserepadrol
vagy egyik jatszik a BL-ben masik meg a bajnokságban
maris megvan oldva a pihenes is egy meredekebb meccs elott, meg a seruleskor is tudnak csinalni vmit

de neeeeeeem, ezek inkabb vesznek egyet, mert az atigazolasi rekordosszegre all fel a f.szuk is :U

több drón kell ;P

(#94427) omfgk válasza ZavaBalazs (#94425) üzenetére


omfgk
addikt

Bayern-nek tutira lesz szüksége egy hasonló játékosra.

Riberynek gyakorlatilag annyi. Coman meg Costa egyelőre még nem képes annyit nyújtani ami a BL-ben elég.
Robben most nagyon jó csak kérdéses mikor sérül le megint.

(#94428) DeathAdder válasza hobizoli (#94421) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem nekem egyáltalán nem tűnt fel hogy fika a keretük a nemzetköziben.

Az tűnik fel hogy ugyanúgy tele vannak vásárolva nemzetközi sztárokkal mint a nagy reál madrid, és ugyanazok a sztárezdők edzik őket akik korábban a nagy reál madridod, barszelónát, bayernt meg a legnagyobbakat. Érdekes milyen hülyék ezek az emberek, elfelejtenek egyből mindent amint a PL-be kerültek, nemigaz?

Ezek csapatok már csak lokálisan kötődnek egy-egy országhoz, és ugyanúgy össze vannak vásárolva az angolok mint a spanyolok vagy bármelyik nagycsapat.

Látni kéne hogy ezek a topcsapatok mind globálisak, csak az határozza meg őket hogy melyik ország bajnokságában nyomulnak.

F1-es hasonlat meg hogya rákba jött ide? :D
Távolabb kéne látni azon hogy nemzetközi, mert vannak olyan események is amiért egész szezonokat lenyomnak a csapatok. Persze akinek ez sétagallop az nem is foglalkozik vele, szívből meg tudom érteni :D

(#94429) szami777 válasza DeathAdder (#94420) üzenetére


szami777
addikt

"Hanyadik lett amikor EL-t döntőig ment?"'

3. :U

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94430) Cartevo válasza Cartevo (#90952) üzenetére


Cartevo
őstag

Itt a 2. sorom választ ad a visszaesőknek.

(#94431) DeathAdder válasza hobizoli (#94426) üzenetére


DeathAdder
veterán

mert a reál madrid mit csinál?

Azért él hal, ahogy a szurkolói is, tisztelet a kivételnek hogy a kontinens top bajokságának legkiemelkedőbb reklámfiguráit vásárolják össze. Makelelé nem cselez eleget, unalmas figura? Basszuk ki, és vegyük meg helyette Beckhamet :D Kapus lesérül, rögtön VENNI KELL egy másikat, ugye? :D

Egyetértek ezzel az okádék játékosfelvásárlásos politikával, csak éppen korunk minden nagycsapata ezt csinálja....

A rotálás meg nem old meg mindent. Ott van az edzés, a felkészülés, az utazás, a pihenés, az ellenfélre való felkészülés etc.. rengeteg tényező van azon kívül hogy rotálva van-e a keret.

Már csak az országon belüli kupaszereplés is a bajnokság kárára már egy hosszú évek óta, amióta kiegyensúlyozott lett a bajnokság, pedig a kupákat rendre a fakóval nyomják a nagyok :U

(#94432) Cartevo válasza Cartevo (#90952) üzenetére


Cartevo
őstag

Az angol másodosztály a 8. legnagyobb költségvetésű labdarúgó bajnokság a világon. Még kapaszkodhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#94433) DeathAdder válasza szami777 (#94429) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na ezaz, esélyük nem volt bajnokságot nyerni mellé :N

[ Szerkesztve ]

(#94434) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ez is nagyon egy fasza cikk, bár nemtom minek linkelgetem amikor mindig ugyanazt a két mondatot tudják felhozni a fanyalgók, és semmilyen megalapozott indok nem társul mellé hogy normális beszélgetésbe kezdjünk, mint hogy mert fosok, mert szarok, mert szerencsétlenek etc..

ANGOL BL GYŐZTESTŐL NEM KELL FÉLNETEK

(#94435) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#94434) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem feleslegesen linkeled, úgy sem olvassa el az, akiket meg akarsz győzni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#94436) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ez az, egy szarral kevesebb

(#94437) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Lovrencsics :((

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#94438) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#94437) üzenetére


Cartevo
őstag

A képen az Perisic.

(#94439) villamos válasza Cartevo (#94438) üzenetére


villamos
őstag

Ugyan kit érdekel, hogy életveszélyben van egy válogatott játékosunk?
Bezzeg az arzenál, meg a cselzi, az igen fontos... :((

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#94440) L_YKing válasza villamos (#94439) üzenetére


L_YKing
addikt

Inkabb a Barca de egyetertek. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94441) Enzolord válasza villamos (#94439) üzenetére


Enzolord
addikt

Hordágyon vitték le, de integetett, reméljük, nem nagy a baj..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#94442) hobizoli válasza DeathAdder (#94428) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Barca/RM-t miert nem verik el olyan senkihazi csapatok, akikre a Google-ben kell rakeresni, hogy ezek honnan a banatbol is jottek....?

sztaredzo hagyjadmar, Ancelotti miert ment a levesbe szezon felenel? vagy Mou a Chelsea-tol
Zidane sztaredzo? ja nem
elso felnott csapata

Pogba 120misis igazolasa egy vicc, a felenel se er tobbet
mondjuk amig van olyan idiota aki kifizeti, hajra
legszebb, hogy ingyen adtak, es ennyiert vettek vissza

hol van egy Pogba egy CR-hez vagy Messi-hez? :U

több drón kell ;P

(#94443) szami777 válasza villamos (#94439) üzenetére


szami777
addikt

Egyél egy snickerst :D
Ez egy szabad topik, sokunk innen nem néz magyar focit, varázsgömbünk meg ugye nincsen....

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94444) Cartevo válasza villamos (#94439) üzenetére


Cartevo
őstag

-Jogos, lemaradtam róla (most bemondták, hogy jobban van).
-Sajnos ezért túlfizetettek az angolok, mert belőlünk (is) élnek...

(#94445) L_YKing válasza hobizoli (#94442) üzenetére


L_YKing
addikt

Bale, James?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94446) villamos válasza szami777 (#94443) üzenetére


villamos
őstag

Pedig ez egy egészen jó meccs, aki lemarad, az bánhatja... :)
Bár most eléggé megzuhantak a fiúk, meg már fáradnak is...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#94447) DeathAdder válasza hobizoli (#94442) üzenetére


DeathAdder
veterán

És veled vitatkoztam..

Most kicsit szarul érzem magamat :(((
Igazad van NyxNyxNyx

(#94448) NyxNyxNyx válasza villamos (#94439) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mert amúgy tudnunk kellett volna miről van szó ennyiből, ha nem nézzük a meccset.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#94449) villamos


villamos
őstag

Az FTC a kupagyőztes!
Gratulálok! :R
Hosszabbításig 1:1; Büntetőkkel 4:5

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#94450) cyberkind válasza L_YKing (#94445) üzenetére


cyberkind
félisten

Ők még jobban mint Higany lassan nyuggerként a 90-et. :D

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.