Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87951) venember83 válasza Tibiajax (#87950) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha nem azt hittem, hogy azt hozod ki, hogy olvadjon össze a két klub, így egyesítve erőiket a gonosz és elnyomó zebrák hegemóniájának megtörése érdekében... :D

(#87952) Tibiajax válasza venember83 (#87951) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akár így is lehetett volna, de most tényleg nem erre gondoltam.. meg nem csak a milánói csapatokkal kapcsolatban merült már föl többször is ez a gondolat bennem, meccsnézés közepette

(#87953) venember83 válasza Tibiajax (#87952) üzenetére


venember83
nagyúr

Amúgy meggyőződésem, hogy egy európai szinten viszonylag erős AC Milan és Inter Milan a Juventusnak is jót tenne, hiszen az olasz bajnokság is más szintre emelkedne.

(#87954) Tibiajax válasza venember83 (#87953) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egy ilyesmi erősségű milan esetleg?..

(#87955) Napfénysüti válasza Tibiajax (#87954) üzenetére

Ez azért nem volt gyenge kezdő. :)

Més que un club!

(#87956) DeathAdder válasza Tibiajax (#87954) üzenetére


DeathAdder
veterán

Még egy gyenge liverpoolt sem tudtak megverni, pedig 3-0-ra is sikerült már vezetniük ;]

(#87957) venember83 válasza Tibiajax (#87954) üzenetére


venember83
nagyúr

A mindenit, Crespo kapcsán megesküdtem volna, hogy soha nem volt az AC Milan futballistája...

(#87958) Citroware válasza venember83 (#87957) üzenetére


Citroware
addikt

Végülis csak 2 gólt szerzett minden idők legjobb BL döntőjén. :DDD
[link]

(#87959) Tibiajax válasza Citroware (#87958) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

minden idők legjobb BL döntőjén
nahát, vajon milyen csapatnak szurkolhatsz?.....

venember sőt, még a másik milánóiban is játszott..

(#87960) BenHans


BenHans
addikt

Mi meg megköszönhetjük az Internek hogy pontegyenlőséggel, azonos mutatóval csak jobb gólkülönbséggel ott maradtunk a második helyen.
De most nem csak jól jött, hanem igazságos is volt ez az eredmény méghozzá úgy, hogy egy 2-2-es jó meccset láttunk.
Azért a "kínai derby" duma erős volt, sőt nem is, inkább még nekem is fájó a kommentátor szájából.

A mi meccsünk sem volt rossz amúgy, az első félidőben ha jobb a helyzetkihasználás lőhettünk volna simán legalább kettőt de inkább hármat. Hát egy jött, egy jogos tiziből.
A második félidei "teljesítményt" viszont szeretném feledni, vállalhatatlan. Meggyőződésem hogy ez valami csapat szintű mentális probléma, mintha mindig ott lenne a lelkükben egy botlás gondolata és az ebből következő dolgok.
Tudtuk, hogy az Atalanta nehéz ellenfél, de 0-1-ről mindent lehet ellenük csak kikapni nem.

Tehát a megérdemelt helyünkön vagyunk. Lesz ez még jobb, nem aggódom azért annyira. De van ami csak akkor fog megváltozni ha kész lesz a stadionunk. Addig viszont ott kell maradnunk, mint a Juve egyik, ha nem a legerősebb kihívója, egy kis szerencsével még lehet jó ez az idény. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#87961) L_YKing válasza Tibiajax (#87959) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#87962) venember83 válasza BenHans (#87960) üzenetére


venember83
nagyúr

7 pont ledolgozásához egy kis szerencsénél több kell. :) Adott meccseken a Juve verhető, ezt nem vitatom, de azért az is rendkívül valószínű, hogy tényleg márciusra tartogatja a formát Allegri. Ha nem, eszméletlen nagy trutyiban van/lesz az Öreg Hölgy.

Tibcsi: Simeone majd rendet tesz '18-ban. :) Egykori Inter-játékos, de te mennyire örülnél az érkezésének? Eredményes, de fair play és játék tekintetében eléggé Mourinhóra hajaz szerintem, őt meg annyira nem kedvelted az eredményei ellenére.

Tibcsi 2: Látens Inter-drukker, de nagyon jól titkolja és/vagy ő sem tud még róla. Crespo kapcsán nekem csak a Parma és az Inter ugrott be olasz vonatkozásban.

[ Szerkesztve ]

(#87963) Ringman


Ringman
nagyúr

Buzgó Józsefet Szöllősi György váltotta a Nemzeti Sport főszerkesztői székében.

[link]

(#87964) BenHans válasza venember83 (#87962) üzenetére


BenHans
addikt

Hát igen, a Juve ezt jól csinálja. Ha nehezen de legyűri a keményebb középcsapatokat vagy legalább döntetlen lesz, és így majdnem mindegy, hogy a Roma/Milan/Inter/Napoli közül egyik másik legyőzi őket.
Ez az, hogy nálunk ez nem megy, ahányszor a Juve botlik, mi is ezt tesszük, ha nem az adott fordulóban akkor a következőben...

...pláne ha kora délután van a meccsünk. Fogadni mernék rá hogy ezek a hülyék bekajálnak meccs előtt. :DDD

Nekünk tavaly is az X-ekkel volt igazán bajunk, csak 4 vereségünk volt 11 x mellett.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#87965) Napfénysüti válasza venember83 (#87962) üzenetére

Idén voltam Torinótól nem túl messze bringázni ([link]) és valami elképesztően szép helyen fekszik az a város, nem is gondoltam volna hogy ilyen a környezete. :R
Jártál már amúgy ott? Sajnos a stadiont nem volt alkalmam megszemlélni.

Més que un club!

(#87966) szami777 válasza Ringman (#87963) üzenetére


szami777
addikt

Az igénytelen blikk szintu cikkek gondolom azért megmaradnak. :U

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87967) Tibiajax válasza venember83 (#87962) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mindig is ezt szerettem, becsültem benned.. hogy olyan finoman, visszafogottan, már már cizelláltan fogalmazod meg gondolataidat.. :) igen, hát úgy is mondhatjuk h nem annyira kedveltem, de még úgy is, hogy kb olyan szinten rühelltem hogy a csapatom padján ő ül, h nem is annyira néztem az Inter-meccseket.. és ez azért már elég nagy szó

----
csak a Parma és az Inter ugrott be olasz vonatkozásban
..és volt még Lazio is
:D
1996–2000 Parma 116 (61)
2000–2002 Lazio 54 (39)
2002–2003 Internazionale 18 (7)
2003–2008 Chelsea 49 (20)
2004–2005 → AC Milan 38 (18)
2006–2008 → Internazionale 48 (18)
2008–2009 Internazionale 13 (2)
2009–2010 Genoa 16 (5)
2010-2012 Parma FC

(#87968) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hehe

(#87969) venember83 válasza Tibiajax (#87967) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak arra nem válaszoltál, hogy örülnél-e El Cholo érkezésének.

Napfénysüti: Bringával már valószínűleg soha nem fogok eljutni oda, de meccsre talán még igen. Amúgy Észak-Olaszországban síelni voltam anno. Párszor. S hogy én is linkelhessek: [link]. :)

(#87970) Ringman válasza venember83 (#87969) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha addigra, mire jönne rendbe lenne téve a management, a legjobb dolog lenne, ami történhetne az interrel

legalább annyira illene a csapathoz, mint ahogy mou is illett.

(#87971) Napfénysüti válasza venember83 (#87969) üzenetére

Szép helyen voltál. :R
Irigylem az Olaszországban kat, olyan gyönyörű tájaik vannak. Na meg a foci is klasszisokkal jobb mint nálunk.

Més que un club!

(#87972) DeathAdder válasza Napfénysüti (#87971) üzenetére


DeathAdder
veterán

Minden ami jó onnan származik :K Csak autókat nem tudnak még mindig csinálni ;]

(#87973) Tibiajax válasza venember83 (#87969) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó lenne, igen

(#87974) Ringman


Ringman
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#87975) adise válasza Ringman (#87974) üzenetére


adise
őstag

Ennél már csak azok a jobbak amikor valakit a jobb lábán találnak el és a balt fogja :DD

(#87976) Citroware


Citroware
addikt

Csakúgy. :))

(#87977) Richard! válasza Citroware (#87976) üzenetére


Richard!
addikt

Micsoda nevek... :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#87978) J.Hetfield válasza Ringman (#87974) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Még van mit gyakorolni...pl. hogy kell az egész csapatnak összerogyni, ha eltalál egy palack. :U

(#87979) L_YKing válasza J.Hetfield (#87978) üzenetére


L_YKing
addikt

O Interes, legalabb most ne piszkald szegenyt... :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#87980) Ringman válasza J.Hetfield (#87978) üzenetére


Ringman
nagyúr

a kiegyensúlyozott tájékoztatást szem előtt tartva alább az egyik kedvenc színészkedés-gifet

[ Szerkesztve ]

(#87981) KisTücsök válasza Ringman (#87980) üzenetére


KisTücsök
addikt

Áh. Ez megunhatatlan. :DDD

Kár, hogy gif-et nem lehet betenni avatarnak. Bár a kukucskálós részből még lehet, hogy lehetne varázsolni valami jófélét.

(#87982) venember83


venember83
nagyúr

Hispanomán és anti-juve futballszurkolóknak javasolom a Sevilla - Juve meccset, bűn rosszul játszik a Juve, a Sevilla pedig ezt hatékonyan kihasználja.

(#87983) Citroware


Citroware
addikt

A Dortmund meccs nem semmi. :DDD

(#87984) Tibiajax válasza venember83 (#87982) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne félj, azért kikapni semmiképp se fogtok.. hagyni legalábbis biztos nem fogják
sőt, szerintem még nyertek is a legvégén, mondjuk 1-2re

[ Szerkesztve ]

(#87985) BenHans válasza venember83 (#87982) üzenetére


BenHans
addikt

Mivaaaann Spanyolooook? :DDD

Jó kis meccs, kevesebb a gól de a hangulat, na az itt az igazi. Csodálkoznék ha csak ez az egy piros lenne a jegyzőkönyvben a végén is.
Ha a Juve jól lovagolja meg a hangulatot, akkor a végén még jól is kijöhet a boxból. :DDD

Érdekes hogy a bíró nem sokat mérlegelt sem a kiállításnál, sem a büntetőnél. Szerencsések a zebrák.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#87986) venember83 válasza BenHans (#87985) üzenetére


venember83
nagyúr

A Lyon elleni meccsen sem mérlegelt, amikor a franciák lőhettek. A két sárga meg a játékos hülyesége. Hogy lehet valaki ennyire buta, hogy két perc alatt két sárgás megmozdulást követ el? Persze lehet mondani, hogy a Juve lefizette a bírót, mert hát mi másra is lehetne fogni. Utóbbi nem neked szól, de minden bizonnyal lesz ezt a véleményt képviselő egyed.

(#87987) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szerintem a Juve lefizette a bírót ..megint

(#87988) Citroware


Citroware
addikt

A Tottenham azt hiszem búcsúzhat el a BL-től lassan.

A Sevilla - Juve meccsen a bíró meg mi a faszt csinál? Nagyon úgy tűnik, hogy a Juvénak fúj, pedig Clattenburgből ezt nem nézném ki.

(#87989) szami777 válasza Citroware (#87988) üzenetére


szami777
addikt

Spurs szerintem is mehet haza, max megy El-be de pontosan tudjuk, hogy ott mi fog történni.

Felcsesz, mert befoglalt egy helyet tök feleslegesen. :DDD
Hihetetlen, hogy lehetnek veretlenek a PL-be...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87990) J.Hetfield válasza Citroware (#87988) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

"Nagyon úgy tűnik, hogy a Juvénak fúj" micsoda meglepetés :U

(#87991) Citroware válasza szami777 (#87989) üzenetére


Citroware
addikt

Mondjuk a kezdőt nézve megint nem úgy néz ki, mintha teljesen komolyan vennék ezt a BL csoportkört..

(#87992) Citroware válasza J.Hetfield (#87990) üzenetére


Citroware
addikt

Miért, máskor is fújt már?

Mert ezen a meccsen ez nagyon úgy néz ki, hogy le van zsírozva.

(#87993) venember83 válasza Tibiajax (#87987) üzenetére


venember83
nagyúr

Kösz, hogy szólsz, mit takarnak a rejtett hsz-ek. :D

(#87994) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Dortmundban a csapatok megbeszeltek, hogy galaznak egyet? :F

Az a 8-4 meg vizilabdaban sem rossz. :D Heja BVB!

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#87995) Citroware


Citroware
addikt

A Juve védő nem botlábú. :DDD

(#87996) Tibiajax válasza venember83 (#87993) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

közben bvb-warsó levezetős 7-4..

(#87997) Tibiajax válasza Tibiajax (#87996) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

8-4
rekord.

(#87998) J.Hetfield válasza Citroware (#87992) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Juve meccs még szép, hogy le van zsírozva ;]

(#87999) Tibiajax válasza J.Hetfield (#87998) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bassza meg, majdnem eltaláltam.. 1-3 lett
de legalább végre nem 0-1, vagy 1-2
:D

(#88000) 7600 GS válasza Tibiajax (#87997) üzenetére


7600 GS
addikt

Lol otthon 4 gólt kapni. :D :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.